Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > CS zawsze i wszedzie?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Question CS zawsze i wszedzie?

Ja mam takie ptyanko
czy kiedykolwiek cos wam sie snilo na temat cs'a?
zeby bylo jasniej to na moim przykaldzie:
Jestem w szole ... mam m4 i misje: odbic zakladnokow - najladniejsze laski w klasie a terrorystami byli nauczyciele
oczywisice mi sie udalo
pozdro

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

mi sie snilo sporo po wrocku (1,2,3 Maj br.)
ale to pewnie przez te browary (bez alkoholowe) i zielone

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kiedys jak CSa bardziej przezywalem snilo mi sie nieco ale tera juz nie, wyroslem z tego

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

e tam sny o cs pomysl o jakis fajnych laskach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

quote:
Napisane oryginalnie przez Mevlana
e tam sny o cs pomysl o jakis fajnych laskach


Ja niestety nie mam snow o czyms o czym mysle przed zasnieciem

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol


Ja niestety nie mam snow o czyms o czym mysle przed zasnieciem



mi sie snilo nie raz, (chyba ) ale nie o samym cs'ie tylko o turniejach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

ja tam jeszcze nie miałem okazji śnić o CS'ie, a fajnie by było jak by mi się przyśniła zbrodnia popełniona na mojej nauczycielce historii Jeszcze fajniej by było, jak by to nie był sen tylko jawa .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
ja tam jeszcze nie miałem okazji śnić o CS'ie, a fajnie by było jak by mi się przyśniła zbrodnia popełniona na mojej nauczycielce historii Jeszcze fajniej by było, jak by to nie był sen tylko jawa .


prosze, redaktorzy z GAZETY WYBORCZEJ.. nie czytajcie tego !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

nieee

nie chce was dluzej znac
same psychole mamo, tato nie kazcie mi z nimi przebywac!

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

trzeba zmienić piaskownicę .
ale moja nauczycielka historii to nie człowiek . Prędzej zainteresowałoby się nią Archiwum X niż Gazeta Wyborcza .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
trzeba zmienić piaskownicę .
ale moja nauczycielka historii to nie człowiek . Prędzej zainteresowałoby się nią Archiwum X niż Gazeta Wyborcza .



hehe.. mowiac o gazecie wyborczej, mialem na mysli tego nastolatka, co wybil kilka niewygodnych dla niego nauczycieli...
i oczywiscie ten nieszczesny artykul nic nie wiedzacej pani redaktor..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


hehe.. mowiac o gazecie wyborczej, mialem na mysli tego nastolatka, co wybil kilka niewygodnych dla niego nauczycieli...
i oczywiscie ten nieszczesny artykul nic nie wiedzacej pani redaktor..


mi też o to chodziło .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Mevlana
e tam sny o cs pomysl o jakis fajnych laskach



a co zes myslal, ze jak te laski uratowalem to co? to ze mi sie nie odwdzieczyly? :lol:
a myslalem , ze to gupi topis

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

teraz CS jest stał sie dla mnie troche rutynowy... nie mam juz snow ani zadnych smiesznych akcji z nim zwiaznych... ale kiedys jak zaczynalem... hmmmm to byly czasy.... pamietam jak kiedys po duuuułgiej sesji w CS'a chcialem strzelac w hipermarkecie do obslugi bo wydawalo mi sie ze to terrorysci (zobaczylem goscia kontem oka, mial zielona bluzeczke i ciemnozielone spodnie, byl krotko obstrzyzony i mial okulary sloneczne... prawie jak l337 lee z CS'a) przez ułamek sekundy chcialem siegnąc po jakieś m4 albo chociaz degla... niestaty nic takiego nie mialem pod reka... dopiero po chwilo do mnie dotarło ze ja nie gram tylko robie zakupy...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

O Boze psychiczny jestes

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez nemesis.kt
O Boze psychiczny jestes


hyhy nie tylko on
ja gram w sumie calkiem duzo ale ciagle jestem normalny
rodzicie powinni sie wami lepiej zaopiekowac

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

od tamtego czasu dotarłlo do mnie ze chyba 10 godzin CS'a dziennie to troche za duzo... od jakiegos pół roku gram max 10 godzin ale tygodniowo... I wbrew pozorom nie jestem psychiczny nemesis

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
od tamtego czasu dotarłlo do mnie ze chyba 10 godzin CS'a dziennie to troche za duzo... od jakiegos pół roku gram max 10 godzin ale tygodniowo... I wbrew pozorom nie jestem psychiczny nemesis


Kazdy tak mowi

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol


Kazdy tak mowi




mam rozumieć ze ty taz tak mowiłes kiedy panowie w białych fartuchach zamykali Cie w pokoju bez klamek?

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



mam rozumieć ze ty taz tak mowiłes kiedy panowie w białych fartuchach zamykali Cie w pokoju bez klamek?



W uspokajajacych kolorach i miekkimi scianami

Ps. Jak ladnie poprosisz to zalatwie Ci taki apartament po znajomosci

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

zgadzam sie z takjakby... nie znam was () ja nie snie o CSie... raczej o dziewczynach i takich tam LUDZKICH rzeczach. ale... jak wyglada wasz taki sen o csie?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoaS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Turek

Jakbyscie nie mieli o czym snic ...

__________________
this sucks.
- 1460947

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoaS Znajdź więcej post'ów przez  BoaS Dodaj BoaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez BoaS
Jakbyscie nie mieli o czym snic ...

boas niezle

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Ja nie mam jakis niezdrowych odruchow zwiazanych z CSem. Nigdy nie chcialem nikogo zabic , chociaz braciszek bardzo staral sie to zmienic . Ale nie wiem czemu CSowe sny mam ciagle . I nie sa one wcale przyjemne... moje sny sa tak porabane, ze nigdy nie wiem o co w nich chodzi .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Thumbs down

Mnie wkur... to, ze budze sie zawsze w "najciekawaszym" momencie sny, a po obodzeniu zapominam o czym byl :/

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Mi sie sni kalach i Lara Croft......czy to dobrze ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoaS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Turek

Jezeli tego kalacha nie uzywasz na Larze, to chyba dobrze

__________________
this sucks.
- 1460947

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoaS Znajdź więcej post'ów przez  BoaS Dodaj BoaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zdz1chu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Moskwa :)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby


hyhy nie tylko on
ja gram w sumie calkiem duzo ale ciagle jestem normalny
rodzicie powinni sie wami lepiej zaopiekowac

True TRue

__________________
Tam gdzie jest człowiek jest problem - nie ma ludzi, nie ma problemów :kijem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zdz1chu Znajdź więcej post'ów przez  zdz1chu Dodaj zdz1chu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zdz1chu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:10.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions