Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > boty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
ty chyba nigdy z botami nie grales... moze boty nie grzesza inteligencja ale zeby sobie troche poskakac nie tzreba byc geniuszem... oczywiscie ze skacza, nawet wiecej niz zwykli żywi gracze... zdziwilbys sie jak trudno trafic w takiego skaczacego bota...


...a on trafia bez wiekszych problemow

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez On|x



Popieram Cie Eustachy




Czy ja powiedzialem, ze nie skacza?

Skacza skacza... ale nie zza zakretu! A przynajmniej rzadko!


Gralem z PLbot, PODbot, NNbot, JoeBot

Ale i tak PODbot w/g mnie jest najlepszy.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

"czy skacza czy nie z botami glupio gra sie" (nie czuje ze rymuje)

a tak nawiasem mowiac to stwierdzenie ze "nie skacza zza zakretu" jet troche nie na miejscu... zakret to tez pojecie wzgledne... zalezy z ktorej strony patrzec....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
"czy skacza czy nie z botami glupio gra sie" (nie czuje ze rymuje)

a tak nawiasem mowiac to stwierdzenie ze "nie skacza zza zakretu" jet troche nie na miejscu... zakret to tez pojecie wzgledne... zalezy z ktorej strony patrzec....

nie cierpie fizyki i tej gadaniny o wzglednosci ruchu etc.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
nie cierpie fizyki i tej gadaniny o wzglednosci ruchu etc.



fizyka jeszcze moze byc.. gorzej jak mam obliczyc ile moli adenozynutrójfosforanu potasu zmiesci sie w 2.4 mola zasady sodowej zakladajac ze przy 200 stopniach Kelvina i cisnieniu 1219 pascali wtotna wydajnosc reakcji wynosi 93,7%



PS. Copyright by Krzysztof M. Pazdro "Zbior zadan - Chemia nieorganiczna"

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

Przypomniało mi się jedno zastosowanie dla botów. Kiedyś chciałem natrzaskać zabawnych screenów na konkurs do czasopisma. Włączyłem HPBota (chyba), porobiłem kretyńskie ustawienia (np. kampa na 100, czas reakcji 1 minuta itp. ), pozniej przepychałem boty i zakładników w różne dziwne miejsca i łapałem screeny. No i wpadła nagroda

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:30.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions