Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co jest z tym cd-key'em???? Pomocy????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kynek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja:

Co jest z tym cd-key'em???? Pomocy????

Ej suchajcie koles kupił nowego Counter strika i miał tam taki kod (oczywiscie to nie ten kod bo go zmieniłem tylko przykład 8264-74829-2685-djg3-odg3-kle3-pkr7-9473) i on nie chce wejść czy go się jakos dzieli na dwa czy co???
Bo ktos móiwł ze jak się kupuje grę to się dostaje dwa kody???
Jak cos to jak go podzielić??

Z góry dzieki
Pozdrawia Kynek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kynek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kynek Znajdź więcej post'ów przez  Kynek Dodaj Kynek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kynek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pc_MUCHA
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie wiem...

Ja jak kupiłem oryginalnego "BestSeller Half-Life" za 49 zł to w pudełku na ostaniej stronie był 15 cyfrowy kod (same liczby z pauzami "-").
Opis całej tej płyty jest na mojej stronie http://republika.pl/mhs w dziale Gry. Zapraszam (z powodu naprawy strony, akurat teraz nie jest dostępny ten opis - dopiero jutro...).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 16:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

Ja dostałem dwa do CS retaila jeden i jeden do Half-Life.
Kod wklepujesz z myslnikami lub bez - w rejestrze i tak jest zapisywany bez myslników.

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kijanka
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

masz lipe mi wszysko dzilabo mi moj starszy brat wszystko robi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 19:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tuRo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation chłopie w czym problem????

CHŁOPIE W CZYM PROBLEM....???
nie lepiej ściągnąć sobie kaygena?? tam jeśli jeden numer nie pasuje to masz jeszcze tysiące!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 18:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: chłopie w czym problem????

quote:
Napisane oryginalnie przez tuRo

nie lepiej ściągnąć sobie kaygena?? tam jeśli jeden numer nie pasuje to masz jeszcze tysiące!!!





Jakie tysiące?? Są tam ich milony! Cd-Keyów które doprowadzą twojego psa do orgazmu.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

***** maslav..
po 1. nie rob burdelu
po 2. naduzywasz tego smile'a, ktorego przyprowadziłem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

lol

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pc_MUCHA
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

CD-KEYe już nie działają.

Ludzie przeciez CD-KEYe już niedziałają. Jakieś 2 lata temu było OK (bo nie było takiego zainteresowania tą grą) ale teraz już nie, ponieważ:
- jeżeli każdy myślał jak Wy i brał CD-KEYe z generatorów to już wolnych CD-KEYów nie ma, a nawet jak są to kto będzie siedział przy kompie 500 godzin w poszukiwaniu tego jednego wolnego?
- (a po drugie) VAVLe zmieniło zabezpieczenia, więc jak jesteś od niedana graczem CS'a (niedawno tzw. od 2002 r.) to niemasz wyjścia musisz kupić oryginalnego Half-Life z Counter-Strike'em.

Niewierzysz w to? Sprawdź to - znajdź teraz wolnego CD-KEYa i sobie na nim zagraj On-Line!

Jedyne mądre i szybkie wyjście to zakupienie CD o nazwie "BestSeller Half-Life" z Half-Lifem, Counterem i CD-KEYem. Cena tego jest bardzo mała, więc warto (jeśli naprawdę kochacie tę grę) zapłacić wydawcą gry (Sierra i VAVLe) za super grę. Cena jest już teraz mniejsza niż 45 zł i stale maleje, w wakacje wynosiła 49.00 zł.
Ja już kupiłem i się ciesze
Dokładny opis płyty na mojej stronie: http://republika.pl/mhs

pc MUCHA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2003 15:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: CD-KEYe już nie działają.

quote:
Napisane oryginalnie przez pc_MUCHA

- jeżeli każdy myślał jak Wy i brał CD-KEYe z generatorów to już wolnych CD-KEYów nie ma, a nawet jak są to kto będzie siedział przy kompie 500 godzin w poszukiwaniu tego jednego wolnego?
- (a po drugie) VAVLe zmieniło zabezpieczenia, więc jak jesteś od niedana graczem CS'a (niedawno tzw. od 2002 r.) to niemasz wyjścia musisz kupić oryginalnego Half-Life z Counter-Strike'em.



Przebiłeś wszystkich tymi dwoma zdaniami

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2003 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

beuehue ...lol

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[GLC]Kr370
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Sobótka

Post ...

Sprobuj wpisac same cyfry...

__________________
wcale nie GLC <kupcie mi duże pifko>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2004 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [GLC]Kr370 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [GLC]Kr370 Znajdź więcej post'ów przez  [GLC]Kr370 Dodaj [GLC]Kr370 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [GLC]Kr370 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions