Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > sesja sux
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Zaczeło sie... znowu

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

nom :>
Teoretycznie sesna zaczyna mi sie jakos za tydzien dwa. Ale mam już za sobą egzamin z fizyki - material z całego roku... dostałem 3
Skonczyły mi sie też laborki z fizyki i z chemi - tle że ta ostatnia nie zaliczona jeszcze :> dzisiaj drugi raz poprawiałem i nie poprawiłem :F next za tydzien
W przyszłym tygodniu kolos z biologi, wytrzymalości materiałów (tzw wydymałka), hydrologi i coś tam jeszcze :F
aha.. a w czwarek kolos z matmy

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Ja mam do zrobienia 1 projekt na zaliczenie laborów (obsługa bazy danych) z Inżynieri Oprogramowania.
Sprawozdanie z lab Sieci (nie wiem jak je zrealizować w domu na 1 kompie ).
I jedno na lab z Urządzeń Zewnętrznych
Poza tym mam w tą sobotę zaliczenie laborów z Architektury Komputerów - assembler rulz !! (+ jakieś sprawozdania = rzeźnia w grupie).
No i na sam koniec 1 (słownie "jeden") egzamin z Urządzeń Zew. 12 czerwca.
Jak to zaliczę w pierwszym terminie to radości nie będzie końca
A i jedno zaliczenie (wykładów) mam już z głowy (okazało się banalne).

Poza tym nadal jestem za tym aby zbojkotować sesję

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Aha ;D
Zapomniałęm napisać, że mam za sobą egzamin z socjologii ;F
Tak, tak.. na politechnice na wydzile inżynierii środowiska mam socjologie... Fuj wie po co, ale mam. wyniki 14, ale raczej zalicze.
Ale i tak nie lubie tej głupiej baby....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja nie chce

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

huh
u mnie 4 koła : fiza, metody stat, algebra, dyskretna.
z czego z algrbry mam -4 punkty z zajeć, a z dyskretnej mnie baba nie dopusci bo nie bylem na 4 zajciach a i na 15 mam byc w komisji wyboraczej.
a z examow: analiza, algebra, dyskrenta, stata, programowanie
nie jest źle.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

w czwartek ostatni examin. zalicze i wakacje. w boze cialo moze wypad nad morze. sie obaczy. generalnie zycie jest piekne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a ja tam nie wiem.. jakies zaliczenia itp itd smrody i pierdy.. ale to sie dowiem jak zwykle na 2/3 dni przed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

A u mnie jak zwykle sesja w lipcu (poczatek ) Kurde na Uniwerku to chyba maja jush wakacje hehe a ja jeszcze musze przedmioty pozaliczac a co dopiero jakas tam sesja (w lipcu ).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

No ja juz dzisiaj jestem po najwiekszym najwazniejszym egzaminku z calej sesji.
Połowa pytan z dupy, połowa z zeszłego roku ale czuje ze bedzie dobrze i sie zaliczy :>

Drugi wazny egz juz we wtorek (w piatek malibu a w weekend progames i empire tour : P) moze byc ciezko z przygotowaniem sie : P
Potem jeszcze jakies mniejsze prace i referat i voila.

Sesja prawdopodobnie skonczy mi sie juz 16go

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

buuuuuuuu
a ja bede miał sesje hardkora
a jescze examy na studia

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

zostalo mi jeszcze 10 kolokwiow i egzaminow - a tylko 3 warunki mozna miec:J takze nie jest milo. A jak juz uda sie wszystko zdac, noooo tooo trzeba bedzie znalesc jakas robote na wakacje

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

zostały mi dwa egzaminy, trzy juz za mną.... cholera mnie bierze głównie od pisania prac... próbowaliście kiedyś zdiagnozować postać literacką? masakra...

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja dzisiaj zaliczylem "Prace Empiryczna" - czyli raport z samodzielnie przeprowadzonych badan Wczoraj Angielski Zostaje mi jeszcze tylko zaliczenie z Elementow Ksztalcenia Plastycznego (slabo? ;D) i 3 examy w przyszlym tygodniu (biologia, psychologia spoleczna i ogolna)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

A ja dzisiaj mialem kolosa z Analizy i projektowania systemow informatycznych. My se piszemy a babka wyskakuje z tekstem : jak ktos bedzie mial takie same lub podobne przyklady jak w ksiazce i na wykladach byly oraz jak ktos bedzie mial takie same lub podobne definicje jakie sa w ksiazkach i na wykladach byly nie zaliczy. Jednym slowem wszystko wlasnymi slowami Kilka dni kucia poszly sie *******ic Mam nadzieje ze z samego diagramu klas dostane co najmniej polowe pkt :E

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
A jak juz uda sie wszystko zdac, noooo tooo trzeba bedzie znalesc jakas robote na wakacje


Propononuje zaczac handlowac browarami

Moze robota w calodobowym monopolowym?

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Chyba bym umarl z pragnienia :J

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Pies ogrodnika, nikomu nie da a samemu nie zje ;>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Kolejny tydzień, kolejne emocje
Po 1 nie zaliczyłem kolosa z socjologii - swoją drogą największe kujony z mojej grupy dostały 3+, reszta 3 a ponad połowa nie zaliczyła. Nie wiem jak ta cipa to oceniała, ale trudno - poprawa we wrześniu :/
Za jakiś tydzien mam kolokwium zaliczeniowe z matmy - mój klucz do egzaminu z matmy bo inaczej wrzesień
Za to dzisiaj mialem egzamin z hydrologii :>
Troche sie stresiłem bo koleś stwierdził, że jak ktoś skreśli w tescie jedną odpowiedź i zaznaczy inną to tego nie liczy. Jakoś sobie poradziłem przy pomocy kolegi i koleżanki (która jak się okazalo pod koniec testu ma tą samą grupę :F)
Ogólnie raczej wszystko mam dobrze
Jutro kolejna poprawa z chemii i kolos z wytrzymałości materiałów z ćwiczeń. W środe kolos z biologii - ale to będzie test, więc się nie matrwie bo biologia jest łatwa

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

U mnie sie ciekawie zapowiada. W srode examin z ogolnej, umiem 4 tematy (z 14) i wzielo mnie na Visual Basic'a :S w przerwach zagrywam w COD'a

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

jutro dwa kolosy: jedno z analizy matematycznej -> nie zalicze to poprawka we wrzesniu chyba.. przynajmniej tak ostatnio bylo

fiza: jak nie zalicze to poprawka za tydzien.. a potem egzaminy.. blah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Zaliczylem zarzadzanie na 5
Zaliczylem egzamin z Technologii Opakowan na 3
Zaliczylem egzamin z Podłozy drukowych na 5

Jutro kolos z technologii drukowania. Mam pytania pewniaki, bedzie dobrze :>

W poniedzialek egzamin ustnie z wykrojnikow i pudełek + referat z seksownych maszyn drukujacych.

16go koncowy egzamin z technologii drukowania no i to juz bedzie poczatek wakacji.

Wszystko pod kontrolą. Zdecydowanie wrzesien mi nie grozi

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Zdecydowanie wrzesien mi nie grozi




yyyy..... kujon

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

skoro jestes wolny we wrzesien to moze mi pomozesz zaliczyc matme? analiza matematyczna+funkcje wielu zmiennych+zastosowania matmy w ekonomii ???? ploseeee..

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Matme to ostatnio zaliczalem jakies 2,5 roku temu. sorry

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Edytowane przez gazi dnia 07-06-2004 o godz. 17:19

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

jutro psychologia pracy, za tydzień diagnoza, mam za sobą kryminologię, psychiatrię i zdrowie publiczne. z tego wszystkiegop najfajniejsza bła kryminologia. jak skończe to zdawanie, robię ogromne picie. upiję się tak, jak się od roku nie upiłam, do zupełnej i kompletnej nieprzytomności. coś mi sie w końcu od życia należy.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
wzielo mnie na Visual Basic'a :S


Ale tak na poważnie? rozkminiasz to? :>
Bo jakco to na poniedziałek mam coś zjehbanego do zrobienia w tym. Tyle ze to z matmą jest związane

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Do zaliczenia mam jeszcze fizyke i chemie no i moze jeszcze matme na 3 :/ a biologia w sierpniu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Ale tak na poważnie? rozkminiasz to? :>


no w 6.0 musialem zrobic prace (wielkie slowo ) na zakonczenie informy w liceum ;D podstawy umiem ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

anal na wrzesien

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:20.    Strony (11): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions