Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > fpp pl Quake 2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TB Faketa
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Poland

fpp pl Quake 2

elo.
chciałbym się dowiedzieć kto praktycznie aktualizuje tę stronę...?
wysłałem sotw`a i nawet nie dostałem choćby skromnej odpowiedzi w stylu: rwij na gałąź czy jakoś tak....

zresztą kiedyś wysłałem info odnośnie tworzenia filmu....i w tym przypadku całość okazała się być jedną wielką ściemą ze strony ludzi którzy aktualizują fpp.pl

no więc jak?? obijanke sadzicie Panowie niesamowitą...być może ktoś mógłby do Was dołączyć co by znalazł trochę czasu by aktualizować to co zaczęte...

__________________
TB Faketa

rzezimieszki.republika.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TB Faketa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TB Faketa Znajdź więcej post'ów przez  TB Faketa Dodaj TB Faketa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TB Faketa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MephiR
Commodore ROX!



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bytom

Re: fpp pl Quake 2

quote:
Napisane oryginalnie przez TB Faketa
elo.
chciałbym się dowiedzieć kto praktycznie aktualizuje tę stronę...?
wysłałem sotw`a i nawet nie dostałem choćby skromnej odpowiedzi w stylu: rwij na gałąź czy jakoś tak....

zresztą kiedyś wysłałem info odnośnie tworzenia filmu....i w tym przypadku całość okazała się być jedną wielką ściemą ze strony ludzi którzy aktualizują fpp.pl

no więc jak?? obijanke sadzicie Panowie niesamowitą...być może ktoś mógłby do Was dołączyć co by znalazł trochę czasu by aktualizować to co zaczęte...


Serwis jest aktualizowany na bierząco. Adres [email protected] jest nie aktywny i dlatego nie dostałeś odpowiedzi. Maile proszę wysyłać na adres któregoś z redaktorów. Widocznie zbytnio nie obserwujesz naszego serwisu skoro nie zwracasz uwagi na zmiany...

__________________
MephiR's Homepage

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MephiR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MephiR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MephiR Dodaj [FPP]MephiR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MephiR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SEBbull
YRN !



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Bydgoszcz

Red face

Do mnie doszedł taki m@il:

quote:
elo. mógłbyś umieścić tego sotw`a... dotyczy zbliżającej się produkcji filmowej pt. "THUGZ"

I byly dolaczone tylko screeny. Screeny zostaną niedługo dołączone do strony...
A zadnych informacji dot. filmu nikt z redakcji nie otrzymał bo odrazu by JAKOS zareagowal

I masz już tego screena zebys nie plakal... :/

__________________
nic ;C

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SEBbull Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SEBbull Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SEBbull Dodaj [FPP]SEBbull do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SEBbull prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TB Faketa
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Poland

no dzięki Panowie.... po prostu źle oceniłem "sytuację"
w kwestii filmu... - może porozmawiamy na gg?

__________________
TB Faketa

rzezimieszki.republika.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 05:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TB Faketa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TB Faketa Znajdź więcej post'ów przez  TB Faketa Dodaj TB Faketa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TB Faketa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SEBbull
YRN !



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Bydgoszcz

Bardzo chętnie :-)
GG 1476968
Pisz nawet kiedy jestem nie dostepny odpowiem pozniej...

EDIT BY MephiR: moje gg - 4262032 (zazwyczaj jestem niewidoczny)

__________________
nic ;C

Edytowane przez [FPP]MephiR dnia 24-03-2004 o godz. 07:27

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SEBbull Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SEBbull Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SEBbull Dodaj [FPP]SEBbull do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SEBbull prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:10.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions