Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Paladin C.D problemów
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

Re: Re: PRoblem z paladinem

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

a) wyrzuc kompa pzrez okno
b)... pzrez drzwi
c)olej to i graj z botami
d)dokup ramu?
e)jeszcze nie wiem!



DST jeszzce nie uwzgledniles 1 odpowiedzi
f) daj go J.W do naprawy zeby np. ram wymeinil pamietasz?

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking Re: PRoblem z paladinem

quote:
Napisane oryginalnie przez VerteN
Co zrobic aby PALADIN po podlaczeniu do neta nie wieszal CS'a



eh Verten. Najlepiej najpierw dobrze przeczytać co w tym topicu jest na ten temat napisane.... a może wtedy znajdziesz rozwiązanie swojego problemu (?)

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LooKOuT!
[NSA]LooKOuT!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 71^

Re: Paladin C.D problemów

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
wiem że juz jest temat o Paladinie ale...

....jak ktoś mi napisze co robię źle przy instalowaniu tego szitu(paladina) to stawiam browara

1[...]
2[...]

**** MAC !!!!

mialo być proste

Prosze o pomoc ale:
1. instalowałem już kilka razy Paladina (bez efektu, za każdym razem to samo
2. zrobiłem reinstalke CSa
3. może zrobie reinstalke HLa
4. Reinstalki Windozy nie zamierzam robić !!



Mam ten sam problem i wqrwia mnie to porzadnie bo co 2 serwer ma paladina required a ja sie nie moge polaczyc (raz mi sie udalo za 6 razem) i robilem nawet format C: reinstal wina oczywiscie i nic....ech wymyslcie lepszy anticheat niz ten zasrany paladin !!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LooKOuT! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LooKOuT! Znajdź więcej post'ów przez  LooKOuT! Dodaj LooKOuT! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LooKOuT! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LooKOuT!
[NSA]LooKOuT!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 71^

Re: rozwiązanie

quote:
Napisane oryginalnie przez =34=
Jak napisał Terror w komentarzach do newsa na CS.PL:

"mili ludkowei, nawet nie wiecie jak banalna rzecz moze popsuc szyki (graniw w CS`a). Do wszystkich uzywajacych programu mks_vir, majacych aktywny monitor antywirusowy mks`u, jesli chcecie sobie pograc wylaczcie, deaktywujcei go."


I zgadnijcie co. >>> D.Z.I.A.Ł.A.!.!.! <<<

Wielkie dzięki. Nagroda główna: lśniąca M249 Para została już wysłana pocztą do zwycięzcy konkursu (joke) .



a MKS'a to ja nawet nie mam ....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LooKOuT! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LooKOuT! Znajdź więcej post'ów przez  LooKOuT! Dodaj LooKOuT! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LooKOuT! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaTa!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: -

Talking -=-

LOL


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaTa! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DaTa! Znajdź więcej post'ów przez  DaTa! Dodaj DaTa! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaTa! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaTa!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: -

TEST

img]http://www.err0r.phg.pl/data.gif[/img]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaTa! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DaTa! Znajdź więcej post'ów przez  DaTa! Dodaj DaTa! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaTa! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VerteN
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow Mks

Noi co z tego ze nie mks'a i tak itak paladin nie dziala jak powinien

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 14:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

ponoc zeby sie paladyn nie wieszal trzeba dodac do linii kamend parametr "-zone 4096"...po tym powinno byc git...

PS. u mnie to nie dziala..

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

a ja nei mam problemow z palladine jest lepiej niz keidy mialem PB

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker
a ja nei mam problemow z palladine jest lepiej niz keidy mialem PB

no dokladnie...PB czasem mi sie walilo i kikalo mnie a tu nic...ogolnie dziala dobrze...tylko dluzej mi wchodzi...i dluzej sie mapa zmienia...!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

...tylko dluzej mi wchodzi...i dluzej sie mapa zmienia...!



...o wlasnie... wie ktos moze czy da sie cos poradzic na to timeoutowanie podczas zmiany mapy... Zawsze jak serwer zmienia mape to Paladyn mnie wywala...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:12.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions