Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > CGL#3 - debilizm
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[T-13]AiKeN
taktyczna zmora



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: The Campgrounds

komus sie wydaje ze organizatorzy cgl wybiara platforme zaleznie od tego kto wiecej na sondzie glosow nabije? - just smieszne

__________________
www: www.t13clan.prv.pl gg: 1586136
quake.xgamer.pl - serwis 3w1 - Q3, Q2 i QW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [T-13]AiKeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [T-13]AiKeN Znajdź więcej post'ów przez  [T-13]AiKeN Dodaj [T-13]AiKeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [T-13]AiKeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fuss
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs down Re: Re: j@rzabek, j@rzabek, j@rzabek

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek


heh...czyżby..?



No comments...

__________________
I may be late but I look GOOD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fuss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fuss Znajdź więcej post'ów przez  Fuss Dodaj Fuss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fuss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fuss
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation Sprawa IP

Mam prośbę. Turniej CGL III robiony jest dla Was, dla graczy. Nie robię go dla siebie bo i po co? Nawet w Quake'a nie gram. Dlatego prosiłbym Was o nie 'spamowanie' ankiety. Mozliwosc glosowania 1 raz w ciagu godzinu zostala stworzona z mysla o kawiarenkach internetowych. Musielismy znalezc jakies rozwiazanie najbardziej odpowiadajace wszystkim i dlatego jest tak a nie inaczej. Takze odwolam sie do Waszej wyrozumialosci dla pewnych luk w necie oraz Waszej 'dobrej woli' proszac o rozsadne glosowanie.
I co oznacza tytul tego calego topika? CGL#3 - debilizm? Bardzo przyjemnie... Dla informacji: zadne informacje odnosnie turnieju CGL III nie zostaly udostepnione publicznie oprocz tego ze turniej sie odbedzie juz niedlugo. Nie wiem skad nagle pomysl z vq3, krogotem (krogoth zajmuje sie organizacja? ciekawostka... ja tam slyszalem ze ma teraz sesje, duzo nauki i nie ma czasu na CGL'a, wiec ciekawe jak sie tym zajmuje???) i paroma innymi sprawami. Takze prosilbym o pozostawianie domyslow sobie oraz nie komentowanie niczego w stylu CGL#3 - debilizm dopoki nie bedziecie mieli pewnosci swoich informacji. Obrazacie mnie, obrazacie ludzie ktorzy ze mna wspolpracuja nad CGL III, obrazacie sponsorow ktorzy daja Wam nagrody i tak naprawde raczej zle to swiadczy o Was.

BTW. IP wszystkich glosujacych sa zapisywane w bazce. W momencie zauwazenia pewnych 'przekretow' ankieta moze po prostu zostac uniewazniona.

__________________
I may be late but I look GOOD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fuss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fuss Znajdź więcej post'ów przez  Fuss Dodaj Fuss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fuss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Niezaleznie od tego czy bedziemy grac na cpma czy vq3 zycze organizatorom aby zrobili turniej z rozmachem, conajmniej na miare pierwszego CGLa.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 01:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PizzaDriver
Już za rok matura!



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

Re: Sprawa IP

quote:
Napisane oryginalnie przez Fuss
.
I co oznacza tytul tego calego topika? CGL#3 - debilizm? Bardzo przyjemnie... Dla informacji: zadne informacje odnosnie turnieju CGL III nie zostaly udostepnione publicznie oprocz tego ze turniej sie odbedzie juz niedlugo. Nie wiem skad nagle pomysl z vq3, [...]


tak przeczytalem na stronie quake3.fpp.pl - zaraz potem napisalem ten topic i wyslalem Ci maila.


CGL#3 - debilizm dopoki nie bedziecie mieli pewnosci swoich informacji. Obrazacie mnie, obrazacie ludzie ktorzy ze mna wspolpracuja nad CGL III, obrazacie sponsorow ktorzy daja Wam nagrody i tak naprawde raczej zle to swiadczy o Was.


nikogo nie nazwalem debilem - krytykowalem pomysl. Nie chcialem nikogo urazic - po prostu sie wkurwilem ,jak zobaczylem takiego farmazona. IMO dla sceny zrobiliscie bardzo wiele. Spoko, przepraszam...


BTW. IP wszystkich glosujacych sa zapisywane w bazce. W momencie zauwazenia pewnych 'przekretow' ankieta moze po prostu zostac uniewazniona.


i tak to bedzie Twoja decyzja. Przez te ankiety jest tylko **** i troche zamieszania oraz nerwow...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 04:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PizzaDriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PizzaDriver Znajdź więcej post'ów przez  PizzaDriver Dodaj PizzaDriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PizzaDriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

phi! wielkie rzeczy! ja juz znam kilka sposobow na oszukanie tej ankiety

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
phi! wielkie rzeczy! ja juz znam kilka sposobow na oszukanie tej ankiety


to wez sie do roboty bo jest remis
49 do 49%

pierwszy sposob to pewnie dla tych co siedza na modemie
glosujcie

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

no ale jezeli jest nie dlugo to przydlo by sie wiedziec na jakiej bedzie platformie...kiedy sie tego dowiemy?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Post

do cholery z tym glosowaniem przeciez 75% glosujacych na vq3 nie stawi sie. Taka scena vq3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
phi! wielkie rzeczy! ja juz znam kilka sposobow na oszukanie tej ankiety

???

Przeciez mozna glosowac co godzine....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

???

Przeciez mozna glosowac co godzine....



ale mimo wszystko komu chce sie czekac ta godzine

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
manyec
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Bielsko-B

cromwelle czy jaki ****...?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil manyec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do manyec Znajdź więcej post'ów przez  manyec Dodaj manyec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać manyec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ziel1na


ale mimo wszystko komu chce sie czekac ta godzine


Oj ja bede - co sie nie robi dla cpma

(zreszta co za walek ustawil to co godzine - mogl chociaz co dzien)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

Luc mozna i 1000 razy na h

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
Luc mozna i 1000 razy na h

wymazujcie pliki cookie
albo ustrawcie w narzedziach opcje inter. zabezpieczenia poziom na max

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D1onE
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wawa

hehehe czytam te wasze posty i sie smieje
poprostu jak dzieci

najlepsze jest to ze osoby ktore graja na CPMA nie graly na serio na VQ3 i na odwrot , wiec takie gadanie ze to jest lepsze , tamto jest lepsze to poprostu idiotyzm ...

na CPMA bylo juz tyle turnieji ze szok
pozatym nie wiem czy wiecie ile osob bylo na CGL#2 ...
nie chce przesadzac ale w Warszawie nawet 70 nie bylo - no a przeciez to CPMA wiec powinno byc sporo luda ...

moim zdaniem wyniki ankiety nie beda brane tak pod uwage ze wzgledu cogodzinnego glosowania :/ wiec ankieta nie ma sensu

osobiscie gram glownie na Vq3 ale czasem tez na CPMA i nie rozumiem o co sa te wojny cale poprostu na tych modach sie gra zupelnie inaczej i po kiego sie klucic ktory lepszy
to tak jak by sie klucic czy lepszy jest CS czy Q3A - przecie to zupelnie co innego !

to prawda na turniejach CPMAjest czesto sporo ludzi ale czy to was zabije jak bedzie troche turnieji na Vq3 ? nie sadze ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D1onE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D1onE Znajdź więcej post'ów przez  D1onE Dodaj D1onE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D1onE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez D1onE

najlepsze jest to ze osoby ktore graja na CPMA nie graly na serio na VQ3 i na odwrot , wiec takie gadanie ze to jest lepsze , tamto jest lepsze to poprostu idiotyzm ...

na CPMA bylo juz tyle turnieji ze szok
pozatym nie wiem czy wiecie ile osob bylo na CGL#2 ...
nie chce przesadzac ale w Warszawie nawet 70 nie bylo - no a przeciez to CPMA wiec powinno byc sporo luda ...

to prawda na turniejach CPMAjest czesto sporo ludzi ale czy to was zabije jak bedzie troche turnieji na Vq3 ? nie sadze ...


Ad 1 - Nie mow jak nie wiesz w vq3 tez gralem. Probowalem nawet ostanio ale nie potrafie - obijam sie o sciany (brak konktroli lotu).

Ad2 - Jak nie wiesz to nie mow - to byly drugi etap - byly eliminacje lokalne i przyjechali tylko finalisci....

Ad3 - teraz sa tylko juz turnieje vq3 - ostatnio cpma malo...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D1onE
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wawa

ad1. brak kontroli lotow to co za trudno sie gra ? (mowilem to jak 2 rozne gry ! )
ad2. juz nie pamietam jak to dokladnie bylo (mozliwe)
ad3. tylko pokaz mi jakies sensowne turnieje w Warszawie jakos sie okazuje ze nie ma ich prawie wcale

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D1onE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D1onE Znajdź więcej post'ów przez  D1onE Dodaj D1onE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D1onE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

Jednak nadal się bijecie o cpma oraz vq3 - które lepsze itd. Znam tylko jedno wyjście... Zacznijcie grać w... RA!!!!

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D1onE
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wawa

Bartiz nie wiem jak inni ale mi sie RA nie podoba

a nie uwazam za to ze jest beznadziejne lub cos

vq3 i cpma tez nie wywyzszam vq3 mimo ze na tym glownie gram

poprostu kazdy gra na tym co lubi i w to co lubi i po cholere sie klucic ?!?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D1onE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D1onE Znajdź więcej post'ów przez  D1onE Dodaj D1onE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D1onE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

W sumie w RA też nie gram (ale kiedyś zagram ) Najbardzie lubie vq3. I stwierdzam to samo co Ty: Po kiego się kłucić, niech każdy gra w to co lubi !! A będzie spokój, itd. itp.

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D1onE
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wawa

no wiec wlasnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D1onE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D1onE Znajdź więcej post'ów przez  D1onE Dodaj D1onE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D1onE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez D1onE
ad1. brak kontroli lotow to co za trudno sie gra ? (mowilem to jak 2 rozne gry ! )
ad2. juz nie pamietam jak to dokladnie bylo (mozliwe)
ad3. tylko pokaz mi jakies sensowne turnieje w Warszawie jakos sie okazuje ze nie ma ich prawie wcale


Ad1 - nie wyrabiam na zakretach...

Ad2 - bylo - bo sam robilem elimki...

Ad2 - w gdansku samo vq3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

vq3 smierdzi szczawiem:>

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
vq3 smierdzi szczawiem:>


smeels like vq3

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[T-13]AiKeN
taktyczna zmora



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: The Campgrounds

zawsze sie ktos kluci czy lepsze vq3 czy cpma i zawsze powtarza zdanie: "kazdy gra w to co lubi" (po kija?)
ale na cgl'u bedzie grane tylko jedno (a szkoda), wiec organizatorzy musza wybrac to co lubi wiekszosc i co sie cieszy wiekszym zainteresowaniem - slusznosc 100%
btw. dajcie se siana z ta ankieta, ja oddalem tylko 1 glos i nie zamierzam wiecej oddwac, bo to sie z cellem mija. Rozumiem, ze niektorzy nie pojada jak bedzie vq3, a bardzo im zalezy, zeby byc na tej imprezie, ale musicie troche pochamowac egoizm.
btw2. i tak juz ankieta zbyt smierdzi, zeby ja uznac

__________________
www: www.t13clan.prv.pl gg: 1586136
quake.xgamer.pl - serwis 3w1 - Q3, Q2 i QW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [T-13]AiKeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [T-13]AiKeN Znajdź więcej post'ów przez  [T-13]AiKeN Dodaj [T-13]AiKeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [T-13]AiKeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toFu
Seizure Of Power!!!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Luzino

Re: CGL#3 - debilizm

moim zdaniem wystarczyloby zmienic mapki tzn cpm1a,3-WON hlip hlip Zapodac mozna z 4 mapki w stylu cpm11 .Po co ktos sie spyta???Ano poto ,ze przy standartowych ustawieniach shafta i raila mozna bylo troche spraw "przemyslec" a nie tylko rush i rush. Wiem ,wiem teraz ktos powie ,ze mapy w stylu cpm1a zrobione zostaly do potrzeb promodowych i ja sie po czesci z tym zgadzam. Osobiscie uwielbiam tak oklepana i podobno bardzo schematyczna cpm1a (ah ten rush na przeciwniku ,albo wpierdul w druga strone ) Niestety ten styl zostal opanowany do perfekcji w Polsce .Ten kto nie wie oczym mowie niech sobie obejrzy demko matrOxa z venomem na cpm3 (cgl2) Obaj gracze prezentuja zejebisty poziom ,no ale wlasnie tylko na palke i tylko po fragach. Jest to jeden z wielu arumentuf ktore zarzuca sie projektowi c.p.m.a -a przecierz tak byc nie musi...Nalezaloby na SILE wprowadzic wieksze mapki o duzym potencjale(sa takie!),a takze mocnej grywalnosci( 2 wjednym jak najbardzej realne) Oczywiscie mozna byloby sie pokusic a danie czegos ciasnego a zarazem goracego jak cpm3. Dlatego apeluje do organizatorow Cgl3 ,zeby naprawde przeanalizowali sytuacje duelowego kwaha w Polsce i przemysleli to jakiego moda zarzuca (opcja bez zadnego moda nie wchodzi w gre ) Dobra dobra juz przestaje truc-qrna ale sie rozpisalem peace

Edytowane przez toFu dnia 14-05-2002 o godz. 16:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toFu Znajdź więcej post'ów przez  toFu Dodaj toFu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toFu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

a tak na serio to
pomysł całkiem dobry tylko mam nadzieje ze nie powiedza o nowych mapkach tydzien przed turnejem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toFu
Seizure Of Power!!!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Luzino

Arrow ???

najpierw organizatorzy cgl-u[3] musz sie zdecydowac na jakiej platformie bedzie... czasu tak wiele im nie zostalo---chyba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toFu Znajdź więcej post'ów przez  toFu Dodaj toFu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toFu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

a wlasnie ze powinni ukrywac przed graczami jakie beda mapki na turniejach! wtedy wszyscy mieli by rowne szanse. jakis maniak siedzi 36 godzin dziennie na jednej mapie i klepie do upadlego, w finale jest ta mapka i wygrywa, chociaz wcale nie jest taki dobry, jakby nie znal mapki nikt to byloby ok. oczywiscie wszyscy pro-gracze baaardzo by sie oburzyli, ale wyszloby to im na zdrowie
w zasadzie na kazdy wiekszy turniej moznaby robic mapki, wtedy byloby ql !

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:55.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions