Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Operation Flashpoint > Problemy z dzwiekiem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Problemy z dzwiekiem

Ostatni czasy doszly do mnie sluchy ze niektorym poajwil sie problem z dziwkiem.

Opis problemu:
Uciazliwe trzeszczenie. Czesto ustepuje po wlaczeniu akceleracji sprzetowej*.

Moim zdaniem to przez soundy tonala. Jest taki plik .pbo w addons. Dokladnie nie pamietam jak sie nazywa, chyba BASsound.pbo albo jakos podobnie, napewno ma w nazwie "sound". Sprobujcie go wywalic, albo najlepiej przeniesc gdzies sobie zeby nie stracic tego pliku.
Troche tez pomaga instalacja nowych sterow do karty dzwiekowej. Ale niestety nie za duzo, przynajmniej zadziej trzeszczy.



*akceleracja sprzetowa troche przytlumia dzwiek moim zdaniem, nie wiem czy tak jest na wszystkich kartach ale przy SB totalnie nie moglem zlokalizowac strzelca gdy do mnie nawalal. Stad moje starania by naprawic to trzeszczenie. Teraz i tak mam czysciutkiego OFa i tak chyba juz zostanie.

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[1.RC] ufoman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wrcoław

Lightbulb

Tez mnie meczylo to trzeszczenie, ale wlaczylem na stale akceleracje sprzetowa. Hmm...Nie wiem czemu tobie trudno kogos zlokalizowac, na naszym meczu mialem ja wlaczona i sam pewnie zauwazyles ze calkiem niezle mi szlo
Ale mam juz najnowsze stery do swojego SB i wylaczylem akceleracje i chodzi ok. A wylaczylem ja tylko daltego ze np. jak jezdzilem jeepem to niebylo odglosu silnika(czystego) tylko takie dziwne buczenie jakby... Ciezko powiedziec
Hmm...a czy na pewno masz najnowsze stery do SB?? Napisz jaka masz karte.

__________________
1.RC rulezzzzzz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 00:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [1.RC] ufoman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [1.RC] ufoman Znajdź więcej post'ów przez  [1.RC] ufoman Dodaj [1.RC] ufoman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [1.RC] ufoman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

No mi juz wszystko gra bo mam czystego OFa. Stery tez mam nowki (chyba ze w ostatnim miesiacu wyszly nowe). A karte mam SB Live 5.1
No i w dalszym ciagu wydaje mi sie ze to przez Soundy Tonala grrrrr...

Zreszta i tak nie moge grac w Tonala bo mi te mapki strasznie sie qrwia wiec go wywalilem. Moze jak skoluje mocniejszego procka to cos z tego wyjdzie.

Najlepsza metoda na jakiekolwiek bledy w OFie o reinstalka i gra na czystym OFie

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[1.RC] ufoman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Wrcoław

Hmmm...speszylem sie troche z wylaczona akceleracja. Otoz przed chwila gralem Blade 2(I love it). No i oczywiscie bylem pilotem A10. I bedac sobie na lotnisku zdzwilem sie gdy uslyszalem wybuch szylki. A byl dzwiek tak donosny jakby walnelo maks kilometr ode mnie oraz uslyszalem dwa razy wystrzal z m16. No i nie wiem co o tym myslec :/
Ty tez tak masz Kuba?

__________________
1.RC rulezzzzzz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [1.RC] ufoman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [1.RC] ufoman Znajdź więcej post'ów przez  [1.RC] ufoman Dodaj [1.RC] ufoman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [1.RC] ufoman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Ech to kwestia przyzwyczajenia. Mi sie lepiej gra z wylaczona akceleracja. Bezblednie jestem w stanie zlokalizowac przeciwnika po wystrzale, przy wlaczonej jest to dla mnie o wiele trudniejsze.

Pamietam taka akcje kiedys na treningu GROMowym Lecialem sobie z granatnikiem i ktos do mnie zaczol strzelac, walnol tylko raz czy dwa razy. Ja na glebe. Po odglosie tego wystrzalu idealnie zlokalizowalem goscia i 1 granat wystarczyl

Moral taki ze kazdy gra jak lubi. Ja sie przyzwyczailem do wylaczonej akceleracji i inaczej nie potrafie grac. A najbardziej mnie w niej wqrza to ze nie slysze silnika pojazdu w ktorym jade.

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2003 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czacha
[HMC-CP]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Białystok

Jesli ktos jeszcze tego nie zrobil to polecam...

regedit.exe

a potem:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Creative Tech\Emu10kx\DriverSettings\Wave\Pin#0000000002

zmienic wartosc Turbo z 1 na 0... i po sprawie

__________________
Mysle wiec jestem... disconnected ;->

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2003 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czacha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czacha Znajdź więcej post'ów przez  Czacha Dodaj Czacha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czacha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:20.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions