Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Paladyn + fixed cro$$hair
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post Paladyn + fixed cro$$hair

No własnie, czy da sie to jakos naraz uruchomic ?
Na cs.pl nikt nie mi nie powiedział

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

A jak zrobic zeby wogole dzialal??? Przed samym zakonczeniem podlaczenmia wali mi Disconnect'a ((

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
citizen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Jak bedziesz uzywal fixed crosshair na serwerach, ktore naleza do CPSCS, to niestety zostaniesz uznany za oszukanca.

CPSCS za czit przyjmuje min:

używanie "przerobionych" bibliotek .dll i programów wykonywalnych gry.

__________________
nie wiesz, poki nie sprobujesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 03:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil citizen Znajdź więcej post'ów przez  citizen Dodaj citizen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać citizen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

LoL
Naprwde ?
To panowie cs.fpp.pl i cs.pl dając ten celownik do ściągania mogli to napisać

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nG^GaS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Angry

No wlasnie NS ja mam ten sam problem
Sciagnelem sobie ten syf zainstalowalem i ok ale jak sie lacze na serwer to mi sie Disconnect'uje tylko dlaczego ?!?!!?
A jak lacze sie z PB to jest wszystko ok

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nG^GaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nG^GaS Znajdź więcej post'ów przez  nG^GaS Dodaj nG^GaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nG^GaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Paladin to jakas wczesna beta nieprzejmujcie sie ja mialem problem nawet z podlaczeniem sie z tym gownem do servera a n jak sie juz podlaczylem to mnie kikowalo po 15 min gry (na nocce w strefie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Paladin to syf czitowac nie moge Co za gowniany okres nastal dla cziterow Ale spoko do Nowego Roku wymysla nowe czity I znowu sie zacznie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

jak ktos nie ma nic zmodyfikowanego w swojej wersji CS to nie powinno byc problemow z polaczeniem...

Oczywiscie wersja beta zapewne ma sporo bugow, ale wkrotce maja sie pojawic patche

Zachecam administratorow serwerow do instalowania paladina ( http://www.paladin-anticheat.com ), bo dzieki temu cheaterow jest mniej.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

to bylo w Strefie (gralnia) w domu nieprobowalem sie jeszcze laczyc... w domciu moja jedyna modyfikacja to autoscript...

PS
widzicie na moim logu za kolesiem z pila jest taki krzyz jak na paladin logo fajny efect i prosty do zrobienia na czarnym tle w photoshopie zrobice sobie plastic wrpa potem dry brush chyba potem cos tam edges (wszystko musi byc na czarnym tle) jeszcze pare bajerow mozna dodac albo zeby zrobic efect kola dowalic wiecej plastic wrapow tak zrobilem swojego terazniejszego avatara

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL


PS
widzicie na moim logu za kolesiem z pila jest taki krzyz jak na paladin logo fajny efect i prosty do zrobienia na czarnym tle w photoshopie zrobice sobie plastic wrpa potem dry brush chyba potem cos tam edges (wszystko musi byc na czarnym tle) jeszcze pare bajerow mozna dodac albo zeby zrobic efect kola dowalic wiecej plastic wrapow tak zrobilem swojego terazniejszego avatara



Że jak lul

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 02:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

cush.. w/g mnie Paladin suxorz. uzywam tylko PB, a jesli serwer uzywa tylko Paladina, to na nim nie gram.. zreszta - sam pisałem o tym newsa: zapraszam na
http://www.gamevoice.de/codenamegvc/csteam/index.htm
popatrzcie sobie na newsa z 16.12.2001 i pooglądajcie screeny. No comment

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
cush.. w/g mnie Paladin suxorz. uzywam tylko PB, a jesli serwer uzywa tylko Paladina, to na nim nie gram.. zreszta - sam pisałem o tym newsa: zapraszam na
http://www.gamevoice.de/codenamegvc/csteam/index.htm
popatrzcie sobie na newsa z 16.12.2001 i pooglądajcie screeny. No comment


o co chodzi w tym newsie?
bo ja Niemieckiego troszku nie czaje
a te screeny wygladaja na cheat, mozez cos jeszcze ogolnie powiedziec?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

o co chodzi w tym newsie?
bo ja Niemieckiego troszku nie czaje
a te screeny wygladaja na cheat, mozez cos jeszcze ogolnie powiedziec?


nic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 20:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

co do tych problemow z paladinem:
*ja nie mialem zadnych problemo.w mojej cafeji graja takie manjaki ze wszystko zrobili zanim ja przyszedlem


*destructor a co do cheatow z paladinem to juz sa wymyslone przez niemcow (oni to chyba wszystko wymysla


=================nerka======================

Edytowane przez JaZZmAtAzz dnia 27-12-2001 o godz. 00:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dlatego 2 woje musieli w dupe dostac. nie ma bata

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez JaZZmAtAzz
co do tych problemow z paladinem:
*destructor a co do cheatow z paladinem to juz sa wymyslone przez niemcow (oni to chyba wszystko wymysla




TO NIE JEST TAK,
NIEMCY POPROSTU PRETESTOWALI GO NA WSZYSTKICH CHITACH JAKIE MAJA W DOMQ/KAFEI i WYSzLY BLEDY PALADINA, ALE PAMIETAJ ZE TO WERSJA BETA!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

zaloze sie ze to des i jego grupa interpolowo-kgb'owa (ale ładne slówko!) wszystkie czity wymyślili a teraz szukaja sposobuff na nowe..

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions