Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co sadzicie o polskich adminach... ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
niema to jak dorwać się do władzy


od razu widac, ze nie bylbys dobrym adminem, jesli w takich kategoriach myslisz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 09:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

Talking

zbaczacie z tematu. Mi sie kiedys fajna historyjka przytrafila (chyba na nullu ktoryms) na ekranie wyswietlal sie napis "Ten serwer uzywa trybu Cheats, wpisz gg money w konsoli" i chyba z 10 osob sie na to nabralo bo nagle serw opustoszal

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
zbaczacie z tematu. Mi sie kiedys fajna historyjka przytrafila (chyba na nullu ktoryms) na ekranie wyswietlal sie napis "Ten serwer uzywa trybu Cheats, wpisz gg money w konsoli" i chyba z 10 osob sie na to nabralo bo nagle serw opustoszal

Admin zrobil miejsca dla kumpli ]] GG - chyba ci puszcza demo, ktorego nie masz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LooKOuT!
[NSA]LooKOuT!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 71^

ooo taaak...
Polscy admini sa zajebisci zwlaszcza SPECNAZ
gram sobie na null 1 czy tam 2 nie pamietam nagle widze bialy text na ekranie "BAN ZA CZITY !!!!!!!" .... tia... dzieki wam wielkie za bana cd-keya i tak zmienilem ale nie rozumiem takich ewidentnych PAŁ ktore banuja... JA NIE CZITOWALEM QWA JAK MACIE TO POKAZCIE DOWODY !!! i wielkie dziex dla was !!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LooKOuT! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LooKOuT! Znajdź więcej post'ów przez  LooKOuT! Dodaj LooKOuT! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LooKOuT! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


od razu widac, ze nie bylbys dobrym adminem, jesli w takich kategoriach myslisz...


a w jakich kategoriach mysla Twoi admini?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 12:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

a w jakich kategoriach mysla Twoi admini?



socjalistycznych pewnie

wspoolne dobro i praca aby wszystkim sie zylo lepiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bOleK
I am the great Cornholio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gdańsk

trudno okreslic polskich adminow jako ogol... sa rozni niektorzy super a niktorzy to lamusy, bo na przyklad zdarzaja sie kolesie wpadajacy na server gdy dopiero co byl vote na jakas mape, a taki glupi admin zmienia na swoja ulubiona bez zadnego vota tylko po to zeby sobie na niej pograc nie zwazajac na to ze wiekszosc graczy nie chce tej mapy oj namieszalem

__________________
mail me: [email protected] | 814986

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bOleK Znajdź więcej post'ów przez  bOleK Dodaj bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez LooKOuT!
ooo taaak...
Polscy admini sa zajebisci zwlaszcza SPECNAZ
gram sobie na null 1 czy tam 2 nie pamietam nagle widze bialy text na ekranie "BAN ZA CZITY !!!!!!!" .... tia... dzieki wam wielkie za bana cd-keya i tak zmienilem ale nie rozumiem takich ewidentnych PAŁ ktore banuja... JA NIE CZITOWALEM QWA JAK MACIE TO POKAZCIE DOWODY !!! i wielkie dziex dla was !!!!


dobra nie badz smieszny, bo teraz juz JEST WSZYSTKO NA BOARDZIE CS.PL i **** PRZECZYTAJ LAMO I NIE CHITUJ!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


logi z lutego to byl przyklad... znam Naomi i nie zauwazylem jakiegos dziwnego zmniejszenia aktywnosci kopania w stosunku do stycznia... szkoda, ze tak prostych rzeczy nie rozumiesz...



Goos ja ostatnio zauwazylem ze twoi admin mniej kickuja za kampienie (np. Dziniu ale to moze dlatego ze sami czesciej kampia ) i dobrze. Moim zdaniem powinni wyrzucac ale z umiarem popatrzec co dany koles robi a nie kicknac czy dac bury odrazu. Ja rozumiem ze jak kole kampi na respie bedac w stronie atakujacej (przynajmniej w teori atakujacej bo zwykle strona broniaca jest ta ktora sie pcha zamiast sie bronic ale to juz inna sprawa...)
i robi to co runde przedluzajac innym czas oczekiwania i powodujac ich zdenerwowanie - za cos takiego admin powienien dac ostrzezenie a jesli to nie poskutkuje to dac kicka i po sprawie.
Co do Naomi to juz inna historia ale fakt ostatnio sie uspokoil (swoja droga moglby sobie wymyslic lepszy nick bo ten daje do myslenia czy nie jest przypadkiem transwestyta ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

przy okazji kiedy goos tutaj zaglada to mam pytanie pewnie, ktore na pewno juz ci ktos zadawal: Czy na TG jest jakis paladyn csguard albo cos ?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tam nie ma nic takiego, ale sa wspanialomyslni admini, ktorzy sami wiedza kto jest cziterem i komu trzeba dac bana!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 21:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
tam nie ma nic takiego, ale sa wspanialomyslni admini, ktorzy sami wiedza kto jest cziterem i komu trzeba dac bana!

podobno GooS ma jakies programy anrycziterskie ktorymi sie nie chwali ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

podobno GooS ma jakies programy anrycziterskie ktorymi sie nie chwali ...


aha.......
to taki z niego cwaniak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 13:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


od razu widac, ze nie bylbys dobrym adminem, jesli w takich kategoriach myslisz...



Ocena urzytkownika nadana

ech szkoda słów (posta)

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


coz... zdarza sie i tak... osoby kampiace po stronie atakujacej, nad wyraz klnace sa banowane czasowo na,zalezy ile mi sie wklepie, srednio 90 min... osoby nie wyrazajace szacunku do adminow, procz znanych graczy, z ktorymi jako tako sie znam, dostaja perma, to samo cziterzy rzecz jasna...

procz tego dopisuje bany z czarnej listy... kilka dni temu dodalem ponad 60 banow...


zgadzam się......czasem trace ochote na CS'a bo nie kce mi sie czekać az kampy zginą (gdy ja nie zyje)...
i jak na razie nie widziałem lepszego sposobu na nieatakujących terro na de_dust...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

No ja tak samo!

Na takie lamki nie ma sposobu, taki imbecyl sie skampi to nie mozesz mu nic zrobic procz zwyklinania, a to odpada!

Dlatego chwala GooSowi i TG za to chociaz proboja robic pozadek!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

a w jakich kategoriach mysla Twoi admini?



oni nie wiem, ale wiem jak ja mysle i wiem jak im przykazalem adminowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 13:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Goos ja ostatnio zauwazylem ze twoi admin mniej kickuja za kampienie (np. Dziniu ale to moze dlatego ze sami czesciej kampia ) i dobrze. Moim zdaniem powinni wyrzucac ale z umiarem popatrzec co dany koles robi a nie kicknac czy dac bury odrazu. Ja rozumiem ze jak kole kampi na respie bedac w stronie atakujacej (przynajmniej w teori atakujacej bo zwykle strona broniaca jest ta ktora sie pcha zamiast sie bronic ale to juz inna sprawa...)
i robi to co runde przedluzajac innym czas oczekiwania i powodujac ich zdenerwowanie - za cos takiego admin powienien dac ostrzezenie a jesli to nie poskutkuje to dac kicka i po sprawie.
Co do Naomi to juz inna historia ale fakt ostatnio sie uspokoil (swoja droga moglby sobie wymyslic lepszy nick bo ten daje do myslenia czy nie jest przypadkiem transwestyta ).



1. ja zawsze patrze co koles robi jesli chodzi o kampienie
2. nick Naomi to Jego sprawa, nie moja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 13:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]RAPTOR
przy okazji kiedy goos tutaj zaglada to mam pytanie pewnie, ktore na pewno juz ci ktos zadawal: Czy na TG jest jakis paladyn csguard albo cos ?


moge powiedziec o PB + Screener... o innych zabawkach niestety nie moge powiedziec...

co do paladina to nie jestem jakos w ogole przekonany... robi On furore w zasadzie tylko w .pl jako zastepstwo PB... z tego co widze to teraz Cheating-Death zaczyna normalnie wygladac i dosc konkretnie... Csguard niestety skanuje pliki na dysku i mozna dostac bana za pusty plik o nazwie ogc.dll na przyklad... o czym uswiadomil wszytskich niedawno Tombstone, a o czym bylo wiadome od poczatku przeciez...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 13:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV


Ocena urzytkownika nadana

ech szkoda słów (posta)



ROTFL! to nie pisz... a oceny mnie jakos wala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 13:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


moge powiedziec o PB + Screener... o innych zabawkach niestety nie moge powiedziec...




Te inne zabawki chociaz dzialaja czy tylko tak mowisz (czemu na przyklad inni nie maja takich rzeczy)?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Bo GooS ma swoj hakerski stuff i nikomu go nie da.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 18:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

To chyba dobrze! Jesli ten Stuff malo znany i nie popularny to napewno nie ma na niego jeszcze sposobu! i tajac to GooS ma asa w rekawie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie było cuśtakiego:
admin (nie pamiętam qtoory) zabił swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisał ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie następna runda to włączył spowrotem.....



o wlasnie.. to mnie BARDZO denerwuje... wylaczy i wlaczy tk_punish i zadowolony gra dalej ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]RAPTOR


Te inne zabawki chociaz dzialaja czy tylko tak mowisz (czemu na przyklad inni nie maja takich rzeczy)?



dzialaja
jestem zobowiazany tajemnica

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 01:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

teoria spisku

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS


dzialaja
jestem zobowiazany tajemnica



COOL .

To tajny projekt rzadowy wspomagany przez FBI i CIA w miedzynarodowej wojnie z cziterami ! Narazie tylko najbardziej zaufani agenci goi otrzymuja !

Wniosek : GOOS to szpieg USA !!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja ostatnio dostałem bana, za ten celownik co był w grudniu w newsach na cs.pl i fpp.cs.pl (fixed11.dll)

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: teoria spisku

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Wniosek : GOOS to szpieg USA !!!


Wiedzialem, ale on nie chcial sie przyznac!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:19.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions