Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Haslo na ByRy?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez kangur
Podobnie ma L gdy rozda amunicje a w kolo biegaja i ammo krzycza. Co bardziej nerwowi to nawet strzelaja do L

a pozniej ci jeszcze powie ze nie chciales mu dac amunicji....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 08:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kangur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Bywa, ze na beach L goni aliena z dokumentami a tu zabiegaja mu droge i ammo krzycza...
ale to juz nie ten watek na forum (ten to przeciez o hasle na ByRy)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kangur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kangur Znajdź więcej post'ów przez  kangur Dodaj kangur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kangur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaTEO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question

Ja sądzę, że hasło na ByRy to nie jest najlepszy pomysł.
Oczywiście o ile rozumiem sytuację. Co innego jeśli chcecie zrobić z niego serwer prywatny. Wysłałem dzisiaj pytanie o hasło do dwóch ważniejszych (tak mi się wydaje) uczestników forum i nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Jeśli jest to serwer prywatny i chcecie uniknąć rozgłosu, to proponuję ukryć wszelkie informacje o nim i przenieść dyskusję na mailową listę dyskusyjną.
Długo szukałem takiego serwera i wygląda na to, że jest to typowe ciastko za szybą. Szkoda.
Jeśli jest inaczej, to proponuję udostępnić bez hasła, a lamerię kierować na ban-listę. To tyle. Może ktoś się zlituje i poda mi to hasło, hę? Tak na marginesie, to całkiem fajne to wasze forum ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 12:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

sprawa z serwem jest dosc skomplikowana bo gra na nim od poczatku sporo ludzi a ciagle przybywa nowych i jest problem z wejsciem - stad haslo, wiadomo ze jesli jest haslo to zawsze beda problemy bo ktos ma a ktos inny nie ma, z drugiej zstrony jak hasla nie ma to szanse dostania sie na serw maljea znacznie
z drugiej strony stalo i bedzie stalo pewnie cos takiego jak [POISON]TEST - bez hasla - i z niewiadomych przyczyn przewaznie serw stal pusty - wyglda wiec na to ze wszyscy koniecznie chca grac na [POISON]ByRy FFA ....

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kangur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs down

Kiedys to byl po prostu serwer ByRy i nie mial hasla.
Jak został [POISON] ByRy pojawilo sie haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kangur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kangur Znajdź więcej post'ów przez  kangur Dodaj kangur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kangur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez kangur
Kiedys to byl po prostu serwer ByRy i nie mial hasla.
Jak został [POISON] ByRy pojawilo sie haslo



z tego co pamietam to haslo pojawilo sie jeszcze zanim Byry stal sie Poisionem

a haslo to bardzo dobre rozwiazanie, zanim zostalo zalozone, zeby wejsc na serwer trzea bylo czasami czekac baaaardzo dlugo, a i tak nie mialo sie pewnosci ze sie tam dostanie, po zalozeniu haselka ubylo ludzi mogacych tam grac, dzieki czemu zrobilo sie miejsce....chociaz ostatnio znowu zaczyna sie robic tlok......poprzez zalozenia hasla ubylo tez ludzi ktorzy za wszelka cene chcieli uprzykrzac zycie normalnyemu graczowi......

ja jestem jak najbardziej za zostawieniem hasla (przyda sie zmiana go na nowe :>> )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaTEO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ok - rozumiem.
Co trzeba zrobić, żeby je otrzymać?
Jeśli jest to jakiś argument, to przeszedłem całego rtcw i starego wolfa ;-)

Bardzo proszę o hasło.
Nie chcę kupować oryginału, bo w Polsce są nadal zbyt drogie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 14:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Hasełko musi być a chyba nawet niedługo musi zostać zmienione bo ostanio znów pojawiają się na byrym przypadkowe osoby. Np dziś pojawił się jakiś koleś o ksywie UberSoldat: bluzgał na innych został kicknięty to pojawił się ponownie z niebanalną ksywką której nie przytoczę bo i tak by były *.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie chcecie tłoku na byry tak ? Rozwiąanie jest banalne - zróbcie cdkey needed
( ale zaraz pójdą zje**

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Nie chcecie tłoku na byry tak ? Rozwiąanie jest banalne - zróbcie cdkey needed
( ale zaraz pójdą zje**



heh no to by rozwiazalo problem na 100%

ale jakos mi to nie lezy.....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Nie chcecie tłoku na byry tak ? Rozwiąanie jest banalne - zróbcie cdkey needed
( ale zaraz pójdą zje**



UPS... ale to byl by numer ... a zjeb..ki murowane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Talking

Taaaa.. 99% ludzi teraz tam przesiadujacych by nie mialo dostepu

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool

To się nazywa tzw. "niemoralna propozycja"
Mam nadzieję , że wszyscy ,a w szczególności admin serwa ( hi Byry ) załapali , że my tu sobie żartujemy :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kangur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Wydaje mi sie ze dyskusja jest bezcelowa:
Serwer jest prywatny, admin ma prawo ustalac zasady korzystania z niego.
Sa inne metody walki z chamstwem niz hasla, ale decyzja nalezy do wlasciciela i on decyduje z kim chce grac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 07:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kangur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kangur Znajdź więcej post'ów przez  kangur Dodaj kangur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kangur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kangur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
Dziś pojawił się jakiś koleś o ksywie UberSoldat: bluzgał na innych został kicknięty to pojawił się ponownie z niebanalną ksywką której nie przytoczę bo i tak by były *.

Czy to bylo ch**, byl wczoraj ktos taki na TAQ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kangur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kangur Znajdź więcej post'ów przez  kangur Dodaj kangur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kangur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Haslo

quote:
Napisane oryginalnie przez kangur
Wydaje mi sie ze dyskusja jest bezcelowa:
Serwer jest prywatny, admin ma prawo ustalac zasady korzystania z niego.
Sa inne metody walki z chamstwem niz hasla, ale decyzja nalezy do wlasciciela i on decyduje z kim chce grac.



Jakie? niekonczaca sie lista banow? ktora i tak do konca nie rozwiaze all bo koles bedzie mial dynamiczne IP etc? Jak chcesz ocenic chamstwo? za slowa na ch, k etc. nie banujemy bo 50% klanowych graczy by wylecialo - przy okazji wstyd panowie. Jednak ci najbardziej ambitni wyzywajacy od ped*** k*** ch** na dniach poleca i prosze nie przychodzic o zdejmowanie bana, tylko czekac az sam zejdzie. Moze to paru otrzezwi , ze nie sa pod delikatesami "Pana Mirka". Uprzedzam zeby pozniej nie bylo wielkiej obrazy klanow na POISON, bany sa na jednostki a nie przeciw klanom. Prosze wiec bez falszywie pojmowanej lojalnosci i pretensji. Regulamin byry : http://host.fpp.pl/poison/serwery.htm i all jasne.

Haslo jest i bedzie, bezdyskusyjnie. Zmienie dzis o 20. Klany prosze o zglaszanie sie do mnie. Gracze ktorzy dostali haslo (bezklanowi) poprzednie tez do mnie ale na GG... lub ICQ, nie mailami plz... *GG 1649819, ICQ:137014979*

To co jest teraz zawdzieczacie tylko sobie bo to wy rozdajecie haslo lamerom nie ja. Wiec to kto jest na serwie zal. tylko od was. Ja daje hasla sprawdzonym osobom i klanom. Wiekszosc tych LOLi ktorzy lataja i robia syf nie dostala hasla od adminow serwa lecz od was. Wiec sami pomyslcie komu dajecie.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Haslo juz jest nowe odp osoby je otrzymuja w miare zlgaszania sie do mnie. Prosze go nie rozdawac po znajomosci, bo osoby nie upowaznione beda musialy byc wyciete na firewallu a po co.

Mam nadzieje ze teraz grac sie bedzie o wiele lepiej, znamy sie juz z tego serwera i wiemy kto jak gra, wiec nie wpuszczajmy lameriii. Jesli ktos zna kogos za kogo moze poreczyc ze na 100% gra ok , z kultura etc wlacznie, chetnie mu udostepnie haslo.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Re: Haslo

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Jakie? niekonczaca sie lista banow? ktora i tak do konca nie rozwiaze all bo koles bedzie mial dynamiczne IP etc? ...



Sadzisz Xeno, ze wiekszosc ludzi gra z modemow ?? . Pozdry.

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Podsumuje haslo nie ma 24h a juz masa jakichs gosci je ma...... brawo! zenujace i wy chcecie tam miec dobre warunki? Kazdy komu nie dalem hasla spoza klanow ma auto kick i na dniach blok na firewallu na IP. Dziekujcie kolegom ktorzy wam je dali wbrew zasada, bo moze gdybyscie po nie przyszli normalnie to byscie je dostali. A tak - nie znam kick, i IP wyciete.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Podsumuje haslo nie ma 24h a juz masa jakichs gosci je ma...... brawo! zenujace i wy chcecie tam miec dobre warunki? Kazdy komu nie dalem hasla spoza klanow ma auto kick i na dniach blok na firewallu na IP. Dziekujcie kolegom ktorzy wam je dali wbrew zasada, bo moze gdybyscie po nie przyszli normalnie to byscie je dostali. A tak - nie znam kick, i IP wyciete.


no to chyba bedzie jedyna skuteczna metoda.....bo naprawde jak pare minut po 20 00 (wczoraj) na serwie gralo kilka osob tak kolo 22 00 serwer juz byl full i grali na nim ludzie ktorzy naprawde nie wiem jak i dlaczego dostali haslo.....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain


no to chyba bedzie jedyna skuteczna metoda.....bo naprawde jak pare minut po 20 00 (wczoraj) na serwie gralo kilka osob tak kolo 22 00 serwer juz byl full i grali na nim ludzie ktorzy naprawde nie wiem jak i dlaczego dostali haslo.....



Wiem teraz to samo,nikt ci sie nie przyzna kto rozdal to haslo... firewalla na serwie nie przestawie bo u byry stoi. Ale jak widze w eye to kopie co moge

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarface
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Wiem teraz to samo,nikt ci sie nie przyzna kto rozdal to haslo... firewalla na serwie nie przestawie bo u byry stoi. Ale jak widze w eye to kopie co moge


no chyba jest cos nie tak z ta autoryzacja, nie dziala. Ja nie znam nowego hasla, a spokojnie moge wejsc na ByRy wpisujac byle co jako password w setupie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 12:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Scarface

no chyba jest cos nie tak z ta autoryzacja, nie dziala. Ja nie znam nowego hasla, a spokojnie moge wejsc na ByRy wpisujac byle co jako password w setupie



heh a to ciekawe ja jak nie wpisze **** to mnie nie wpusci

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
byry
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain


heh a to ciekawe ja jak nie wpisze **** to mnie nie wpusci



Ja znam rozwiazanie
serwer wpuszcza bez hasla w godzinach od 2:00 do 14:00

Pozdrawiam
byry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil byry Kliknij tutaj by wysłać e-maila do byry Znajdź więcej post'ów przez  byry Dodaj byry do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać byry prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez byry


Ja znam rozwiazanie
serwer wpuszcza bez hasla w godzinach od 2:00 do 14:00

Pozdrawiam
byry




a Ty niby z kad to wiesz ?

a jesli ktos wejdzie na serwer przed 14 00 to po 14 bedzie mogl dalej grac czy serwerek go wywali ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
byry
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain



a Ty niby z kad to wiesz ?

a jesli ktos wejdzie na serwer przed 14 00 to po 14 bedzie mogl dalej grac czy serwerek go wywali ?



Zostanie, chyba ze dostanie kicka za TK albo kickvota
Ci ktorzy nie mieli hasla to teraz maja gdzie sie sprawdzic, a ci ktorzy maja haslo maja troche swiezej krwi do przelania.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil byry Kliknij tutaj by wysłać e-maila do byry Znajdź więcej post'ów przez  byry Dodaj byry do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać byry prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez byry


Ja znam rozwiazanie
serwer wpuszcza bez hasla w godzinach od 2:00 do 14:00



Tylko ze to sa akurat najlepsze godziny .. 14-23 w ogole nie ma co wchodzic bo pingi tragiczne...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

Tera ja sie wypowiem degenerat tego forum o wolfie
Nie chcialo mi sie tych postuf wszytkich czytac za duzo ich jest....ale chaslo na "ryby" jest goog pomyslem mniwj lamerjady.
Mnie nie bylo na necie od 3-4 tygodni dzis sobie dopiero 1 raz zagralem od tego czasu i musze stwierdzic ze poziom graczy podskoczyl do gory...na tym sewie sami klanowi ludzietak trzymac

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 04:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev
Tera ja sie wypowiem degenerat tego forum o wolfie
Nie chcialo mi sie tych postuf wszytkich czytac za duzo ich jest....ale chaslo na "ryby" jest goog pomyslem mniwj lamerjady.
Mnie nie bylo na necie od 3-4 tygodni dzis sobie dopiero 1 raz zagralem od tego czasu i musze stwierdzic ze poziom graczy podskoczyl do gory...na tym sewie sami klanowi ludzietak trzymac



Zaitsev nie tłumacz sie widze ze przemycasz pod plaszczykiem topika, tresci sorry nie bylo mnie, nie bijcie, bede lepszy za 2dni

**kiddin**

1675- co to jest? to moj maly konkurs (sick-hehe, bo nie spalem po imprze i mi sie legnie we lbie)

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Zaitsev nie tłumacz sie widze ze przemycasz pod plaszczykiem topika, tresci sorry nie bylo mnie, nie bijcie, bede lepszy za 2dni

**kiddin**

1675- co to jest? to moj maly konkurs (sick-hehe, bo nie spalem po imprze i mi sie legnie we lbie)




No i znou stary bijesz nie tam gdzie trzeba smiac mi sie chce
Lepiej nie pij tyle bo to szkodzi umyslowi i potem pisze sie takie bzdety jakie zes wypisal pod moja osoba

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:53.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions