Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Hosting > OverNamed > Overnamed
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « First ... « 7 8 [9] 10 11 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Domel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: USA

macie juz jakis engine zaplanowany?? jak tak to podajcie adres stronki na ktorej moznaby zobaczyc jak wyglada na nim grafa

__________________
Pozdrowienia

Domel

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Domel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Domel Znajdź więcej post'ów przez  Domel Dodaj Domel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Domel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Owszem, przyglądamy się Genesis 3d. Stronka o tutaj:
http://www.genesis3d.com/

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatKus
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: fotel przed komputerem

Do tej pory próbowałem używać 6DX (www.eldermage.com), ma może nawet większe możliwości niż Genesis, ale jest zamotany. Na razie się zastanawiam i próbuję obu.
Po za tym teraz przez miesiąc nie miałem kompa, bo mi padła płyta główna, więc od strony programowania trochę pomału mi szło (trochę pisałem u brata, ale tylko jakieś 3-4 godziny w tygodniu), ale teraz już działa i zabieram się za robotę.

Jeżeli ktoś zna jakiś link do jakiegoś innego darmowago/taniego (do 200$) engine, to dajcie znać. Jest tylko jeden warunek-ja programuję w Delphi. No i oczywiście engine musi być w miarę dobry, bo nie mam zamiaru robić czegoś w stylu wolfensteina czy dooma, a przynajmnie H-L.

__________________
Gdyby budowniczy budowali domy tak, jak programiści piszą programy, to jeden dzięcioł zniszczył by całą cywilizację

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatKus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatKus Znajdź więcej post'ów przez  MatKus Dodaj MatKus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatKus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Domel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: USA

Delphi RULEZZZ !!!

__________________
Pozdrowienia

Domel

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2001 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Domel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Domel Znajdź więcej post'ów przez  Domel Dodaj Domel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Domel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Domel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: USA

kilka engine-ow

http://www.panardvision.com/v3/index.php
http://www.geocities.com/benwatt.geo/review1.htm
http://www.3dstate.com/Pages/PagesI/Main/main.html

__________________
Pozdrowienia

Domel

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2001 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Domel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Domel Znajdź więcej post'ów przez  Domel Dodaj Domel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Domel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Morfit jest zajetegoisty !!! Grafa jak w Q3, obsługa md3, ciekawe czy Matkus se poradzi z obsługą...
____________________________

Pomyliłem się. Morfit to wielkie gówno! Wspierajcie Matkusa modlitwą, aby rozpracował 6DX .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Edytowane przez nea*1337 dnia 09-10-2001 o godz. 18:33

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Morfit jest zajetegoisty !!! Grafa jak w Q3, obsługa md3, ciekawe czy Matkus se poradzi z obsługą...
____________________________

Pomyliłem się. Morfit to wielkie gówno! Wspierajcie Matkusa modlitwą, aby rozpracował 6DX .



hihihihihihihihihihihi...
a co do engina... to robimy zrote na q1? tylko 10 tys dolcow o ile dobrze pamietam... co to jest w porownaniu do tego jakie zyski bede z tego? (0 bo gra bedzie freeware =P)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2001 10:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Heh, 6DX jest o wiele lepszy od q1 (obsługuje md3) i do tego o wiele tańszy .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2001 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Cool Co do obrazen

Wszystko zalezy od amunicji. Pocisk przeciwpancerny karabinowy (nie ma czegos takiego jak amunicja, ktora wybucha, bo to jest dobiero w artylerii) ma rdzen z mozliwie najtwardszego metalu (w mniejszych kalibrach stal a we wiekszych i nowszych pociskach zubozony uran). Taka amunicja wbija sie gleboko w cel i nie robi zadnych widowiskowych obrazen typu urywanie konczyn i takie rzeczy. Moze przebic i wtedy mamy plame na scianie. A do cywilnego strzelania sa naboje typu hollow pion (czubek ma dziure mowiac obrazowo). Taki naboj po uderzeniu w cel rozgina sie tworzac tzw grzybek (z kuli robi sie placek i przekazuje wiksza energie na cel. A robienie mocniejszych naboi i broni do celow cywilnych nie sluzy widowskowemu okaleczniu celow (jak tu ktos napisal ze De zrobili, aby reke odstrzelic), tylko aby uzyskac razenie obalajace. Chodzi tu po prostu o obezwladnienie przeciwnika (zywego) poprzez przerocenie go. Musi on byc przy okazji oszolomiony. To tak jakby dostac od jakiegos herlaka po mordzie, w porowniu z prostym zawodowego boksera. Tu mamy podobnie. W razie czego sluze rada z dzienin bron i balistyka.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

W *** z realistyką, latające kończyny flaki i kref to podstawa .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol faktycznie im więcej flaków tym lepiej!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 17:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

To zalezy

Jesli robisz gre o komandosach jakis konkretnych realiach, to raczej flaki nie pasuja. A jak robisz rozpierduche, to dawaj.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Domel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: USA

moze walnijcie do gry jako bonus misje w ktorej trzeba rozwalic bin ladena

__________________
Pozdrowienia

Domel

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 04:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Domel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Domel Znajdź więcej post'ów przez  Domel Dodaj Domel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Domel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

BTW:
Moze to bedzie raczej marnie zwiazane z Topikiem, sorry, aczkolwiek przypomnial mi sie smieszny (jak dla kogo ) wierszyk:

Za siedmioma górami,
Za siedmioma lasami
Żył Bin Laden z Talibami
Aż pewnego dnia we wtorek,
Gdy dopisał mu humorek,
Zamiast escape wcisnął enter
I rozwalił World Trade Center


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 07:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Post

LOL! dobre! A co do komandosów, to goovny bohater do takich będzie należał, lecz zostanie z deka dopałerowany, tak że nie będzie się już musiał dłużej kampić, jak w CS'ie, wystarczy że wyjdzie z wielką giwerą a:

wielki napakowany gostek z wielką giverą + cała masa masochistów chcących go zabić = totalna ekstaza + kupa flak'ów.

A propo, to mi też przypomniał się kawał:

Dzieci to kupa szczęścia, z przewagą kupy .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: To zalezy

quote:
Napisane oryginalnie przez Xkill
Jesli robisz gre o komandosach jakis konkretnych realiach, to raczej flaki nie pasuja. A jak robisz rozpierduche, to dawaj.


ta! facet ma miec nieprzypisowa ilosc konczyn a ty mi tu o realistyce gadasz =P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
wielki napakowany gostek z wielką giverą + cała masa masochistów chcących go zabić = totalna ekstaza + kupa flak'ów.



eee... a ja myslalem ze to bedzie ambitne dzielo... trudno... nikt nie jest nie omylny... skro to ma byc czysta zabijanka z duzo ilosia flakow to po co ja robie te fabule?

btw: odbier maila!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 21:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


to po co ja robie te fabule?



Jakto po co?
Bo gdy fabula bedzie ambitna to pomysl nabierze colorsow i dzielo zyska na jakosci, czyli wedle twego rozumowania ( ) podniesiesz srednia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 21:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A tak juz calkiem serio , to przeciez duza ilosc efektow/flakow/gibsow wcale nie oznacza (jezeli bedzie z umiarem i smakiem!) utraty jakosci produktu.....

Pozatym podam przyklad gry kryptorealistycznej:
Resident Evil

na pierwszy rzyt oka dla newbie pomysli on:
"nic tu sie nie trzyma kupy blee jakies flaki i zombi. mamo, pan mnie gryzie!"
ale przecierz jak wiesz oco chodzi, to wiesz ze wszystko pasuje i nie ma jakichs odskokow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2001 21:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

To i ja dołoże swoje 3 grosze. A fięc, w oczekiwaniu na fabułe bLADE'a, to ma być taka total odlot rzeźnia, połączenie Maxia Payn'a, Serious Sam'a, ale też myślenia. Np, idziesz se zabijając po drodze hordy przciwników, i musisz się dostać do jakiegoś budynku, no tylko jest problem jak się tam dostać, skoro ludki się tam kampią, inaczej mówiąc, wyjdziesz, pare pocisków .50 cię trafia w głowe = zgon. No i musisz wykumać jak się tam przedrzeć. Aha, co do ubranka, to wiem że zrobiłem takiego arta jak zrobiłem, ale ni chciałem żeby gostek tak wyglądał podczas dziania się gry, lecz podczas jakiejśtam wojny, np w Afganistanie , kiedy to odrywa mu cośtam i traci cośtam, przez co zgadza się na experyment, i w wyniku tego staje się tym kim się staje, i to po paru latach śpiączki, czyli w alternatywnej przyszłości, przyszłości niedalekiej, ale będą się wbjały w oczy oznaki kryzysu, bieda, promieniowanie i te klimaty, i wielka wojana na której tle rozgrywać się będzie walka. WAŻNE aby bohater nie był jakimś mścicielem, który samodzielnie prowadzi walke z całą armią, lecz żołnierzem z jakiejś tam organizacji, w paru misjach może mieć pomocnik'ów etc. Pozatym chciałbym zobaczyć jak ten nowy rysuje , może natchnie mnie do dalszej pracy .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
w oczekiwaniu na fabułe bLADE'a


oczekujcie! oczekujcie! fubula bedzie tka zakrecona, tak dziwaczna i tak pokrecona ze kurde ja jush nie wiem co to ma byc =P
quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
WAŻNE aby bohater nie był jakimś mścicielem


nie, nie bedzie... bedzie to zwykly trybik w machinie...
quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Pozatym chciałbym zobaczyć jak ten nowy rysuje

ja tyz... zanim on sie do tego zabierz to chyba DNF wyjdzie... codziennie w budzie mu przypominam, a on codzinnie mowi ze to zrobi =P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2001 23:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

A to musi niezły LOL z niego być . Powiedz mu, że JeloneK do niego przyjedzie w nocy, i go potnie swoim mieczem półtoraręcznym na 48,5 kawałka . Jak już się zgodził, to niech siedzi w tym bagnie robienia gry .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2001 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
A to musi niezły LOL z niego być . Powiedz mu, że JeloneK do niego przyjedzie w nocy, i go potnie swoim mieczem półtoraręcznym na 48,5 kawałka . Jak już się zgodził, to niech siedzi w tym bagnie robienia gry .


wow... jush pewnie sra w gacie ze przyjdzie do niego jakis spermo ludek co wyglada na jelenia (joke)...

serio... moze jebniemi sebret level... mam zajebisty pomysl na taki, totalnie zwariowany i pokreconu, ale do fabuly nie pasuje =\

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


serio... moze jebniemi sebret level... mam zajebisty pomysl na taki, totalnie zwariowany i pokreconu, ale do fabuly nie pasuje =\



Czyli fabula nie jest zajebista, zwariowana i totalnie pokrecona?

________________


Offtopic: bLADE zmien w koncu ta sygne... goog na good

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 22:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod


Czyli fabula nie jest zajebista, zwariowana i totalnie pokrecona?



Offtopic: bLADE zmien w koncu ta sygne... goog na good



czemu mi teraz to muwicie!? thx yoshi! zaraz zmienie... nie zauwarzylem przedem tego... co do fabuly... jak by ci tu wytlumaczyc... dasz na poczet produkcji 300 zl a dostaniesz prototypowy scenariusz =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 21:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Korupcja, a może darowizna .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


1- czemu mi teraz to muwicie!?

2- thx yoshi! zaraz zmienie... nie zauwarzylem przedem tego...

3- co do fabuly... jak by ci tu wytlumaczyc... dasz na poczet produkcji 300 zl a dostaniesz prototypowy scenariusz =]



1- mowilem jush wczesniej pewnie przeoczyles

2- no problem

3- hmm.... czek wyslalem poczta. Mozesz juz rzucic na m@ila streszczenie? Bo sam bym cos chetnie pomogl (zanikiem wyobrazni nie grzesze )
A jak jeszcze nie doszlo to ekhm. Akceptujesz karty kredytowe?
_________________

BTW: JelonKu:

  • raczej korupcja
  • Co do K.Gości na Q3.fpp.pl/3D to nie moge się do niej wpisać!!!
  • A codo PHP na moim sajcie (S:Z) to jak znajdę kfilkę to zRARuje all i Ci wyślę......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 21:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

powiedzcie mi w skrocie o czym bylo we wczesniejshych postach bo nie mam sily czytac

btw kto jest pomyslodawca ?? i wspoltworca? chetnie bym dolaczyl do ekipy, jezeli ma to byc gra militarna :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

to przeczytaj sobie od poczontku bo wonpie by kto

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

to przeczytaj sobie od poczontku bo wonpie by ktos kcialby ci fszystko tlumaczyc...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:19.    Strony (11): « First ... « 7 8 [9] 10 11 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions