Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Jak przetrwać na ulicy - poradnik.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

eeeno infi nie badz taki nie zamykaj, nie sluchaj ich

bardzo wciagajaca lektura z przyjemnoscia chcialbym sledzic dalej twoj poradnik ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2003 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

aikido to swietna sztuka walki, ten styl bardzo mi sie podoba jednak moim zdanim jest zbyt... jak to wyrazic... zbyt delikatny na ulice



Do samego topicu sie nie czepiam bo nie mam takiego powodu.
Ino sie teraz czepiam do twojej teorii o aikido - nie trenuje tego mam tylko znajomych ktorzy uprawiaja ten sport (sztuke walki). Bylem na pokazach, na kilku treningach, bylem na egzaminach na kolejne stopnie - to co ci bardziej doswiadczeni wyprawiaja jest nie do opisani. Stwierdzenie ze ta sztuka walki sie nie nadaje na ulice jest troche smieszna, widzialem jak Sensej (nie wiem czy tak to sie pisze) rzucal 4 przeciwnikami naraz byly atak na niego nogami piesciami z uzyciem kijow czy drewnianych nozy - nie mozesz powiedziec ze to sie nie nadaje. Po uzyskaniu odpowiedniego doswiadczenia (cwiczenia pare lat) uzyskaniu odpowiedniego stopnia w aikido to dan, to naprwde nie poradzil bys sobie z taka osoba. W Aikido prawie wogle nie wykorzystuje sie sily tylko energie przeciwnika, tutaj liczy sie szybkosc, postawa ciala i znajomosc techniki

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
Do samego topicu sie nie czepiam bo nie mam takiego powodu.
Ino sie teraz czepiam do twojej teorii o aikido - nie trenuje tego mam tylko znajomych ktorzy uprawiaja ten sport (sztuke walki). Bylem na pokazach, na kilku treningach, bylem na egzaminach na kolejne stopnie - to co ci bardziej doswiadczeni wyprawiaja jest nie do opisani. Stwierdzenie ze ta sztuka walki sie nie nadaje na ulice jest troche smieszna, widzialem jak Sensej (nie wiem czy tak to sie pisze) rzucal 4 przeciwnikami naraz byly atak na niego nogami piesciami z uzyciem kijow czy drewnianych nozy - nie mozesz powiedziec ze to sie nie nadaje. Po uzyskaniu odpowiedniego doswiadczenia (cwiczenia pare lat) uzyskaniu odpowiedniego stopnia w aikido to dan, to naprwde nie poradzil bys sobie z taka osoba. W Aikido prawie wogle nie wykorzystuje sie sily tylko energie przeciwnika, tutaj liczy sie szybkosc, postawa ciala i znajomosc techniki



znam ogolne zasady panujace w aikido
znam tez ludzi poslugujacych sie tym stylem
widzialem rowniez pokzy aikodo i wiem jak to slicznie wyglada kiedy mistrz rzuca 4 przeciwnikami na raz a widownia robi O_O
swojego zdania jednak nie zmienie aikido nie jest stworzone do walki na ulice
oczywiscie jak juz mowilem moze dac ci pewna przewage (jesli treningi zostana odpowiednio przeprwadzone)
wyczycscie swa pamiec ze scen z fimow kiedy to jeden mistrz karate/aikido/iaido/rzucania marchewkami pokonuje 7 opryszkow wypozarzonych w kije bilardowe
walka na ulicy to nie pokaz

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

co racja to racja, pokazy nigdy nie są na 100% serio... ale ja jestem ciotą komputerową (hi JW_Fucksto :*) więc pewnie się nie znam...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

A mnie dzis napadli na ulicy, a ja zaskoczylem ich wyjmujac wydrukownay poradnk "jak przetrwac na ulicy" - i powiedzialem im kto jest autorem, a oni o_0 i zaczeli uciekac, a ja jak doszedlem do 2 strony zaczalem im gonic bo nie zdazylem powiedziec ze umiem fajne sztuki walki na ulicy. Jednak moj wozek nie pozwolil mi pokonac schodow w centrum a zjazd dla inwalidow byl zablokowany przez 3 emerytki. Tak tez nie udalo mi sie pokonac napastnikow zgodnie z ta insturkcja


callvote yes

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

infi napisz mi jakis poradnik dla napastników

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

Mozna zaskoczyc przeciwnika i strzelic mu szybko w morde kiedy jeszcze cos tam do ciebie gada i wiac ile wlezie, jesli by doszlo do dluzszej utarczki i w konsekwencji komisariatu, zawsze mowcie ze zostaliscie zaatakowani a nie wykonaliscie pierwszy cios. Kumpel ewidentnie potraktowal wlamywacza lejąc go jak tamten uciekal z domu, ale powiedzieli mu zeby napisal ze to zlodziej zadal pierwszy cios a pan domu tylko sie bronil. W przeciwnym razie to wy mozecie pojsc do paki o_O wiwat polski wymiar sprawiedliwosci.

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dwie rady - nie kozaczyc (szczegolnie jak sie ma budowe ciala jak niektorzy i mozliwosci jak ratlerek)
- bedac gdzies na niebezpiecznym terenie nie okazywac strachu - to sciaga nieszczescia..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 10:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
dwie rady - nie kozaczyc (szczegolnie jak sie ma budowe ciala jak niektorzy i mozliwosci jak ratlerek)

ratlerek wbrew pozorom to potrafi miwec wielkie mozliwosci

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
ratlerek wbrew pozorom to potrafi miwec wielkie mozliwosci


Dobrze gra w starcrafta

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
widzialem rowniez pokzy aikodo i wiem jak to slicznie wyglada kiedy mistrz rzuca 4 przeciwnikami na raz a widownia robi O_O


Sorry Infinite ale ja tu mowie o czym innym a ty o czym innym. Pokazy, pokazami swoja droga wszystko jest ladnie przygotowane specjalnie pod publike. Ja tu mowie glownie o egzaminach i to na te wyzsze stopnie (dany) gdzie stoisz ty a przed toba 3 osoby i tu nie ma ze wiesz jak oni na ciebie wyskocza, wszystko zalezy od twoich umiejetnosci, zastosowanej techniki/chwytu - tu nie ma rezyserki, tu nie wiesz ze pan 1. wyskoczy na ciebie z noga a ty zrobisz unik, natomiast pan 2 uderzy cie prawa reka a ty zrobisz chwyt tak by reka pana 3 przywalila w twarz panowi 2 - to nie pokaz, to egzamin tu sa inne reguly - oczywiscie ataki nie sa tak mocne jak na ulicy ale szybkosc ich i sila takze nie jest najmniejsza.

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

swojego zdania jednak nie zmienie aikido nie jest stworzone do walki na ulice



by nie byc gołosłownym w tym co napisalem wyzej przytocze ci pewna historyjke jaka miala miejsce w moim miescie. Pewnego razu gosciu ktory trenowal aikido (troche czasu i nie mowie tu o 3 latach tylko wiecej) szedl sobie z jakiejs imprezy i zaczepilo go 2-ch typkow z pod ciemnej gwiazdy i wykonal pewien chwyt/rzut nie o tyle co trudny a niebezpieczny dla kogos kto sie nie zna na aikido (na poczatku swojego treningu w aikido najpierw uczysz sie upadac i amortyzowac upadek po rzucie), a ze wlasnie ten typek nie wiedzial jak sie upada to po przeleceniu 2-ch metrow glebna o ziemie i zlamal sobie kregoslup, jego kumpel nawet nie podchodzil do goscia po tym rzucie - taaaaa aikido sie nie nadaje na ulice, moge sie smiac ?


quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

oczywiscie jak juz mowilem moze dac ci pewna przewage (jesli treningi zostana odpowiednio przeprwadzone)



czy my tu mowimy o ludziach ktorzy cwicza sport tylko tak sobie dla zabicia czasu jakies 2-3 lata?, ja tu mowie o ludziach pochlonietych sztuka walki cwiczacych 10-15 lat jak nie wiecej, nie sorry cos tutaj nie rozumiem - nie jakos nie wierze ze po 15 latach treningu bede mial jakos tam przewage na ulicy.


quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
wyczycscie swa pamiec ze scen z fimow kiedy to jeden mistrz karate/aikido/iaido/rzucania marchewkami pokonuje 7 opryszkow wypozarzonych w kije bilardowe


nie no to juz jest normalnie beka, w takie bajki jakie piszesz wierzylem jak mialem 10 lat. Chyba jedyna osoba jaka w filmach reprezentuje aikido to Steaven Segal (nie wiem czy tak sie to pisze) dla wiekszosci aikidokow to co on wyprawia w filmach jest smieszne i niedorzeczne i nawet jak ma te niby 7 danow - tu nie o to chodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite

walka na ulicy to nie pokaz



a kto pisal ze to pokaz?, sztuka walki ma cie przede wszystkim nauczyc samobrony przed podobnymi sytuacjami na ulicy (oczywiscie nie wszystko mozna przewidziec) jest to jeden z wielu celow jakie przyswiecaja sztukom walki procz tego jest jeszcze wiele innych rzeczy - moglbym ci pisac jeszcze wiele o aikido bo mam kumpla fanatyka ale po co - i tak aikido nie nadaje sie na ulice.

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Martin nie rozumiesz podejscia... no przecierz Infinit bedzie nauczal jak przyjebac dresikowi na ulicy a nie jak sie przed nim obronic.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
[B]Sorry Infinite ale ja tu mowie o czym innym a ty o czym innym. Pokazy, pokazami swoja droga wszystko jest ladnie przygotowane specjalnie pod publike. Ja tu mowie glownie o egzaminach i to na te wyzsze stopnie (dany) gdzie stoisz ty a przed toba 3 osoby i tu nie ma ze wiesz jak oni na ciebie wyskocza, wszystko zalezy od twoich umiejetnosci, zastosowanej techniki/chwytu - tu nie ma rezyserki, tu nie wiesz ze pan 1. wyskoczy na ciebie z noga a ty zrobisz unik, natomiast pan 2 uderzy cie prawa reka a ty zrobisz chwyt tak by reka pana 3 przywalila w twarz panowi 2 - to nie pokaz, to egzamin tu sa inne reguly - oczywiscie ataki nie sa tak mocne jak na ulicy ale szybkosc ich i sila takze nie jest najmniejsza.


tak ale nawet na egzaminach dba sie o bezpieczenstwo
tam nie rzuci sie na ciebie 3 przeciwnikow na raz sprowadzajac cie do parteru i tlukac do nieprzytomnosci (ewentualnie wykorzystujac do tego krzesla)


quote:

by nie byc gołosłownym w tym co napisalem wyzej przytocze ci pewna historyjke jaka miala miejsce w moim miescie. Pewnego razu gosciu ktory trenowal aikido (troche czasu i nie mowie tu o 3 latach tylko wiecej) szedl sobie z jakiejs imprezy i zaczepilo go 2-ch typkow z pod ciemnej gwiazdy i wykonal pewien chwyt/rzut nie o tyle co trudny a niebezpieczny dla kogos kto sie nie zna na aikido (na poczatku swojego treningu w aikido najpierw uczysz sie upadac i amortyzowac upadek po rzucie), a ze wlasnie ten typek nie wiedzial jak sie upada to po przeleceniu 2-ch metrow glebna o ziemie i zlamal sobie kregoslup, jego kumpel nawet nie podchodzil do goscia po tym rzucie - taaaaa aikido sie nie nadaje na ulice, moge sie smiac ?
[/quote

sam moglbym przytoczyc kilkadziesiat takich przykladow ale to bezceloe

[quote]
czy my tu mowimy o ludziach ktorzy cwicza sport tylko tak sobie dla zabicia czasu jakies 2-3 lata?, ja tu mowie o ludziach pochlonietych sztuka walki cwiczacych 10-15 lat jak nie wiecej, nie sorry cos tutaj nie rozumiem - nie jakos nie wierze ze po 15 latach treningu bede mial jakos tam przewage na ulicy.



tak mowimy o ludziach ktorzy cwicza (jesli juz) od niedawna
napewno wiesz ze juz w miare odpowiednia wartosc bojowa uzyskuje sie po jakis 5 latach
zrobmy przykladowy test
czy ktos z uzytkownikow boarda trenuje jakas sztuke walki wiecej niz 10 lat?
ja sam odpowiem ze nie mimo ze z walka wrecz mam doczynienia od 8 roku zycia kiedy to moj ojciec (judoka z 13 letnim starzem tak na marginesie) zaczal uczyc mnie jej podstaw


quote:

nie no to juz jest normalnie beka, w takie bajki jakie piszesz wierzylem jak mialem 10 lat. Chyba jedyna osoba jaka w filmach reprezentuje aikido to Steaven Segal (nie wiem czy tak sie to pisze) dla wiekszosci aikidokow to co on wyprawia w filmach jest smieszne i niedorzeczne i nawet jak ma te niby 7 danow - tu nie o to chodzi


Segal jest smieszny
ale takie rzeczy dobrze sie sprzedaja wiec...


quote:

a kto pisal ze to pokaz?, sztuka walki ma cie przede wszystkim nauczyc samobrony przed podobnymi sytuacjami na ulicy (oczywiscie nie wszystko mozna przewidziec)


blad... nie ma sztuki walki ktora nauczy cie walki na ulicy
zadna nie powstala w tym kierunku
zalozeniem sztuk walki nie byla walka sama w sobie ale doskonalenie ludzkiego ciala oraz ducha poprzerz przezwyciezanie swoich lekow i ograniczen
sztuki walki to walka bardziej z samym soba...

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tak mi sie z aikido skojarzylo..

Załącznik: 158.gif
Załącznik został 97 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 20:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Tak naprawde szczerze powiedziawszy to na ulice kazda sztuka walki sie nadaje.. przeciez te typki zaczepiaja ludzi ktorzy sie boja i o ktorych mniej wiecej wiedza ze nic im nie zrobi.. kiedys czytalam w gazecie o sztukach walki wywiat z jednym z mistrzow ktory rozpedzil na cztery wiatry grupe dresow (zaatakowali przechodnia i ten chcial pomoc) po prostu wyma****ac groznie gazeta...

Ehhh.. moznaby cos zrobic z ta cholerna cenzura? jestesmy duzymi dziecmi i kazdy wie co jest pod tymi gwiazdkami a debilnie wyglada jak board cenzuruje normalne slowa

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

Ehhh.. moznaby cos zrobic z ta cholerna cenzura? jestesmy duzymi dziecmi i kazdy wie co jest pod tymi gwiazdkami a debilnie wyglada jak board cenzuruje normalne slowa

Takie zasady....

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

ja nie mam pojecia co jst pod tymi *******onymi gwiazdkami...
Zalozcie topic "co dostaniecie na gwiazdke".

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 00:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

IMO tak:
trzeba podzielic ludzi tych co napadają na dwie grupy.
1. jakis dresik, skejcik, ktoremu brakuje do szlugow, ktory liczy na strach i liczebnosc stada
2. jakiś mocniejszy upgrate'owany dresik, ktory sie ********** dzien w dzien i mu wszystko jedno.

tych pierwszych to tez wystarczy przestraszych...nawet jesli jest takich 3 czy 4 to nie rzucą się od razu. Jak ktos zna sztuki walki to wystarczy zneutralizowac jednego a reszta sie wystracha.
tych drugich to lepiej nie zaczepiac :}


Saari: e tam...wole gwiazdki lepiej sie nie przyzwyczajac do przeklinania

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Ehhh.. moznaby cos zrobic z ta cholerna cenzura? jestesmy duzymi dziecmi i kazdy wie co jest pod tymi gwiazdkami a debilnie wyglada jak board cenzuruje normalne slowa
board cenzuruje wszystkie slowa zawierajace w sobie `chuj', wiec i `wymachujac' podpada

zeby ominac cenzure musisz wpisac [b][/b] w srodku danego wyrazu

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

ja wiem co trzeba ale mi sie nie chce ... a smieszy mnie jak pisze slowo typu wyma****ac i robi je w gwiazdki

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
ja wiem co trzeba ale mi sie nie chce ... a smieszy mnie jak pisze slowo typu wyma****ac i robi je w gwiazdki

ale przestan juz bluzgac moze :E

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

abstra****ąc

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

my tu gadu gadu, a infinitowi znowu ktos reda zajebal
ALE FARCISZ !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2003 10:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
Sorry Infinite ale ja tu mowie o czym innym a ty o czym innym. Pokazy, pokazami swoja droga wszystko jest ladnie przygotowane specjalnie pod publike. Ja tu mowie glownie o egzaminach i to na te wyzsze stopnie (dany) gdzie stoisz ty a przed toba 3 osoby i tu nie ma ze wiesz jak oni na ciebie wyskocza, wszystko zalezy od twoich umiejetnosci, zastosowanej techniki/chwytu - tu nie ma rezyserki, tu nie wiesz ze pan 1. wyskoczy na ciebie z noga a ty zrobisz unik, natomiast pan 2 uderzy cie prawa reka a ty zrobisz chwyt tak by reka pana 3 przywalila w twarz panowi 2 - to nie pokaz, to egzamin tu sa inne reguly - oczywiscie ataki nie sa tak mocne jak na ulicy ale szybkosc ich i sila takze nie jest najmniejsza.


Jednym z mankamentów tego typu egzaminów jest to, że często:
a) przeciwnicy znają się z wcześniejszych treningów
b) niektórzy aikidocy nic innego nie ćwiczyli - efekt? > potrafią zadawać ciosy i kopnięcia, których nauczono ich w macierzystym klubie, a w dodatku nie poświęcają treningowi zadawania ciosów i kopnięć tyle co trenujący inne sztuki walki > nie potrafią zadać szybkiego, mocnego i precyzyjnego kopnięcia > stosunkowo łatwo jest im się przed nimi bronić
To oczywiście nie dotyczy tylko samego aikido. Taki sam problem mają kickbokserzy. Ich techniki uderzeń po przejściu na walki tylko bokserskie są zbyt słabo rozwinięte w stosunku do zawodników, którzy trenowali tylko boks.
Oglądając szereg pokazów aikido i uczestnicząc w treningach (bez ściemki -trenowałem aikido tylko jeden miesiąc w wakacje ) miałem problem z tym, że kazano mi nie naturalnie uderzać, podkreślając, że jeśli będę uderzać czysto to takie jest najtrudniejsze do obrony. Tylko jakoś trener nie mógł mnie przekonać czemu mam uderzać prawie wyprostowaną ręką z góry na dół (czyli miałem ją najpierw unieść jakbym się zgłaszał na ochotnika a potem ją szybko opuścić) i w czym to uderzenie jest lepsze od prawego prostego (walczę w pozycji odwrotnej)
Na tych treningach z punktu widzenia aikido byłem newbie. Jednak miałem już za sobą 3 lata judo + 4 ving tsun + liźnięcie karate, taekwondo i kickboksingu, ale te liźnięcia służyły mi raczej na zaznojamienie się z innego typu przeciwnikami by nie być totalnie zaskoczonym w przyszłości. Dziś już od ponad 10 lat nie trenuję już nic, boleję nad tym, ale nie potrafię temu zaradzić

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2003 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

pewnie tak jak ja cierpisz na chroniczny brak czasu
ja jednak zdolalem wysuplac go na 3 treningi na silowni i 2 treningi ju-jitsu w tygodniu

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2003 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

A mnie się teraz przypomniała jedna historyjka, wbrew pozorom prawdziwa .

Szedł se normalny kolo ulicą, ubrany w taki fajny płaszczyk, i wyskoczyło na niego 4 dresów. Chopak nie wiele się zastanawiając wyciągnoł spod płaszczyka katane - kolesie nie tyle co uciekli, to się rozpłyneli.

Kolo nie umiał walczyć na tyle dobrze by się obronić przed 4-ma typami, ale 1-2 by ciachnoł, nikt nie chciał być pierwszy .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2003 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Pomysl dobry, ale z naszym super prawem za zranienie jednego poszedlbym pewnie siedziec.
Oni by sie wybronili mowiac, ze pytali tylko o godzine

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2003 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

no bo trzeba wiedziec gdzie sie czerwona respawnuje i juz wszystko pod kontrola :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2003 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
Pomysl dobry, ale z naszym super prawem za zranienie jednego poszedlbym pewnie siedziec.
Oni by sie wybronili mowiac, ze pytali tylko o godzine



a tak wogóle to są z kółka różańcowego i SML, a o godzinę pytali nie Ciebie tylko kolesia po drugiej stronie miasta

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2003 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_bravo
My name is Goran Jagodnik



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Gdynia

ja dwa razy mialem przypal z takimi baranami, raz wychodzac z klubu, po sporej dawce alkoholu, wtedy szybkie nogi byly grane, a raz na nieuczeszczanej za czesto ulicy, ich bylo dwoch, ale ja bylem wiekszy i szybszy jeden dostal a drugi nie mial ochoty na podzielenie losu tego pierwszego

__________________
--:::All Eyez On Me:::--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_bravo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_bravo Znajdź więcej post'ów przez  johny_bravo Dodaj johny_bravo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_bravo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:35.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions