Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Cala prawda o CQF.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Px2| Vg
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Zielona Gora

Cala prawda o CQF.

Tego posta probowalem napisac kilka razy na stronie CQF, najpierw 2 razy usuneli moj komentarz w newsie, pozniej usuneli post na forum i je calkowicie zablokowali. Z ksiega gosci tez cos zrobili. A teraz do sedna... Moj post mial identyczny charakter jak ten.
Dzisiaj CQF stworzylo server o nazwie CQF vs ALL i tak tez gralismy.


""" SLS niewiem jak mogliscie dojsc do tej bandy patalachow, bez zadnego klimatu i tradycji. Wiekszosc CQF to zasrane scierwo ktorymi nawet dupe szkoda podcierac. Wiekszosc z nich to banda prymitowow nie umiejaca grac fair play.
Ci co grali dzisiaj (11.09)na CQF vs ALL 11-13 pewnie sie orietuja o co chodzi. Dobrzy gracze, ktorzy zajmowali czolowe lokaty i wyraznie przeszkadzali CQF w grze zostawali z miejsca wyrzucani, wystarczylo zabic kilku CQF pod rzad, np 3-6 i kick. Takiego lamerstwa nigdy nie widzialem.

Rowniez w tym poscie chce podziekowac zbieraninie ludzi z roznych klanow i grajacych solo z ktorymi mialem przyjemnosc kopac dupy tym lamerom. To bylo naprawde piekne srac CQF na lby w wyruwanancyh ilosciowo druzynach. Dzieki i Pozdro.

PS2. napisalem tego posta drugi raz poniewaz zostal usuniety, napiszcie mi chociaz jedna rzecz ktora jest nieprawda, nie usuwac tego posta, prawda boli co? """


Wciaz uwazam ze to co napisalem jest calkowita prawda, w CQF jest 2-4 ludzi na poziomie z ktorymi mozna przyzwoicie pograc przeciowko sobie.

Przepraszam za ostra tresc, ale post w cudzyslowie napisalem kilka minut po tej calej akcji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2| Vg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2| Vg Znajdź więcej post'ów przez  Px2| Vg Dodaj Px2| Vg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2| Vg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLu[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja:

Thumbs up

CQF'y - Dzisiaj pokazaliscie klase! Tak sie dawno nie usmialem... Poprostu nie ma slow coscie zrobili...
Gram pierwsza mapke - jestem w strefie trzymamy juz 7 minut - wylecialem... Heh - myslalem, ze wszyscy polecieli ... Poolecialem ja i Sebol bo nam za ladnie szlo... Wylecialem jeszcze 5 razy pod nickiem KuLu - Chlopaki doszli do wniosku ze chyyba za dobrze mi idzie... Wqrzylem sie zmienialem nick na Leszczyk.
Nareszcie mnie nie wywalili... Na dd psp odbieralismy CQFom jak dziecia... - zamknelismy CQF w bazie mimo tego, ze wcale nie mielismy przewagi liczebnej - na dd obu bora 2 u nas wiecej bylo... No ale to chyba bylo wyruwnane - bo ciiezko jest grac meczyk bez porozumiewania sie... Najbardziej usmiealem sie na DD jak wywalali VG i Atille A i tak ich jechalismy Fajny mial tez text Mario.... "to ma byc wynik leszczyk"?? Mialem na plusie medykiem 33:20 bodajrze - on mial na plusie gannerem 50 do 40 albo jakos tak... Chlopak sie przejol wynikiem - a nie tym ze przegrali mapke... Jak bym wiedzal ze gramy TDM to tez bym gral na fragi a nie medykowal bym (lol) Oj chlopaki... Cieniutko cieniutko... Mario - inteligencie z magistrem hehehe
Podobaly mi sie texty tez chlopakow o MOICH RODZICACH... Typu - "Twoj stary robi Ci loda pod biurkiem" Heh... Chlopaki na poziomie... Na Batku slyszalem, tez robicie syf... Pogratulowac - oj pogratulowac... !
Ogolnie chcialem pogratulowac calemu teamowi RED ktory ladnie pojechal CQF. Bardzo piekne akcje medykow... GG RED - Bez wyjatkow... Wszyscy spisalismy sie... Jadac CQF jak dzieci
HAHAHA... Nie mozna komentowac na CQF chlopaki sie boja ze SLS odejdzie od takich wlasnie czubkow... I tak powinno sie stac... Ale mam smiechawe z CQF ksiazka gosci zablokowana komenty tez po tym jak vg napisal komentarz forum cale zablokowali... Buhahahaha!!!! Brawo chlopaki - tak sie stoczyc...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLu[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLu[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  KuLu[GAL] Dodaj KuLu[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLu[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2| Vg
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Zielona Gora

Post napisany przez Px2| Attila

CQF vs ALL jednym slowem to co stalo sie dzisiaj bylo zalosne. Niewidzialem takiej atmosfery nigdy w zabawie klan vs ALL, gracze z CQF co chwile pisaji texty typu, jak *****, ty szamciarzu do wszystkich ktorzy ich zabili. Malo tego gracze ktorzy najbardziej pracowali dla druzyn byli kopani. Sam zostalem kopniety 2 razy, i widzialem ze co chwile wylatuje dobry zawodnik. Mimo tych zagran unfair ze strony CQF zbieranina graczy, zgrala sie i zjechala w bazie wszystkie mapy CQF.
ATmosfera w druzynie ALL byla wysmietina, niestety druzyna CQF psuja ja w nadmiarze. Wiem ze to ich serrver, ale nie maja szacunku dla nikogo, zreszta to nie pierwszy raz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2| Vg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2| Vg Znajdź więcej post'ów przez  Px2| Vg Dodaj Px2| Vg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2| Vg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

hehe... watek potwierdza, ze DF:BHD to juz calkowity "szit" :-D
zarowno w wydaniu "polskim" jak i zagranicznym :-D

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak dla Mnie to juz koniec BHD. Ide na Stadion X Lecia szukać jakichś fajnych gier...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 14:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

Vg mowisz prawde bo sam pamietam co sie dzialo jak dawno temu na CQF vs. ALL kopano najlepszych graczy z przeciwnego teamu. Moim zdaniem w CQF pozostalo kilku ludzi na poziomie a reszta to młotki na poziomie Stefana łupanego ( nie wliczam tu SLS oczywiscie bo dla mnie SLS to SLS nie CQF). Polskiej sceny BHD juz nie ma bo 3 porzadne klany to juz nie scena a co najwyzej niedobitki. Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Hmm co by tu napisać troche mi głupio. O co cała afera? Posty były usuwane przez admina strony nie z powodu tego że była w nich prawda czy nie ale z powodu wulgaryzmów i niemiłych rzeczy jakie się w nich znalazły.
Rozumiem że chłopakom nie podobało się że byli kikani z servera ale z tego co mi wiadomo kiki były dawane bo ktoś z CQF chciał w danej chwili wejść na server . Ja również jak chciałem wejść to ktoś poleciał nie wiem nawet kto. Nie wiem jaki był algorytm wybierania osób do kiknięcia :/. Rozumiem że dla was nielada wyczynem jest skopanie tyłków graczom z CQF i musicie teraz wszędzie o tym pisać. Od kiedy wynik na serverze klan vs all ma jakieś znaczenie ? Ma się liczyć dobra zabawa i przez tą jedną mape którą grałem się dobrze bawiłem mimo że byliśmy zamknięci w bazie i leciał na mnie grad grande. Jak komuś się nie podoba że może być kicknięty z servera za który płacą gracze z CQF to nie musi na niego wchodzić. Co do wypowiedzi na temat obrażania innych graczy przez niektórych graczy z CQF w trakcie gry na to niestety brak mi słów walcze z tym na wszystkie możliwe sposoby ale niestety niektórzy mają taką nature że czasem piszą glupoty i za co chciałbym wszystkich obrażonych przeprosić. Co do polskiej sceny napewno jest ona dość mała teraz znęcanie się słowne nad innymi w tym przypadku nad CQFnapewno jej nie pomoże więc apeluje do wszystkich aby sobie wzięli na wstrzymanie bo możemy jeszcze wiele miłych chwil spędzić razem biegając na różnych sreverach trzeba tylko chcieć.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2| Vg
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Zielona Gora

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
kiki były dawane bo ktoś z CQF chciał w danej chwili wejść na server .


Bez sensu bylo wywalac osoby na pierwszych miejscach, a tak bylo! Z innych gier wiem ze miejsce dla klanowiczow robily osoby na koncu lub z najwyzszym pingiem.
A nawet mozna bylo doczytac sie slow pogardy, "o zaraz ktos poleci robimy miejsce dla swoich"

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Ma się liczyć dobra zabawa


Ja sie bawilem wrecz hu**** po waszych akcjach.

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
na temat obrażania innych graczy przez niektórych graczy z CQF w trakcie gry na to niestety brak mi słów



Ty! To tak jak mi!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2| Vg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2| Vg Znajdź więcej post'ów przez  Px2| Vg Dodaj Px2| Vg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2| Vg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLu[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja:

Unhappy

Zeo - Wspolczuje Ci... Po tym co widzialem na tym meczyku... Wspolczuje Ci grania z takimi ludzmi...
Co do usuwania ze stronki komentow... To nawet ten lint co po jakims czasie u was sie znalazl byl usuniety 3 razy... A raczej nie bylo w nim wulgaryzmu...
Wez ich tam poustawiaj wszystkich - Lej po mordzie tak bedzie najlepiej...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLu[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLu[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  KuLu[GAL] Dodaj KuLu[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLu[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

I ktoś tu chce robić Team Poland, jedni czują zagrożenie bo SLS sie połaczyło z CQF i zaczyna sie jazda i rzucanie błotem. Do pana Devila : Jesteś niezłą hieną cmentarną, ledwo po ukazaniu sie newsa na stronie SLS chamsko wpier doliłes się na TS-a SLS z prostackimi zagraniami " o ***** jak to mozliwe ze SLS sie rozpadło, ***** nie wierze...ale wiecie co mozecie grac u nas". To swiadczy o Twoim i innych podejsciu do gry, złapac okazję i wyłapac co sie da, w inny sposób nie jesteś w stanie dorównac temu co osiągneło SLS tylko poprzez parszywe zagrywki? Jestem pewnien że nie. Do Pana Vg ( pisze Pana dużą litera bo szanuje) z tego co mi wiadomo gracze byli usuwani w celu zrobienia miejsca graczom *CQF*, z tego co wiem to leciałes Ty lub Twój brat chocby dlatego że *CQF* nie chciało miec Ciebie na swoim serwerze i miało do tego prawo. Wg. mnie cała afera poszła tylko o to ze niektóre klany poczuły się zagrozone w wyniku nastapienia fuzji SLS i CQF. Proponuje by Team Poland powstal na bazie dwóch klanów Px i TTR, bedzie git.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
BLE... BLE...
gratuluje siga 154KB

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
gratuluje siga 154KB


A skąd to całe " BLE..BLE.."? Ja tego nie napisałem :>

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
A skąd to całe " BLE..BLE.."? Ja tego nie napisałem :>
to streszczenie

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLu[GAL]
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja:

Cool

Do pana Tomcat27 ( pisze Pana duza litera bo szanuje)
Z CQF clan server wywalali tylko i wylacznie ludzi z pierwszego miejsca... Albo tych co najwiecej psocili... Nie sadze, zeby CQF mialo tez cos do mnie (leszczyk,KuLu[GAL]) albo do Sebola...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLu[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLu[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  KuLu[GAL] Dodaj KuLu[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLu[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
czarny
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja:

Jezeli chodzi o kmiota Vg to jestem stanowczo tak za tępieniem jego i jego brata Będzie sie trzeba kiedyś przejechać do Dżonkowa i oklepać im szczeniackie ryjki Mam do nich tylko jakieś 20 km

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil czarny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do czarny Znajdź więcej post'ów przez  czarny Dodaj czarny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać czarny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLu[GAL]
Do pana Tomcat27 ( pisze Pana duza litera bo szanuje)



Zdecyduj sie w koncu, dużą czy małą litera

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

Do pana tomcata moje pytanie padlo po tym jak nijaki kapitano i crips byli jzu na stronce CQF wiec kulturalnie mowie *******ta sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Zdecyduj sie w koncu, dużą czy małą litera

sorki, ze wtracam... w jezyku polskim nie ma duzych liter - sa tylko wielkie

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
czarny
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
sorki, ze wtracam... w jezyku polskim nie ma duzych liter - sa tylko wielkie


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil czarny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do czarny Znajdź więcej post'ów przez  czarny Dodaj czarny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać czarny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
gratuluje siga 154KB


To dużo czy mało?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
To dużo czy mało?
powiedzmy, ze o netykiecie slyszales... ale co to jest i o co w niej chodzi to juz (...)

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
powiedzmy, ze o netykiecie slyszales... ale co to jest i o co w niej chodzi to juz (...)


A tak bardziej po ludzku?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27 A tak bardziej po ludzku?

nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi... a jesli nie wiesz to 'pogugluj' sobie...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi... a jesli nie wiesz to 'pogugluj' sobie...


No i nie wiem co masz na mysli, piszesz coś o sigu który ma 154 KB, więć się pytam czy to dużo czy mało jak na siga, czy to takie skomplikowane pytanie? A Ty wyskakujesz z jakimiś teoriami o netykiecie i google

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
No i nie wiem co masz na mysli, piszesz coś o sigu który ma 154 KB, więć się pytam czy to dużo czy mało jak na siga, czy to takie skomplikowane pytanie? A Ty wyskakujesz z jakimiś teoriami o netykiecie i google

luzik... troszke za duzo chyba - wez przyklad z Abu - jego ma niecale 16KB i tez sie dobrze prezentuje...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2005 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dziękuję, dziękuję czuje się zaszczycony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2005 06:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
... Do Devila : Jesteś niezłą hieną cmentarną, ledwo po ukazaniu sie newsa na stronie SLS chamsko wpier doliłes się na TS-a SLS z prostackimi zagraniami " o ***** jak to mozliwe ze SLS sie rozpadło, ***** nie wierze...ale wiecie co mozecie grac u nas".


Nie wydaje mi się żeby, było tak źle... A nawet muszę powiedzieć że tak nie było. Propozycja padła ale w trochę inny sposób. Też tam byłem tylko nie po to żeby komuś proponować grę, tylko daltego że chciałem wejść i znowu pogadać na TSie z niektórymi ludźmi, wcześniej nie wchodziłem bo byscie mnie z Kapitanem pogryźli za to że wchodzę...

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Proponuje by Team Poland powstal na bazie dwóch klanów Px i TTR, bedzie git.


Hmmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2005 06:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
w wyniku nastapienia fuzji SLS i CQF


edit
edit2

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Edytowane przez lame dnia 12-09-2005 o godz. 11:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2005 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

ojjjjjjjj jakie to polskie. dokopać komuś, obrzucić błockiem..... brawo koledzy, nasz mały krajowy bhd grajdołek, będzie jeszcze ciaśniejszy i bardziej zasrany niż do tej pory był....

ps. szacunek dla sls za długą i naprawdę niezłą grę

ps.2 a propos kickowania z serwera - jeśli ktoś chciał wejsc z cqf na serwer to każdy klan zrobiłby to samo - wpuszcza swojaka i wyrzuca obcego... a częśći kolegów z cqf przydałaby się lekcja dobrego wychowania, tylko pada pytanie czy są w stanie jeszcze czegoś się nauczyć, czy nie jest za późno

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2005 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

Co do team poland to powinni grac tam najlepsi a nie ci co maja ochote....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2005 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:41.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions