Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sensitivity...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

zmienilem na 2.1 i tak jest lepiej bo na 1.2 to mam stol za maly. Tak w ogole to u kumpli ustawiam sobie sens 1.2 i to jest mniej wiecej to samo co u mnie 2.1 jakos dziwnie jest z ta czuloscia na moim kompie. W windzie nic nie zmienialem wiec nie wiem o co chodzi.

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPEC]Dzordz!!!
PING MASTA!



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Chodzi o sterowniki do myszki. Ja znam standardowe windy i Logitecha. Moje prownanie wygalada tak:
Winda sens:6=ok. 1.5 sterowniki loogitecha. CO do innych nie wiem

__________________
a co tam ja tez kce miec sygnaturke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPEC]Dzordz!!! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPEC]Dzordz!!! Znajdź więcej post'ów przez  [SPEC]Dzordz!!! Dodaj [SPEC]Dzordz!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPEC]Dzordz!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Takie przeliczanie jest dla mnie po prostu śmieszne, aż żal się robi przy czytaniu takich wypociń... Jak sobie zainstalujesz sterowniki Logitecha z akceleracją myszy to wiadomo, że czułość nie będzie w żaden sposób proporcjonalna do normalnej, bo to jest zupełnie inna sprawa. A co do grania na czymś takim, jak nieskonfigurowane stery Logitecha - współczuję... Cóż więcej mogę rzec...?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

wszystko zalezy od mychy, kompa, sterow, monitora, mojego humoru i fokule
wszystko jest wazne i trudno na tej samej myszce na dwoch kompach miec takie samo sens w CSie przy wartosci np 2

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

lol... nie ma to jak profesjonalne podejście...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ja probowalem znalezc optymalny sens... po prostu sie nie da... caly czas musze zmieniac... nawet w zaleznosci od mapy troche przelaczam jak mi sie chce . a mam teraz (wreszcie) mx500... i jest to po prostu cudo . kupilem na tej promocji cs.pl . teraz jeszcze podkladka i bedzie gut

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2003 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ja gram na 4.5 , kiedyś 2,5 ale niestety zauważyłem buga z najwiekszym zoomam z AWP na mojej myszy[WOP-35] poprostu jak wolno poruszasz myszką to wogóle nie widzisz efektów na celownku i tak wedrowałem dodając po 0,5 żeby zniwelować ten efekt...ale taraz sie troche glupio gra na takim sensie ;/ ... co tam w poniedziałek lece do sklepu po MX500 i sensa dam na 1.0 hehehe . Qrde Ie 3.0 vs MX500.... wciąż nie wiem na 100% którą wybrać Aha rozdziałka 800/600 +brak stałki ;([hmm ale offline duzio gram... i z qmplami złożyć LANka też sie czasem uda ].

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2003 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DvK
MastaH AdMlnisTratoR



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

w tej chwili najlepsze na rynq sa chyba myszki z serii mx, a szczegolnie the one and only 500 mam jakos 7% wiecej headow od kiedy ja kupilem (2 tygodnie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2003 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DvK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DvK Znajdź więcej post'ów przez  DvK Dodaj DvK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DvK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

A jaka myche miales wczesniej??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2003 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DvK
MastaH AdMlnisTratoR



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

wczesniej microsoft intellimouse optical sensitivity 2.1, a z mx500 1.4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2003 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DvK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DvK Znajdź więcej post'ów przez  DvK Dodaj DvK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DvK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spidi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Poznań

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
Hehe, zmiana sprzetu. Teraz mam A4-Tech Optical GreatEye (WOP-35)



Sensitivity juz jakis czas temu zmienilem na 2.8, na nowej myszce tez jest dobre wiec moze zostanie. Jednak to jest pod Win2K/XP. Pod Win98 jest zupelnie inne sensitivity, w moim przypadku 4. Podajac sensitivity powinniscie podawac nie tylko model myszki ale i system pod ktorym pracujecie bo pod 2000/XP czulosc myszki jest ok. 2 razy wieksza niz pod Win98.



Ja też używam myszki a4tech i jestem z niej bardzo zadowolony.

__________________
Spidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spidi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spidi Znajdź więcej post'ów przez  Spidi Dodaj Spidi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spidi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Zdziwiło mnie to co poiedziałeś bo ja pracuje pod xpkiem i odczucia mam zgoła odmienne. Pod xp mam czułość 5 a pod 98 2.1 Mysle ze wiecej osob moglobysie na ten temat wypowiedziec.

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Spidi
Ja też używam myszki a4tech i jestem z niej bardzo zadowolony.


Ojjj widać,że macie małe wymagania w stosunku co do mychy.... chyba cieszy was sam fakt,że świeci oczkiem ... mam tą myszke i strasznie na nią narzekam .... kto wie może wy też po 3-4 miechach zaczniecie sie wqrzać

DObra lećmy z tymi wadami:
1.połóżnie na niej całą rękę!!! Jest strasznie nie wygodna!! No może wam sie wydawać,że jest oki ale weźcie inna mysz...chociażby kulkową a4tech ce zciętym na 2 boki tyłem... w każdym razie taką wziąłem do łąpy u kumpla i grało mi sie o niebo lepiej niż na tej mojej!!! [aha i lepiej trafiałem ]

2.drgania celownika.... na pewno zauważycie w końcu taki objaw,że myszka leży w miejscu a celownil[kursor] drga!! jest to cholernie wqrwiające.... powiedzmy,że celujecie w gówke a wam leownik tak głupio sie trzepie...

3.gubi sygnał przy bardzo szybkich ruchach.... powiem tyle ja gram na takim sensie,żebym sie mógł odwracać w miarę szybko o 180 stopni.... no i już nieraz sobie trak szybciutko machnąłem a tutaj dalej stoje jak stałem... może w CS sie zbyt szybkich ruchów głównie nie robi ,ale np w quake gdzie macha sie myszką naj nawalony to już jest kompletnie wqrwiające

4.eee te klawisze z boku.... za lekko sie je naciska!! juz się przywzyczaiłem,ale na początku co chwile na nie klikałem...

5.podczas ostatniej sieci gdy już minęła północ czyli ok 9 godzin grania mycha strasznie mi się wyślizgywała z reki ... powierzchnia jest okropnie śliska!!


Powiem tak... na pierwszy rzut oka to myszka jest zarąbista [5 klawichow 2 roli,optyk ] ale moim zdaniej lepiej te 65 zł wydać na porządną kulkową mysz [może być a4techa.... bo kulki mają naprawde fajne!] oczywiście jeżeli chodzi o granie... sam powiem tak.. porządna kulka z 520 DPI jest dużo lepsza do gier od tego gównianego bądź co bądź optyka! Jak już brać sie na optyczną pod gry to chyba takie minimum to jakiś logi za 100zł...a jeszcze lepiej microsoft Inteli explorer 3.0 .... fakt to troche wiekszy wydatek już... ale loooknijcie na recki na www.benchamrk.pl albo na www.tomshardware.pl .... na pewno wybierzecie inną mysze w podobnej cenie z której będziecie dużo bardziej zadowolenie....chyba,że mało gracie w FPP i wolicie wiecej klawichów i 2 role niż dokłdaność . To tyle z mojej strony

EDIR:Aha jeszcze wystepuje w niej BUG z ostatnim zoomem z AWP! tzn jak bardzo delikatnie ruszasz myszką na tym zoomnie to celownik sie wogóle nie przesuwa!!! [sens poniżej 4,0 w XP...wyżej bug nie wystepuje ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RzYdEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Ja grałem kiedyś na 6.7 a tera na 4.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RzYdEk Znajdź więcej post'ów przez  RzYdEk Dodaj RzYdEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RzYdEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:53.    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions