Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Regulamin serwera Most-PL
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Regulamin serwera Most-PL

Witamy na serverze MOST-PL

Kilka słów wstępu ...
A wiec server stoi na 2MB łączu , a opiekę nad nim sprawują ludzie .. z drużyny.. lub jak kto woli z klanu -=M=-
Po kilku tygodniach "działania" doszliśmy do wniosku ze trzeba stworzyć jakieś "info" czy coś w rodzaju regulaminu
ponieważ często się zdarzają przypadki niepotrzebnych dyskusji .. waśni .. wręcz wyzwisk w grze.
Czasem wyrzucamy kogoś .. i może nie wiedzieć za co .. teraz już będzie wiedział

1. Ustawienia servera sa takie.. aby jak najbardziej "przypominały" prawdziwe pole walki..
dlatego można zabić "swojego" równie łatwo jak wroga..
dlatego miny zabijają zarówno swoich jak i przeciwną drużynę ..
dlatego nie ma żadnych ograniczeń co do "broni" ... (mam tu na myśli wieczne narzekanie na snajperów..
już kilkukrotnie spotkałem się z sytuacja ze byli oni "wyzywani" w grze wręcz obrażani..)
Jeśli komuś się to nie podoba.. trudno .. jest tyle innych serverów...

2. Każdemu czasem poziom adrenaliny podniesie się na tyle.. ze szpetnie przeklnie. Rozumiemy to.
Ale prosimy mimo wszystko o zachowanie "umiaru" i raczej panowanie nad tym.
Będziemy wyrzucać z serwera osoby, które będą nadużywać wulgarnych słów.
Wszelkie wyzywanie innych graczy.. obrażanie.. i chamskie zachowanie będzie tępione.

3. Na "stronce" da się sprawdzić, kto aktualnie gra.. i w jakiej drużynie... i tu wielka prośba do was...
sprawdzajcie przed wejściem do gry "rozkład sił" w drużynach.. i wchodźcie do słabszej .. mniej liczebnej
Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć ze duża dysproporcja w liczebności graczy w drużynach często psuje
cała przyjemność z gry. Możemy my to "regulować" .. prosząc.. usuwając.. graczy z liczebniejszego zespołu
ale chyba i dla was.. i dla nas będzie "zdrowiej" gdy sami o to zadbacie.

4. Umyślne "mordowanie" graczy ze swojej drużyny będzie nagradzane banem....


Na koniec dobra rada...
Serwer .. jak już pewnie większość z was zauważyła .. prowadzi "statystyki" jeśli ktoś z was chce zmienić "ksywę"
to zanim ja zmieni (koniecznie przed zmiana !) niech skontaktuje się z którymś z nas... poprawimy

Życzymy Wam miłej zabawy

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Ogólnie myśle ze MOST jest niezłym serwerem ale przydałoby sie kilka ulepszeń. Za najważniejsze uważam konieczność założenia na serwerze programu który bedzie usuwał graczy z wysokimi pingami. Przez nich czasami gra naprawde staje sie denerwująca. To rozwiązanie stosowane jest na większości dobrych zagranicznych serwerów i bardzo usprawnia gre. Wiem że niektórzy gracze specjalnie włączają programy które zwiększają im ping ( kazza, emule itp.) i w ten sposób oszukują innych graczy. Sam osobiscie miałem kilka razy przypadek że koleś z pingiem 1000-2000 był właściwie nie do zabicia. Proponuje adminom serwera rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-09-2003 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

hmm.. a czy problem nie jest rozwiązany..? zdaje mi się że na most-pl.prv.pl coś jest o wywalaniu graczy powyżej 1500 ms...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mniej wiecej..... ale na pewno jest bo jak czasami zawiesz mi się grafika i staje gra to serwer mnie wywala twierdząc że mam gówniany ping
A prawda jest taka że ten ogranicznik mógby być bardziej restrykcyjny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2003 14:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

panowie, jestem laikiem i dopiero niedawno zacząlem zabawe w BHD. kto może mi wytłumaczyć po ludzku o co chodzi z tym pingiem? jak sie ma np. 50% do 500ms.
PS. jak sie loguje to pokazuje mi 50-70% to dobrze czy żle?
mucios gracias

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ten topic nie dotyczy spraw technicznych

Coś pomieszałeś w telegraficznym skrócie: im MNIEJSZY ping czyli im mniejszą wartość w grze w lewym górnym rogu widzisz tym lepiej. od 0 do 100 to wymarzony ping, od 101 do 300 to ping "jak cię mogę" powyżej 301 to już kiła czyli lag - notabene niektórzy specjalnie lagują żeby być mniej podatnym na zabicia.

Edytowane przez dnia 20-12-2003 o godz. 11:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 08:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez RCM Projekt PL
panowie, jestem laikiem i dopiero niedawno zacząlem zabawe w BHD. kto może mi wytłumaczyć po ludzku o co chodzi z tym pingiem? jak sie ma np. 50% do 500ms.
PS. jak sie loguje to pokazuje mi 50-70% to dobrze czy żle?
mucios gracias



Ping - to czas w milisekundach, w którym pakiet z kompa wędruje do serwa i wraca. Jak Szanowny kolega ----^ napisał, im mniej tym lepiej.

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Morąg

eee...z tym pingiem na moście to chyba lekka przesada, został zmniejszony do 150, skoro lag się zaczyna powyżej 300 to po co zmniejszenie jego o połowę? Ciekawe ilu podczas gry wywaliło? Bo mnie dzisiaj kilka razy na jednej tylko mapie, owszem ping mi skacze i różnie z tym bywa, ale pograć mogłem wcześniej, no cóż...są serwery gdzie pograć można z większą tolerancją pingu, no chyba, że MOST.PL chce być uważany za elitarny serwer, no to przepraszam, kupię sobie DSL i też będę zadzierał nosa a póki coś to pogram gdzie indziej, jak narazie na elitę mnie jeszcze nie stać! Pozdrawiam adminów MOST.PL

__________________
Temida...ślepa sprawiedliwość...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jaca Znajdź więcej post'ów przez  Jaca Dodaj Jaca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
eee...z tym pingiem na moście to chyba lekka przesada, został zmniejszony do 150, skoro lag się zaczyna powyżej 300 to po co zmniejszenie jego o połowę? Ciekawe ilu podczas gry wywaliło? Bo mnie dzisiaj kilka razy na jednej tylko mapie, owszem ping mi skacze i różnie z tym bywa, ale pograć mogłem wcześniej, no cóż...są serwery gdzie pograć można z większą tolerancją pingu, no chyba, że MOST.PL chce być uważany za elitarny serwer, no to przepraszam, kupię sobie DSL i też będę zadzierał nosa a póki coś to pogram gdzie indziej, jak narazie na elitę mnie jeszcze nie stać! Pozdrawiam adminów MOST.PL


Ping na MOST jest ustawiany na 400 ms...skąd sie u Ciebie wzieło 150?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Morąg

może pomyliło mi się coś? Mnie czasem trzeba prostować, jak drut w kieszeni...

__________________
Temida...ślepa sprawiedliwość...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jaca Znajdź więcej post'ów przez  Jaca Dodaj Jaca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Unhappy czemu?!

ja się tylko dziwię czemu nie można na noże

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: czemu?!

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
ja się tylko dziwię czemu nie można na noże


jak nie można jak można

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

Smile Re: Re: czemu?!

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
jak nie można jak można

mozna
dostac BANanem

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
herun[GAL]
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Wink Re: czemu?!

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
ja się tylko dziwię czemu nie można na noże


ah te babeczki...

:-))))

Pozdrowienia!

__________________
herun[GAL]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil herun[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  herun[GAL] Dodaj herun[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać herun[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jucek (EXE)
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Kontakt

Czy moze ktos mi dac namiar na Admina MOST-PL GG lub MSN?
Z gory dzieki!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jucek (EXE) Znajdź więcej post'ów przez  Jucek (EXE) Dodaj Jucek (EXE) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jucek (EXE) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jucek (EXE)
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Kontakt

Juz nieaktualne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jucek (EXE) Znajdź więcej post'ów przez  Jucek (EXE) Dodaj Jucek (EXE) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jucek (EXE) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

lubie noże, ale boje sie bana :(
i po prostu nie kapuje czemu nie można na noże!!!!!!!!
czy ktos może mi to wytłumaczyć?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
lubie noże, ale boje sie bana
i po prostu nie kapuje czemu nie można na noże!!!!!!!!
czy ktos może mi to wytłumaczyć?



To ja przypomnę :
pkt 1 reg: "nie ma żadnych ograniczeń co do "broni"" - to znaczy że można grać wszystkim na co gra pozwala, również nożem,

znowu pkt 1 reg: "Ustawienia servera sa takie.. aby jak najbardziej "przypominały" prawdziwe pole walki.." to znaczy tyle (jak tłumaczył kiedyś admin MOST), że NIE WOLNO NAMAWIAĆ do używania jakiejkolwiek broni. Najczęściej ludzie umawiają się własnie na noże i dlatego jest pogląd, że ban jest za używanie noży, a w rzeczywistości jest za to że ktoś stara się namówić innych do walki tylko na noże na przykład.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
(...)Najczęściej ludzie umawiają się własnie na noże i dlatego jest pogląd, że ban jest za używanie noży, a w rzeczywistości jest za to że ktoś stara się namówić innych do walki tylko na noże na przykład.


nawet za "norze" jest

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
To ja przypomnę :) :
pkt 1 reg: "nie ma żadnych ograniczeń co do "broni"" - to znaczy że można grać wszystkim na co gra pozwala, również nożem,

znowu pkt 1 reg: "Ustawienia servera sa takie.. aby jak najbardziej "przypominały" prawdziwe pole walki.." to znaczy tyle (jak tłumaczył kiedyś admin MOST), że NIE WOLNO NAMAWIAĆ do używania jakiejkolwiek broni. Najczęściej ludzie umawiają się własnie na noże i dlatego jest pogląd, że ban jest za używanie noży, a w rzeczywistości jest za to że ktoś stara się namówić innych do walki tylko na noże na przykład.





Ale to znaczy, że można namawiać się poza grą?
:)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2004 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez josephine
Ale to znaczy, że można namawiać się poza grą?


Teoretycznie władza admina zaczyna się i kończy na MOST Chyba że na przykład jesteście sąsiadami albo jeszcze co innego

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2004 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Teoretycznie władza admina zaczyna się i kończy na MOST Chyba że na przykład jesteście sąsiadami albo jeszcze co innego


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2004 18:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Teoretycznie władza admina zaczyna się i kończy na MOST Chyba że na przykład jesteście sąsiadami albo jeszcze co innego


to akurat nie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2004 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TheOne
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Smile

Fajnie fajnie nareszcie dachowce będą miały spox. (-|-) dozobaczenia w celowniku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2004 12:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Co sie dzieje z MOST-PL

Ja nie wiem kiedyś most był ustawiony na 50 osob i przy 45 osobach pingi byly max do 200 ale to nie czesto potem zmiejszono do 42 tez bylo spoko przy max graczach ale nie moge zrozumieć dlaczego most zostal ustawiony na 34 osoby i nawet jak gra 10 osob pingi sięgaja 600 ms czy to mozliwe ze lącze samo sie spowolnilo czy moze mosta poprostu przeniesiono na jakieś łącze modemowe ?? co sie dzieje

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2004 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions