Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Znaki zodiaku - prawda czy mit
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
nie ma zadnej fizycznej zaleznosci gdyby cos takiego istanialo daloby sie to zaobserwowac w warunkach doswiadczalnych.

A ktos przeprowadzal te doswiadczenia????

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

tak, Instytut Biologii Farmaceutycznej Uniwersytetu w Monachium, tamtejsza Politechnika i Instytut Medycyny, Informatyki i Badan Systemowych. Ministerstwo Badan i Technologii RFN przeznaczylo na badania 400.000 marek.

wyniki osmieszajace radiestetow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
tak, Instytut Biologii Farmaceutycznej Uniwersytetu w Monachium, tamtejsza Politechnika i Instytut Medycyny, Informatyki i Badan Systemowych. Ministerstwo Badan i Technologii RFN przeznaczylo na badania 400.000 marek.

wyniki osmieszajace radiestetow...


Opublikowali to gdziesz??? W englishu???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

xen0m jak chcesz doswiadczenia to przyjedz i zobacz a nie podpieraj sie papierkami Chce zobaczyc jak wynajdujesz ten ruszajacy sie palec... wiesz co? nawet znalazlam odpowiednie koleczko i lancuszek ktore sa dosc ciezkie dzieki temu nie bedziesz mial zadnego problemu w zobaczeniu jak oszukuje

Wiec albo konczmy temat albo sam sprawdz bo mnie smieszy mowienie takie jak sama widze co widze i mnie nie przekonacie.... chyba ze jestem slepa ale stan mojego wzroku jest akurat ponad norme

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Zakonczcie juz to
Dziewczynka mieszka w magicznym domku w ktorym wszystko sie rusza a chlopiec niewierzy i nie uwierzy bo zyje w betonowym bloku w wielkiej plyty i ma gdzies magiczne domki.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ej nie mow tak bo xen0m zacznie wierzyc w to ze ja tez jestem wymyslona

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bulls
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Torun

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Ej nie mow tak bo xen0m zacznie wierzyc w to ze ja tez jestem wymyslona



Tak sie zastanawiam patrząc na temat Matrix i ten, ze o ile Saari nie przepada za Matrixem, o tyle jednym z jej ulbionych filmow jest Harry Potter . A moze bedzie kolejna czesc pod nazwa Saari Potter?

__________________
Bulls GG 3065445

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bulls Znajdź więcej post'ów przez  Bulls Dodaj Bulls do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bulls prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

hehe chetnie zobacze te wahadelka

Luc: stronke gdzies mialem (pl) i dzisiaj znajde... wrzuce tez wkoncu znaleziony artykul taty...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
hehe chetnie zobacze te wahadelka


A ja mam takie dwa pytanka do Saari

1. Skad bierze sie ten ruch wahadelka? Czy to osoba trzymajaca ma te "moc" czy sama "instytucja" wahadelka?

2. Jesli to osoba to jak (dotyk? telepatycznie?) przekazuje ona ta moc wahadelku?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

wychodzi na to, ze samo wahadelko bo Saari mowila, ze jej tez to dziala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
A ja mam takie dwa pytanka do Saari

1. Skad bierze sie ten ruch wahadelka? Czy to osoba trzymajaca ma te "moc" czy sama "instytucja" wahadelka?

2. Jesli to osoba to jak (dotyk? telepatycznie?) przekazuje ona ta moc wahadelku?



osoba ktora trzyma wahadelko najpierw w nie mocno wali reka by sie rozruszalo i pozniej tak samo jakos lata.. takie tam prawa fizyki...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
A ja mam takie dwa pytanka do Saari

1. Skad bierze sie ten ruch wahadelka? Czy to osoba trzymajaca ma te "moc" czy sama "instytucja" wahadelka?

2. Jesli to osoba to jak (dotyk? telepatycznie?) przekazuje ona ta moc wahadelku?



1 - chodzi o osobe.. mozesz wziac zwykla nitke i obraczke mamy i jesli ty jestes wrazliwy na to to bedzie dzialac Sprobuj nad papierosem sam

2 - HGW! Czy ja jestem jakims ekspertem czy co? Po prostu zatrzymuje wahadelko zeby sie nie ruszalo a potem ono lata... wiecej nie powiem bo po prostu nie znam sie na tym

Bulls - Harry Potter mi sie akurat bardzo srednio podobal ;p

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

2 - HGW! Czy ja jestem jakims ekspertem czy co? Po prostu zatrzymuje wahadelko zeby sie nie ruszalo a potem ono lata... wiecej nie powiem bo po prostu nie znam sie na tym



dym z papierosa powoduje ocieplenei powietrza nad nim. cieple powietrze + zimne powietrze powoduje iz powstaja wiry powietrzne. wahadelko zaczyna sie ruszac
jesli papieros sie jednak nie pali.. to ... Saari przestan ruszac to reka!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2003 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:40.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions