Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > FPP.PL Party
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja po prostu nie mam czasu
wiem ze to dziwnie brzmi w wakacje

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

ta infinit, sam mowiles "a co bedziemy robic" wiec jednak chciales wpasc
a co do sailora: co znacza kurde starzy? moja stara dowiedziala sie przypadkiem ze jade, bo gadalem przez tel z kumplem i akurat zahaczylem o ten temat a ona podsluchwiala.
starzy to zaden problem. to ich sie ustawia pod siebie a nie na odwrot. i texty "moi starzy sa inni" nic nie pomoga.

poza tym jestem zly bo tylu ludzi mowilo "przyjade na pewno" itp, a jak przyszlo co do czego to AZ dwoch spoza wrocka sie zdecydowalio (ja i OGO ) dotrzymac slowa
macie zaj3bisty slomiany zapal ale w konkretach to juz gorzej. "a bo starzy", "a bo kasa", "a bo czasu nie mam". szkoda ze nie bylo wymowek w stylu "zostawilem obiad na gazie" albo "nie wylaczylem zelazka"...

uff ulzylo mi troche. chociaz nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. zaraz po tym jak sie dowiedzialem ze z wrocka nici, pewna panna zaproponowala mi zebym do niej pojechal do Lublina. powiedziala ze mam na 100% nocleg, browar i takie tak. najbardziej ciesze sie na takie tam

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 03:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

buehehhee
tramwaj moge z toba jechac?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

tak i wez kumpla, bo ona ma dwie siostry

lol oczywiscie ze nie trza bylo sie wybierac do Wrocka

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:29.    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions