Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ludzie z ŚGK poszli po rozum do głowy ... nareszcie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Taaaaaaaaa... znowu sie ludziska rozmarzyly.
W tych czasach trzeba kombinowac, ignorowanie szarych ludzi idzie do lamusa, teraz liczy sie kazdy "glos". Tak jak pare osob stad, mam zastrzezenia do wygladu okladki. Zobaczymy jak bedzie dalej... trzymam za nich kciuki


P.S.
SGK nie kupuje od momentu jak dali kacik FPP fpp.pl a nie mnie

w tle: Guns N' Roses ~ Sweet Child O' Mine

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
[...]
P.S.
SGK nie kupuje od momentu jak dali kacik FPP fpp.pl a nie mnie

w tle: Guns N' Roses ~ Sweet Child O' Mine



popelnili big mistake - zostana za to ukarani

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2003 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
popelnili big mistake - zostana za to ukarani
A kara beda 2 strony w gazecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
A kara beda 2 strony w gazecie


a na koniec zownujemy ich i zabierzemy wszystko

bedziemy mieli wlasne fpp.pl na papierze :o

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

o kutwa



gry.wp.pl :

Świat Gier Komputerowych - zamknięty czy wciąż żywy?
Joel; wtorek, 22 lipca 2003


Wydawnictwo Egmont Polska zawiesiło wydawanie miesiecznika Świat Gier Komputerowych. W sprzedaży jest ostatni, podwójny numer pisma. Powodem decyzji była niezadowalająca wydawcę sprzedaż pisma. Nie należało ono do ZKDP, według wydawcy jego oredni nakład w ostatnich miesiącach wynosił 50 tys. egz. Pismo robiła zewnetrzna firma z Bydgoszczy, z którą rozwiązano umowę.

Redaktor Naczelny ŚGK Piotr Pieńkowski poinformował, iż upadek pisma nie jest przesądzony. W chwili obecnej trwają poszukwania nowego wydawcy.


-----------------------------


gry-online.pl :
Upadek magazynu Świat Gier Komputerowych
W najnowszych doniesieniach prasowych firmy Egmont Polska pojawiła się bardzo smutna informacja dla wszystkich czytelników magazynu Świat Gier komputerowych. Otóż wszystko wskazuje na to, że aktualny - łączony (wakacyjny) - numer tego pisma będzie ostatnim, jaki ukazał się na polskim rynku...

Owa decyzja spowodowana jest niskimi, niezadowalającymi wydawcę, wynikami sprzedaży miesięcznika. Poniżej znajdziecie całą treść informacji prasowej:

„Egmont zawiesza wydawanie Świata Gier Komputerowych”

Wydawnictwo Egmont Polska zawiesiło wydawanie miesięcznika "Świat Gier Komputerowych". W sprzedaży jest ostatni, podwójny numer pisma. Powodem decyzji była niezadowalająca wydawcę sprzedaż pisma. Nie należało ono do ZKDP, według wydawcy jego średni nakład w ostatnich miesiącach wynosił 50 tys. egz. Pismo robiła zewnętrzną firma z Bydgoszczy, z którą rozwiązano umowę.”

W Sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji w tej sprawie. Krążą plotki, że BYĆ MOŻE redaktorom Świata Gier Komputerowych uda się znaleźć innego wydawcę, chętnego do ogólnopolskiej dystrybucji pisma. Do końca nieznane są również losy innej marki wydawnictwa Egmont, tj. Wydania Specjalnego ŚGK...

Do komentarzy zapraszam na naszym Forum Dyskusyjnym, na oficjalnym forum ŚGK oraz na polskiej liście pl.rec.gry.komputerowe.


















No Fuckin Comment.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Bywa... ludzie nie kupuja to wydawca nie chce wydawac ... buh :o

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Wiedzialem Jak drastycznie obnizyli cene pisma - to wiedzialem ze jest to proba uratowania pisma. Ale jako ze jestem rodzonym pesymista - to siedzialem cicho, mialem nadzieje ze si epomyle i ze wyjda na prosta...

A ty dupa...

Ja juz nie mam czego kupowac....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Spoko, spoko... panowie rozmawiaja z kilkoma wydawnictwami... ... sgk wychodzilo przeciez juz z takich problemow..

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

wiecie.. zawsze to 6 zl wiecej na piwo

ale nie .. jak dla mnie poprostu powoli zaczynali obnizac swoje loty... taka prawda ze z numeru na numer byli gorsi :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
wiecie.. zawsze to 6 zl wiecej na piwo

ale nie .. jak dla mnie poprostu powoli zaczynali obnizac swoje loty... taka prawda ze z numeru na numer byli gorsi :/


Raczej minus 12 zl - bo jak chialbys kupowac jakas gazete to zostaje CD gowno i Gameshit...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Oficjalne oświadczenie w tej sprawie Naczelnika ŚGK:



Kochani!

Pisze do was w pierwszej kolejnosci, bo wam sie to nalezy.

Jak paru z was juz tutaj pisalo, zakonczenie wspolpracy z jednym wydawca nie oznacza, ze pismo na zawsze znika z rynku. Egmont Polska, firma specjalizujaca sie w prasie dzieciecej, ostatecznie wycofuje sie z branzy "growej" i ma do tego prawo. My natomiast nie rozchodzimy sie po swiecie, tylko szukamy nowego wydawcy (i mamy nawet kilku na oku, z czego jeden bylby dla nas chwytem za nogi pana boga ;-)). Nie zalamujemy przy tym rak, bowiem SGK byl juz dwa razy w podobnej sytuacji, a co ciekawe, za kazdym razem ladowal lepiej. Roznica polega tylko na tym, ze teraz postanowilismy poszukac dobrze i dobrze wybrac. Nie na kolejny rok czy dwa lata, ale dlugo, dlugo. Najlepiej na zawsze ;-)

Tak wiec SGK nie tyle upada, jak ktos gdzies napisal, ale zmienia wydawce.

A jesli nam sie ta sztuczka nie uda, bo przeciez i tak moze byc, to przyznacie, ze i tak dokonalismy - wszyscy razem - niezlej sztuczki. Pismo z 11-letnia tradycja w tej branzy to wszak fenomen. Bawilismy sie przy tym - i wy, i mam nadzieje wy - wysmienicie, zachowujac przy tym swoj wlasny styl i swoje poglady. Dla takich rzeczy warto zyc. ;-)

A teraz po kolei:

Keldon: Jesli ty zerwiesz z grami w przypadku zawieszenia SGK, to osobiscie przyjade do twojego domu i ci zwyczajnie wtluke. Ani mi sie waz! A Forum bedziemy trzymac jak najdluzej.

herkozz: Egmont podjal juz decyzje i jest ona ostateczna. Co prawda spodziewalem sie, ze weryfikacja nieco bardziej oficjalnie, a notka informacyjna i jej data ogloszenia beda z nami ustalone, ale widac dotychczasowy wydawca wolal zalatwic to inaczej. Bywa.

sir_Artus: A do ciebie to juz jade, bo na Keldona to jeszcze poczekam. ;-)

PAiN: Po pierwsze, wlascicielem tytulu jest Egmont, a nie zespol SGK. Po drugie, Egmont wyraza chec sprzedania tytulu nowemu wydawcy, a my prowadzimy wstepne rozmowy w tym zakresie. Po trzecie, Egmont nie jest w stanie wydawac SGK bez obecnego zespolu, bo SGK to my, a nie kilkadziesiat zadrukowanych stron. Po czwarte, niekwykluczone, ze jesli nie uda sie znalezc nowego wydawcy, to w innym wcieleniu, w innym miejscu i innym czasie spotkamy sie. Po piate, moze to inne wcielenie bedzie tym wlasnie miejscem, bo mamy takze w planach awaryjnych pismo elektroniczne. Nie bedzie to to samo, co wydanie papierowe, ale wcale nie musi to oznaczac, ze bedzie gorzej.

Solaker: I mamy (patrz: powyzej).

CalebCo: To akurat nie byly sygnaly upadku, tylko swiadomy wybor. Nie zalujemy go. Chcielismy sprobowac wariantu bez CD i sprobowalismy. Jestesmy przy tym przekonani, ze to dobra droga i ze wkrotce praktyke te powtorza inni. Problemem jest tylko to, jak sie taka zmiane robi i co sie w zamian oferuje - widac nasza oferta nie byla na tyle dobra. Wiemy nawet dlaczego, wiedzielismy od poczatku, ale to akurat bylo poza naszymi mozliwosciami.

Genetyk: Choc Nowa Fantastyka do konkurencja dla naszej SFery, to my tez trzymamy za nich kciuki. CHoc jak pomysle, ze obrabiaja nam posladki, o czym przypadkiem sie dowiedzialem, to az zal mi serce sciska. Rozumiem, nerwy, ale trzeba miec klase. Zawsze i wszedzie.

CalebCo: Do Alfina nie wrocimy, bo tej firmy juz nie ma, a jej wlasciciele robia cos zupelnie innego.

Crusader111: Ja nie wiem, czy mozna to tak okreslic (chodzi mi o "pisma dla dzieciakow"). A dlaczego jedni maja klopoty, a inni nie? Bo maja rozny marketing, rozna strategie wydawnicza, rozny styl dzialania. No i znalezli sie w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. To tez ma spore znaczenie. To w ogole temat na dluzsza dyskusje i moze kiedys ja podejme. Tymczasem jednak mysle tez o tym, aby wydac ksiazke z felietonami "Miedzy nami, graczami" wzbogacona o pare zabawnych wspominkow z tych lat nt. pisma, branzy i gier w ogole, gdzie wyjasnilbym tez te mechanizmy. Ale czy znajde tyle czasu?

IoWaMaN: Masz racje, to nieprawdziwy zarzut. Rezygnacja Egmontu z wydawania SGK nie ma nic wspolnego z CDA i Bauerem.

Cameron: To oczywiscie sprawa dyskusyjna, ale ja nie uwazam, ze w Polsce nie ma miejsca na pismo bez CD. Jest, tylko trzeba to zrobic bardzo precyzyjnie. Pismo powinno miec wiecej stron (nawet 200), a szata graficzna powinna byc kierowana do starszego czytelnika (mniej fajerwerkow graficznych). No i trzeba wziac pod uwage mnostwo dodatkowych dzialan marketingowych (jakich, nie powiemk, bo mam nadzieje, ze je jeszcze kiedys wdroze). Na pewno jednak nie bedzie to pismo masowe, a raczej kultowe. No i stosu pieniedzy na tym sie nie zrobi. Jest tez wersja CDA/Gamestar/Stary SGK, ale to trzeba zrobi przy niezwyklej wrecz koordynacji redakcji, marketingu, kolportazu, dzilu sprzedazy reklam, promocji itd. To trudne, ale mozliwe. Niezmiennie jednak najpierw nalezy cos z robic z gospodarka w Polsce w ogole. Bo to, co dzieje sie w tej chwili, w porownaniu z okresem sprzed dwoch lat, to po prostu tragedia. I wiem, ze to opinia wiekszosci wydawcow w Polsce.

Malkav: A na to nie wpadlismy. Jutro jedziemy do Warszawy, do prezydenta Kwasniewskiego. On nam zalatwi dotacje, a my mu powiemy, jak ograc Millera (bo polityka to tez gra, tyle ze terenowa). ;-)

Raistlin: I bardzo slusznie prawisz. ;-) My sie jeszcze z nikim nie zagnamy. Poza Egmontem, dla ktorego mamy wiele cieplych slow - bo to byla wielka odwaga przez tyle czasu walczyc z takimi gigantami, jak Bauer czy Springer.

Pshemozz: SGK juz dwa raz przechodzil do nowego wydawcy, chco wtedy tez mowiono, ze to koniec. Jak bedzie teraz, nie wiem, ale mamy jeszcze sporo czasu i wszystko moze sie zdarzyc. Pozyjemy zobaczymy. Najwazniejsze to nie zalamywac rak i robic swoje. Tylko tak mozna miec nadzieje na sukces. ;-)

Don_Chichot: Bo taka jest prawda, a ja doprawdy nie rozumieme, dlaczego Egmont zdecydowal sie wlasnie teraz i wlasnie w takiej formie oglosic wszem i wobec, ze rezygnuje z SGK. I pewnie nigdy sie nie dowiem. Faktem jednak jest, ze szukamy nowego wydawcy i ze rozmowy trwaja. Nie robimy sobie nadziei, zeby potem nie czuc goryczy, ale tez sie nie poddajemy.

Michal: Ciesze sie, ze tak uwazasz, ale prosze (i innych tez), nie piszcie w ten sposob. Nie chce, zeby potem nam wypominano, ze w takiej sytuacji tolerowalismy opluwanie konkurencji czy gloryfikowanie SGK. Poza tym, ja naprawde uwazam, ze mamy w Polsce znakomite pismai jestem zwyczajnie dumny, ze bylem/jestem redaktorem pisma z tej wlasnie branzy i mialem/mam taka konkurencje. Wiele innych czaspism nie ma tyle szczescia (np. do niedawna w fnatstyce panowal zwyczanjie monopol, ktory dziala na szkode tej branzy - teraz zas prosze, cuda sie dzieje; kto sie interesuje, wie).

tiTAn7 (i nie tylko): Masz racje z tym biadoleniem, choc nie ma sie co dziwic, ze nasi czytelnicy sa w szoku i reaguja emocjonalnie na info z Egmontu. To tylko dowodzi tego, jak serdecznie nas traktuja, jak nas kochaja. Przynajmniej ja tak to widze. A rozkrecic sie, mam nadzieje, jeszcze zdazysz. ;-)

tymbeer: Wypowiadam sie dopiero teraz, bo od rana mam setki telefonow i maili i sie zwyczajnie nie wyrabiam (a ten list pisze juz 3 godzine!).

Raistlin: I do ciebie tez przyjade! Jak to towarzyszymy ci non stop przez 7 lat. Marsz na spacer! I z dziewczyna nie gadac o grach, tylko o milosci. To polecenie sluzbowe! ;-)

Cyphex: Oj, wielka to inwestycja, wielka. Mysle, ze jednak ie byloby cie stac. Chyba ze mozesz zalatwic te dotacje rzadowoa, o ktorej wspominal Malkav.

Naczelnik

***

PS. Na koniec dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy i wsparcie. Naprawde nie spodziewalismy sie az takiego odzewu z waszej strony. I nie tylko z waszej, bo na wielu innych forach odbior jest podobny. Dla nas jest to bardzo cenne, bo dzieki temu wiemy, ze nasza praca miala wymierna jakosc i ze harowalismy tu na prozno. No, dobra, moze nie tyle harowalismy, co gralismy, ale nie czepiajmy sie szczegolow ;-)))

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Raczej minus 12 zl - bo jak chialbys kupowac jakas gazete to zostaje CD gowno i Gameshit...


heh gameshita nie kupuje, a cda kupuje.. i sgk tez kupowalem.. wiec dla mnie tylko 6 zeta wiecej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm ... ja już nie kupuję żadnych gazet poświęconych tematyce gier. Po upadku Gamblera i Resetu nikt z ich konkurentów nie był w stanie zaciekawić mnie swoją zawartością.
Poza tym samymi recenzjami gazeta nie żyje i dopiero niedawno Cd shit dodaje jakiś artykulik na temat giercowy.
Poza tym news na q3.fpp.pl przekonał mnie jeszcze bardziej do tego, że ta gazeta to syf

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

heh upadł ostatni klasyczny magaznyn eh :/

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
heh gameshita nie kupuje, a cda kupuje.. i sgk tez kupowalem.. wiec dla mnie tylko 6 zeta wiecej

Cd shit smierdzi - nigdy nie mieli pozadnego poziomu...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Eh szkoda... na szczescie sprawa nie jest jeszcze przesadzona... Swego czasu mialem nawet prenumerate ŚGK chyba w latach 1997 - 1998

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 21:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Cd shit smierdzi - nigdy nie mieli pozadnego poziomu...


heh to twoje zdanie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

mieli mieli Lucas, niezly poziom, tylko zalezy na co patrzysz...
mnie przede wszystkim wkurwiala czerstwica niektorych redaktorow i tragiczny wrecz dobor gier do recenzji w niektorych numerach... na szcescie pozyczalem zawsze od kumpla a nie kupowalem wiec luz

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez deathcrush
mieli mieli Lucas, niezly poziom, tylko zalezy na co patrzysz...
mnie przede wszystkim wkurwiala czerstwica niektorych redaktorow i tragiczny wrecz dobor gier do recenzji w niektorych numerach... na szcescie pozyczalem zawsze od kumpla a nie kupowalem wiec luz


Jedynie co dobre mieli - to dlugie recki, a nie jakies krotkie (tak jak ostanio w SGK )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Cd shit smierdzi - nigdy nie mieli pozadnego poziomu...


ja sie zgadzam

a tak wogole wlasnie wczoraj ze starym kumplem w barze rozmawialismy o gazetach... i nie doszlismy do tego czemu teraz wydaja taki chlam ? czasy ida do przodu a poziom naszych gazet leci na ryj... straczy wspomniec recenzje w gamblerze (najbardziej utkwila w w glowie recka rollercastera (nieswiadomy niczego gowniarz, babcia co nie takie rzeczy w zyciu widziala, twardziel zujacy gume itd ). ze nie powiem juz nic o randalu... gdzie mamy teraz cos takiego ? nigdzie - to na co sie sila dzisiejsi recenzenci to tylko marne popluczyny

anyway - kto nie czytal tamtych recek ten nigdy nie bedzie wiedzial co naprawde dobre

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
SGK nie kupuje od momentu jak dali kacik FPP fpp.pl a nie mnie


Nie umiesz negocjowac Wystarczyl jeden telefon Shooler'a i od razu dali

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
anyway - kto nie czytal tamtych recek ten nigdy nie bedzie wiedzial co naprawde dobre


Mozna poprosic o jakiegos skana w celach edukacyjnych? Bo ja wtedy komputera nie mialam

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:



Wogóle, jak fajnie kiedyś recki wyglądały. Czytałeś recke i się czułeś jakbyś przez sekund parę grał w tą gre. Jakoś się bardziej ludzie wczuwali w to co pisali.

Teraz masz tak:
historia - ile się na gre czekało
grafa - zajebista + napisać o jakimś bugu graficznym
muza - wypisać kto komponował muze
wrażenia - napisać - fajnie się grało w 5 linijkach po 3x tosamo
ocena - dać jakieśtam słupki mówiące, że gra fajna ale nie tak fajna jak quake 3

Jedna recenzja od drugiej się nie wyróżnia niczym. Odnoszę wrażenie, że to taka masówka jest. Mają jeden szablon, tylko zmieniają co 3ci wyraz i już recka innej gry jest.

Dawniej jak się czytało to miało się wrażenie, że kolesie rozebrali giere na czynniki pierwsze, prawie jakby sami ją napisali. Gra "Zaliczona" od A do Z. Coś czuję iż teraz recki są robione po pograniu jakieś 2h w gierkę na podstawie pierwszego wrażenia + marketingu mówiącego już przed graniem, iż gra jest debest.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dokladnie, jeszcze wkurzajace jest ze dodaja do recenzji screeny dostarczone przez producenta gry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 11:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Mozna poprosic o jakiegos skana w celach edukacyjnych? Bo ja wtedy komputera nie mialam


mysle ze jest to do zrobienia ide dzis do piwnicy przergrzebac swoje stare gazety... wieczorem (lub jutro) oczekujcie naprawde dobrych probek prawdziwej, dobrej recenzji by gambler i ts

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

swiat zchodzi na psy

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
martinek
Usagi



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Głogów

A ja się wziąłem wczoraj za przeglądanie starych Gamblerów (roczniki 93-95) ;-> Pierwsze co mi wpadło w oko to "Konferencje Dr Destroyera". To były czasy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2003 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil martinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do martinek Znajdź więcej post'ów przez  martinek Dodaj martinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać martinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

piwem i mieczem w TP, super supery w SS... ehh

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2003 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez deathcrush
super supery w SS... ehh
przecieki decybeliusza?

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2003 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

I tak nie ma nic o AvsP :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2003 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:16.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions