Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Chodzież CPMA
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DreeD
co ja tu mam wpisac?;)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Chodzież

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
Ja do ankiety proponowalbym dorzucic hub3aeroq3 taksamo niebieska jak cpm12

hub3aeroq3 a co to jest za mapa? I slysze..

__________________
ja to ja i jako ja chce być znany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreeD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreeD Znajdź więcej post'ów przez  DreeD Dodaj DreeD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreeD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreeD
co ja tu mam wpisac?;)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Chodzież

Wink

a robimy jaks jumpe po turnieju??

__________________
ja to ja i jako ja chce być znany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreeD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreeD Znajdź więcej post'ów przez  DreeD Dodaj DreeD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreeD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Uwazam ze trzeba znac i umiec duzo wiecej mapek.

Cpm1a grane jest juz chyba od 2lat a cpm3 zpopularnialo nieduzo pozniej.
A mapek cpm jest chyba 8 do 1v1.
cpm5 cpm10 cpm12 - to moje propozycje

Robcie ankiete!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreeD
co ja tu mam wpisac?;)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Chodzież

Smile

tesh tak mowie tylko ze stronki z tego co wiem (kiler nic nie mowił) jeszcze nie ma:/ wiec jak zrobic ankiete no chyba ze tu na boardzie albo na quake3.fpp.pl albo org-u

__________________
ja to ja i jako ja chce być znany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreeD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreeD Znajdź więcej post'ów przez  DreeD Dodaj DreeD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreeD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreeD
co ja tu mam wpisac?;)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Chodzież

Re: Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez G.mbit
Sic ale późno tu coś piszę ale co tam
Widzę że koledzy Dreed i Goth1c udzielają informacji jakich trzeba.
Poza tym nie marudzić że daleko albo cuś tam, ja jechałem do Wrocławia na turniej (hi Seeeper ).
Znając Killera impreza będzie na poziomie
A co do map to jeszcze z min pogadam a pomysł Sweepera z ffdm2 jest ciekawy bo mapkę widziałem i troszkę na niej grałem
Btw Saari wiem dlaczego CPM12 podoba ci się. Pogrywałem na niej i te textury oraz klimat w odpowiedniach kolorach Hehe


no wlasnie gambit ma racje:0 nie marudzic ze daleko

p.s. kto jest chcetny na jumpe bo mozna by cus organiznac przy okazji

__________________
ja to ja i jako ja chce być znany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreeD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreeD Znajdź więcej post'ów przez  DreeD Dodaj DreeD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreeD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ej ludzie cholera. Zaraz wam wszystko po kolei opowiem co i jak:

CPM1a - (a wlasciwie powinna byc !cpm1b) sprawa wyglada w ten sposob, ze w Polsce nadal jest chyba ta najpopularniejsza mapa. I w sumie duzo osob by sie wkurzylo, gdyby ja wywalic. Ale turniej z dobrymi nagrodami to jest wlasnie doskonaly pretekst zeby cos zmienic - nagrody = argumenty.
Ale dlaczego ja wywalac? Nom, troche ograna juz jest i ci, co stoja na gorze sceny, ktorzy sie na tym znaja, etc. zgodnie juz twierdza, ze co za duzo to niezdrowo i po prostu nie maja juz na niej ochoty grac. To jest praktycznie gra na pale - bieganie od YA do YA - wszystko co mozliwe juz zostalo na tej mapie pokazane, teraz tylko w kolko powtarzane sa te same zagrania. Boooreeed.... OK, ale nic sie nie stanie jak zostanie na miejscu. I nie mowie, ze ta mapa jest jakas be, niedobra, czy cos. Po prostu juz swoje przezyla. Pamietacie czasy Q2? W sumie wszystko sprowadzalo sie tylko do Q2DM1 (swoja droga bardzo fajnej ). Niedobrze jest, bardzo niedobrze, kiedy gra opiera sie tylko na jednej mapie i wszystko jest w kolko powtarzane. Jakas rotacja musi byc (wyjatek potwierdzajacy regule: dm4)

CPM3 - znana i lubiana, chyba obecnie najpopularniejsza mapa CPMA na swiecie. Znam ludzi, ktorzy znaja doskonale CPM3 i ciagle na niej graja, za to nigdy w zyciu nie widzieli CPM1a. Ciekawe, nie? Mapka wrecz idealna do ProMode'a. Ogladajac mecze na niej caly czas jeszcze jestem zaskakiwany roznymi zagraniami i dlatego ja lubie. I chociaz prawdopodobnie jej czasy tez juz powoli dobiegaja konca, to dobiegaja konca w taki sam sposob jak czasy Q3 - od kilkunastu miesiecy... W sumie jestem za pozostawieniem jej w puli.

CPM5 - no spoko, mozna sobie pograc. Ale cos w niej nie tak jednak jest. Mila, przyjemna, ale.... Moglbym rzecz, ze malo wymagajaca. Ostatnio troche w swiecie sie ruszylo w zwiazku z nia, kilka osob sie odezwalo, ze bardzo ja lubi, po demkach z Opola. Ale na tym sie w sumie skonczylo. Zawsze na turniejach spelniala role jakby to powiedziec, takiej "zapchaj dziury". Ogolnie wszyscy ja znaja, ale ogolnie nie gra sie w nia na necie czy gdzies. Tylko na turniejach przychodzi na nia czas. I to mozna zmienic, zmienic ja na jakas inna, fajna mapke.

CPM8 - he? Spoko, fajna mapka, ale... Ktos w to gra? IMO niezbyt przystosowana - znaczy sie nieograna, etc. i nie mam o niej opinii. Znaczy mam - nie grac na niej

CPM10 & CPM11 - te dwie mapki grane byly na CGLach... Pytanie: Czemu przestaly byc grane? CPM10 wielu graczy uwaza za ciasna i dziwnie sie na niej czuja. Tak, cos w tym jest. Gdyby ja np. troche przeskalowac, cos dodac, to spoko. Ale tak to IMO w tej chwili na turniej sie nie bardzo nadaje. Ale swego czasu tez ja bardzo lubilem. Ktos mi przed Mephisto powiedzial, kiedy CPM11 chcialem dac do puli map, ze granie na niej sprowadza sie praktycznie do kampowania gornej czesci. Maybe - ja tam sie na graniu nie znam i opieram sie glownie na opiniach innych graczy, ktorych uwazam za "autorytety". W kazdym badz razie z jakiegos powodu juz sie obu tych map po CGLach nie gra...

CPM12 - haha, rok temu to byla moja ulubiona mapa. Pamietam jak pojechalem na niej jakiegos amerykanina na amerykanskim serwerze na pingu 300 Gralem w nia non-stop przez 2 miechy. Ale pozniej sobie uswiadomilem, ze nie lubie map w stylu YA-->YA. A to na tej mapce jest obecne. Czasem fajnie sie gra, ale... No wlasnie. Czegos tam brakuje. Taka mapka powiedzialbym bardziej w stylu Q2 - jakos tak mi sie skojarzylo.

ffdm2 - absolutny moj faworyt. Z tego co wiem, to w przyszlosci ma to byc CPM15. Zajebiostyczna mapa, uwielbiam na niej grac. Przede wszystkim wymagajaca. Wymaga od gracza wielowymiarowego myslenia. Wymaga dobrego opanowania. Ma super fajny "flow". Ogolnie nic dodac nic ujac. blem wykonal zajebista robote - zreszta, wystarczy popatrzec jakie emocje wzbudza na calym promodeowym swiecie. W Opolu rozmawialem tak wlasnie na jej temat z zumerem i Stajnia (ktos tam obok chyba jeszcze siedzial). Obaj zgodnie stwierdzili, ze zajebista mapka i powinno sie na niej grac. Jesli cokolwiek zmieniac w granych mapkach, to zmieniac wlasnie na nia!!!

hubaeroq3 - tez ownij, choc dla mnie troche ciasna sie wydaje. Bardzo szybka, przyjemna i tez niebieska (Saari ). Takze bardzo popularna na zachodzie (i wschodzie, bo Hubster jest z Australii ). Ale jednak sadze, ze nie ma co jej wrzucac do puli. Po pierwsze nie jest zbytnio znana w Polsce... Po drugie nie wiem jak Polacy zaakceptuja zielona zbroje Mapka wymaga troche specyficznego stylu gry.

q3jdm9a - na koniec jeszcze jedna mapka, ktora ostatnio chodzi mi po glowie. Konwersja starej mapy Jude'a (wiadomo: CPM1(a), CPM3, CPM8) - q3jdm9 oczywiscie Bardzo fajna, szybka i w ogole. Moze jeszcze nie do konca wywazona, ale tez nie jest jeszcze skonczona. I to wlasnie stanowi problem. Prace nad nia trwaja gdzies od lutego czy stycznia nawet I ostatnio Hubster co prawda wrocil do pracy nad nia, ale nie wiem ile to moze jeszcze potrwac. Najprawdopodobniej bedzie to jedna z najbardziej beta-testowanych map pod CPMA. Grana juz byla ogromna ilosc razy i na jej temat wiele autorytetow swiatowej sceny CPMA wypisalo juz kilobajty tekstu. Wzbudzila bardzo konstruktywna dyskusje i sie bardzo dobrze rozwija. No, ale wlasnie z tym problem... Jeszcze sie rozwija.

Tak wiec moj koncowy typ: CPM1a, CPM3, ffdm2. W sumie.

Tyle z mojej strony, ciekawy jestem czy ktos to przeczytal Swoja droga, juz dawno nie napisalem takiego postu Chyba wracam do formy

PS. Pozniej podam URL'e do tych mapek jak ktos nie ma, bo w tej chwili troche sie spiesze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no 1a, 3 i ff to dobry zestaw.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Skad mozna to ffdm2 sciagnac?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

ffdm2
hubaeroq3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
ffdm2
hubaeroq3


Hmm ... a daj link do q3jdm9a

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

nie znam ffdm2 na niej sie gra wogule?

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-->JuiCe<--
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: 3city

I tak nie pojedziemy nie Lucas??) Ale co do mapek to chętnie bym zobaczył ffdm2.

I może sweep3dm1 - joł promować Polskie mapki!

Co do tego osp - to różnie bywało Lucas - coś się za bardzo rozbestwiłeś! Dawno lania nie było

Frag You Later (for siór)!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -->JuiCe<-- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -->JuiCe<-- Znajdź więcej post'ów przez  -->JuiCe<-- Dodaj -->JuiCe<-- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -->JuiCe<-- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez -->JuiCe<--
ICo do tego osp - to różnie bywało Lucas - coś się za bardzo rozbestwiłeś! Dawno lania nie było

Frag You Later (for siór)!!


Zaazdym razme jak gralismy pierwszy raz na mapce to wygrywalem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 05:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
steef
aka Liroy



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Zawiercie

quote:
Tak wiec moj koncowy typ: CPM1a, CPM3, ffdm2. W sumie

__________________
Mydło wszytko umyje nawet uszy i szyje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil steef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do steef Znajdź więcej post'ów przez  steef Dodaj steef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać steef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bulls
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Torun

quote:


Tak wiec moj koncowy typ: CPM1a, CPM3, ffdm2. W sumie



No i bardzo prawidłowo
Popieram

__________________
Bulls GG 3065445

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bulls Znajdź więcej post'ów przez  Bulls Dodaj Bulls do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bulls prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Re: Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez G.mbit
Hmm ... a daj link do q3jdm9a


http://www.fck-clan.de/maps/maps.shtml

prosze bardzo :o

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
imho 1a to klasyka CPM i turniej sie bez niej odbyc nie moze


bleee... jak q2dm1 ...obie mapy smierdza

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
bleee... jak q2dm1 ...obie mapy smierdza


Co chcesz od q2dm1? ta mapa smierdzi tylko w konwersjach na q1 i q3 :}

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreeD
co ja tu mam wpisac?;)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Chodzież

Cool

wow ale zazrte dyskusje a do turnieju jeszcze 3 miesiace z groszem

__________________
ja to ja i jako ja chce być znany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreeD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreeD Znajdź więcej post'ów przez  DreeD Dodaj DreeD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreeD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Generalnie nie lubie zadnej mapki gdzie gra polega na bieganiu od YA do YA. Kazda pozadna mapka powinna miec RA :>

Proponowalbym wyrzucic cpm1a ztych wzgledow o ktorych napisal Sweeper, ona jest juz w tym momencie nudna i maksymalnie schematyczna... wszystko co mozna bylo na niej zagrac zostalo juz pokazane.

ffdm2 gralem narazie wiele razy na vq3 potem z 3 na cpma - imho jest bardzo podobna do ztn3tourney1 ale gra sie duzo szybciej i lepiej. Podoba sie i chetnie widzialbym ja na turnieju..

Do tego trzeba w zaleznosci od regulaminudolozyc jeszcze jedna lub dwie mapki ... moj typ cpm5 i cpm10.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Do tego trzeba w zaleznosci od regulaminudolozyc jeszcze jedna lub dwie mapki ... moj typ cpm5 i cpm10.


Imo cpm10 jest...hmm...niefajna? Za to vote yes dla cpm5, imo calkiem przyjemna mapa (szczegolnie dla ludzi lubiacych nawalac z raila )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Re: Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
http://www.fck-clan.de/maps/maps.shtml

prosze bardzo :o



Cos tam nie za bardzo jest link

http://hubster.challenge-au.com/files/q3jdm9a-beta4.zip

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Poczekajcie jeszcze troche.. do ferii jeszcze troche czasu ...jak sie spreze to zrobie swoja mapke w dwa tygodnie - bedziecie miec czas zeby sie nauczyc i pogracie, co nie?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

juz przetestowalem ffdm2 - zakrecona jak termos
aha no i te hubcostamdalej
nawet fajna
gazi w piatek je gramy
bo... cpm1a nie istnieje

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Poczekajcie jeszcze troche.. do ferii jeszcze troche czasu ...jak sie spreze to zrobie swoja mapke w dwa tygodnie - bedziecie miec czas zeby sie nauczyc i pogracie, co nie?

i bedzie tak:
'kazdy mezczyzna powinien w zyciu posadzic drzewo ...'
oraz
'kazda kobieta powinna w zyciu zrobic mapke do q3'

Go, Saari, Go ...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

gazi w piatek je gramy



A co to jakies spotkanie pro? Ja tez chce!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Heh. ffdm2 zakrecona jest i owszem, ale przez to zajebista Wymagajaca.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jesli kogos by interesowaly jakies demka grane na hub3aeroq3 i ffdm2 to tu sa linki do zbiorow demek cpma z LanAreny7(hub3aeroq3,ffdm2) i Challenges (ffdm2)

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Heh. ffdm2 zakrecona jest i owszem, ale przez to zajebista Wymagajaca.


Ta, dzisiaj ja obejrzalem calkiem fajna, przyjemnie sie po niej biega (skacze? ), daje duzo mozliwosci manewru

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Heh. ffdm2 zakrecona jest i owszem, ale przez to zajebista Wymagajaca.

TO LUBIE!

infi: co to jest cpm1a? na ffdm2 bardzo chetnie cie zniszcze.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:03.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions