Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Jakimi myszami gracie ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Re: OT: MG

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
Khain: bardzo ladny pikczur )))
nie ma jak szkice Marka Gibbonsa :>
masz moze wieksze ilosci tego w jakiejs ludzkiej rozdzielczosc?
z przyjemnoscia zasymiluje jakas kolekcje ))

pozdrawiam


ty no Pauli powiedz co jest na tym avatarowym kwadraciq bo ja z minute sie patrzylem i nie wiem loL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 03:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
Ale ta mysz ktora mi padla byla wlasnie A4-tech'a podzialala niecale dwa miesiace po czym odmowila dalszej wspolpracy tym razem juz nie ryzykowalam i kupilam Logitech'a


Mialas pecha, ja uzywam juz trzeciego a4techa pod zad, a psuja mi sie wylacznie z powodu mojego balaganiarstwa (czeste upadki myszki na podloge)

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

a moj a4 tech chodzi juz prawie rok i nie mam zadnych zastrzerzen

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no ja też nie mam zastrzeżeń tylko mi sie strasznie kulka brudzi i h** go wie czemu przecież czysto mam w domu no ale to jest najmniejszy problem działa i myśle że będzie działać a co do działa nia przez dwa miechy to mi chyba już z pół roku działa albo troche mniej

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Co do tej kulki to mam to samo strasznie sie to cos brudzi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no pewnie inni też tak mają ale to jest chyba związane że rąk nie myjemy ale tak serio to nie wiem

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Dual Optical

Zauwazylem ze niektorzy z was zostali podobnie jak ja dobrze wmanewrowani przez sprzedawcow w Logitech Dual Optical Mouse (DarkXeno, Kalafi0r). Fakt myszka ma dosyc spora rodzielczosc, z tego co pamietam okolo 800, ale jest w ogole nie grywalna.

Po 1sze patent z bialo kartka (hehe) chyba cala ryze zuzylem jako podkladki, bo mysz ma aproblemy z praca na innympodkladzie jak bialy.

Po 2gie Mysz jest niewygodna, jest zbyt duza, kobylasta. Celowanie na tak duzej myszy jestduzo mnie wydajne niz na mninejszej.

Po 3 "mysz jest zbyt precyzyjna do wolfa" hehe, tak! gdy na niej grasz masz wrazenie jakbys mial w reku skalpel chirurgiczny, tumaczasem gdy po 1 mies grania na niej, przesiadlem sie na calkiem dobrego kulkowego logitecha, ktory zgrabnie lezy pod reka, przezylem szok....kulka ma pewno naturalna bezwladnosc, ktora daje bardzo dobre czucie w grach takich jak wolf...
I to nie jest kwestia ustaien czulosci czy przyspieszeni, po prostu kulka jest bardziej "naturalna" .


Kulka rules
BTW. Slynny wingman logitecha tez juz ma swoich przeciwnikowm pomimo tego ze jest unzawamy za najlepsze narzedzie zbrodni w fpp..

OVER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

he he masz pewnie mnie na mysli..no fakstycznie jak na razie nie jestem zbyt zadowolony z Wingmana...przesiadlem sie z taniutkiego a4tech-a(cos kolo 20 zl), malutkiego i leciutkiego i bardzo porecznego.Podkrecilem ps2rate do 80 i myszka chodzila rewelacyjnie...kupilem (nie bez trudu) Wingmana i na razie zupelnie sobie nie radze...no coz do kazdej nowosci sie trzeba przyzwyczaic...

__________________
coolczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 01:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Co do qlkowcow i bialych kartek. Mam qlkowego A4tch, ktorego uzywalem na zwyklym blacie. Kilka dni temu cos mnie natchnelo i sprobowalem uzyc kartki. kulka calkiem niezle po niej idzie i przede wszystkim mi sie tak nie brudzi, bo kartke zmieniam co 0,5-2 dni. Czy ktos jeszcze podkladal kartke A4 pod qlkowca?

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

musze sprubowac tego pomysłu z kartką może będzie lepiej chodzic i ta kulka nie będzie sie tak brudzic, zobaczymy dzisiaj jak będe grał przez noc

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

i ja polozylem dzisiaj na probe biala kartke na kulke od swojego logitecha marble (trackball) ktorym od lat gram - ni cholery nie moge w nic trafic - moze inny kolor kartki?!?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 16:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr.Mengele
he he masz pewnie mnie na mysli..no fakstycznie jak na razie nie jestem zbyt zadowolony z Wingmana...przesiadlem sie z taniutkiego a4tech-a(cos kolo 20 zl), malutkiego i leciutkiego i bardzo porecznego.Podkrecilem ps2rate do 80 i myszka chodzila rewelacyjnie...kupilem (nie bez trudu) Wingmana i na razie zupelnie sobie nie radze...no coz do kazdej nowosci sie trzeba przyzwyczaic...

podaj cene za ile ja mi opylisz (i'm serious) :-|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 04:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

A ja uzywam myszki optycznej (fachowa bo sie syf nie zbiera )

A4TECH

Optical GreatEye
WheelMouse
Model: WOP-35

This device complies with Part 15 of the FCC Rules. See instruction manual.

Strona : www.a4tech.com.tw
http://www.megabajt.com.pl

FC CE

Made in China


Tyle pod spodem

A na gorze :

A4TECH

2x wheel

4x przyciski


Nastepnym razem przepisze cala instrukcje obslogi (tylko nie pytajcie mnie o klawiature )

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs up

hehheheh.nie ma mowy ...moj Wingman nie jest na sprzedasz...z dnia na dzien coraz lepiej mi sie nia gra ....z calego serca moge ta mysz polecic kazdemu...lepszej nie widzialem


pozdrawiam


P.S.Bel jak masz znajomych albo rodzinke w Nowym Targu(ogolnie na poludniu kraju) to zlec im zakup. Ja wlasnie z Nowego targu sprowadzalem Wingmana.

__________________
coolczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

quote:
[i]
P.S.Bel jak masz znajomych albo rodzinke w Nowym Targu(ogolnie na poludniu kraju) to zlec im zakup. Ja wlasnie z Nowego targu sprowadzalem Wingmana. [/B]


No i teraz Mengel tych myszek to juz qwa w oglem nie da sie kupic...moze jeszcze wrzuc to na 5 innych list dyskusujnych co????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

jakto sie nie da kupic ? moj znajomy kupil sobie jakis antyk za komputer ktorego na smietniku juz nawet nie ma trzeba dobrze poszukac

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

LOL.... Berti..nie przesadzaj 3/ 4 graczy Wingman kojarzy sie z joyem lub kierownica(o myszy niewielu slyszalo)

Dyktatorze ta myszka to nie antyk

__________________
coolczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:36.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions