Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Kafejka CZITEROW ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

no niby tak nieby nie ale my gramy po 5 osob bo to juz niemal wszedzie jest standard i w polsce wkoncu tez tak sie stanie juz sa klany grajace tylko 5/5 i my tez sie do nich zaliczamy

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez yoss


nie zorro wtedy zaproponuja gre 10 na 5...
pomysl troche, zanim nie powieksza skladu beda grac TYLKO 5 na 5 i tylko kretyni beda ich wyzywac np.6 na 6(w clanbasie jest takie bardzo przydatne info o klanie gdzie mozna znalesc informacje ze ktos grywa tylko po 5 albo tylko w weekendy).
Czyli nie pasi ci 5 na 5, nie wyzywasz ich, proste?


yoss chyba odpowedzial dokladnie pytanie zorra ja to tylko uzupelnie
yoss nie bedziemy powiekszac skladu bedzie nas chyba 7 ale bedziemy grac tylko 5 na 5 bo tak postanowilismy i to by bylo na tyle

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n

yoss chyba odpowedzial dokladnie pytanie zorra ja to tylko uzupelnie
yoss nie bedziemy powiekszac skladu bedzie nas chyba 7 ale bedziemy grac tylko 5 na 5 bo tak postanowilismy i to by bylo na tyle


My rowniez wprowadzilismy zmiany w naszym squadzie. Bylo nas chyba z 20stu ale to naprawde bylo za duzo. Zmiejszylismy wiec squad na 10. Mysle ze to MAXymalna liczba jaka moze byc w jednym klanie. Wieksza ilosc powoduje tylko "klopoty" tzn. ciezej cos zoorganiowac, nie zadowoleni gracze bo nie graja, nie kazdy w 20sce sie lubi itd.

Powracajac do tematu :
Bylem ostatnio w mojej bylej cafe "ATOMIC" i zauwazylem iz tam tak samo sa te modele podmienione, ehhh ...
W QUESTcie sytuacja podobnie wyglada.
Na ale coz. Jakies lole instaluja a reszcie sie nie chce zmazywac (CZAS = money) i takie kity wychodza.
Mysle ze juz mozna temacik zakonczyc. end

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Moim zdaniem jest to zbyt duze ulatwienie zmieniajace przebieg gry calkowicie. W wielu miejsach jak wiadomo jest sie od razu widocznym, gdy nie powinno tak byc. Latwiej kata okiem tez takie goscia wychwycic etc. etc. Swietne zasady ma Clan Base doskonale wyrownuja szanse graczy w tym temacie w prosty sposob. Srodowisko CSa zostalo tak skonstruwane a nie inaczej i wszystko wspolgra przy DEFAULCIE i tyle.

Kazdy ma swoja opinie na ten temat, ja gdybym wiedzial ze ktos tego uzywa nie gralbym z nim klanowy napewno. Pozatym kwestia jest rozwiazana prosto w naszym klanie [POISON]. Jest zakaz tego typu spraw i tyle.

Co do cafejek to rozumiem ze karki itp... ale mozna sie postarac to podmieniac... to 4sek. Odpalic cos ala windows commander etc. z kat dac copy do CSa i tyle. Po 2 kompy sa w sieci mozna z centralnego to pobierac etc. etc. To chwilka.

Swoja droga mozna ustalic ogolne zasady gry w CSa, ktore moga zaakceptowac klany lub nie. Inicjatywe swego rodzaju.
Admini serwow moga tez w info serwa lub greetsach tez tego zakazac i pozniej banowac za to, skoro zostanie to zlamane.
Po 2 skoro to takie ok uzywanie 1kolorowych shitow, pomijam glowy etc. To czemu na zadnym turnieju, zadnej grze oficjalnej etc. etc. nie ma tego i jest to zakazane? Nie wiem moze czesc z nas gra w innego CSa poprostu. FUNKY COLORS CS Mod?

To moja ogolna opinia i tylko moja

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 05:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Unhappy

Eh, nie wiedzialem ze lis3n tesh cituje...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Talking Poczytaj wiecej Subzero. leniuchu :)

quote:
Napisane oryginalnie przez SubZero.
Eh, nie wiedzialem ze lis3n tesh cituje...

Sub poczytaj sobie poprzednie posty to sie dowiesz wiecej
Bo widze ze w sprawie Lis3ena nie wiesz za bardzo o co chodzi

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SubZero.
Eh, nie wiedzialem ze lis3n tesh cituje...


...tesh... to kto jeszcze?

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

wszyscy !!! lol lameria ! boshe poczytajcie se temat od poczatku a tak nawiasem mowiac to juz nie mam podmienionych modeli

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
wszyscy !!! lol lameria ! boshe poczytajcie se temat od poczatku a tak nawiasem mowiac to juz nie mam podmienionych modeli


ah, sorki lis3n... az mi sie nie dobrze zrobilo jak zobaczylem tego screena z twoja xywka , wiec napisalem to co napisalem, ale jush qmam Odrazu mi lepiej.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

i've hope

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez BlinQ!


...tesh... to kto jeszcze?


HEHE BQ tobie tez trzeba mowic to samo lolq
Cofnij sie o pare postow i wszystko sie wyjasni.

Lis3n spokojnie

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

nem bo mnie denerwuje jak jakis koles poczyta se ostatnie 5 postow a nie od poczatku a wlasnie tam sa moje wyjasnienia
ja juz olewam to prawde mowiac

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Lis3n nie triskaj nie triskaj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Unhappy

quote:
nem bo mnie denerwuje jak jakis koles poczyta se ostatnie 5 postow a nie od poczatku a wlasnie tam sa moje wyjasnienia
ja juz olewam to prawde mowiac



lin3n, bracie, chyba nie jestes na mnie zly ?

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Lightbulb

Cio wy chcecie zebym wszystkie posty przeczytal? Jakies 1000 literek... o wy

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

hehe najlepsze jest to za jak to usunolem po czym mialem przerwe 3 dniowa wracam a tu znowu te skiny z glowkami no ale klanoowka sie zaczynala orginalow nikt nie ma to co mam zrobic?

jak mam mozliwosc to to zmieniam ale odnowa mi sie nie chce instalowac dla gupich skinow zreszta obojetnie czy ten koles bedzie rozowy fioletowy czy czarny to i tak celnosci mi nie zmieni
no moze troszeczke przy czarnym ;p

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Nie badz taki cwaniak, jak przegracie ze 2 klanowki za naruszanie regulaminu to bedziesz robil wszystko by grac na oryginalnych. Celnosci nie to nie zwieksza ale ulatwia rozpoznawanie wroga.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

gram w ta gre jakis 8 miechow i powiedz mi jakmozna skinow nie roznorniac po 8 miesiacach grania ???

bratem moim nie jestes ale wybaczam Ci

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez SubZero.
Eh, nie wiedzialem ze lis3n tesh cituje...


A co Subzero myslales ze jestes sam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n
gram w ta gre jakis 8 miechow i powiedz mi jakmozna skinow nie roznorniac po 8 miesiacach grania ???

bratem moim nie jestes ale wybaczam Ci



No bo kto chcialby mic takiego brata jak Lis3n

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
gram w ta gre jakis 8 miechow i powiedz mi jakmozna skinow nie roznorniac po 8 miesiacach grania


Mnie to nie obchodzi czy rozrozniasz czy nie, grajac klanowke na takich skinach lamiesz regulamin ligi/CB wiec licz sie z konsekwencjami.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

lol nas nie ma w CB !!!

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:11.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions