Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sensitivity...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Lightbulb Sensitivity...

yO! Jestem nowym graczem Cs'a i musze przyznać, że nie idzie mi najgorzej (przynajmniej ostatni w teamie nie jestem) , i mam pytanie do was... Na jakim sensie gracie ?? Ja osobiście preferuje 7.0
BTW: PLZ nie wyzywajcie mnie od lam i nie kasujcie tego topicu, bo chciałbym wiedzieć na jakich sensach grają mastahy .
BTW2:Edytowałem ten post po dość długim czasie, i od cs1.5 gram na sensie 7.0 !

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Edytowane przez Seaon dnia 02-10-2002 o godz. 18:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Nie wiem czy wiesz ale sensitivity zalezy od rozdzielczosci , rozmiaru monitora , no i oczywiscie wlasnych upodoban ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Chodzi o to ze na innej rozdzielczosci twoje sesnitivity bedzie powodowac szybszy albo wolniejszy ruch (jest to wprostproporcjonalne).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Mantis: A ja myslalem, ze "sens" zalezy od myszki, ale widac, ze sa lepsi "fachowcy" (zart)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Chodzi o to ze na innej rozdzielczosci twoje sesnitivity bedzie powodowac szybszy albo wolniejszy ruch (jest to wprostproporcjonalne).


Przyznam się szczerze, że nie widzę żadnej zależności między rozdzielczością ekranu a działaniem myszki. A może w wyższej rozdziałce po prostu bardziej ci "zarywa" i myszka przez to chodzi inaczej?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

nie skasuje topicu, bo jeszcze nie widzialem tutaj tematu o sensie..

ja osobiscie gram na myszce a4tech solo 315 i mam sensa 2.0
i nie odczuwalem roznicy przy roznych rozdzielczosciach..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

6.0

ja, majac a4tech www11 (niektorym wydaje sie duza..mi tam pasuje), gram na sensie 6.0. kiedys probowalem na mniejszych, ale cos duzy sens mi przypasowal i tak zostalo. ale z tego co sie orientuje (moze jestem w bledzie wiekszosc 'zawodowcow' typu nipy graja na malych sensach...ee prawda to?

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 6.0

Kiedys 16 !!
Tera 2.0 [mysz A4 Tech www25] @ 640 x 480

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

bahhaha 16
ja kiedys mialem okolo 12
teraz gram na 2.6 :o
oale od jakichś 2 tygodni..wczesniej bylo 3....
a gdy kucam to zmienia sie na 2.3 (podobno pomaga w celnosci aktualnie w fazie testow u mnie)
a jak se przegładałem configi NiPow to najmniejsze sens bylo 1.2??? (cos dalej) a najwyzsze 2.45 więc nieźle wymiatają...tylko zastanawiam się jak oni sie odrwcają??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Whoo-haaaa...

Nice panowie, ja mam mysz Logitech Monorail, rozdzielczość mam 800x600 i sens 7.0 , kiedyś grałem na 3.0 potem, 3.5 (cs1.3&cs1.4) ale jakoś mi cienko szło (czyt. Typ we mnie wali, a ja nie zdążyłem w niego wycelować ).
BTW: Jak ktoś może grać na sensie 20 ???? Jeden ruch ręką i obrót o 720 stopni .
BTW: Źle napisałem nazwę swojej myszki , ona nie nazywa się "Monorial" tylko "MonoRAIL".

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Edytowane przez Seaon dnia 02-10-2002 o godz. 18:45

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Ja gram na sesnie 12.9 , ale cos mi sie wydaje ze to chyba troche za duzy !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

jak dla mnie sens zależy od tego jak masz ustawioną myszkę w windowsie (jej szybkość)....jak masz mały sens w windowsie to mozesz sobie ustawić dosyć wysokie sensitivity w grze.....

ja mam 4.0 ale nie jestem mastahem

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

16??? to mozliwe? :O

ja zaczalem z sensem 5. po jakims czasie jak przegladalem config heatona to zauwazylem ze ma sens chyba 1.284. nie moglem sie nadziwic... wiec sprobowalem. na poczatku bylo cieszko ale sie przyzwyczailem. nie umiem juz teraz grac na wyzszych niz 2... szukam teraz dla siebie optymalnego sensa... 1.284 to troche za malo a 2 to juz za duzo... niedlugo juz chyba dojde i wtedy bedzie gut

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

A ja mam Logitech Wingman Gaming Mouse , monitor samsunga 17 " , rozdzielczosc aktualnie 640x480 (wczesniej 1024x768) i mam sensitivity 4.8

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Ja kiedys mialem 1.5 :> a teraz mam 2.5
Myszka Logitech mouse man , rodzielczosc 800 x 600

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: 16??? to mozliwe? :O

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
ja zaczalem z sensem 5. po jakims czasie jak przegladalem config heatona to zauwazylem ze ma sens chyba 1.284. nie moglem sie nadziwic... wiec sprobowalem. na poczatku bylo cieszko ale sie przyzwyczailem. nie umiem juz teraz grac na wyzszych niz 2... szukam teraz dla siebie optymalnego sensa... 1.284 to troche za malo a 2 to juz za duzo... niedlugo juz chyba dojde i wtedy bedzie gut

tez sie nad takim zastanawialem (miedzy 1.5 a 2)...i powiedz mi...jak ty sie odwracasz gdy wyskoczy ci ktos z tylu ??
bo na sens 2.6 to na odwrot starcza mi akurat podkladka.....jeszce przy trosze mniejszym jakos da rade...ale 1.3??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Senstivity 1.34 Chyba najmniejsze z was tutaj.
Myszka - Nie powiem bo nie bylo o to pytania

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Myslicie, ze jak macie mniejszego sensa to lepsi jestescie??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 15:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Cool 1.284...

LoL, klan NiP znam, o HeatoNie też słyszałem (słyszałem również o tym, że NiPy grają na małych sensach ), ale żeby grać na sensie 1.284 :?, tego to ja nigdy nie zrozumię
By The Way: Ile trzeba wykonać ruchów żeby się obrócić o 360 stopni ??

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Edytowane przez Seaon dnia 02-10-2002 o godz. 18:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Wow!! A gram na 11 i nie wiem jak mozna ponizej, ale skora tak wielu z was gra na bardzo niskim sens to tez sprobuje.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Re: 1.284...

quote:
Napisane oryginalnie przez Seaon
LoL, klan NiP znam, o HeatoNie też słyszałem (słyszałem również o tym, że NiPy grają na małych sensach), ale żeby grać na sensie 1,284 tego to ja nigdy nie zrozumię
By The Way: Ile trzeba wykonać ruchów żeby się obrócić o 360 stopni ??



naprawde nie jest tak zle... choc jak ktos jest z tylu to niestety taki sens jest dosc duzym minusem... a moze maly sens jest lepszy na klanowki (latwiej wycelowac itp...) a wiekszy jest lepszy na ffa gdyz jest tam wiecej ludzi i duzo czesciej sie zdarza ze nie wiesz skad do ciebie sie strzela? nie wiem czy to prawda ale wydaje sie logiczne

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking hehe

Trzeba jednak przyznać, że mały sens jest dużym minusem (a może plusem ??), chociaż i tak większość z was zmiotła by mnie w pył .

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Edytowane przez Seaon dnia 02-10-2002 o godz. 18:50

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
nie skasuje topicu, bo jeszcze nie widzialem tutaj tematu o sensie..

ja osobiscie gram na myszce a4tech solo 315 i mam sensa 2.0
i nie odczuwalem roznicy przy roznych rozdzielczosciach..



LOL c35 mam identycznie taki sam sprzet

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

a ty, N3o, na jakim sensitivity grasz?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoaS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Turek

pfff .. ja gram na 1.7 @ 800x600 myche mam a4techa za 7 zl

__________________
this sucks.
- 1460947

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoaS Znajdź więcej post'ów przez  BoaS Dodaj BoaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

sens 1.2 teraz gram a ciebie n3o już nie kocham nawet reki mi nie podałes w CL jak z GaS'em się śmialiśmy jak kolo cibie tyle sprzętu leżało !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o


LOL c35 mam identycznie taki sam sprzet



hehe tylko szkoda, ze mimo sprzetu, nie gram tak jak Ty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Malkovic
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Red face

aaa... ja gram na sensie 6.3 a planuje zwiekszyc na 7

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 21:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

hmm Cali to Ty mi miales podac a nie ja Tobie, ja Cie nie znam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:32.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions