Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > sesja sux
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « First ... « 5 6 [7] 8 9 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Niektórych być może ominęła kampania wrześniowa (Gazor? : > ), a niektórych nie bardzo... Mnie nie tyle nie minęła, ile wpadła na mnie z wielką prędkością

Miałem do zaliczenia 5 (pięć) przedmiotów :/
1 września - ćwiczenia z matmy - dupa zbita... nie zaliczyłem, wiec w 4tym semestrze bede je powtarzał co kosztuje 450PLN : ( a potem na sesji jeszcze musze zaliczyć egzamin z tego samego bo teraz mnie nie dopuścili (brak ćwiczeń).

5 września - HES - czyli socjologia - tu luz... nauczyłem się, ale coś mi chyba nie poszło bo dostałem tylko 3.5 (mogłem mieć 4-, ale sciągnąłem złą odpowiedż a prawidłową skreśliłem w jednym pytaniu :F )

teraz zaczyna się hardcore : >
15 września - ostatni termin (jedyny na jakim byłem bo poprzednich nie licze bo tylko wpadłem spisać zadania )zaliczenia 'wytrzymałości materiałów'. Zrobiłem dwa zadania na trzy oraz wypełniłem część testową (25pytań abcd). Zaliczyłem jakoś na 3.

16 września - poprawa z pierwszego semestru geometrii wykreślnej. Przedmiot ten ciągał się za mną i mnie nawiedzał. Niby proste, ale najpierw zabrakło mi jednego punktu z ćwiczeń żeby zaliczyć wykłady. Potem oblałem zaliczenie wykładów bo się nie uczyłem bo myślałem, że zalicze (wszyskie ciągi grup miały zaliczenie wykładów od 30pkt z ćwiczeń. Ja miałem 30, ale akurat mój ciąg zaliczał od 31 :F ). Potem o terminie poprawy dowiedziałem się dzień przed wieczorem. Na następną poprawe nie poszedłem bo była w maju, a ja słyszałem, że ma być dopiero w czerwcu. W czerwu nie było : >
Jak to teraz pisałem to miałem wrażenie, że wyjątkowo zjebalem, ale o dziwo zaliczyłem jako jedyny (miałem 11pkt/20** Zresztą z mojego wydziału pisało to chyba 5 osób)

17 września - poprawa pierwszego semestru z chemii (wykłady). W pierwszym terminie poszedłem na luzie - coś tam się nauczyłem i maiłem ściągi.. no i dupa... w sesji letniej już się nauczyłem i też miałem ściągi... no i dupa... zabrakło kilku pkt.
teraz znowu dupa bo dała mniej pytań niż zwykle i bardziej szczegółowe : > Nikt sie tego nie spodziewał i zaliczyła tylko jedna osoba i to nie ja : > Jedna osoba też wyleciała za sciąganie i to też nie ja : )


Dodam tylko, że na wyniki z tych trzech ostatnich egzaminów czekałem do poniedziałku, więc stres był Tymbardziej, że jeszcze nie byłem na drugim roku dopuki nie zaliczyłbym chociaż jednego z nich...
Mam teraz 50pkt na 60. Żeby przejsc na drugi rok musze mieć 43 więc luz : )
W plecy mam te chemie nieszczęsną i matme ćwiczenia (zarazem i egzamin).
A oto mój prześmieszny plan z przedziwnymi nazwami przedmiotów

http://www.is.pw.edu.pl/bin/doc/040...lan_is_3sem.xls


** Z tym przedmiotem to dziwnie wyglądał wpis. W poniedziałek poszedlem do babki, która prowadziła wykłady dla mojego ciągu i prosze o wpis (już miałem jej nazwisko i nazwe przedmiotu wpisaną w indexie). Ona mi nagle mówi, że skoro jestem z IŚ to mam iść do jakiejść innej baby. Ja ździwiony czemu, ale trudno... pytam się kiedy tamta będzie... ma być jutro o 11..
Wtorek godzina 11:03 - wpadam do tamtej, prosze o wpis. Ona patrzy i mówi.. eee pan powinien iść do tej poprzedniej... :F Ja mówie, że ona mnie odesłała do niej. No trudno. Wpisałem na karcie egzaminacyjnej nazwisko tej drugiej. Nagle wpada jakiś inny wykladowca wkręcił się w dyskusje i skończyło się na tym, że to on podpisał się pod nazwiskiem tej pierwszej w indexie i pod nazwiskiem tej drugiej na karcie :F
OMG

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
wiec w 4tym semestrze bede je powtarzał co kosztuje 450PLN


u mnie taka przyjemnosc kosztuje 1200 A jeszcze dwa lata temu 1600

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

wtorek 21.09 - poprawka egzamu z Historii Stosunków Międzynarodowych - mialobyc ustnie a facet na nas popatrzyl i powiedzial zeby wejsc - no to weszlismy wszyscy, orzdal karteczki + po 2 pytania na łebka. po 30 minutach mialem juz piekna 4 w indeksie

jutro zaliczenie cwiczen z matmy

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

uoh.. u mnie zabawa przednia. 3 przedmioty do poprawki: (analiza matematyczna [cwiczenia + exam], probabilistyka [cwiczenia], fizyka [cwiczenia + exam])

no i zabawa od samego poczatku:
13 wrzesnia zboj z fizyki.. fartem przepisujac jedno zadanie ze zbioru z cwiczen, potem od kolegi jedno udalo sie w miare zaliczyc [12/20pktow]

14 wrzesien - probabilistyka.. idziemy 4 zadanka 3 ze statystyki jedno z probabilistyki.. oczywiscie zadania byly wczesniej rozwiazywane wiec nic tylko wyjac te kartki na ktorych byly i przepisac... [zaliczone (wpisu nie mam bo cza isc do kolesia ktorego teraz nie ma.. :/ bedzie w next poniedzialek)]

20 wrzesien - exam pisamny z fizy. przewal na maksa ale tez jakims cudem udalo mi sie byc dopuszczonym do examinu ustnego.

21 wrzesien - dzien rozpoczynamy od zboja z analizy.. piszemy piszemy i napisane..

22 wrzesien - dzien rozpoczety od jak sie okazalo dopuszczony do examinu z analizy wiec piszemy. po wyjsciu na ustny z fizyki [dwa mega $@#$@# powalone przedmioty]... fiza zaliczona. o 17 wyniki z anala... mam pisac 23 test rano...

23 wrzesien - rano test.... po 2 godzinkach wyniki. zdalo 5 osob.. reszta ma sie stawic jutro na 9 i pisac kolejny test i potem ustny...

[tak tak.. 4 dzien z analiza jutro bedzie.. czemu ten koles poprostu tego nie moze zaliczyc qfa?!?!?!]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

No to możemy zacząć przechwalanie sie kto ma wiecej egzaminów i zaliczeń

16 czerwca
Termodynamika Egzamin

17 czerwca
Technologia oczyszczania wody i ścieków oraz unieszkodliwianie osadów Egzamin chyba najdłuższa nazwa przedmiotu

18 czerwca (lol... mam egzamin w sobote)
Materiałoznastwo egzamin

21 czerwca
Mat. I (warunek) Egzamin zaległy z I roku
Budowle i konstrukcje inżynierskie egzamin

22 czerwca
Sieci oraz obiekty wodne i kananalizacyjne

27 czerwca
Mechanika płynów egzam z zeszłego semestru

29 czerwca
Chemia środowiska egzamin z I roku : ( Porazka. Nie moge zaliczyc :<
Hakan idz za mnie

Ktoś ma więcej?

Aha... jeszcze mam do zaliczenia
zaliczenie z inżynierii elektrycznej
3 projekty (budownictwo, sieci, statyka budowli)
ćwiczenia ze statyki budowli (raczej nie zaliczylem kolosa)

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja tam tylko 3 examiny jeszcze ;p (jeden juz zaliczony: sieci teleinformatyczne - 5 )

20: termodynamika techniczna ustny
23: wstep do fizyki atomu i jadra atomowego [pisemny]
24/25: ustny z w/w przedmiotu [jesli ladnie bedzie na pisemnym to z ustnego zwolnienie bo jestem na 3 listach z wykladow ;p]
29: elektrodynamika

a jeszcze musze tylko 7 programow wyslac na jeden przedmiot i spokoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

teoretycznie mialem miec egz z angielskiego (uniwersytecki) ale że zdawałem Business English Certificate Vantage, to nie musze nic juz robic z tym przedmiotem... dalej:

13.06 rachunkowość ćw
16.06 rachunkowość w (jezeli zal ćwiczenia)
20.06 ekonometria (z racji tego że 2gi semest zaliczylem na 5 i projekt badawczy również, egzamin bedzie trwał 5 minut góra, ustnie)
23.06 międzynarodowe transakcje gospodarcze (egz u z******go gościa, który jest ślepy i takie same prace różnie ocenia )
gdzieś w lipcu - matma z 2go semestru (bo nie chce mi sie na wrzesień czekać )

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Aha... jeszcze mam do zaliczenia
(...)
ćwiczenia ze statyki budowli (raczej nie zaliczylem kolosa)




HAHA! Z 3ch grup zaliczyła jedna osoba :F Jak sie pewnie domyslacie to nie ja

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2005 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

to znaczy że wszyscy ściągali

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2005 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

taa ;D

Najlepsze, że ucze sie do poprawy i okazuje sie, że to proste nawet

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2005 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

5 egzaminów + 4 zalki z laborek
Ogólnie już mi się nie chce, a jeszcze nawet pożądnie się nie zaczeło. Sesja zaczyna się u mnie 25 czerwca
Buee

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2005 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

hyhy
18 wpisów =]
na razie mam 2 już dwa w plecy.
dzisiaj jedno 0, jutro drugie i oddanie projektów i kolejne dwa w plecy =]
i w niedziele oddać projekty
i dwa zbooje w pon
i pozniej
22 2 examy
24 dwa examy
27 jeden exam
29 jeden exam
khmm
coś mało.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2005 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Nawet mnie nie ********

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2005 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Jaka opcja

W piątek dowiedziałem sie ze poprawa kolosa ze statyki jest w poniedziałek. W poniedziałek okazało sie, że jest w środe, wczoraj okazało sie, ze jest w następny poniedziałek, a dzisiaj dowiedziałem sie ze była wczoraj :F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2005 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Typowe

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2005 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Jaka opcja

W piątek dowiedziałem sie ze poprawa kolosa ze statyki jest w poniedziałek. W poniedziałek okazało sie, że jest w środe, wczoraj okazało sie, ze jest w następny poniedziałek, a dzisiaj dowiedziałem sie ze była wczoraj :F




Mialem podobnie ! ! !


Tylko ze z przedmiotem KNW (klasyczne i nieklasyczne wnioskowanie). A wiec chodzilem na wiekszosc wykladow i cwiczen. W ostatni pon oddawalem projekt ale plus oceny z kolosow wystarczylo to na ocene tylko 3 z cwiczen (przedmiotu ) No wiec pytam sie profesorka kiedy egzamin (na 3 roku egzaminy sa na ostatnim wykladzie, inne roczniki maja ustalony z gory termin), pytam sie bo chce sie upewnic ze po jutrze jest juz egzamin a koles mowi mi ze byl egzamin 2 godziny temu (akurat nie przyszedlem na wyklad na ktorym byl egzamin) no i kolejny termin we wrzesniu.... Na egzaminie bylo .... 6 osob <lol> Polowa zwolniona (od oceny 4) a druga polowa nie wiedziala :/ :S

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2005 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Aktualnie u mnie jest tak:
1 exam i 1 lab z głowy - ocena z examu z POD (Przetwarzanie Obrazu i Dźwięku) została przepisana z oceny z lab
Do zdania jeszcze 4 examy i cierpliwe czekanie na oceny z pozostałych laborek.

Btw rcube warto jednak chodzić na wykłady

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

tego
no to 2 ćw i 1 exam do przodu
jutro mam 2 examy
ogolnie wielu ciekawych rzeczy czlowiek sie dowiaduje na kombajnie

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

wczoraj dostałem 5 z egzaminu w dość zabawnych okolicznościach: myślałem że prof bedzie mnie wałkował z projektu a on sie tylko zapytał: dlaczego projekt o bezrobociu w Stanach Zjednoczonych i skąd brałem dane statystyczne, poźniej pomogłem troche ziomkowi i obydwaj wyszliśmy z piąteczkami

za godzinke jade do dziekanatu sie zapytać o to z kim mam uzgadniać ew. termin egzaminu z matmy, bo dotychczasowego wykładowcę najprawdopodobniej zawiesili w pełnieniu obowiązków

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

termo zdane wczoraj =]
teraz tylko uzyskac wpis a to nastapi jak kolezanka odda konspekt naszego referatu z seminarki...

i juz tylko dwa examiny do zaliczenia.. reszta zdana

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

LOL Jaka opcja...
2ch ziomów z mojej grupy poszło oddać projekty z sieci wodociągowych. Jeden oddał (powiedzmy X), tylko, że spodziewał sie, że koleś mu nie przyjmie bo nie miał wykresu lini ciśnien (i czegoś tam jeszcze), koleś ledwo spojrzał i wstawił 5. Drugi (Y) oddaje i koleś już dokładniej się przygląda i po chwili mówi:
Tu ma pan źle wykres lini ciśnien, proszę się skonsultować z panem X, on miał to dobrze.



Ja mam z głowy laborki z budownictwa (4,5) i egzamin z budownictwa (nie pisałem bo okazało się, że jak chce to koleś przepisuje ocene z zeszłego semestru). No i nie podchodziłem nawet do egzaminu z termy :>

Reszte jeszcze mam szanse zaliczyć, nawet te ćwiczenia ze statyki bo ma być dodatkowy termin. A jak sie uda to i zalicze ćwiczenia z matmy, które oblałem, ale też jest jeszcze jeden termin, chociaż nie wiem czy mnie wpuści koleś :<

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2005 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

wczoraj miałem wyniki z rachunkowości: 2+ (wrzesień ale bede apelował)

dzisiaj od 8 mial być egz z międzynarodowych transakcji gospodarczych: koleś przyszedł o 8:30 a że prawie WSZYSCY na roku (powiedzmy 130 ze 140 osób) tak się pchali, że wyważyli drzwi (ba! zawiasy były wyrwane !!!11) - ja sobie spokojnie wszedłem na aule - koleś zaczął rozdawać testy. po około 50 minutach, gdy wszyscy już otrzymali prace, wykładowca postanowił zamknąć drzwi - trzymając się framugi, postanowił pociągnąc za klamkę w swoją stronę.. a że zamiast szkieł w okularach facet ma denka od słoików: nieszczęście gotowe - upadł razem z drzwiami na podłogę, łamiąc je na pół....

rezultat: nie da wpisów, dopóki kolektywnie nie uregulujemy płatności związanych z montażem nowych drzwi (nie wiadomo czy mu wolno: jakoś nikt nie przewidział takiej sytuacji ) - poza tym postanowił od każdej pracy odjąć po jedynm punkcie, tak że nikt nie otrzyma oceny 5

i tu sie pytam: czy na waszych wydziałach, również praktykowana jest odpowiedzialność zbiorowa? ok - zgodzę się, że bardzo głupio wyszło, od zawsze twierdziłem, że poza małymi wyjątkami, cały mój rok przypomina dzicz, ale po kiego ****a ja mam na tym tracić?

a teraz ucze sie do matmy bo poprawke drugiego semestru bede miał 1 lipca, tak bym nie musiał podchodzić do zaliczenia ćwiczeń we wrześniu - czyli jak narazie (i módlcie się żeby tylko to) rachunkowość+matma (egz) na wrzesień :/

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2005 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

eee u nas czegos takiego ni ma.. znaczy nie wiem nie widzialem zeby cos takiego bylo..

a dzis sobie zalatwilem pierwszy wrzesien ;DDD
yeah ;d wstep do fizyki atomu i jadra atomowego poprostu do kitu ze to ******em, ale dobrze bedzie.. damy rade we wrzesniu ;d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2005 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

we środe napisałem obwodu - oczywiscie ******em i poszedłem na ustny =] ale z ustnego 3
no i jeszcze we srode ta metodologia :>
a w piątek miałem rożniczki. =] parodia. 5 zadań i tylko odpowiedzi trzeba podać. mozna miec wszystkie zeszyty i ksiazki.
no i rozwiazania w ksiazce znalazlem
nastepny examin z WinAPI oddanie projektu 4.5 ;p z examu 3 =]
zostaje mi tylko SO, Grafika i C

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2005 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

zaliczylem wszystko, nawet co zalegle...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2005 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Dziś po zaległym examie z TPI (Teoretyczne Postawy Informatyki) ... na wynik czekam do przyszłej środy.
A w weekend 2 examy z MSD (Modele Systemów Dyskretnych) oraz SM (Systemy Multimedialne).
Ogólnie szykuje się niezła jazda bez trzymanki
Czuję jak będę musiał się męczyć we wrześniu.

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2005 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

wsio zaliczone oprocz wstepu do fizyki jadra.... [

ale dobrze jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2005 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja mam jutro ostatni pozostale dwa na 3,5

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2005 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

rachunkowość: za dwa tygodnie mam poprawke
miedzynarodowe transakcje gospodarcze: 15 wrzesnia od 10
matma: wyniki poprawy 2go semestru we wtorek - a pozniej pod koniec lipca ew. egzamin

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2005 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

no dzisiaj mam miec wyniki z WinAPI
pewnie 2 i wrzesien
bo juz na wrzesien grafika i stata

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2005 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:56.    Strony (11): « First ... « 5 6 [7] 8 9 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions