Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Kiedy Demo BROTHERS IN ARMS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

Biedron widze obnirzyles loty, nowyh newsof nie ma normalnie ziom sje starai no i POZDRO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

No dobra : > Bądzmy mili

biedron: tak Cię inny widzą jak piszesz - to jest tutaj twoim wizerunkiem. Jakbyś pisał ładnie i czytelnie oraz z sensem i bez ortografów to by nie było takich pretensji :>
Poza tym masz opcje "edytuj" - nie musisz dawać kilku postów pod rząd.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs down

Ja nie rozumiem tego Randy Pitchford pierw na początku GRUDNIA zapowiada nam że już wkrudce Demo będzie, a teraz napewno jest mu głupio że tak wcześnie nam to powiedział wogle niepotrzebnie, niedość że my sie wkurzamy to jeszcze nie wiemy co oni tam kombinują w tej firmie. Może im się to wydaje śmieszne, ale graczom z pewnością nie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Ja tak patrze ;0 bo zapodali ten topic na #fpp.pl i dziwie sie czemu sie goscia czepiacie za newsy... kolo nie umie pisac, wie o tym, wiec wkleja tutaj jakies informacje i poprostu chce abyscie wy interpretowali je na swoje umiejetnosci. Kolo pisze newsa, wy go poprawiacie i wkladacie na bia.fpp.pl :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez biedron87
Ja nie rozumiem tego Randy Pitchford pierw na początku GRUDNIA zapowiada nam że już wkrudce Demo będzie, a teraz napewno jest mu głupio że tak wcześnie nam to powiedział wogle niepotrzebnie, niedość że my sie wkurzamy to jeszcze nie wiemy co oni tam kombinują w tej firmie. Może im się to wydaje śmieszne, ale graczom z pewnością nie...


.. a nie slyszales o czyms takims jak obsowa w terminach? dnf mial byc tez juz w kij czasu temu i co?PPP ani widu ani slychu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Smile

No ale to jest całkiem inna sprawa. DNF już od jakis lat nic nie słychać a BIA prawie codziennie cos piszczy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

dobrze mowi ! Biedron na administratora fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

Dziękuje z poparcie ;-) Mi wystarczy że mogę dawać NEWsy co jakiś czas, jak tylko cos się dowiem nowego na temat BROTHERS IN ARMS ;-) POZDRAWAIM WSZTSTKICH TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO ;-D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

biedron czuje sie oszukany! mialobyc demo jak bedzie 400 a jest juz 378! i co? nie ma! aaa! jako rekompenstary poprosze potezna lapowke na rzecz 3 panow examinatorow z mojego wydzialu na zaliczenie examinow wszystkich + na pocieszenie jakis dobry samochod :} pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 06:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

zdrowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
biedron czuje sie oszukany! mialobyc demo jak bedzie 400 a jest juz 378! i co?


tak to jest jak sie ma wiadomosci z 2 reki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 08:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Lol, widze, że tutaj aż wrze. Nie wiem czemu ale lubię takie zadymy... szcególnie jak nie są na moim forum =)

A tak apropos to demno nie miało ważyć 520 MB? =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Exclamation

Demo Demo wiem kiedy na 99% będzie Demo !!! A więc na 99% DEMO UKARZE SIĘ 17.03.2005!!! POZDRAWIAM i trzymajcie kciuki ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Unhappy

Ja co ja napisąłem chciałbym bardzo serdecznie Wszytkich przeprosić za to co napisałem ;( To jest prawdopodobna data wypuszczenia pełnej wersji gry a nie demo kurde nie daruje sobie że tak napisałem aha i możecie to zobaczyć na stronce poniżej ;( JESZCZE RAZ WSZYSTKICH BARDZO PRZEPRASZAM ;(


http://www.ubi.com/DE/Games/Info.aspx?pId=1063

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

yy... wiesz, czasem uzywa sie takiego przycisku "edytuj/usuń"... ON NIE GRYZIE!!!

ładny polew tu jest nie powiem

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

NO to ładnie jadą panowie z GEARBOXa zostało tylko do skończenia im : Brothers in Arms work items until done: 251 i jak tak dalej pujdzie to powinniśmy dostać pełną wersje za jakieś 10-14 dni ----> już mi sie poprawich humorek POZDRO

Załącznik: 5_2_100.gif
Załącznik został 170 razy przeglądany.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
myl
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

teraz jest 251

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil myl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do myl Znajdź więcej post'ów przez  myl Dodaj myl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać myl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

widziane z boku, chłopak się stara szuka i znajduje. co najważniejsze informuje resztę o tym co znalazł.
Moze nie jest doskonały i nie pisze "po polsku" ale wam (adminom) też się zdażają błędy.
PO za tym jak krytykujecie innych (taki mały trend zauważyłem u was) to bądźcie sami doskonali, co wam nie zawsze wychodzi. Nie będę rzucał przykładami ale obejrzyjcie stronę i pomyślcie czego brakuje i kiedy była odświerzana.
Miłego oczekiwania na BIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2005 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

nie wiem do ktorej strony podbijasz ze nie ma aktualek.. ale na moje stronie nie widze raczej newsow tresci demo bedzie za 2 dni, dema nie ma bo mialo byc wczoraj a bedzie za tydzien lol juz pisalem o tym.. sprawa 2 nie wiem czy wiesz co to sesja, jesli tak to ci wspolczuje a jesli nie to sie dowiedz, skumasz opcje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2005 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

co aktualiz waszej strony to chyb a nie zauważyłem wielkich zmian więce się pisze o BiA na imperium wp niż na waszej stronie. Co do sesji to chłopaku będziesz musiał się jeszcze długo na męczyć na studiach aby zdobyć wykształcenie takie jakie mam (i napisać kilka prac po 100 stron), a nie kupować wykształcenia w prywatnej szkole wyższej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

no spoko, idac na studia wiedzialem ze bede musial sie "na meczyc" ... a prace to juz "czlopaku" pisalem nie jedna w technikum ale gabarytowo ich nie licze bo liczy sie jakosc a nie ilosc, co do pyrwatnych uczelni to nie dla mnie, anyway po sesji beda newsy chyba ze blazoQ sie tym zajmie

co do imperium wp wlasnie tam wszedlem i niezlego lola przyjalem, widze ze jestes nowy i nie miales czynienia ze stara wersja strony, 3/4 tych newsow bylo jakos miesiac wczesniej na mojej stronie niz tam na wp LOL! faktycznie, bo jak sie nazbiera newsow z ostatnich miesiecy to pozniej mozna dawac codziennie haha

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez strus
a nie kupować wykształcenia w prywatnej szkole wyższej


Widze ze generalizujesz opinie o kilku uczelniach na wszystkie prywatne typowe

Btw, co do bia.fpp.pl, obecnie duzo newsow i bia pojawia sie na News.FPP.pl (o wiele wiecej niz na wp.pl) dla tego blazoq (ktory pisze wlasnie na News.FPP.pl pomoze w prowadzeniu bia.fpp.pl wiec spokojnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

jak widzę, wystarczy zwrocić uwagę na kikla rzeczy aby fpp pozytywnie reagowało. Mam nadzieje że utrzymacie klimat odświerzania strony jak z kilku ostatnich dni jak nie to polecam serwis cengi tam gorączka już rośnie.

Co do szkoły to ja jestem od was trochę starszy i wierzę tylko i wyłacznie w państwowe wykształcenie (patrz ranking szkół wyższych).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

strus i masz racje, bo na prywatnych uczelniach panowie i panie wykladajacy licza tylko pieniazki i nic wiecej, tylko panstwowa uczelnia jest w stanie czegos nauczyc bo faktycznie trzeba tu przysciasc i troche sie pomeczyc nad ksiazkami, dlatego wlasnie wybralem panstwowa.. w sumie najlepsza w poznaniu - politechnike, mozna porownywac z uam, czy ekonomiczna ale ja po technikum wybralem sie oczywiscie na techniczna uczelnie

co do newsow to jutro mam ostatni exam i jesli nie bedzie sesji poprawkowej to newsy beda i to sporo, o ile sie takowe pojawia w sieci, bo nie chce dawac tutaj przypuszczen ktore ktos uslyszal od kogos a tamten jeszcze od kogo innego a 3 od 4 ktory sobie cos ubzdural, staram sie dawac sprawdzone informacje, chociaz jesli chodzi np o temat z demem sam nie wiem kiedy ono juz w koncu bedzie, dalem tego newsa zeby bylo choc troszke jasniej, czas przyniesie kiedy uraczymy pobiegac z garandem po normandii

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

jeżeli jesteśmy zgodni co do tego wszystkiego, to git i sprawa zamknięta.

Co do szkoły, to nie zapomnij kalkulatora na exam bo będzie kiepsko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

no wlasnie nie mozna ani kalkulatora ani tablic, trudny swiat wszystko trzeba miec w glowie i jeszcze swoja kartke przyniesc, wygodni co?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Krizz
no wlasnie nie mozna ani kalkulatora ani tablic, trudny swiat wszystko trzeba miec w glowie i jeszcze swoja kartke przyniesc, wygodni co?


hehe przynajmniej na politechnice gdanskiej mozna miec tablice i kalkulatorki a i nawet czasem swoje sciagi mozna przyniesc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2005 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Exclamation

Brothers in Arms work items until done: 12

Witam wszystkich Dzisiaj został przeprowadzony wywiad z Randy Pitchford wszystkich zainteresowanych zapraszam na poniższą strona a co do Dema to jest szansa że dzisiaj wyjdzie lub jutro, jęśli nie dzisiaj i jutro to na 99% 17 LUTEGO POZDRO


http://www.cgonline.com/content/view/243/2/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2005 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

szybki to ty jestes z tym wywiadem.. [url]http://news.fpp.pl/?pl:news:show:10488::/url]

wywiad wcorajszy P

a nowych filmach slyszal?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2005 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Unhappy

Obyśmy dzisiaj dostali informacje że demo wyjdzie jutro POZDRO

Brothers in Arms work items until done: 66

Go RANDY!!!!!!
Go RANDY!!!!!!
Go RANDY!!!!!!


http://webcam.gearboxsoftware.com/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2005 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:54.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions