Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Operation Flashpoint > Jak to robicie?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Qba
~H^H~



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Angry Jak to robicie?

Qrna z tego co widze to nowi na serku to zazwyczaj jacys znajomi starych wyjadaczy , a ja nikogo nie moge przekonac do OFa.
Najlepsza byla reakcja mojego qmpla z lawy:
Daje mu OFa zeby se zobaczyl jaka to zajebista gra. Zainstalowal i wlaczyl sobie pierwsza misje z SP (ta z UAZem). Zaczol biec przez miasto i nagle padl na ryj , rusek go zastrzelim niewiadomo skad i niewiadomo jak (jak to potem mi opowiadal). Wiec wziol odinstalowal OFa i oddal mi plytke. Oczywiscie zara go zbluzgalem ze sie nie zna i ze tylko w Quake'a umie rabac.

No i qwa jak tu z takimi debilami wytrzymac , a juz nie bede wspominal o tym jak ich przekonac do nawrocenia sie.

QWA OBRACAM SIE WSROD DEBILI

__________________
Sharpey rulez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qba Znajdź więcej post'ów przez  Qba Dodaj Qba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ufoman
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Heh, ja mam to samo u siebie, wszyscy sie wkurzaja bo nagle znikad(tak mowia) zabijaja ich. Nie widza wroga bo sa cieniasy
Tylko w UT lub Quake-a by grali.
I doslownie sie wysmiewaja czasami ze mnie, ze ciagle od ponad roku **********m w jedna gre nieustannie

__________________
1st Recon Co.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ufoman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ufoman Znajdź więcej post'ów przez  ufoman Dodaj ufoman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ufoman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
onn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Warszawa, PL

przypomina mi sie historia z pewnej sesji MP, gdy gralismy w taka smieszna misje, co to trzech specopow wpada w nocy do lasu wybic handlarzy bronia. okazalo sie ze bedziemy musieli radzic sobie w dwojke, gdyz trzeci gracz - fanatyk quake jak mniemam - radosnie zaszarzowal biegiem w kierunku ogniska, po czym zostal zabity przez wiesniakow

Potem kolega jeszcze radosnie wlecial mewa do lasu walac dziobem w co drugie drzewo...

"nu tak, ptaki nie maja NVG"

__________________
3 slowa do administratora...
1) tlumaczenie formularza jest zalosne
2) przez to ze tlumaczowi nie chcialo sie przetlumaczyc (lub dopisac) "max. 15 char." musialem caly ten syf od nowa wypelniac...
3) kto te opcje wymysil wszystkie?...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil onn Znajdź więcej post'ów przez  onn Dodaj onn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać onn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Kik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Tak to jest, że rzeczywiście ludzie grający w of'a prezentują o niebo wyższy poziom od quak'owców i tych od Ut.
Sam po lekkim raczej obeznaniu się w Ofie (w tedy byłem fanem UT) od razu wziełem się za pokazywaniu na MP kto tu rządzi- no bo w końcu w Ut tak dobrze mi szło... Chciałem nawet żeby mnie przyjeli do 8bz, ale przyszedł czas na pierwszą grę.... Dla zainteresowanych powiem tylko że w tedy grałem gorzej niż teraz - i jest to możliwe. Właśnie w tym momencie odpada wielu graczy przyzwyczzaajonych do kamperstwa, nieśmiertelności, brania pocisków ,,na klate / na główke" i biegania z 4 wyrzutniami rakiet - po 1 w kończynie.
Ja jednak się przełamałem i gram dalej - jest jak jest każdy widzi, ale to jest dużo lepsze od UT&QU.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kik Dodaj [FPP]Kik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
onn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Warszawa, PL

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Kik
Właśnie w tym momencie odpada wielu graczy przyzwyczzaajonych do kamperstwa, (...)

Hmm... nu akurat nie wiem czemu kamperzy mieli by odpasc... przeciez wlasnie z grubsza o kamperstwo w tej grze chodzi

Co jak co ale wlasnie na kampowaniu wspolczesna wojna polega. Nawet tacy durni amerykanie jak wpierdzielaja 100 czolgow i suna nimi po pustyni, to jak tylko zobacza jednego biednego T-55 to panikuja i sie chowaja po wydmach, albo - co gorsza - po sobie strzelaja w panice

Gdyby w of nie chodzilo o kampowanie, to na dupie mialbys dajmy na to zolty albo niebieski albo czerwony - a nie zielony mundurek

__________________
3 slowa do administratora...
1) tlumaczenie formularza jest zalosne
2) przez to ze tlumaczowi nie chcialo sie przetlumaczyc (lub dopisac) "max. 15 char." musialem caly ten syf od nowa wypelniac...
3) kto te opcje wymysil wszystkie?...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2003 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil onn Znajdź więcej post'ów przez  onn Dodaj onn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać onn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Kik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Jak przeczytasz do końca to zdanie to może zrozumiesz.
Aczkolwiek w twoim przypadku pewne to nie jest...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kik Dodaj [FPP]Kik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:32.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions