Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sensitivity...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
crh
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mevlana
ja gralem na 32 sensivity (nie smiac sie, ale takie byly poczatki), teraz gram na 2.2 uzywajac myszki A4TECH LIBERO RF (radiowa), a di0nizy uzywa myszki optycznej nie wiem jakiej firmy ale ponoc HeatoN na takiej samej gra


HeatoN uzywa Microsoft Intelli Mouse Explorer 3.0. Ja tez jej uzywam, i uzywach ich jeszcze wiele innych ludzi na swiecie i kazdy z nich ma inny sens.

SK | Heaton - 1.4
SK | NIRee - 1.7
SK | Potti - 1.9
2 easy for ahl - 1.58
GameOnLine | Hyb - 1.55
NiP-ScreaM- - 1.35
SK | bds - 2.5
Medion(juz nie gra w csa) - 2.1
Nordic Division | vesslan - 2.1
SK | XeqtR - 2 lub 2.5 (zalezy czy gra LAN czy nie)
SK | Xenon - 3.5
SK | blue - 3.5
matrix > bulletproof - 1.45
GameOnLine | sMh - 1

To tylko kilku graczy. Wszyscy uwazaja dokladnie tego samego sprzetu (jesli chodzi o myszke, bo podstawki maja rozne). I to jest najlepszy dowod ze sens. zalezy od osobistych upodoban i ciezko stweirdzic czy lepsza jest mniejsza sens. czy wieksza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 06:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Ja gram na A4 Tech model: NWW-5 sensitivity 4.5 ostatnio schodze coraz nizej powiedzmy zejde do 3... Ale gdy na probe wrzucilem 2 to pierwszy lepszy koles mnie od tylu dojechal bo niezdazylem sie obrucic na 4.5 by bylo to 1 pociagniecie mycha... niewiem moze to kwestia przyzwyczajenia ???

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Na pewno Qspy... Tak jest i tego nie zmienisz... btw: Po kiego grayba ktos sie sugeruje na tym :na jakiej sens. graja najlepsi"... to Wam nic nie da.

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Powiem ci ze niektorzy niewiedza ze lepszy jest mniejszy sens i np moj qmpel wpisuje 40 to szczegol zemaxymalny jest mniejszy chyba ale on wpisuje 40 :lol: myszka tak mu lata po ekranie ze niejes w stanie nikogo namierzyc geniusz nie ??? A wiec wlasnie stad mozna sie dowiedziec mniej wiecej jak optymalnie grac. Ja juz pracuje nad sens 4

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy
Ja juz pracuje nad sens 4


Pracuj, pracuj

alias sens1 "sensitivity 2.8; developer 1; echo --<Sens 2.8>-- ; developer 0; bind KP_PLUS sens2"
alias sens2 "sensitivity 3.3; developer 1; echo --<Sens 3.3>-- ; developer 0; bind KP_PLUS sens3"
alias sens3 "sensitivity 3.8; developer 1; echo --<Sens 3.8>-- ; developer 0; bind KP_PLUS sens4"
alias sens4 "sensitivity 4.0; developer 1; echo --<Sens 4.0>-- ; developer 0; bind KP_PLUS sens1"


to taki aliasek, ktory kazdy zapewnw ma w swoim cfg.

na 2.8 - chodze z AWP, DE
na 3.3 - ak, m4, aug
na 3.8 - USP
na 4.0 - mp5

To zalezy co i jak.. ja sie tak przyzwyczailem i sobie zmieniam wg mojej zachcianki Polecam kazdemu - dobra sprawa zeby szybko przetestowas sens'a

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crh
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

QSPY, to kup sobie explorera 3.0 i daj se 4.0 (czy ile tam uzywac) to jednym ruchem sie 3 razy obrucisz

to z kolei dowod ze sens zalezy od myszki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 12:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Heh ten alias to dobra rzecz nawt zaraz wlanczam cs'a i testuje... thx
A co do wypowiedzi crh to swieta racja !!!Sens w sumie zalezy od mychy tylko wlasnie niewiem co teraz robic... bo na sens 4 gra mi sie dobrze (przyzwyczailem sie) ale kto wie nigdy nieprobowalem ponizej 4 (tylko raz 2 ) moze graloby mi sie lepiej ???
Dobra to ide trenowac sensa

Pozdrowka darmowe fragi

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

dzieki mniejszemu sensowi, latwiej jest wycelowac..
ale oczywiscie nie zmniejszac sensa do przesady

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Tak racja ale gdzie jest ta granica ???Trzeba wymierzyc pomiedzy plynnoscia celownika (lepsze celowanie) a w miare szybkim obruceniu sie za siebie... to jest caly problem a granice wyznaczam mniej wiec 2.5

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

ta "granica" jest bardzo plynna... w moim przypadku 4 to juz zdecydowanie za malo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy
Tak racja ale gdzie jest ta granica ???Trzeba wymierzyc pomiedzy plynnoscia celownika (lepsze celowanie) a w miare szybkim obruceniu sie za siebie... to jest caly problem a granice wyznaczam mniej wiec 2.5

i dlatego ja teraz mam 2.5
a mam skrypcik ze jak kucam to zmniejsza sie na 2.3


alias +dd "+duck ; sensitivity 2.3"
alias -dd "-duck ; sensitivity 2.5"
bind "c" "+dd"

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

i dlatego ja teraz mam 2.5
a mam skrypcik ze jak kucam to zmniejsza sie na 2.3


alias +dd "+duck ; sensitivity 2.3"
alias -dd "-duck ; sensitivity 2.5"
bind "c" "+dd"



Ty to rzeczywiscie moze byc dobre... bo jak kucasz to sie zazwyczaj nieobracasz za siebie... zeby to zrobic wstajesz i wtedy. A jesli juz cos takiego walne to np. normal 3 kucanie 2 !! duzy skok ale mam nadzieje ze przez to bedzie szlo lepiej

Pozdrowka darmowe fragi

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Re: me me me

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot


Ty yebi wez nie piernicz, tylko sie pojaw na GG moze cio? Bo na GG to Cie doooooopiero daaaaaaaaaaaaawno nie widzialem... btw: Ja gram na jakims optyku MIcrosoftu (nawet nie wiem jaka) - tzn. teraz nie gram bo nie mam jej




Hhehe yebis jest na gg Ale niewidoczny...

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Oo musze odwiesic ta pajeczyne
Spx crh ty mastahu jaki ty madry jestes
Musze se kupic ta myszke o qrde juz pedze dos sklepu [:
Widze ze sensy z ta mycha sa raczej 1.4 - 2.
Z reszta mysle z Ehaton jest na etapie prac na sensie , wiec chyba nie wiadomo jesli chodzi o niego
Coz ufam tobie crh ty dobry ziomku
I mialem juz jechac po Razora Boomslanga 2000 DDD
Coz Mocrosoft podobno to jest marzenie jesli chodzi o cs'a
Jakos na tym bordzie sie tak dluzej rozpisuje.
I jak tylko dostane kase to musze ta myche miec.
COz tylko ja gram na sensie 4 poki co to bede na nim gral dalej ...
az do kuna tej mychy )
W ogole bede kolejnym Mastahem i powiem jakie najlepsze 4 myszki na swiecie specjalne przystosowane do cs'a z bardzo wiarygodnych zrodel o tym sie dowiedzialem
1.Razor Boomslang 2000
2.Microsoft Intelli Explorer 3.0
3.Logitech Wingman Game Mouse
4.Logitech DUal Optical

Uff D Zycze spokojnej nocy

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crh
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

crh

spox izzy wszystko prawda tylko ze na 1 jest Explorer 3.0 a na 2 razor (jak nie nizej), strasznie slabo go ocenilo za granica, wiec nie wiem z kad ten pomysl ze to najlepsza myszka.
Ja proponuje exp. 3.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 07:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

w domu mam sensa 2.5 i gra mi sie spoko...
niedawno wadlem do kawiarenki bo gralismy sparing....
sensa musialem zmniejszyc do 2 (i tak mialem wrazenie ze szybko lata)....
poza tym gdy ręce myszką levo (ew. prawo) i konczy mi sie podkladka to myszke podnosze i klade na srodek podkladki.....i w domu jak to robie to celownik lekko mi drga...a w kawiarence o ajebiscie mi latal celownik.....cos ta myszka byla wyczulona za bardzo......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

To jest ankeita z serwisu SoGamed (www.sogamed.com)

What mouse do you use?
# Entry %
1 Microsoft Intellimouse Explorer 28% (4723)
2 Logitech Mouseman Wheel optical 14% (2392)
3 Microsoft Intellimouse 12% (1967)
4 Microsoft Mouse 4% (744)
5 Logitech Pilot Wheel new 4% (604)
6 Logitech Mouseman Wheel new 4% (602)
7 Logitech Mouseman Wheel old 3% (589)
8 Logitech Pilot Wheel old 3% (585)
9 Logitech Wingman Gaming Mouse 3% (570)
10 Logitech Pilot Wheel Optical 3% (511)
11 Razer Boomslang 2000 2% (412)
12 Razer Boomslang 1000 0% (76)

Votes: 16998

Nie trzeba nic więcej pisać

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

czemu na cs.fpp w ankietach nie ma tylu glosow

a tak na powazne... co ten ex 3.0 ma takiego wspanialego w sobie ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

CO ma w sobie 2 lasery czegosz wiecej chciec D ...
Jesli chodzi o ta ankiete to mysle ze to nie jest akorat glosowanie na najlepsza myszke na swiecie tylko na najczesciej uzywana , a skad ludzie wiedza jaka jest najlepsza ... [:
Ja mam juz myche i gram na 1.6
Oczywiscie Explorera 3.0

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face Mychy

Ludzie niektorzy mowia ze mousmana juz nieprodukuja tzn. niemozna go juz dostac .Ktos polecil mi w zastepstwie Inteli mouse Explorer ktora kosztuje okolo 200 zl no nie mam pytan 200 zl za mysz sor ale mnie niestac... wiec jaka myche mozecie zaproponowac ktora sie szybko niepsuje i niezanieczyszcza po przystepnej cenie ofkoz .Cos mi sie wydaje ze za duzo bym chcial... do tej pory the best byl moj mousmanek ale teraz ? Nie mam pojecia... radzcie czekam...


Logitech Mouseman Wheel... ehh stare dobre czasy

(przed chwilka bylem w sklepie WP.pl i widze:
11.
Logitech Mouseman Wheel Optical PS/2 / USB 3 przyciski, 1 scroll
Komputery: Klawiatury, myszy - Myszy
cena : 187.00 PLN
opis
zamawiam
jednak jest do qpienia ale ja niechce optycznej i tak drogo w dodatku )

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Optyczne ROX D
PO za tym sens 2.5 Rox , bo sprawdzalem jaki sens jest najmniejszy jesli chodzi o obrocenie sie i jeszcze zabicie goscia
Spx polecam Explorera jesczze raZ

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

Ja osobiscie uzywam myszki a4tech solo 315:



moge ja polecic.. gra sie zajebiscie (przynajmniej mi) a cena.. bagatela 17 zl !!

z tego co wiem uzywaja jej rowniez [SPECNAZ]Neo i [P12]Wolf

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face lool

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
Ja osobiscie uzywam myszki a4tech solo 315:



moge ja polecic.. gra sie zajebiscie (przynajmniej mi) a cena.. bagatela 17 zl !!

z tego co wiem uzywaja jej rowniez [SPECNAZ]Neo i [P12]Wolf



No niegadaj takiej szmiry ??? sory za okreslenie ale jak kiedys gralem na tym klanowke to juz niewytrzymalem i walnalem o sciane... z myszki pozostalo troche plastiku pod sicna
A teraz UWAGA UWAGA zbieram pieniadze na inteli mouse eXplorer chyba zdaze w tym roku ??

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

A ja sobie jakąś prządna podkładke musze kupić

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
A ja sobie jakąś prządna podkładke musze kupić


Z podkladka to nieproblem... najlepiej bez podkladki ale jesli juz to jakas gladziutka...

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

qspy: do tej myszki, jest sie ciezko przyzwyczaic.. powaznie.. qmpel prosil, zebym mu jej porzyczyl na klanowke, powiedzialem - nie ma sprawy. pogral nia kilka rund i zmienil na kafejkowa myche, bo juz nie wyrabial.. a myszka jest bardzo dobra, dobrze lezy w reku i dobrze sie nia gra.. kwestia przyzwyczajenia..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face lool

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
qspy: do tej myszki, jest sie ciezko przyzwyczaic.. powaznie.. qmpel prosil, zebym mu jej porzyczyl na klanowke, powiedzialem - nie ma sprawy. pogral nia kilka rund i zmienil na kafejkowa myche, bo juz nie wyrabial.. a myszka jest bardzo dobra, dobrze lezy w reku i dobrze sie nia gra.. kwestia przyzwyczajenia..


Mozliwe ze sie ciezko przyzwyczaja ale jesli po tym latwiej i komfortowo by mi sie gralo to nie ma problemy. Potrenuje z tydzien i juz sie przyzwyczaje No Problem... tylko ta kasa

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Qspy mi chodzi o jakąś bardziej hardcorową podkładkę
Np: http://www.act-labs.com/func_buy.htm

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face lool

Heh czadowa podkladak tylko 80 zl ja mam darmowa z jakies firmy od leku taki syff ze nieczuc ze jest cienka jak kartka papieru ... ... najpierw mycha pozniej podkladka

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

ja mam okragla podkladke materialowa, nie slizga sie, kosztowala 5 zl. nie narzekam jak narazie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:44.    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions