Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Jaki trunek lubisz najbardziej?:)
jaki trunek lubicie najbardziej?
You do not have permission to vote on this poll.
wino 2 4.17%
piwko 22 45.83%
tanie winko 1 2.08%
koktaile 0 0%
piwo bezalkoholowe 3 6.25%
coca cole 9 18.75%
wode 9 18.75%
pepsi cole 2 4.17%
W sumie: 48 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

a tak poważnie to Finlandia



o boze jak ja nic dawno na tym boardzie nie pisalem
wszystko przez te glupie topki ktore zaczely go kiedys opanowywac.... ble ;p
ale moze mnie kilka osob jeszcze pamieta?

no ale TAKIEGO topiku nie przepuszcze
nawiazuje w sumie do tamtego co to go z ZimZumem tak dlugo zamknac nie pozwalalismy

a wlasnie widze ze juz nie FPP tak Zimus..?

powodzenia na "nowej" drodze zycia wiec zycze

a teraz wracajac do tematu - Finlandia ruleZZZZZ uwazam tak odkad ja pierwszy raz sprobowalem 3 pierwsze kolejki bez zapojki a pozniej zapijana moja ukochana Wareczka Strong i jestem w siodmym niebie
niestety ale wiaze sie do zawsze ze sporawymi kosztami z mojej strony - nie wystarcza mi na przyklad 0.25 i dwa browarki
no ale coz za TAKA przyjemnosc nawet ja czasem zaplace tak duzo =]

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 01:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Snob.
Myslovitz-Dlugosc_dzwieku_samotnosci.mp3

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 07:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tyfhus
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

Bleeeeeee...:)

Tak a propos Finlandi:
Osobicie bylem swiadkiem najwiekszego w histori marnotractwa tego wspanialego (ponoc) trunku
Pije sobie koles kielonka za kielonkiem. Zadowolony z siebie ze twardziel i wogole. Siedzimy przy stole i zremy kolacje . Kurna w pysk , nie minelo pol godziny jak on zaczal rozpijac ta polowice, a tu ni z tego, ni z owego : Bleeeeeeeeee , na stol wstaje i bleee pod siebie , dwa kroki i znowu bleeee. Musze przyznac ze tak szybkiego i drogiego haftowania nigdy w zyciu wczesniej, ani pozniej nie widzialem
O zgrozo oby swiat nigdy nie musial tego przezyc ponownie

P.S. A ty yebi chlorze przyznaj sie ze pijany taki byles ze nawet do kompa nie mogles sie doczolgac i to dlatego cie na boardzie nie bylo - z zalu za Kosma tak sie z Pioterem zachlaliscie

<CoF-'to Eve The Art of Witchcraft'>



'hand'

__________________
VIVA LA DRIMM TIMM!!!!!!!!

'I slit my wrists and quickly slip away...'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tyfhus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tyfhus Znajdź więcej post'ów przez  Tyfhus Dodaj Tyfhus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tyfhus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

I pijak w dodatku.
[Meredith Brooks - Bitch]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

ja zakochalem sie w zubrówce , swojskiej polskiej, z trawką w butelce. smakuje mi jak soczek oczywiscie jako szarlotka tez jest zajebista

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Smile Re: Bleeeeeee...:)

quote:
Napisane oryginalnie przez Tyfhus

P.S. A ty yebi chlorze przyznaj sie ze pijany taki byles ze nawet do kompa nie mogles sie doczolgac i to dlatego cie na boardzie nie bylo - z zalu za Kosma tak sie z Pioterem zachlaliscie

<CoF-'to Eve The Art of Witchcraft'>



pierwsza moja reakcja to byla - lol co to za koles...
za chwile mueee? skad on wie o Kosmie i Pjoterze (ktory btw nie jest zbyt dobrym towarzyszem do picia imho... spytaj Kosme jak nie wierzysz...) a dopiero pozniej zaczailem ze to Tunczyk miszcz swiata we wzerwaniu Tele Pizzy i "ostatni sprawiedliwy" majacy poweRRR ale taki spokojniusi =]
a co do picia to jak ja bidak mam SAM finlandie kupowac?
nie pilem jej juz hohoho... od ostatniej impry co to z Kosma se ja na spolke kupilismy
cos czuje ze nadrobie to po nastepnym tygodniu (trzy kola a ja dopiero bylem na pierwszych zajeciach.........)

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

yebisu : witamy ponownie

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
ja zakochalem sie w zubrówce , swojskiej polskiej, z trawką w butelce. smakuje mi jak soczek oczywiscie jako szarlotka tez jest zajebista


soczek? ano soczek, jablkowy zreszta do tej zubroweczki, 3:2

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

OT

tram- , ciekawe dlaczego wiekszość ostatnich swoich postów nadajesz na board'a koło pólnocy
Jesteś jakimś nocnym ............. no nie wiem co powiedzieć

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
yebisu : witamy ponownie


CZESC yebisu

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
OT

tram- , ciekawe dlaczego wiekszość ostatnich swoich postów nadajesz na board'a koło pólnocy
Jesteś jakimś nocnym ............. no nie wiem co powiedzieć



nocnym Darkiem no cush, jak sie ma modem i impulsy to trzeba o takich porach siedziec a i transfery lepsze... zreszta niedawno wrocilem do domu...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-


nocnym Darkiem no cush, jak sie ma modem i impulsy to trzeba o takich porach siedziec a i transfery lepsze... zreszta niedawno wrocilem do domu...


A co wcześniej robiłeś ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 04:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaVa
yebisu : witamy ponownie


quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZumka
CZESC yebisu



dziekuje czujem sie prawie jak w domciu
tylko ze pewno dlugo tu nie zabawie bo czasu mam od kilku miechow baaaaaardzo malo (co bylo jednym z czynnikow czemu przestalem sie wypowiadac....i zawalam FPP )

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek

A co wcześniej robiłeś ?


co ja wczoraj robilem? hm zulilem sie, wpadlem do domu na chwile cos zjesc, zulilem sie, poszedlem do qmpla obejzrec Real - Bayern, zulilem sie... to chyba tyle :o

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GorE
fucking with me is free



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Burdel

coca-cola z martini - ble
coca-coal i piwo w oddzielnej butelce rox

__________________
GG1959636
"Na początku był Chaos i tak już zostało. I jestem pchany w pupe 2 razy w tygodniu"

tako rzece debil gore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GorE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GorE Znajdź więcej post'ów przez  GorE Dodaj GorE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GorE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez GorE
coca-coal i piwo w oddzielnej butelce rox


Piwo z butelki tylko kuntersztyn - 1.49zl bez Vat

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-


nocnym Darkiem no cush, jak sie ma modem i impulsy to trzeba o takich porach siedziec a i transfery lepsze... zreszta niedawno wrocilem do domu...


04:39 wysmienita pora na przegladniecie boarda i napisanie kilku postow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 03:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera

04:39 wysmienita pora na przegladniecie boarda i napisanie kilku postow



Potem trzeba wstać za 2 godziny ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
04:39 wysmienita pora na przegladniecie boarda i napisanie kilku postow


Chimera jestes jedyna osoba w mojej userliscie w ICQ ktora jest ciagle online

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


Chimera jestes jedyna osoba w mojej userliscie w ICQ ktora jest ciagle online


A po co wylanczac kompa ? Najczesciej jak klade sie spac to zarzucam cos do sciagania - a icq tez nie widze sensu wylanczac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera

A po co wylanczac kompa ? Najczesciej jak klade sie spac to zarzucam cos do sciagania - a icq tez nie widze sensu wylanczac.



true, true hehe a nie lepiej se zainstalowac wp kontakt? laczy sie toto z icq i z gg a mniej pamienci zzera

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 07:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan


true, true hehe a nie lepiej se zainstalowac wp kontakt? laczy sie toto z icq i z gg a mniej pamienci zzera



ekhm

kiedys mowiles w ankiecie typu "ile czasu tracicie przez komputer" 10 min - 26 godzin or something

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 09:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Insmac


ekhm

kiedys mowiles w ankiecie typu "ile czasu tracicie przez komputer" 10 min - 26 godzin or something



hmm no i co to ma do tego ze komputer chodzi przez cala noc i caly dzien? to ze usiade przy nim na 10 min a czy usiade na godzinke lub wiecej to mu zupelnie nie przeszkadza by chodzil wlaczony i cos sciagal z netu... wiec teraz nie rozumiem tego co powiedzialaes.. moze bys glebiej sie na ten temat wypowiedzial?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan


hmm no i co to ma do tego ze komputer chodzi przez cala noc i caly dzien? to ze usiade przy nim na 10 min a czy usiade na godzinke lub wiecej to mu zupelnie nie przeszkadza by chodzil wlaczony i cos sciagal z netu...



swiete slowa tez mam takie nastawienie do kompa
obudowe mam z boku bo co chwila cos wykrecam albo wkrecam do niego to nawet mi sie nie ma jak przegrzac
ale przyznaje raz na 24 godziny robie restarta...
a czasem go nawet wylaczam na 5 minut
nie no zartuje sa takie dni kiedy pol dnia jest wylaczony ale to jednak rzadkosc :>
szczegolnie jak cos probuje z Kazy sciagnac

ale temat troche zboczyl z kursu...
czemu nie ma odpowiedzi "wodke z browarkiem"?
prosze autora o zmoderowanie dla mnie ankiety
(adnotacja - nigdy nie rzygam po takiej mieszance serio =D )

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
wiec teraz nie rozumiem tego co powiedzialaes.. moze bys glebiej sie na ten temat wypowiedzial?


nie

ja też tak robie, tak tylko to napisalem na gorze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 10:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan


true, true hehe a nie lepiej se zainstalowac wp kontakt? laczy sie toto z icq i z gg a mniej pamienci zzera


Z pamiecia i tak nie mam co robic wiec dla mnie zadna roznica czy kontakt czy icq - zreszta gg i tak nie uzywam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

moim ulubionym trunkiem jest piwo ktorym mam zwyczaj sie raczyc w knajpach w weekendy.
Lepszosc piwa nad innymi mozgojebami jest dosc duza o ile nie chcesz sie naj*bac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 15:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:50.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions