Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sensitivity...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
hmm Cali to Ty mi miales podac a nie ja Tobie, ja Cie nie znam
Ja ciebie też nieznam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 07:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zdz1chu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Moskwa :)

Re: Sensitivity...

quote:
Napisane oryginalnie przez Seaon
yO! Jestem nowym graczem Cs'a i musze przyznać, że nie idzie mi najgorzej (przynajmniej ostatni w teamie nie jestem) , i mam pytanie do was... Na jakim sensie gracie ??
Ja osobiście preferuje 4.0
BTW: PLZ nie wyzywajcie mnie od lam i nie kasujcie tego topicu, bo chciałbym wiedzieć na jakich sensach grają mastuhy

ja gram na logitech cordless mouse man.NA sensivity 2.8 i jest ok bardzo dobrze sie gra

__________________
Tam gdzie jest człowiek jest problem - nie ma ludzi, nie ma problemów :kijem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zdz1chu Znajdź więcej post'ów przez  zdz1chu Dodaj zdz1chu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zdz1chu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

//*** Sensivity Toggler ***\
alias "sns" "_sens1"
alias "_sens1" "sensitivity 2.0; developer 1; echo ...WOLNO...WOLNO...WOLNO...; developer 0; alias sns _sens2"
alias "_sens2" "sensitivity 3.0; developer 1; echo ---NORMALNIE---NORMALNIE---NORMALNIE---; developer 0; alias sns _sens3"
alias "_sens3" "sensitivity 4.0; developer 1; echo ***SZYBKO***SZYBKO***SZYBKO***; developer 0; alias sns _sens1"

Na mapach z małymi pomieszczeniami mam mniejszego sensa (2), a na mapach z dużymi pomieszczeniami / przestrzeniami mam większego (3 - czasami 4).

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

a jakiego uzywacie sensa do zooma ??(zoom_sensitivity_ratio)
ja mam 1.6

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam 1.2

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking :)

A ja sam niewiem (nic nie zmieniałem). Czaszek mastahu niezłe te twoje ustawienia .

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Edytowane przez Seaon dnia 02-10-2002 o godz. 18:53

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mam 2...
ale zmniejsze chyba

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Seaon
A ja sam niewiem (nic nie zmieniałem). Czaszek mastahu niezłe te twoje ustawienia


To jest taki skrypt, którym sobie możesz ustawiać sensa

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ja w sumie nie widze sensu zmiany sensitivity w zwiazku z wielkoscia pomieszczen na mapie ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Red face re...

Hmmm... Mantis, w sumie to masz rację, każdy ma taki sens jaki mu odpowiada .

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Edytowane przez Seaon dnia 02-10-2002 o godz. 18:54

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

zoom sensitivity ratio mam 1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

ja gram na 3.8 - 4.0... to zalezy...

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Ja w sumie nie widze sensu zmiany sensitivity w zwiazku z wielkoscia pomieszczen na mapie ...


A ja widze, w małych pomieszczeniach czasami trzeba szybciej ruszyć myche niż w dużych

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Ja w windzie mam na maxa wykrecona myche a w CSq mam 4.0 bo jak mialem 2.5 to zadyszki dostawalem a teraz jest git.
Obecnie posiadam myche A4techa Optical Great Eye taka z 5 knopfami i 2 rolkami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez KosiMazaki
Ja w windzie mam na maxa wykrecona myche a w CSq mam 4.0 bo jak mialem 2.5 to zadyszki dostawalem a teraz jest git.
Obecnie posiadam myche A4techa Optical Great Eye taka z 5 knopfami i 2 rolkami



JA mam taka sama... No prawie tak sama... i tesh gram na 4.0... tylko czasami na 3.8...

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

ja gram od 1.5 do 2 a w zoomie nie przestawialem nic.. gram na roznych myszkach

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

uwaga uwaga
wiadomosc z ostatniej chwili
zmienilem sensa z 2.6 na 2.3
a zoom na 1.7

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
uwaga uwaga
wiadomosc z ostatniej chwili
zmienilem sensa z 2.6 na 2.3
a zoom na 1.7



Who cares ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 04:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
a jakiego uzywacie sensa do zooma ??(zoom_sensitivity_ratio)
ja mam 1.6


Ja mam 1.2 ale sie przezuce na 1.0

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
hmm Cali to Ty mi miales podac a nie ja Tobie, ja Cie nie znam


a ja mam mysz Inteli Mouse Optical USBand Ps2 compatibile Firmy MICROSOFT za 230 zl i mam sensivity na 2.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jill.kt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Warszawa

A ja gram na rozdzielczosci 2.5 (chyba) i na rozdzielczosci 800x600 . Btw. Neo a ty na jakiej rozdzielczosci grasz ??

__________________
You Be Better Of Dead

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jill.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jill.kt Znajdź więcej post'ów przez  jill.kt Dodaj jill.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jill.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez jill.kt
A ja gram na rozdzielczosci 2.5 (chyba) i na rozdzielczosci 800x600 . Btw. Neo a ty na jakiej rozdzielczosci grasz ??


chyba chodzi o sensitivity

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jill.kt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ta chodzi oczywiscie o sensitivity , a wiec gram na sensitivity 2.5.

__________________
You Be Better Of Dead

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jill.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jill.kt Znajdź więcej post'ów przez  jill.kt Dodaj jill.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jill.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Smile me me me

a ja sie daaaaaaaaawno nie wypowiadalem na tym forum to se cos napisze

sens oczywiscie zalezy od ustawienia sensa w windowsie ale zwykle wchodze najpierw tam ustawic na takie samo zeby nie bylo perwy ze wlaze do CS'a chce dobrac sens w koncu biore 1 i jeszcze jest za duzy

gram od jakiegos pol roku na sensie 1.5 ale ostatnio bardziej mi lezy 1.4 (moze to przez zmiane mychy na logitecha dual opticala...)
u kumpla mam 1.55 wiec tak oscyluje w granicach 1.4 do 1.6 na wiekszosci kompow

a co do cfg HeatoNa - jesli tak bardzo zalezy wam na sprawdzeniu jaki sens maja Ci najlepsi (osobiscie uwazam ze to po prostu zalezy od danej osoby... na przyklad niektorzy wola grac na high fps models a inni nie - przeciez jak sie przyzwyczaisz to wyjdzie na to samo chyba nie? :> ) to z kolei Potti ma juz bodajze 1.8 czy cus nie pamietam bo dawno to sprawdzalem no ale to jest staly "partner" HeatoNa wiec chyba tez COS gra (<== joke Potti jest wyczabiasty )
takze moim zdaniem aby miec dobra celnosc powinno sie miec malego sensa ale jakiego - to juz zalezy od indywidualnych upodoban...

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

a ja mam 3.6
myszka wingman..
i pozatym mnie to wali na jakim gra heaton czy potti..
jak sie przyzwyczaiszdo 15 to i tak Ci bedzie chyba dobrze szlo

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n
a ja mam 3.6
myszka wingman..
i pozatym mnie to wali na jakim gra heaton czy potti..
jak sie przyzwyczaiszdo 15 to i tak Ci bedzie chyba dobrze szlo


eeeeeeeeeeee masz wingman game mouse? ej jak coś to skontaktuj się ze mną bo niewiem gdzie ją nabyć i za ile!!! dzieks....a mój mejl to [email protected], dzieki

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crh
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

sensitivty przedewszystkim zalezy od myszki. w jednej myszce 1.5 to jest duzo a w innej 3 to malo. pozatym to zalezy od gracza i jego dynamiki ruchow. jak reaguje dynamicznie to powninien miec mniej, jak spokojnie to moze miec wiecej choc to nie zasada. Ja gralem na rozych 1.2, 1.4, 1.7, teraz mam 1.55 i zobaczymy na jak dlugo tak zostanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 16:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

ja gralem na 32 sensivity (nie smiac sie, ale takie byly poczatki), teraz gram na 2.2 uzywajac myszki A4TECH LIBERO RF (radiowa), a di0nizy uzywa myszki optycznej nie wiem jakiej firmy ale ponoc HeatoN na takiej samej gra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Tia...
Hetaon gra na Microsoftu, taka sama jak moja ale innej firmy
Noi troche drozsza

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Re: me me me

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu
a ja sie daaaaaaaaawno nie wypowiadalem...


Ty yebi wez nie piernicz, tylko sie pojaw na GG moze cio? Bo na GG to Cie doooooopiero daaaaaaaaaaaaawno nie widzialem... btw: Ja gram na jakims optyku MIcrosoftu (nawet nie wiem jaka) - tzn. teraz nie gram bo nie mam jej

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:08.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions