Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Editing > kto?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Fatal mapka mi sie podoba , ale mam kilka zastrzezen:
1. Moim zdaniem ulice sa za szeroki
2. Do tego ogrodka powinno byc jeszcze wejscie z boku
3.W tym magazynie obok czolgu powinna byc jakas sciana od ulicy
4. Na ten budynek gdzie mozna wejsc po rynnie to mysle ze powinna byc jeszcze rynna z drugiej strony
5. Zrob cos takiego zeby byly jakies trikjumpy, np. po latarni czy co takiego.

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wink

Spox w zasadzie wszytko juz jest prawie porawione próż czerokości ulicy ale taka jest dobrze... a co do trickjumpów już w zasadzie jest sporo zrobione... mapka jeszcze się robi tzn poprawiam czołg bo tamten był narmierne brzydki.. ten co robie będzie wzorowany na takim jednym czołu z II wojny (daje załącznik) a ile mi się uda odwozrwać to się okaże

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

a daj mi mape do zassania

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Question

Hmmmm i tu jest problem bo widzisz to jest tak że jak narazie (beta wersja mapki w zasadzie właśnie zgrywam nową wersje na serv jest na FTP *Av*) niestety nie wiem jak to zrobić by nie dwać wszytkich hasła i logina na serv (no wiecie nie moge tak dawać wszytkim bo to jest bardziej śmiercionośne niż rcon bo masz dostęp do kompa i jego dysku twardego całego !) a mapka zajmuje juz pewnie ponad 5 MB... najlepiej by był gdybym dał to takiemu dukowi (UT.pl niestety ma problemy z ftp a szkoda ) który zgra to na orga i stamdąd wszyscy sobie pociągniecie a tymczasem możecie sobie zgrywac z serv (jak wchodzisz w q3 na serv Av to ciągnie różne mapki a wśród nich jest moja... jakby co tylko dla ambitnych - przekaz nie przekracza 2 kb/s :/ ) jak narazie testuje mapke tą najnowsza i zara zacznę skracać tekstury (zajmuje u mnie 15 MB !!! bo są tekstury wszytkie nie tylko te co używam...)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez F4+4L
Hmmmm i tu jest problem bo widzisz to jest tak że jak narazie (beta wersja mapki w zasadzie właśnie zgrywam nową wersje na serv jest na FTP *Av*) niestety nie wiem jak to zrobić by nie dwać wszytkich hasła i logina na serv (no wiecie nie moge tak dawać wszytkim bo to jest bardziej śmiercionośne niż rcon bo masz dostęp do kompa i jego dysku twardego całego !) a mapka zajmuje juz pewnie ponad 5 MB... najlepiej by był gdybym dał to takiemu dukowi (UT.pl niestety ma problemy z ftp a szkoda ) który zgra to na orga i stamdąd wszyscy sobie pociągniecie a tymczasem możecie sobie zgrywac z serv (jak wchodzisz w q3 na serv Av to ciągnie różne mapki a wśród nich jest moja... jakby co tylko dla ambitnych - przekaz nie przekracza 2 kb/s :/ ) jak narazie testuje mapke tą najnowsza i zara zacznę skracać tekstury (zajmuje u mnie 15 MB !!! bo są tekstury wszytkie nie tylko te co używam...)


Mam taką małą prośbę ... wyślijcie mi sowje mapki, które zrobiliście, wiem wiem nie jestem w temacie, ale chętnie sobie pogram ... -
[email protected]

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Angry

Blood.... kurde moze byś czytał na to co odpowiadasz bo to sie staje irytujące 2 posty temu (ten na który odpowiedziałeś) wyjaśniałem czemu nie można ściągnąć mapke i dlaczego nie na skrzynki .... a tera wyjeżdżasz mi dajcie mapki na maila.... Stary nim odpowiesz przeczytaj chociaż to na co odpowiadasz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez F4+4L
Blood.... kurde moze byś czytał na to co odpowiadasz bo to sie staje irytujące 2 posty temu (ten na który odpowiedziałeś) wyjaśniałem czemu nie można ściągnąć mapke i dlaczego nie na skrzynki .... a tera wyjeżdżasz mi dajcie mapki na maila.... Stary nim odpowiesz przeczytaj chociaż to na co odpowiadasz...

SOrka, ale nie chailo mi sie czytac, len ze mnie i tyle, daj znac jak już będzie je można skądś ściągnąć

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

ahaha

Loy prubny prawdopodobnie bedzie mniej więcej taki :

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 00:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: ahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Loy prubny prawdopodobnie bedzie mniej więcej taki :

no spoxik

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: ahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Loy prubny prawdopodobnie bedzie mniej więcej taki :

Mi też się podoba, a z kim robisz tą stronkę ?

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Z luźnym i fatalem

niestety teraz robie też www.anime.risp.pl i nie mam czasu tego w html/php wzxucić!kto jest hentny moge udostepnić pliki psd!

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Smile

UWAGAAAA !!! (no trzeba was obudzić)
Zrobiłem kolejną mapke i mi się podoba jest na serv free.of.pl LOGIN: "FATALINET" HASLO: "18095494" mapka wabi sie ut_graveyard. Możliwe że pojawi sie na orgu ale nic nie gwarantuje więc ciągnąć puki można


PS: MaM do was uwage (do tych co robią mapki) róbcie małe (takie 1v1 2v2) bo je zdążcie skończyć nim wam się znudzi (a po za tym potrzebne są mapki 1v1 i 2v2 bo turniej z Aimem chcemy zorganizować 1v1)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Smętarz ???

quote:
Napisane oryginalnie przez F4+4L
UWAGAAAA !!! (no trzeba was obudzić)
Zrobiłem kolejną mapke i mi się podoba jest na serv free.of.pl LOGIN: "FATALINET" HASLO: "18095494" mapka wabi sie ut_graveyard. Możliwe że pojawi sie na orgu ale nic nie gwarantuje więc ciągnąć puki można :P
PS: MaM do was uwage (do tych co robią mapki) róbcie małe (takie 1v1 2v2) bo je zdążcie skończyć nim wam się znudzi (a po za tym potrzebne są mapki 1v1 i 2v2 bo turniej z Aimem chcemy zorganizować 1v1)




www.free.of.pl
STRONA O PODANEJ NAZWIE JESZCZE NIE ISTNIEJE LUB ZOSTAŁA USUNIĘTA.
<płacze>

ps.chyba że jako njuba netowa robię coś nie tak ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: Smętarz ???

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA



www.free.of.pl
STRONA O PODANEJ NAZWIE JESZCZE NIE ISTNIEJE LUB ZOSTAŁA USUNIĘTA.
<płacze>

ps.chyba że jako njuba netowa robię coś nie tak ?


proponuje uzyc jakiegos klienta ftp (np. windows commander) polaczyc sie z free.net.pl zalogowac, podac haslo zgodnie z wyzej podanymi i sciagac

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Talking Dzięki luzny

Dzieki Luzny sam bym tego lepiej nie ujął i jak tam podoba się wam dawać opinnie i prośby co zmienić


PS: Prawdopodobnie zacznę robić mapke ut_church (parafia ) bo w zasadzie jest idealny pierwowzór parafia św. Władysława (hyhy sam do niej uczęszczam, nie myslcie że ze mnie taki chociaż niezły byłby ubaw gdyby to wszytko była ściema i przyszedłbym w sutannie ) ale ten budynek to majstersztyk archtektury duzo łuków i do tego toładnie wygłada i jest symetryczne jakby stworzonye do TS albo TDM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Fatal..na razie tajemnica......

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Fatal..na razie tajemnica......

Fatal, coś jest nie tak, bo jak pisuje hasło to mi wyskakuje komunikat "Błędne hasło" ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Question

Może źle wpisałeś powtarzam jeszcze raz dla wszystkich

ADRES: Free.of.pl
LOGIN: Fatalinet
HASŁO: 18095494

TO napewno działa bo sam wchodze...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Unhappy Wielkie sorry

Sorka was wysłałem nie tą mapke ta była nie ta co chcaiłem juz się zgrywa prwaidłowa mapka (skończona prawie) wszytkich co sie dzielnie męczyli ściągająć przepraszam i zachęcam do zgrywania finałowej wersju którą sprawdziłem i jest spox.
Podaje jeszcze raz
adres: free.of.pl
login: fatalinet
hasło:18095494

wypuściłem cykl 2 mapek swoich jedna to ut_ulica a druga to owa ut_graveyard obie są w pliku fatalmappack.rar w katalogu UT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Spox. Bez śmiechów pliss ...

Taaa...eee...hmm...no właśnie, tego ... Mam już klienta FTP, a może raczej jakiś menago plików, Magellan Explorer się zwie, wszystko ładnie działa, za wyjątkiem FTP właśnie, do tego adresu co go F4t4L podałeś ani się logged ani connect nie mogę.
Więc pytanko lamerskie: do takiej operacji zewnętrzne IP jest potrzebne ? Pewnie nie, ale np. przez mikrofon sobie w icq pogadać nie mogę ani przez gg pliku przesłać z powodu j.w. więc myśle że z ftp podobnie, czy coś ?

Tadaaam... poszło na Windows Commanderze.
Thx.Zaraz zbadam tego smętarza ;)

Edytowane przez panNA dnia 11-04-2002 o godz. 00:20

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Talking

Widze że jak narazie jesteście pożarci (nie ma was) robnieniem mapek wszelkie pytania mozecie składać do mnie, postaram sie odpowieidzeć gg: 2163015

PS Kto grał w cpm to wie co to jest za mapka cpm1a (robie ja na styl i wykonanie ut

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez F4+4L
Widze że jak narazie jesteście pożarci (nie ma was) robnieniem mapek wszelkie pytania mozecie składać do mnie, postaram sie odpowieidzeć gg: 2163015

PS Kto grał w cpm to wie co to jest za mapka cpm1a (robie ja na styl i wykonanie ut


a widziales mapki padmana? sa swietne kiedys myslalem aby taka przerobic lub chociaz zrobic cos podobnego, ale checi mi zabraklo

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wink

No nie widizałem ale chętnie przyjmę linka albo coś i sobie je zlookam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez F4+4L
No nie widizałem ale chętnie przyjmę linka albo coś i sobie je zlookam

prosze bardzo, juz zapodaje
padgarden
padkitchen
i jescze dwie mapki w tym samym klimacie
room2
mctf

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY

prosze bardzo, juz zapodaje
padgarden
padkitchen
i jescze dwie mapki w tym samym klimacie
room2
mctf






jak juz bedziesz mial jakas grywalna wersje mapki i chcial ja przetestowac jako beta - to sie zglos, zasadze ja u siebie i sie ludzie wypowiedza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 05:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

gyhahaha strona o mapach rusza lada dzień tylko trzeba server załatwić...co do tego to ut.pl lub org :> grafa strony o tu do obejżenia :/

www.anime.risp.pl/spis/index.htm

powinien działac

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 06:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
gyhahaha strona o mapach rusza lada dzień tylko trzeba server załatwić...co do tego to ut.pl lub org :> grafa strony o tu do obejżenia :/

www.anime.risp.pl/spis/index.htm

powinien działac





no to super.
jak tylko bedziesz mial jakas mapke GOTOWA do obadania to daj znac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 03:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

hehe gotowa w 82% powinna byc za kilka dni!

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 07:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

hehe gotowa w 82% powinna byc za kilka dni!

aha to mapka do ctf!!no tdm i ffa też pograsz ale do TS moim zdaniem zła!

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 07:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Powiedzcie mi skad mam sciagnac tego radianta bo u was na sronce link jeszcze nie dziala.Najlepiej jak bycie go do posta zalaczyli jesli oczywiscie jest maly objetosciowo.Thx

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:34.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions