Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > ŚciĄgawka!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

ŚciĄgawka!

Czyli co i skąd?

Po pierwsze oczywiście GRA:
www.fileplanet.com
http://www.tysoft.org/tribes2/
http://three.serverseed.com/tribes2/

Po drugie PATCH (UWAGA! te osoby ktore sciagaja gre z linkow powyzej go nie potrzebuja!)
ftp://ftp1.sierra.com/pub/patches/p...24834_25034.exe

Po trzecie MAPPACKI!!
ogólnie wymagane są dwa:
Ladderowy: http://tribes2.theladder.org/mappac...apPack_v1.1.vl2
i Europejski: http://tribes2.theladder.org/mappac...opack2_v112.vl2
dobrze jest tez miec ten: http://tribes2.theladder.org/mappacks/xpack2_maps.zip

Po czwarte: OBRONA!
Aby było wiadomo że nie czitujemy, należy ściągnąć klienta DefenseTurret:
Dla winshita: http://www.triben.de/releases/DefenseTurret_1.15.exe
Dla linsuxa: http://www.triben.de/releases/DefenseTurret_1.15.tgz

Aby poprawnie odtwarzac zlagowane demka potrzebny jest ten patch:
http://hope.oznet.com/pjBB/download...118d81f32780d58

A jeżeli chcielibyście kiedyś oglądać T2TV to klienta ściągamy stąd:
http://homepages.nildram.co.uk/~dav...erSetup1047.exe

A zeby wykapowac kto gdzie jest i czym sie zajmuje (czyli powymieniac komendy) to oprocz standardowej komunijacji trybowej polecam
www.teamspeak.org
Jezeli bedzie jakies przedszkole Trybowe zorganizowane, to bedziemy prowadzic wyklady uzywajac tego programiq

I mozemy juz spokojnie grać o nic się nie obawiając

__________________

Edytowane przez $corcerer dnia 05-05-2004 o godz. 15:48

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Koniec problemów ze skryptami!

Zauważyłem, że w mniejszym lub większym stopniu każdy boryka się z problemami dotyczącymi skryptów: a to strona nie chodzi, a to skrypt nie działa, ktoś jakiś miał ale nie pamiętam kto, o boże czy właściciel skryptu zjawi się wkońcu na IRCu? Wiem bo sam miałem (mam) takie problemy. Wpadłem więc na pomysł założenia JEDNEGO postu , gdzie sukcesywnie umieszczał będę skrypty Waszym zdaniem użyteczne. Mam nadzieję, że przyczyni się to do rozpropagowania przydatnych, działających skryptów i jednocześnie zaoszczędzi Wam i mi czasu na ich szukanie. Do dzieła!

UberSupport Dated 04.19.2003.vl2.zip
Na pierwszy ogień UberSupport. Nie masz? Ściągaj! Masz starszy? Ściągaj! Bez tego cudeńka inne skrypty po prostu nie pociągną...

Jsut'sPlayerWaypointV0.0.3
Zielone daleko leci. Czasami dalej niż widać... No więc posyłasz zielone w baze wroga !!ZONK!! teamkill?? co jest?? tak to nasz trasher już tam pracował... Bądź dla niego dobry, oznacz go sobie i nie strzelaj kiedy rozbraja generatory!

Ilys'TeamTargetIDFixer
Homik oznaczony, w bazie wroga go nie ma, strzelać można... !!ZONK!! !!ZONK!! TEAMKILL?? WTF?? tak... tak... zielony iksik nie dogonił trashera i został w bazie. Wspomóż zielonego iksika i zainstaluj ten skrypt!

useDot
Kolejny skrypt z cyklu "waypointing players". Tym razem odchudzamy iksika do rozmiaru kropki...

UberFovV1.1.3
Czego to już nie wymyślą! Jednym klawiszem przeskakiwać można pomiędzy kilkoma wcześniej zdefiniowanymi FOV'ami.

BomberReticle
Kiedy zaczynałem grać, byłem przekonany, że bomby spadają pionowo w dół . Efekt takiego myślenia jest chyba oczywisty - prezenty od Świętego Mikołaja lądowały w haszczach. Dopiero potem zauważyłem mały bledziutki celowniczek... Nie byłoby problemu gdybym miał ten skrypt. Przerabia on celowniczek w CELOWNIK.

UberZoomV1.2.6
Co się będę rozwodził - po prostu każdy kto chce używać snajpy MUSI TO MIEĆ! Skrypt przełącza na snajpę (albo jakąkolwiek inną wybraną broń) po naciśnięciu przycisu zooma, po spuszczeniu wraca do poprzedniej pukawki. Aktywuje MouseWheel którym bezproblemowo można zmieniać faktor przybliżenia. Umożliwia definiowanie własnych faktorów przybliżeń. Posiada jeszcze inne opcje - CHECK IT OUT - naprawde warto! Wysiłek który (niestety) będziecie musieli włożyć w konfigurację zostanie odpłacony z nawiązką!

Ilys'SilenceV0.1
Silence v, milczenie, cisza, uciszenie, uspokojenie, ściskać głos, uspokajać, tłumić dźwięk czegoś, uciszać. Boli głowa od trybików? Może to wszędobylskie "ambient sounds"? Skrypt pozbywa się buczenia w menusach, w CC, podczas ładowania mapy i jeszcze kilku innych miejscach.

DEDDemoNamesV0.0.1
demo1, demo2, demo3, demo4, demo5... itd... Kiepsko połapać się w demkach kiedy każde nazywa się dokladnie tak samo... Można systematycznie zmieniać nazwy ale kto to robi? Nikt Skrypcik zaprowadzi chociaż odrobinkę porządku nazywając dema wedlug klucza: Nick-NazwaMapy-KolejnyNumer.rec.

GeordieDemoReminderV1337
Coby się potem nietłumaczyć "zapomniałem nagrać" - a MUST HAVE dla sklerotyków!! Przypomina o konieczności nagrania dema przed rozpoczęciem meczu.

ircGui
Skrypt jest malutkim klientem IRCa, którego można używać podczas gry w trybiki! Korzyści z tego wynikających nie trzeba chyba opisywać. Mała instrukcja obsługi: Po wrzuceniu pliku do katalogu /base i odpaleniu trybów skrypt uruchamiamy kombinacją klawiszy Alt+Backspace. Następnym krokiem powinnobyć skonfigurowanie serwera. Polecono mi następujące serwery: irc.quakenet.org, demon.uk.quakenet.org, snoke.de.quakenet.org, snoke.de.quakenet.org, splatterworld.de.quakenet.org (z dobrze poinformowanego źródła wiem, że ten ostatni to gruba ryba ) Po naciśnięciu Connect postępujemy jak w przypadku standardowego klienta IRCa.
UWAGA: Jeżeli zdarzy się, że po wpisaniu "/j #kanał" nie będziecie widzieli kanału w rozwijalnym menu w prawym górnym rogu, nie będziecie widzieli co piszą inni naciśnijcie Alt+Backspace (zniknie okno) i ponownie Alt+Backspace (pojawi sie i wszystko powinno być OK).

$corcerers'Ladder
Nie znam nikogo kto nie lubi drabinek (pozdro! )!! Niejaki Kerb wypuścił kilka eonów temu swój wielki hit! Hit sie zestarzał a ostatnio odkurzył go DJ $cor (znany rowniez pod pseudonimem _]|[_$corcerer), usunął rzęch dodał kilka nowych bitów i prosze! Pierwsze miejsca na światowych listach przebojów! Screeniacz tutaj. Polecam!
LINK: ftp://80.49.129.134/Dodatki/Tribes%...ar%20Ladder.vl2

DEbig3s'StatusHudV1.0
Wszystkie najpotrzebniejsze informacje w jednym miejscu! Fps, AvgFps, MaxFps, Ping, PL, Speed, Altitude. I to w milutkim okienku ktorego prawie niewidać. Screeniacz tutaj.

UberTrackerV2.0.4
Tym razem coś odemnie . Dla lubiących wiedzieć komu i kiedy skopali i kto im skopał dupsko, ile razy od jakiej broni zginęli, ile flag zcapowali, ile razy sepuku zrobili uffff... i to jeszcze nie wszystko!! Zobaczcie sami tutaj. To statsy sumaryczne, dodatkowo w odrębnym katalogu generowane są takie same pliki dla każdej zagranej mapy z osobna! W konfiguracji można ustawic sobie również wyświetlanie komunikatu o unicestwieniu wrogiego sprzętu lub wrogich graczy podczas gry. Happy Fragging!!

HalDeployerV1.7
Pwinno się znaleźć w przyborniczku-niezbędniczku kazdego farmera. Teraz jak bedzie sadził strzelające cebulki i marchewki, nie będzie musiał zastanawiać się czy już jest w odpowiedniej odległości aby zapoczątkować proces sadzenia - bo o tym informować będzie zmieniający się czerwonego na zielony celownik.

UberPilotMode3V0.9.2
No no wcale nie głupie! Dla kazdego pojazdu ustawić można inną czułość myszki.

cdcmGrenHudV1.1
Niby w inventory wybiera się ten typ granatu niby się pamięta o tym jaki się wybrało, ale czsami i tak się zastanawiam jaki mam. Jeżeli ktoś również ma takie problemy poleceam ten skrypcik. Zamienia trajbsową ikonke granatów na swoją ale adekwatną do posiadanego w danej chwili granatu.

DiogenesFlagCallV3.1
Kiedy przez przypadek zachaczy się o mnie jakiś kawałek szmaty Ci przemili gracze drużyny przeciwnej zaczynają mnie gonic. Też tak macie? Ciężko wówczas myśleć o naciskaniu vvh, skrypcik ten zrobi to za nas. Opcjonalnie taki bajerek - poda prędkość z jaką lecieliśmy kiedy szmata się zachaczyła.

FluxVoiceV0.92
W mądrych programach do obróbki dźwięku jest taki suwak - Pitch się nazywa. Robi on taką cudaczną rzecz że albo się słyszy piszczenie albo jakieś barytony. Hihihihi fajny bajerek. Teraz w trybikach! Można "pitchować" głos swojej postaci

Halides`LockWarningV1.8
Jak rakieta goni nam zadeczek to jest taki dźwięk dosyć wyraźny, przy którym troche panikuje. Miła ?pan/pani? Halide stworzył(a) taki oto skrypcik który do dźwięku dodaje napis oraz czerwoną obwódkę wokół celownika. Teraz to już chyba z papci wyskocze jak mnie będzie rakieta goniła...

Halides'RetFixV1.1
Czasami zdarza się, że celowniki w pojazdach mają tendencję do niepojawiania się po CC. Problem rozwiązujemy przy użyciu tego skryptu.

Kaitens`KCNoRetRingV1.0
Tak szczerze to nie wiem po co ale pozbywa się kółka wokół celownika. Chyba dla ludków ze swoimi celownikami którym kółko nie komponuje się z resztą celownika.

© by DSinner
Posłowie: Niestety skrypty nie zachowały się na FTP Dsina, tak więc jak tylko złape troche dechu w piersi to wrzuce wszystko na FTP tego boarda (o ile Admin pozwoli) Macie nazwy i opis, używajcie g00gli. Polecam szczególnie te dwie strony:
http://depot.gamerzcore.com/
http://www.t2scripts.co.uk/
Nie moge Wam doradzić, gdyż każdemu podoba się co innego. Ja osobiście używam skryptów niejakiego PanamyJack'a, ale niektórzy (pzdr 4 steel) sądzą, że bardzo ingerują one w grę. Musicie po prostu sprawdzać metodą znanego ruskiego uczonego Macajewa

__________________

Edytowane przez $corcerer dnia 05-05-2004 o godz. 17:05

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez $corcerer
jak tylko złape troche dechu w piersi to wrzuce wszystko na FTP tego boarda (o ile Admin pozwoli)


Zgadaj sie z chłopakami ktorzy maja konta/namiary na ftp, tribes2.fpp.pl - można, wręcz trzeba to tam umiescic

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions