Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > PROBLEMY W singlu
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Turek
Ja m am problem w 3 misji gdzie jestem przy ladowisku takich promow i gdzie lezy rozwalony r2d2 nie wiem co mam zrobic!!!!!!!!!!! help


Napisz jakie masz Mission Objectives bo ja sie nie orientuje gdzie jestes i wogole napisz prosze cos konkretniej...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 12:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

pomozcie, prosze!

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Spider
pomozcie, prosze!


Aha to nie wiesz jak sobie z nim poradzic?
Nie wiem czy jest jakis inny sposob niz ladowac w niego ile wlezie... powiem ci jaka ja taktyke zastosowalem. Na poczatku probowalem w niego jechac wszystkim co mam ale w sumie doszedlem do wniosku, ze nie ma to jak miecz swietlny
Podchodzisz do niego blisko i siekasz go (najlepiej niebieskim trybem - bo szybki) po jego oslonie, jednoczesnie cofajac sie...on traci shield'a i wtedy ostro dostaje... szybko go w ten sposob pokonasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 15:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

OK, thx
ide go zabic

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marek Logan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wawa

troche inna taktyka (szybsza ) na tego sk.. tj. admirala Fyar`a - jest taka bron jak distruptor (or sth) co wystrzeliwuje po kilka malych kuleczek (nie wiem jak to nazwac), uzyj alternative shot - bedzie strzelal impulsami energii - 3-5 celnych strzalow i jego oslona pada (ale tylko na ok 10 sec), wtedy zastosuj dobrze znane combo force speed + light saber (blue) i po sprawie

__________________
Zapraszam na http://www.ut.tvknet.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marek Logan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marek Logan Znajdź więcej post'ów przez  Marek Logan Dodaj Marek Logan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marek Logan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja do tego samego celu uzywalem rakietnicy ale tez sie udalo hehe

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Marek Logan
troche inna taktyka (szybsza ) na tego sk.. tj. admirala Fyar`a - jest taka bron jak distruptor (or sth) co wystrzeliwuje po kilka malych kuleczek (nie wiem jak to nazwac), uzyj alternative shot - bedzie strzelal impulsami energii - 3-5 celnych strzalow i jego oslona pada (ale tylko na ok 10 sec), wtedy zastosuj dobrze znane combo force speed + light saber (blue) i po sprawie

THX ale juz po wszystkim
mieczyk jest niezastapiony!

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 07:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [VAL]Snoop...


Napisz jakie masz Mission Objectives bo ja sie nie orientuje gdzie jestes i wogole napisz prosze cos konkretniej...


mision objectiv jest takie cripplethe mining operation
a oto sreen

__________________
Don't worry be happy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marek Logan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wawa

aaa, to stary juz pare razy omawiany tutaj problem, ale w ramach przypomnienia :tuz kolo tego pomieszczenia wyjdz na zewnatrz, tak abys widzial po lewej stronie miejsce, gdzie zaczynales misje a na przeciw siebie (po drugiej stronie kanionu) pomieszczenie, z ktorego wypuszczane sa te wozki transportowe. Jak tam sie znajdziesz spojrz w dol, co jakis czas wysowa sie platforma - zeskocz na nia i kucnij - znajdziesz sie pod "tarasem", wejdz w otwor i kanalkiem dojdziesz pod pomieszczenia ktore jest na screenie, tam rozwal wszystkie rury jakie tylko zobaczysz (lacznie z glowna) - wylaczysz tym samym to uciazliwe promieniowanie i bedziesz mogl wskoczyc na wozek, a dalej to juz sam zobaczysz

__________________
Zapraszam na http://www.ut.tvknet.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marek Logan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marek Logan Znajdź więcej post'ów przez  Marek Logan Dodaj Marek Logan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marek Logan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Andrzej
Dżedaj Master



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Polska

Jest jeszcze jeden sposob na tego goscia z oslonka.
Rozwalcie oslonke z rakietnicy, potem strzelcie czyms w ten czubek na jego glowie i nie bedzie mogl robic oslony.
Wykonczyc i po sprawie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Andrzej Znajdź więcej post'ów przez  Andrzej Dodaj Andrzej do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

A jak tego dupa Dessana pokonac ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
A jak tego dupa Dessana pokonac ?


Zapodaj sobie /godmode - najprosciej
W sumie to sie musze przyznac, ze rozwalilem go na Godmode ON bo mi sie nie kcialo z nim bawic... cala gre przeszedlem bez kodow ale walka z tym burakiem jest trudna wiec nie chcac tracic czasu... No ale i tak wazne sa zagadki a nie jakas glupia walka z Dessanem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 12:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
falktom
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [VAL]Snoop...


Zapodaj sobie /godmode - najprosciej
W sumie to sie musze przyznac, ze rozwalilem go na Godmode ON bo mi sie nie kcialo z nim bawic... cala gre przeszedlem bez kodow ale walka z tym burakiem jest trudna wiec nie chcac tracic czasu... No ale i tak wazne sa zagadki a nie jakas glupia walka z Dessanem...



po co God mode wlaczac ?! ja go rozwalilem za 2 razem kilkoma ciosami roozowym trybem z wlaczonym speedem ... Moim zdaniem walki w jedi sa tez wazne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 13:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ryba
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

3 klocki - force push

Przy tych 3 klockach:
Najpierw wszystkie force push, a pote,, w korytarzu który się otworzy trzeba znaleźć na ścianie jeszcze jeden przycisk - też push. I znajdziesz przejście

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 16:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez falktom


po co God mode wlaczac ?! ja go rozwalilem za 2 razem kilkoma ciosami roozowym trybem z wlaczonym speedem ... Moim zdaniem walki w jedi sa tez wazne



Ja probowalem roznymi sposobami ale jakos przez 1,5 godzinki sie z nim meczylem i nic, a ze mam 4,3 giga dysk, a RTCW (z powodu JK2 - Singla) chcialem wreszcie pograc to sobie darowalem... Jak bylo w pewnym kawale: ,,Wania - moze to i nie po sportowemu ale...''

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 16:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
falktom
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation

quote:
Napisane oryginalnie przez [VAL]Snoop...


Ja probowalem roznymi sposobami ale jakos przez 1,5 godzinki sie z nim meczylem i nic, a ze mam 4,3 giga dysk, a RTCW (z powodu JK2 - Singla) chcialem wreszcie pograc to sobie darowalem... Jak bylo w pewnym kawale: ,,Wania - moze to i nie po sportowemu ale...''



moofie ci ... sproobuj zrobic tak ze odrazu na niego skaczes ze speedem i rooshowym trybem, walnij kilka razy odskocz ,wlacz jeszcze raz speeda i po kilku uderzeniach typ pada ... za wolno rusza mieczem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

Buu no jak wam nie wstyd grac z kodami nawet na ostatnim kolesiu !!!! przecierz to nie ma satyswakcji z gry a jak sie przejdzie cala ez kodoow to sie mozna czyms pochwalic a jak z kodami to jest totalna kicha a zreszta nie nauczysz sie grac jak bedziesz ral z pomoca kodow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
falktom
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Fazi_Fizol
Buu no jak wam nie wstyd grac z kodami nawet na ostatnim kolesiu !!!! przecierz to nie ma satyswakcji z gry a jak sie przejdzie cala ez kodoow to sie mozna czyms pochwalic a jak z kodami to jest totalna kicha a zreszta nie nauczysz sie grac jak bedziesz ral z pomoca kodow


masz calkowita racje tez tak uwazam ... a pozatym ... dla mnie w grze gorsze bylo czasem wymyslic gdzie poojsc lub jak cos zrobic [ ale nie uzylem zadnej pomocy ] niz jak pokonac jakiegos loosera ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

no i drugi kolo ktorego lubie bo nie popiera cziterów !!! a oby was MOC OPUSCILA !!!!! poniewarz moc jest z tymi którzy grają bez kodów czyli ze mna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Fazi_Fizol
no i drugi kolo ktorego lubie bo nie popiera cziterów !!! a oby was MOC OPUSCILA !!!!! poniewarz moc jest z tymi którzy grają bez kodów czyli ze mna


Spoko przecierz cala gre przelazlem bez kodow...jej a to ze sobie wlaczylem na ostatnim boss'ie to rzeczywiscie straszne...moglbym siedziec i sie z nim meczyc ale poprostu sama walka z jakims przypakowanym gosciem nie jest dla mnie czyms najwazniejszym, czyms co sprawia wielka przyjemnosc...przyjemnosc sprawilo mi rozwiazanie masy trudnych zagadek SAMEMU i tyle... Probowalem ze speedem i najszybszym trybem miecza... u mnie jakos tak szybko nie padal...wiec sobie darowalem bo nie widzialem jakiejs tam mega przyjemnosci w tym, ze posiedze sobie jeszcze godzinke czy wiecej i bede sie z nim uzeral... A ci od razu, ze taki ,,cziter'' ze mnie...
PS. Gralem na poziomie trudnosci Medium - a ty? - zart (Medium=Jedi chyba, niepamietam - tym srednim)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
falktom
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [VAL]Snoop...


Spoko przecierz cala gre przelazlem bez kodow...jej a to ze sobie wlaczylem na ostatnim boss'ie to rzeczywiscie straszne...moglbym siedziec i sie z nim meczyc ale poprostu sama walka z jakims przypakowanym gosciem nie jest dla mnie czyms najwazniejszym, czyms co sprawia wielka przyjemnosc...przyjemnosc sprawilo mi rozwiazanie masy trudnych zagadek SAMEMU i tyle... Probowalem ze speedem i najszybszym trybem miecza... u mnie jakos tak szybko nie padal...wiec sobie darowalem bo nie widzialem jakiejs tam mega przyjemnosci w tym, ze posiedze sobie jeszcze godzinke czy wiecej i bede sie z nim uzeral... A ci od razu, ze taki ,,cziter'' ze mnie...
PS. Gralem na poziomie trudnosci Medium - a ty? - zart



ok, ok miszczu ,ale napisalem rozowy czyli NAJ silniejszy ... poprobuj jeszcze moze kikla razy ... moze tez ci sie uda [ joke ] ... ... ja gralem na medium ... a ze najszybszym ci nie wychodzi to sie nie dziwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

przyznam sie ze ja tak tez czesto robie... (kody na ostatniego bossa)... mam za malo czasu zeby tracic godziny na jednego gostka.. to raz... skonczylem juz nie chwalac sie tyle gier w zyciu bez kodow ze mi starczy - te ponad 15 lat grania zrobily swoje... no a poza tym jak na polce czeka nowosc to wole wlaczyc tego goda na chwile i skonczyc gre - w innym wypadku wyladuje na polce i juz sie nie doczeka skonczenia

edit - w rpg NIE uzywam nigdy kodow... to inny rodzaj gry i tam to by tylko przeszkadzalo...

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez falktom


ok, ok miszczu ,ale napisalem rozowy czyli NAJ silniejszy ... poprobuj jeszcze moze kikla razy ... moze tez ci sie uda [ joke ] ... ... ja gralem na medium ... a ze najszybszym ci nie wychodzi to sie nie dziwie



Heh musialbym zainstalowac, a ze nie mam save'ow to chyba bym usial wpisac jakis CHEAT na ostatnia misje... Ale moze kiedys...jak dysk bedzie wiekszy i nie bede mial co robic to pogram sobie na Jedi Master - czy jak to tam bylo... no na ,,Hardzie''

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

ja was lubie i tyle wy tak smiesznie piszecie buhahah przepraszam vhyba za duzo wypilem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

ja was lubie i tyle wy tak smiesznie piszecie buhahah przepraszam vhyba za duzo wypilem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

ja was lubie i tyle wy tak smiesznie piszecie buhahah przepraszam vhyba za duzo wypilem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fazi_Fizol
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Wrocław

Przepraszam za spam ale jakos tak mi sie zrobilo ze pisalo ze za durzo znaczkuw nawalilem i a to wszystko wyslalo przykro mi ze wam tu zasmiecam wybaczcie !!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fazi_Fizol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fazi_Fizol Znajdź więcej post'ów przez  Fazi_Fizol Dodaj Fazi_Fizol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fazi_Fizol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

po pijaku to chyba mozna wybaczyc

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
po pijaku to chyba mozna wybaczyc


Jasne,ze mozna ciekawe ile wypil...zachowuje sie tak jakby cos palil...jak ja duzo wypije to pisze z bledami... nie... ja wogole nic wtedy nie pisze bo jestem na jakiejs imprezce i nie bardzo mam glowe i kompa pod reka...

Ps. Ale sie fajny topic zrobil...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Andrzej
Dżedaj Master



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Polska

i - klima jak w knajpie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Andrzej Znajdź więcej post'ów przez  Andrzej Dodaj Andrzej do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:15.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions