Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Lornetka w Multiplayer ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Robert74
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb Lornetka w Multiplayer ??

Proszę szanownych forumowiczów i fanów Call of Duty o wytłumaczenie mi jak używa się lornetki w grze sieciowej? Daje ona możliwośc wezwania wsparcia artyleryjskiego, ale jak dokładnie to się robi??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2004 14:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

Instrukcja obsługi kłania się...

"Kiedy osiągniesz najwyższy stopień w grze wieloosobowej, otrzymasz lornetkę (domyślnie: 7). Lornetka umożliwia Ci dokładne oglądanie pola bitwy z dużej odległości. Dzięki niej możesz także wzywać wsparcie artylerii. Aby wezwać ostrzał artyleryjski, użyj lornetki w trybie celowania przez przyrządy, a następnie naciśnij klawisz strzału (domyślnie: lewy przycisk myszy), jednocześnie mierząc w cel. Poznasz, że wezwałeś wsparcie artylerii, gdy liczba amunicji spadnie z 1 do 0."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2004 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

Taaa lornetke dostajesz jak masz 30 pkt, a zeby moc z niej korzystac w wyzej opisany sposob muszisz miec pkt 40, no i uslyszec komunikat, ze artyleria jest gotowa do "uzycia" w tym momencie powinien w lewym dolnym rogu (obok trojkata pokazujacego pozycje w jakiej sie znajdujesz) pojawic sie pocisk no i wtedy nie pozostaje nic innego jak tylko wybrac cel ostrzalu i wcisnac lewy przycisk myszki, a chlopaki z artylerii zalatwia reszte

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2004 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Chlopaki z lornetkami są nielubiani. Ja kiedys używałem lornetki w RTCW ale jak mnie kilka razy zbanowali za spawnkilling to se dałem spokój i już w żadnej grze nie urzywam tego narzędzia zagłady.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2004 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

A kto tu coś mówi o spawnkillingu?? Taka lornetka przydaje się na przykład podczas CTF'a na Sicily. Zresztą przydaje się też na wszystkich Base Attackach, bo można albo skruszyć mury, albo zablokować przeciwnikowi droge do podłożonej bomby.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2004 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

ja uwielbiam lornetke tylko po co jak sie zaczyna ostrzal zawsze moi zaczynaja biegac ????? w kolko i obrywac zamiast siedziec na du... i przeczekac

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

Ja tam zawsze przed artylerią staram się wysłać na teamsayu informację "Artillery!! Take Cover!!". Jak się ktoś nie zastosuje, to trudno ^^. Ale zazwyczaj jak usłyszą pierwszy gwizd, ten jeszcze przed strzałem, to wieją gdzie popadnie. A sam, jak go usłyszę, piszę na teamsayu to, co wyżej. Jak wczuwać się w wojnę, to na całego .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:53.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions