Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Kim jesteś
Za kogo się uwarzasz / kim jesteś?
You do not have permission to vote on this poll.
metalem 15 20.83%
punkiem 4 5.56%
hip-hopowcem 6 8.33%
techno(manem) 3 4.17%
kims innym 16 22.22%
"normalnym człowiekiem" 28 38.89%
W sumie: 72 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

IMHO Należeć do subkultury jest bez sensu. Ubieram się normalnie, nie używam żelu, bo zawsze mam krótkie wlosy, nie lubie love parade, słucham GOA. Kim jestem?

Jestem Quake`owcem

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A czy zastanawialiscie sie nad tym, czy "byc internauta" nie oznacza takze nalezenie do subkultury...?

Bo imho tak wlasnie jest - przeciez koles ktory siedzi 20 wzwyz godzin w tygodniu - jak ja - mozna chyba o nim powiedziec ze nalezy do subkultury PieCowcow, albo internautow, prawda?
Bo przecierz "dresiarz", czy "metal" ile poswieca czasu zeby pielegnowac ta czastke siebie dzieki ktorej mozna go tak wlasnie nazywac...?

Czy 20-30 godzin - a czasem nawet wiecej - w tygodniu pielegnacji naszych szaraczkow i wglebianie sie w zakatki i-netu nie sprawia, ze mozna nas nazwac (tym niechcianym slowem) subkultura...?

imho chyba tak... ale jest to subkultura troche na innej plaszczyznie... ale jest... (!)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 12:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

brakuje dresow...

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

quote:
Napisane oryginalnie przez ziele
w jakim wieku sie wyrasta z subkultur?????

to zalezy od osoby
w Gdansku, jest skin ktory ma chyba grubo po 40, do tego uczy w jednym z tutejszych liceow

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro
brakuje dresow...

rozwin watek bo niezbyt skumalem podsumowanie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 14:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod
A czy zastanawialiscie sie nad tym, czy "byc internauta" nie oznacza takze nalezenie do subkultury...?



nie, czy w zwiazku z tym, ze korzystam z netu mam jakies inne upodobania muzyczne, wyznaje inna filozofie, inaczej sie ubieram?

Internet to narzedzie...

To, ze masz prawo jazdy i samochod oznacza, ze jestes w subkulturze kierowcow?
Totalny bezsens...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum

To, ze masz prawo jazdy i samochod oznacza, ze jestes w subkulturze kierowcow?
Totalny bezsens...



Nie wiem czy az tak totalny. Slowo subkultura tutaj nie pasuje, ale jest sie kierowca wtedy (mozna to nazwac spoleczosc albo jakos tak). Gosc ktoory np. jezdzi na dyskorolce i nosi loozne ubrania to zaraz skate. Dyskorolka to tez nazedzie a ubranie moze ma po starszym bracie (moze to nienajleprzy przyklad ale sie spieszylem )

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro

to zalezy od osoby
w Gdansku, jest skin ktory ma chyba grubo po 40, do tego uczy w jednym z tutejszych liceow



huh ciekawe w jakim liceum?:> zorro co powiesz na piwko ktoregos pieknego dnia?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
(463
Tworca Fire-TC



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Missed in action

Angry GGrrrrrr...

Hej, ja protestuje! W imie wszystkich dukowcow! Co to ma byc? Czemu nie ma DNManiac? Etam, jeszcze byscie zrobili Quakeowca, Counter-Strike-owca, Q3-owca itp. Noo nic. Shhkooda

__________________
(463

Can you kill HIM?
Can you beat THEM?
Can you SURVIVE?

..::Fire-TC::.. - Let's burn!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil (463 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do (463 Znajdź więcej post'ów przez  (463 Dodaj (463 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać (463 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum

nie, czy w zwiazku z tym, ze korzystam z netu mam jakies inne upodobania muzyczne, wyznaje inna filozofie, inaczej sie ubieram?

Internet to narzedzie...

To, ze masz prawo jazdy i samochod oznacza, ze jestes w subkulturze kierowcow?
Totalny bezsens...


Po primo nie totalny bezsens.

Po drugie to ze siedzisz na i-necie nie ingeruje w Ciebie zewnetrznie, ale wewnetrznie.
Ja nie mowie o kims kto pracuje i tyle, albo wpada do Cafe poczatowac godzine dziennie.
Ja mowie o maniakach jak ja ktorzy jak nie z qmplami to wolne chwile spedzaja wlasnie tylko przed PieCem...

Mowilem ze chodzi mi o przynaleznosc do "subkultury", nie do subkultury.

Niewazne, EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 21:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

knock? knock?

SUBKULTURAAAAAAAAAAAA ....

czy wy naprawde uzywacie tego slowa?
internauta zreszta tez... ja w zyciu nie nazwe sie internauta...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
czy wy naprawde uzywacie tego slowa?
internauta zreszta tez... ja w zyciu nie nazwe sie internauta...


ROTFL
Ja raczej nie uzywam tego slowa bo moi qmple sa bardziej wyluzowani niz moje posty i mogli by mnie opluć czy cus

Po prostu chodzilo mi o glupkowate porownanie plaszczyzn subkultur duchowa|fizyczna

Niewazne - powtorze po raz kolejny: spiacy jestem i pieprze od rzeczy :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 01:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
(463
Tworca Fire-TC



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Missed in action

Angry Grrrr.... 2

BTW. czemu nie ma jeszcze odpowiedzi: psychopata, maniak komputera, morderca, niedorozwoj itp.

I czemu nie ma odpowiedzi "nikim"

__________________
(463

Can you kill HIM?
Can you beat THEM?
Can you SURVIVE?

..::Fire-TC::.. - Let's burn!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil (463 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do (463 Znajdź więcej post'ów przez  (463 Dodaj (463 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać (463 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
venom
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Bo ja robiłem tą anikietę i jakoś nie pomyślałem o takich odpowiedziach -_-

I czemu nie ma odpowiedzi "nikim"? Bo myślę, że większość z Was zakreśliłaby właśnie tę odpowiedź (ja bym tak zrobił). Dzięki tej anikiecie chciałem się dowiedzieć czy naprawdę same dresy tu siedzą, bo coś takiego usłyszałem kiedyś tutaj. Na szczęscie tak nie jest ^_^

__________________
"Psychodeliki powodują ostre paranoje, euforię i oderwanie od rzeczywistości... u polityków, którzy nigdy ich nie próbowali"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil venom Znajdź więcej post'ów przez  venom Dodaj venom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać venom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Re: Grrrr.... 2

quote:
Napisane oryginalnie przez (463

I czemu nie ma odpowiedzi "nikim"



Czemu chcielibyscie miec odpowiedz "nikim". Przeciez jest to negatywne okreslenie. Moowi sie "jestes zerem, jestes nikim". Nie jest to przeciez komplement.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan


huh ciekawe w jakim liceum?:> zorro co powiesz na piwko ktoregos pieknego dnia?


ja chcesz nie ma sprawy, ale piwa nie pije, raczej kole - prowadze
a tak btw zebys sie nie zdziwil to jestem dresem, jezdze granatowym passatem ( z tylu naklejki: lechia beaver, no fear, no i na obwodce od rejestracji lechia rugby club [tylko z tylu bo z przodu mialem stluczke i ze ro******em obwodke i naklejka poszla sie jebac..])

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

rozwin watek bo niezbyt skumalem podsumowanie...


no w ankiecie brakuje

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez venom
Bo ja robiłem tą anikietę i jakoś nie pomyślałem o takich odpowiedziach -_-

I czemu nie ma odpowiedzi "nikim"? Bo myślę, że większość z Was zakreśliłaby właśnie tę odpowiedź (ja bym tak zrobił). Dzięki tej anikiecie chciałem się dowiedzieć czy naprawdę same dresy tu siedzą, bo coś takiego usłyszałem kiedyś tutaj. Na szczęscie tak nie jest ^_^




Czemu na szczęście? Masz jakieś uprzedzenia do dresów. Przypominam sobie, że mówiłeś kiedyś o tolerancji...

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
Czemu na szczęście? Masz jakieś uprzedzenia do dresów. Przypominam sobie, że mówiłeś kiedyś o tolerancji...

Sheesh ja tez kiedys mialem...

Ale wracajac do tematu g'woli wyjasnienia pisze:

tolerancja - przyjecie do wiadomosci pewnych form i zasad nie oznacza wcale ich akceptacji.

akceptacja - j/w i do tego sie z tym zgadzamy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 21:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
venom
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez astral

Czemu na szczęście? Masz jakieś uprzedzenia do dresów. Przypominam sobie, że mówiłeś kiedyś o tolerancji...



Nie. Chodziło mi o to, że nie jestem jedynym punkiem na liście. Do dresów nic nie mam

__________________
"Psychodeliki powodują ostre paranoje, euforię i oderwanie od rzeczywistości... u polityków, którzy nigdy ich nie próbowali"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil venom Znajdź więcej post'ów przez  venom Dodaj venom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać venom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Question Kim jest w zasadzie dresiarz?

quote:
Napisane oryginalnie przez venom


Nie. Chodziło mi o to, że nie jestem jedynym punkiem na liście. Do dresów nic nie mam



No coz... takie czasy. Coraz mniej punkow (przynajmniej w moim miasteczku)
A co do dresow to nie wiem... mi sie dres negatywnie zawsze kojarzyl. Nie znam zadnego wiec to tylko moje odczucia (nie chce nikogo urazic). Ja dresa widze tak: bezmozgi typ z zelem na wlosach, ktory jak jest w grupie to jest odwazny i szuka tylko okazji zeby komus wpierd... Ale moze sie myle(?)

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a u mnie w klasie jest taki koleś....chodzi w luźnych spodniach....(hehe) ma bluze dresa.....a na głowie se zrobił imitacje irokeza....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

a ja jestem:
qwakowcem
wolfowcem
**********torem dresow
fantasta
psychologiem
kosmologiem
internauta
ginekologiem(?) neee
polakiem
czlowiekiem

ogolnie rzecz biorac jestem soba i jestem z tego dumny

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

ogolnie rzecz biorac jestem soba i jestem z tego dumny [/B]


No, to widać w każdym poście

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
a ja jestem:
qwakowcem
fantasta
psychologiem
kosmologiem
internauta
polakiem
czlowiekiem

ogolnie rzecz biorac jestem soba i jestem z tego dumny



Jezeli powyzsza lista opisuje "bycie Toba" to chyba 80% Boarda jest Toba

Jestem (prawie) Toba i tez jestem z tego dumny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 20:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
a ja jestem:
(...)
polakiem
(...)
ogolnie rzecz biorac jestem soba i jestem z tego dumny



gdzie ta duma skoro slowo 'Polak' piszesz z malej litery?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

jest skromny

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
jest skromny


i oszczedny duze litery sa pewnie cholernie drogie :o

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
i oszczedny duze litery sa pewnie cholernie drogie :o

Albo po prostu mu shift wysiadl - w calym jego poscie nie ma nic z duej litery...

Heh - jeden post a tyle reply'ow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 22:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

wybaczcie za te ujme poprawiam sie:
jestem POLAKIEM!

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:36.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions