Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wasze dziewki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Z dziewczyną rozstałem się miech temu... Dlatego miałem takiego doła, bo była na prawdę zajebista pod każdym względem (ale nie grała )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
BTW1: te wierszyki ewentualnie wrzuć na topika werszowanego... no hyba, że są to takie weirszyki, ktoorymi sie chwalić kcesz tylko sojej wybrance


Sie zobaczy kiedys... Jak juz cos to raczej wrzuce je na swoja strone, do ktorej zrobienia sie przymioerzam (no, ale robie to juz od wakacji )

quote:
BTW2: Pishesz, że sie wszystko zmieniło w twoim życiu... jak do tego doszło????
Bo moje życie to jest troche monotonne



Zrobilem sobie przede wszystkim mala przerwe od kompa. Pomogli mi w tym moi kumple, z ktorymi zabieralem sie na piwo, wino, etc. Po prostu wzialem zycie w swoje lapy. I zaczalem miec jakies wyzsze ambicje. I komp teraz mi tylko sluzy troche do rozrywki (quake), zycia towarzyskiego (irc, board) no i przede wszystkim do dazenia do spelnienia tych ambicji (newsmakerstwo na q3.fpp.pl, pisanie eseji na boardzie, etc. - chcialbym byc dziennikarzem).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
hehe .. mialem takie jedno smieszne zdarzenie .. pewnego razu umowilem sie z dziewczyna, przez znajoma (randka w ciemno), znajoma wybrala nam miejsce spotkania -> SkArBoNkA (typowie miejsce spotkan krakosow), elegancko sie ubralem, zebralem manaty i poszedlem ... kolezanka opisala mi ow randke ..

OfKoRz 100% punktualnosci, zdarzylem na czas ... podszedlem do dziewczyny, walnalem texcik " Czesc .. to ja Piotrekk .. ", zaczalem gadke .. a ze kobita jakos .. nie palala checiado rozmowy .. rzucilem temat " masz komputer? " tutaj zauwazylem blysk w jej oczkach ... rozmowa zeszla na parametry komputera .. skonczyla sie na grach .. a wlasciwie na jednej grze .. COUNTER - Strike gadalismy godzinami .. troche sie dziwnie czulem, ale randka nalezy do udanych



wiedziala wiecej od ciebie o cs?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Z dziewczyną rozstałem się miech temu... Dlatego miałem takiego doła, bo była na prawdę zajebista pod każdym względem (ale nie grała )


Podobnie jak ja... Dokladnie rozstalismy sie 14-11-2001
Eeech... No coz, bylo milo, ale sie skonczylo :/

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


Widze ze po skrytykowaniu przeze mnie twoich komentashy na qw.fpp.pl starasz sie udowodnic mi ze nie jestem wszystko wiedzacym guru - nie boj sie zdaje sobie sprawe z tego, ze nikt nie jest w stanie pojac wszystkiego



Jakze bym smial :-)
Topic mi sie spodobal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Cool

cicho, cicho wlasnie dzwonie do laski... (JESZCZE NIE CHODZIMY) bo chce sie z nia umowic, 3majcie kciukasy BRACIEA FPPowcy (i siostry?)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jasne jasne trzymamy
Tylko nie zrobcie za szybko nowego pokolenia CS'owcow

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Tia ...
powodzienia.........

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

urra jutro o 16 przy skarbonce .. urra

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Gratulejszyns...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2001 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

jeszcze raz przypomne ze kobiety sa bardzo nieprzewidywalne... postepuja czasami wedlug nielogicznych ruchow, ale na koncu dochodza do swojego celu Jak one to robia to ja nie wiem. Czasami mysle, ze sa stworzone do oszukiwania facetow, ale to tylko czasami

Mowilem juz ze sa nieprzewidywalne?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

i zbyt pohopnie wyciagaja wnioski....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

i panikuja

Jednak cholernie niezlego daja kopa po glowie gdy juz sie je lepiej pozna. Przyjemnosc pozniej sprawia ochranianie swojej dziewczyny, gadanie non-stop zaj.ebanym razem w trzy dupy, dokuczanie sobie nawzajem , ukrywanie sie przed rodzicami (starzy nie w tym wymiarze zyja i troche inaczej na to patrza ) i jeszcze full innych nieprzewidywalnych sytuacji

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

wydac niezly "weteran" z ciebie

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

w sumie o babki nie jest tak trudno, ale wlasnie to ze myslisz o tym zeby tylko ja przeleciec doprowadzic cie moze w slepy zaulek i nic na tym nie zyskasz. Trzeba miec odpowiednie podejscie i niestety nie pomoze tutaj zadna teoria podrywu tylko indywidualne umiejetnosci nabyte przez cale zycie. To ze raz ci sie uda przeleciec sikse jednego wieczoru to nie oznacza ze nastepnego bedzie tak samo. Po prostu ma sie farta wtedy i jak ktos pomysli, ze moze miec kazda to jest w bledzie.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
w sumie o babki nie jest tak trudno, ale wlasnie to ze myslisz o tym zeby tylko ja przeleciec doprowadzic cie moze w slepy zaulek i nic na tym nie zyskasz. Trzeba miec odpowiednie podejscie i niestety nie pomoze tutaj zadna teoria podrywu tylko indywidualne umiejetnosci nabyte przez cale zycie. To ze raz ci sie uda przeleciec sikse jednego wieczoru to nie oznacza ze nastepnego bedzie tak samo. Po prostu ma sie farta wtedy i jak ktos pomysli, ze moze miec kazda to jest w bledzie.



Zgadzam się...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
w sumie o babki nie jest tak trudno, ale wlasnie to ze myslisz o tym zeby tylko ja przeleciec doprowadzic cie moze w slepy zaulek i nic na tym nie zyskasz. Trzeba miec odpowiednie podejscie i niestety nie pomoze tutaj zadna teoria podrywu tylko indywidualne umiejetnosci nabyte przez cale zycie. To ze raz ci sie uda przeleciec sikse jednego wieczoru to nie oznacza ze nastepnego bedzie tak samo. Po prostu ma sie farta wtedy i jak ktos pomysli, ze moze miec kazda to jest w bledzie.


dobrze gada, dac mu wodki!

swoja droge rapek widac golym okiem ze ogier z ciebie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 21:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

ogier... hehe tylko smiech w tle

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

dziekuje wszystkim za 3manie kciukow ....... echhh IM IN LOVE

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

kongratulejszyns

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
dziekuje wszystkim za 3manie kciukow ....... echhh IM IN LOVE


Eeech... Zeby kazdy mial tyle szczescia co Ty, Wania...
Ale... ...gratuluje

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Male ostrzezenie dla ludkow "wolnych": jezeli myslisz ze bedziesz mogl spedzac kazda wolna chwile ze swoja dziewczyna i tak tez bedzie sie dzialo to gora tydzien i po wszystkim Kazda wolna chwile, czyli dzien w dzien spotkania po parenascie godzinek... nudy, dogryzanie sobie, troszke ironiczne spojrzenia i zachowania gwarantowane! Im mniej bedziesz spedzal czasu z dziewczyna tym bedziesz bardziej za nia tesknil (byle z umiarem nie jestem debilem zeby nie spotykac sie z dziewczyna rzadziej niz raz na 3 dni ).

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:51.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions