Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Haslo na ByRy?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev



No i znou stary bijesz nie tam gdzie trzeba smiac mi sie chce
Lepiej nie pij tyle bo to szkodzi umyslowi i potem pisze sie takie bzdety jakie zes wypisal pod moja osoba



e niee to tak sobie zazartowalem, doskonale wiem ze nie o to chodzilo no co ty

bede pil

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

:)

Przeciez bez picia zyc sie nie da

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

no tez bez picia nie ma zygania

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev
no tez bez picia nie ma zygania

A my sobie nabijamy....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Lucas jak zwykle podchodzi do wszystkiego na zasadniczej stopie ( dobra wiem że to jest nabijanie postów heheheheh )

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
Lucas jak zwykle podchodzi do wszystkiego na zasadniczej stopie ( dobra wiem że to jest nabijanie postów heheheheh )

Zapraszam do O niczym kokretnym - tam jest topic dostyczacy boarda...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 07:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P2]MazioMir
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry

Wiecie co?!?
Jak zwykle jestem naiwny - myslalem, ze ByRy (serw.) sa oblegane bo tam graja najlepsi, a po przeczytaniu wszystkich postow w tym topiku to mi wychodzi, ze "wszyscy" macie piraty RTCW i dlatego tam gracie! Nie ganie piractwa bo sam wiem jak to jest nie miec kaski (poza tym pare lat aktywnie je rozwijalem na Grzybowskiej ), ale jesli tylko taki jest powod Waszych odwiedzin na tym serwie to moze lepiej ze ostatnio haslo sie zmienia co pare tygodni!

Poza tym przekonaliscie sie juz do RTCW????
Dajcie wiec tym co robili ten program przez kilka lat pare centow na bigmaca (bo reszte i tak wezma posrednicy!) - jesli nie dzis, to jutro, za tydzien czy chociaz za pol roku - wtedy poczujecie sie niezalezni od ByRy, przestaniecie jeczec, a i tak pewno po przejrzeniu Pure wrocicie na ByRy - tylko sumienie bedzie mniej swedziec!

Ja nie kupuje z reguly oryginalow, ale dla wybitnych gier robie wybitne wyjatki i pare boxow posiadam (BG, BG2, Close Combat 3 - ten to mial w morde cene , Arcanum, HL generacja ) i traktuje taki proceder jako inwestycje na przyszlosc bo znam juz pare niezlych firm co z torbami poszly!
Jesli wiec naprawde Was nie stac na taki wydatek to przynajmniej nie wrzucajcie tego tematu w tym topicu bo mnie sie wydaje ze ten serw nie tylko stoi po to, zeby sobie bez CD-Keya pograc, ale tez po to zeby wszystkie nowinki sobie obejrzec (i wykorzystac) bo na niewielu mozna sie pobawic skinami czy od Arshlochow nawsadzac jak rowniez po to zeby spotkac sie z tymi co wiedza gdzie strzelaja i do kogo!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 08:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Wink

Maziomir ---> a co ma począć ktoś kto ma i pirata i original cdkey ? ( nawet nie pytaj skąd go mam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P2]MazioMir
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Maziomir ---> a co ma począć ktoś kto ma i pirata i original cdkey ? ( nawet nie pytaj skąd go mam



Z supermarketu?!
Nie wiem co ma poczac taki ktos, bo ja sie Ciebie zapytam co bys Ty poczal gdybys uciulal wreszcie 169 zlociszy i popedzil do np. Geant kupil Wolfa przyszedl do domu, zapuscil a tam ... oops CD Key banned bo sie powtorzyl w wielu miejscach i go wrzucili na czarna liste! O w morde, chyba bys Geant z dymem puscil - bo ja tak!
Tak powaznie to ja sie bardziej zastanawiam nad idea ktora przyswieca ByRom, a nie nad moralna czy techniczna kwestia posiadania CD Keya do Wolfa! Chodzi mi raczej o to dlaczego jest haslo na ByRy i dlaczego nie kazdy je dostaje!
Zreszta! Sam juz nie wiem! Moze wcale nie mam racji? Ale w koncu poto jest board, zebysmy dowiedzieli sie tego co inni mysla na jakis temat i po to zeby wypowiedziec swoje zdanie, co niniejszym uczynilem!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 18:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Smile

Hmmm fucktycznie coś jest nie tak : dzisiaj widziałem 1szego od daaawien daawna WolfPlayera
dostał kicka i tyle go widzieli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:23.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions