Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > cs to...
CS jest dla was
You do not have permission to vote on this poll.
Cyber Sexem 5 16.13%
calym zyciem 3 9.68%
milym sposobem na spedzanie czasu wolnego 15 48.39%
mozliwoscia spotykania nowych ludzi 2 6.45%
mozliwoscia sprawdzania umiejetnosci 3 9.68%
wszystkim z powyzszych 3 9.68%
W sumie: 31 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Question cs to...

nudno tu... wiec zakladam nowy temat . jestem po prostu ciekaw czym dla was jest cs... wiec wypowiadajcie sie pliz

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

czemu nie ma odpowiedzi "niczym" albo "syfem"?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Przede wszystkim jest rozrywką....miłym spędzeniem czasu wolnego. Po drugie rywalizacją (ClanBase). Poznałem kilka ciekawych osob, wiec tez jest sposobem na poznanie ludzi. Do swojego klanu dołączyłęm przez NET dopiero potem ich poznalem osobiscie. Z kolei kolejnych kilka osob poznałem ale tylko znam ich przez NET. Cyber Sexem dla mnie nie jest
Niestety ostatnio CS jest dla mnie pożeraczem FPSow

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
czemu nie ma odpowiedzi "niczym" albo "syfem"?


zgadnij

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

gram od czasu do czasu, najczesciej z braku czasu, albo poprostu jak mi sie zachce .

a ogolnie CS jest dla mnie... hm... w pewnym sensie obowiazkiem, powod: cs.fpp.pl .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Dla mnie to jest miły (i jedyny ) sposób spedzenia wolnego czasu (chyba że brat gra).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 02:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spidi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Poznań

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Przede wszystkim jest rozrywką....miłym spędzeniem czasu wolnego. Po drugie rywalizacją (ClanBase). Poznałem kilka ciekawych osob, wiec tez jest sposobem na poznanie ludzi. Do swojego klanu dołączyłęm przez NET dopiero potem ich poznalem osobiscie. Z kolei kolejnych kilka osob poznałem ale tylko znam ich przez NET. Cyber Sexem dla mnie nie jest
Niestety ostatnio CS jest dla mnie pożeraczem FPSow



Ja zgadzam się z Alienkiem.

__________________
Spidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spidi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spidi Znajdź więcej post'ów przez  Spidi Dodaj Spidi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spidi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
zgadnij
ankieta bardzo subiektywna - nie glosuje

A z tego co widze to cs'owcy boja sie niepochlebnych opinii o grze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

nie boją tylko nie rozumieją

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
ankieta bardzo subiektywna - nie glosuje

A z tego co widze to cs'owcy boja sie niepochlebnych opinii o grze



zle mnie zrozumiales. nie dodalem takiej opcji z powodu ze to jest forum o counter-strike'u iwiekszosc graczy ktorzy tu zagladaja graja i lubia cs'a. nie widzialem wiec potrzeby tego dodac...

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
zle mnie zrozumiales. nie dodalem takiej opcji z powodu ze to jest forum o counter-strike'u iwiekszosc graczy ktorzy tu zagladaja graja i lubia cs'a. nie widzialem wiec potrzeby tego dodac...
ale niektorym graczom juz mogl sie CS znudzic

Na boardzie Q3 zawsze jest jedna negatywna dla ogolu opcja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
ale niektorym graczom juz mogl sie CS znudzic

Na boardzie Q3 zawsze jest jedna negatywna dla ogolu opcja



nastepnym razem dodam taka opcje . choc cyber sex jest rownoznaczne z tym ze cs jest dla ciebie niczym

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RzYdEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Mogłeś dać odpowiedz całym życiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RzYdEk Znajdź więcej post'ów przez  RzYdEk Dodaj RzYdEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RzYdEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:41.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions