Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ludzie z ŚGK poszli po rozum do głowy ... nareszcie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ludzie z ŚGK poszli po rozum do głowy ... nareszcie

gry.wp.pl

ŚGK 4/03 - w piątek w sprzedaży.
Joel; środa, 19 marca 2003

Informacja prasowa: Kioskowa premiera nowego numeru Świata Gier Komputerowych już za 2 dni. Dziś kolejne informacje, a przede wszystkim - wzór okładki wydania kwietniowego! Jak na pewno sami zauważyliście w nowym układzie graficznym stawiamy na przejrzystość.

Z myślą o zminimalizowaniu ceny pisma (przypomnijmy - kosztować ono będzie 5,95 złotych!), zmianie ulegnie rodzaj papieru stron oraz okładki. O zawartość jednak nie musicie się obawiać - 'nowy' Świat Gier Komputerowych, wkraczający do sprzedaży pod hasłem "ŚGK - pismo do czytania" zawierać będzie wysokiej jakości artykuły, z których dotąd był znany. W kwietniowym ŚGK szczególnie polecamy:


Raport Specjalny o tym, w jaki sposób tak zwani ‘specjaliści’ chcą nas wyrwać ze szponów nałogowego grania;
Sześciostronicowy artykuł, w którym staramy się odpowiedzieć na pytanie „Kiedy granie będzie sportem?”
Najświeższe informacje dotyczące m. in. Commandos 3, Homeworld 2, The Movies;
Recenzje najnowszych tytułów, m.in. Rainbow Six: Raven Shield, IGI 2: Covert Strike, C&C: Generals, Splinter Cell;
Poradniki do Haegemonii i C&C: Generals

Szczegółowy spis zawartości numeru podamy wkrótce.


Czyli mam tak jak chce, bez jakiś głupich płyt, sam papier i artykuły na nim, będzie co czytać podczas instalacji softu.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ooo...zajebiscie ... jak tylko bedzie w kiosku to kupuje od razu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 11:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

6 zyli to nie duzo, na miesiac? To nie 20 zyli. To tylko o jedno piwo mniej.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mnie szczegolnie interesuje ten art o sposobach w jakich chca nas leczyc z nalogu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 11:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

A mnie recka R6

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Sam dopisziesz i poprawisz recke gdzie trzeba ;>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

w koncu bedzie mozna cos na kiblu poczytac bez walajacych sie dookola bezuztyecznych plytek

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
w koncu bedzie mozna cos na kiblu poczytac bez walajacych sie dookola bezuztyecznych plytek

I o to mi caly czas chodzilo. Kiedys to bylo moje ulubione pisemko ale jak dodali plytki (i podwyzszyli cene) przestalem kupowac.
A teraz zapewne wroce do czytania!

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

"Kiedy granie bedzie sportem". Ciekawe co w tym artykule napisali i zobaczymy czy tekst bedzie stal na najwyzszym poziomie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Imo granie juz jest sportem. ****nia tylko bo nam Offline.fpp.pl zlikwidowali

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Imo granie juz jest sportem. ****nia tylko bo nam Offline.fpp.pl zlikwidowali


Starajcie sie o ze 2 stronki w pismie

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Unhappy

Ja *******e - czytajcie miedzy linijkami... Oni padaja. Jak robia tak drastyczne ciecia - znaczy sie ze chca ostanim rzutem na tasme wyciagnac sie z tarapatow....

TS 2k3 tez mialbyc kwartalnikiem (ostatnia proba ratunku) i padl....

Teraz nas czeka zawszone CDA....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Ja *******e - czytajcie miedzy linijkami... Oni padaja.


Urodzony optymista. Tu nie chodzi o to, ze SGK pada bo z tego co wiem to tak nie jest. Chodzi o to, ze obecnie gazety maja stalych czytelnikow ktorych zrazic moze wysoka cena. Poza tym - ludzie zwiazani z grami komputerowymi czesto maja dostep do netu. Po co dodawac do gazety cos, co zadowoli 5% czytelnikow i narazi na dodatkowe koszty 100% z nich? Chca byc konkurencyjni to wszystko, a przy obecnych cenach gazet komputerowych ich 5,95 to baaardzo konkurencyjna cena.

Yareq - Ex00 wie ze nie bedzie plytki w SGK od okolo miesiaca. Gadal juz o tym z Orcholskim

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
martinek
Usagi



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Głogów

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Ja *******e - czytajcie miedzy linijkami... Oni padaja. Jak robia tak drastyczne ciecia - znaczy sie ze chca ostanim rzutem na tasme wyciagnac sie z tarapatow....

TS 2k3 tez mialbyc kwartalnikiem (ostatnia proba ratunku) i padl....

Teraz nas czeka zawszone CDA....



I tam. Ja myślę, że tak będzie lepiej. Patrzcie - oceniając tylko wypowiedzi osób, które tu coś skrobnęły - właściwie wszyscy są hepi Jak tylko wyjdzie, biegnę do kiosku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil martinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do martinek Znajdź więcej post'ów przez  martinek Dodaj martinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać martinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Yeah! Znowu bede kupowal pisemka do kibelka Tylko poraża mnie troche ta oprawa graficzna. Nie podoba mi sie taki hi-tech!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Urodzony optymista. Tu nie chodzi o to, ze SGK pada bo z tego co wiem to tak nie jest. Chodzi o to, ze obecnie gazety maja stalych czytelnikow ktorych zrazic moze wysoka cena. Poza tym - ludzie zwiazani z grami komputerowymi czesto maja dostep do netu. Po co dodawac do gazety cos, co zadowoli 5% czytelnikow i narazi na dodatkowe koszty 100% z nich? Chca byc konkurencyjni to wszystko, a przy obecnych cenach gazet komputerowych ich 5,95 to baaardzo konkurencyjna cena.

Yareq - Ex00 wie ze nie bedzie plytki w SGK od okolo miesiaca. Gadal juz o tym z Orcholskim


Jakos tyle lat byly te cd dobre, cen atez a teraz nagle zmiana???

Why??? Ja sie jakimis tanimi wyjasnieniami dla publiki nie zadowole...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Why??? Ja sie jakimis tanimi wyjasnieniami dla publiki nie zadowole...


To sie nazywa marketing. Poza tym przeanalizuj ten topic, zobacz ile osob chetnie kupi SGK i ile osob pochwala tansa gazete bez plyty SGK zaryzykowalo, ale widze ze to im na dobre wychodzi.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja tez pewnie kupie ze wzgledu na cene

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

/me 2
Tak samo było na początq z CDA - qpowałem co miecha, bo fajnie sie czytało, i jeszcze nie kosztowalo az tak strasznie doozo, a teraz - coz - po cholere mam boolic, $ za cdki z softem, który bez problemowo moge sobie zassac z neta.
A i texty ichnie już nie są takie ciekawe jak kiedyś...
Czas poczytac troszke wypocin Yavor'ka

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
To sie nazywa marketing. Poza tym przeanalizuj ten topic, zobacz ile osob chetnie kupi SGK i ile osob pochwala tansa gazete bez plyty SGK zaryzykowalo, ale widze ze to im na dobre wychodzi.

Jakos malo reprezantatywna grupe stanowimy - sami internauci...

Nie wszyscy maja dostep do sieci...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

mnie za to poraza logo, co za bezguscie
a gazete zwazajac na koszty i dziure czasowa powstala
w wyniku powrotu brata ze szkoly i jego checi spedzenia 2h przy kompie
kupie jak najbardziej :>

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

dajcie mi na nich namiary oddam im swoje logo za darmo
w imie idei

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Edytowane przez szpak dnia 20-03-2003 o godz. 04:33

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Mnie tylko ciekawi po kiego grzyba wy te pisma wogole kupujecie? Ale to inna inszosc.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 06:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Jakos malo reprezantatywna grupe stanowimy - sami internauci...


Wiesz co to sa badania rynku? Widocznie bardziej im sie oplaca sprzedawac wiecej i taniej, niz mniej i drozej.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 07:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Duzo osob ma modem i nie ma czasu na przegladanie sieci, i wczytywanie sie w info. Taka gazetka to dla nich raj - 6 zl i masa infa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez naenun
dajcie mi na nich namiary oddam im swoje logo za darmo
w imie idei



Sorry ale imo twoje logo to bezguscie
Do tego typu okladki jest absolutnie zbyt fikusne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Jakos tyle lat byly te cd dobre, cen atez a teraz nagle zmiana???

Why??? Ja sie jakimis tanimi wyjasnieniami dla publiki nie zadowole...


"Nie znam się. Nie orientuję się. Wogóle zarobiony jestem" ale powiem Luc, że albo masz rację albo się mylisz
Masz rację - bo często firmy robią takie numery jak jest strach przy dupie, a wtedy z reguły jest już za późno i takie działania tylko przedłużają agonię (choć pozwalają się troszkę odkuć)
Nie masz racji - bo wg teorii zarządzania zmianą - właśnie jak jest dobrze lub bardzo dobrze to trzeba zacząć kombinować co zrobić, by za chwilę nie obudzić się z ręką w nocniku.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

/me idzie dalej tesknic za starym dobrym ss'em i decybeliuszem...

blah, to juz nie sa te same gazety ktore czytalo sie od deski do deski z wypiekami na twarzy - ss mial swoj niepowtarzalny klimat i autorow, ktorzy sprawiali, ze pismo bylo jedyne w swoim rodzaju i mialo prawdziwy autorytet u odbiorcow - tamto jest takie nijakie, nie sadze by dorastalo ss'owi do numeru 60

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

swoj styl to mial gambler i ts - ss byl swietny ale wlasnie imo brakowalo mu wyrobionego konkretnego stylu

a po zniknieciu tych 3 tytulow na rynku ostaly sie jeno marne szmatlawce... ehh...

btw - a pamieta ktos gazetke computer studio ? jak sie nie myle to byl pra-przodek gier komputerowych wlasnie

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Pamiętam Computer Studio.

SS byl fajny jak mial KGB, jak zaczeli kombinowac i dodawac coraztowiecej niepotrzebnych rzeczy to przestalem lubic to pisemko.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:05.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions