Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Klan STER poszukuje chetnych na sparingi
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

rfb dzieki za sympatyczny meczyk... atmosfera byla przednia
wynika zakonczyl sie remisem. Teraz rozgrywacie mecz z [STER] powodzenia, ale mogliscie mnie tesh wziasc do skadu hehe

Ok dzieki za gre Nara
pozdrawiam w imeiniu calego klanu [C4]

P.S

Destruktor jestes krewny mi Wareczke

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

remis był łady.....równy wynik....ale ze STERem...to tak juz troche gorzej nam szło...tymbardzie pingi niezłe były...Ale przegraliśmy wszyskio...ale ani razu do 0 ... przegrywaliśmy zazwyczaj 11 : 1 a na aztecu jako CT 10 : 2

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]TombStone
Rusher :)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Dziekuje ekipie fpp.pl za mily meczyk Fajna atmosfera ogolnie b.dobrze sie gralo ,polecamy sie na przyszlosc
Mecz zakonczyl sie wynikiem 43:5 dla STER GG panowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]TombStone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]TombStone Znajdź więcej post'ów przez  [STER]TombStone Dodaj [STER]TombStone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]TombStone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]TombStone
Dziekuje ekipie fpp.pl za mily meczyk Fajna atmosfera ogolnie b.dobrze sie gralo ,polecamy sie na przyszlosc
Mecz zakonczyl sie wynikiem 43:5 dla STER GG panowie



A tak sie panowie cieszyli na mysl o tym meczu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

gg ;)

rowniez chcialem podziekowac za gre, oczywiscie nie bede sie tlumaczyl bo cokolwiek nie powiem jasne jest, ze STER jest lepszy. ale planujemy zagrac rewanz kiedys...ale wtedy bedziemy po dluzszej grze razem niz godzina (tylko tyle czasu bylo nam potrzebne do zgrania sie lol i sprobujemy na powaznie powalczyc
gg

p.s. dokladne wyniki:
train - 1:11 i 11:1
aztec - 1:11 i 10:2
no co, nasz pierwszy wspolny mecz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

Napisane oryginalnie przez Beaker

rowniez chcialem wam podziekowac za mecz, wprawdzie rozegralismy tylko jedna mape ale i tak bylo bardzo symaptycznie. teraz propozycja - moze macie ochote zagrac ponownie? tym razem normalnie tj. 2 mapy mr 12. weekend?
pozdrowienia

p.s. dokladny wynik z C4
de_train - jako T 7:5, jako CT 5:7

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Taaa...musimy sie jakoś zgrać i taktyki ustalić. A rewanż z STER to obowiązkowo... tylko na innym serwie gdzie nie będe miał 200 pinga (ani większego)

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dobra mozemy grac, ale ster gra z wylaczonymi monitorami ok? I najlepiej bez myszek...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 22:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Taaa...musimy sie jakoś zgrać i taktyki ustalić. A rewanż z STER to obowiązkowo... tylko na innym serwie gdzie nie będe miał 200 pinga (ani większego)



A moglbym sie wkrecic do reprezentacji boarda ???

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
dobra mozemy grac, ale ster gra z wylaczonymi monitorami ok? I najlepiej bez myszek...




LoL dobre
Najlepiej to jak by grali bez monitora i tylko klawiatura wtedy to by bylo ql
Ja kiedys jak mi mama zabrala klafiature to gralem sama mysza
zabilem moze z 1

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker



A moglbym sie wkrecic do reprezentacji boarda ???


Ależ oczywiście.....nie widze przeszkód. Można zrobić reprezentcje skłądającą sie z kilkunastu członkow i grać jakieś sparingi raz na tydzień w róznych składach....albo można podzieolić reprezentacje na kilka drużyn i każda będzie grała oddzielnie....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

Ależ oczywiście.....nie widze przeszkód. Można zrobić reprezentcje skłądającą sie z kilkunastu członkow i grać jakieś sparingi raz na tydzień w róznych składach....albo można podzieolić reprezentacje na kilka drużyn i każda będzie grała oddzielnie....


albo miedzy soba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

Ależ oczywiście.....nie widze przeszkód. Można zrobić reprezentcje skłądającą sie z kilkunastu członkow i grać jakieś sparingi raz na tydzień w róznych składach....albo można podzieolić reprezentacje na kilka drużyn i każda będzie grała oddzielnie....




to ja sie zgłaszam jako drugi chętny...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

CHCIALBYM PRZEPRSOCI WSZYSTKICH, KTORZY OCZEKIWALI MNIE W CZWARTEK O GODZ. 16.30 NA SERVERZE MARINES. STALO SIE COS CZEGO ZA NIC BYM SIE NIE SPODZIEWAL. MIALEM PRZERWE W DOSTAWIE INTERNETU, PONIEWAZ COS SIE STALO Z KABLEM POMIEDZY MOIM PROVIDEREM, (SUPERMEDIA sUx) A MOJA SIECIA. BARDZO CHCIALEM ZAGRAC I POKAZAC SIE Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY ALE NIE WYSZLO, MAM NADZIEJE ZE TO NIE KONIEC MOJEJ PRZYGODY Z rBf. aa Sorry za CAPSA

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker



A moglbym sie wkrecic do reprezentacji boarda ???



nie ma sprawy, o nastepnych meczach i sprawach zwiazanych z rbf bedziesz rowniez informowany. jeden z naszej ekipy zrezygnowal na jakis czas z csa (powodzenia wiec znajdziesz sie pewnie w pierwszym skladzie.
eust ty juz bedziesz poza piatka, ale zawsze komus nie pasuje lub bedziemy robic zmiany wiec luz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
jeden z naszej ekipy zrezygnowal na jakis czas z csa (


tzn ja musialem zrezygnowac z tej wspanialej gry..
Beaker mozesz wejsc za mnie.. no problem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


tzn ja musialem zrezygnowac z tej wspanialej gry..
Beaker mozesz wejsc za mnie.. no problem



kiepsko...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

go go fpp.pl team!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 14:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

możnaby jakąś rezerwe zrobić na wypadek gdyby na przyklad Adax znowu miał klopoty z netem... Jakby co to ja zawsze gotowy jestem

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ja tammogl bym w przyszly piatek zagrac ale jak chcecie mi wszystko jedno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
możnaby jakąś rezerwe zrobić na wypadek gdyby na przyklad Adax znowu miał klopoty z netem... Jakby co to ja zawsze gotowy jestem
a ty miesz grac?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

jak nastepnym razem zagracie to moze podacie serw i godzinke o ktorej macie zamiar grac? z checia bym sobie jako spect poogladal... jesli wam to nie przeszkadza (i moj ping nie bedzie wam przeszkoda...)

thnx

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

ale grajcie na serwerze z hltv to sobie wiecej ludzi poglada albo jakies demko czy jakims innym sposobem pokarzcie jak graliscie.Wszyscy czekaja zalogo FPP na wyniki zagrajcie teraz z 3RD .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

siemka

widze ze sporo wyrazilo chec gry, dlatego wymyslilem jeszcze cos innego jest wystarczajaca ilosc osob dlatego proponuje zagrac mecz 'wewnetrzny' - ludzie z boarda vs inni ludzie z boarda zalatwie serwer, zagramy 4vs4 lub 5vs5 w zaleznosci od ilosci chetnych. kazdego chetnego prosze o wyslanie mi maila (moze byc pusty) - stworze wtedy mala 'liste dyskusyjna' i tam powiem wam co i jak.
pozdrawiam

p.s. moj mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
a ty miesz grac?




"miem" grac...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

HEhe.....ludzie....przez ten weekend na tym tzw. "kursie Filipa" tyle sie modliłem, ze chyba mnie niedługo beatyfikują To był hardocre ten wyjazd.......w ciągu dnia max 3 godxziny wolne. Reszta to posiłki i spotkania z wykładami i modlitwą......Sera to mało im dałem.... Ale teraz z Boską pomocą zawsze będe wygrywał.... więc ja jestem ocziwiście chętny do każdej gry. A 2 qolegów wylaciełao pierwszego dnia o 1 w nocy za palenie.... Wogle zajeście było. Zimne sale w których sie zpało...twarde podłogi (pryznajmniej zarcie było dobre). Ciekawe kogo z was aby dojść do bieżmowanie czeka coś takiego......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
go go fpp.pl team!!!!!!


czemu fpp.pl ?? z fpp jestem tylko ja i takjakby z tych co grali..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


czemu fpp.pl ?? z fpp jestem tylko ja i takjakby z tych co grali..


nie czepiaj sie szczegolow....
go go go reprezentacja boarda.fpp.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!
teraz good?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 20:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

board'a.fpp.pl działu Counter-Strike

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a moze podbudujemy morale reprezentacji Polski i z nimi zagramy???
BTW: smiesznie by było gdybyśmy wygrali ! chopaki by sie złamali...ale wątpie by tak było...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:59.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions