Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Tribes 2 jest ZA DARMO!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Tribes 2 jest ZA DARMO!

Jeśli już się przypadkiem zabłąkałeś na to forum, oto kilka faktów o Tribes 2, których prawdopodobnie nie wiesz:

1. Tribes 2 jest ZA DARMO, możesz go ściągnąć z http://www.fileplanet.com/download.aspx?f=140247 (Trzeba się zarejestrować na fileplanet)

2. Jeżeli chcesz mieć pudełko i płytkę, gra jest do zdobycia oficjalnie w Polsce (w empikach, u dystrybutorów) w cenie nawet poniżej 40 zł.

3. Kod sieciowy pozwala na w miarę sensowną grę nawet za pośrednictwem modemu.

4. Ping 100 ms odpowiada mniej więcej warunkom grania po lanie w inne gry sieciowe. W efekcie można grać na serwerach zagranicznych będąc w miarę równoważnym partnerem dla graczy zagranicznych. W praktyce i tak większość meczy toczona jest właśnie na serwerach zagranicznych. Lag? Musisz mieć rzeczywiście skopane połączenie, aby się z nim spotkać...

5. W tej grze nie ma anonimowości. Gracz w Tribes 2 posiada własne, unikatowe konto, zabezpieczone loginem i hasłem. W praktyce zawsze występujesz pod własnym nickiem, twoja historia (każda zmiana nicka, wstąpienie do klanu, opuszczenie lub wyrzucenie z klanu) jest publicznie dostępna, a wyszukiwarka graczy pozwala skontaktować się z każdym graczem za pomocą systemu poczty elektronicznej.

6. Nie ma anonimowości, tak więc w porównaniu z innymi graami sieciowymi chamstwa tu na lekarstwo. Problem teamkillerów również prawie nie istnieje.

7. Niewielkim problemem są cheaterzy. Przed niektórymi trikami (bo trudno je nawet nazwać cheatami) zabezpiecza jeden program. Nie musisz instalować co tydzień jego nowej wersji, robisz to tylko raz.

8. Tu się liczą nie tylko umiejętności indywidualne, ale i teamplay. Jeśli wymiatałeś w Q3A czy innym UT i sądzisz, że będziesz w stanie zrobić to w T2, mylisz się. Stracisz rok nim twoje szanse w konfrontacji z bardziej doświadczonym graczem podskoczą do 40%. Ta gra uczy pokory.

9. Tu nie wyśmieją cię za to, że jesteś newbie, tylko pomogą i doradzą.

10. Tu nie ma mastahów. Nikt nie jest dobry na tyle, żeby każdy aspekt gry opanować w sposób mistrzowski.

11. Tu nie ma durnych wyników w rodzaju 30:-5. Szanse graczy w starciu są zbliżone do rzeczywistych i jeśli sfragujesz 5 przeciwników pod rząd, możesz mówić o ogromnym szczęściu.

12. Gdy w Tribes 2 gra się mecze 10v10, jest to nie maksymalny, a minimalny skład. 14v14, 16v16, a nawet 30v30 - wtedy Tribes 2 pokazuje, co znaczy w internecie słowo "walka".

13. Rozbudowany system poleceń pozwala grać zespołowo nawet w przypadkowych drużynach.

14. T2TV, dodatek pozwalający na prowadzenie relacji z meczów, o lata świetlne wyprzedza przereklamowane UTV, GTV czy HLTV. Tu łączysz się z serwerem lub ściągasz plik o rozmiarze ok. 5-8 MB, i możesz oglądać 25-minutowy mecz 16v16, któremu towarzyszy zsynchronizowany z obrazem komentarz sprawozdawcy.

15. Środowisko graczy, podobnie jak i większość klanów, jest międzynarodowe.

16. Istnieją bardzo dobre serwisy zawierające dema oraz mapy.

17. Grałeś już kiedyś w CTF-a? Wielu uważa, że jeśli nie grałeś w Tribes 2, odpowiedź na to pytanie brzmi: nie.

18. Wejdź na kanały IRC: #tower, #sys, #tribes.pl

19. A to na zachęte.


Pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować treść topicu Yavora o T2.

Edytowane przez dnia 04-05-2004 o godz. 19:43

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2004 20:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

hmmmmm

Od rana siedze na Fileplanet i jak na razie nie ma możliwości ściągnięcia Tribes 2. Nawet wzmianki nie ma, totalnie nic. Nie wiem może coś przeoczyłem może jest już nie wiem, ale jak dotąd od 7:00 do 17:46 zupełna pustka. Jeśli ktoś już ściąga z Fileplanet Tribes 2 niech da znać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

No i wszystko wiadomo kurna 5 maja czyli jutro bedzie mozna dopiero sciagnac z Fileplanet Tribes

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

SKRIKER zobacz tutaj: http://www.fileplanet.com/download.aspx?f=140247

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 17:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Jak tylko sciagne do siebie na hdd - pojawi sie też w download'zie fpp

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Blah, starzeje sie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

heh ja również ściągam to cudo! Bardzo się z tego powodu cieszę. Do tej pory próbowałem grać tylko w demko, a tu proszę jest okazją i w fulla
Witam wszystkich na forum i mam juz 1 pytanko :

-czy tą wersję trzeba będzie uaktualniac o jakieś patche itp, czy będzie to jakiś nowszy build-ktoś wie?

-czy na serwerach pełnej wersji Tribes 2 też jest tyle wybuchających pojazdów jak w demku, bo to strasznie irytuje czasem?

pozdro!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez Darko
heh ja również ściągam to cudo! Bardzo się z tego powodu cieszę. Do tej pory próbowałem grać tylko w demko, a tu proszę jest okazją i w fulla
Witam wszystkich na forum i mam juz 1 pytanko :

-czy tą wersję trzeba będzie uaktualniac o jakieś patche itp, czy będzie to jakiś nowszy build-ktoś wie?



Imho kretynizmem było by wypuszczanie gry która jest nie up-to-date - szczegolnie w takiej formie.
quote:

-czy na serwerach pełnej wersji Tribes 2 też jest tyle wybuchających pojazdów jak w demku, bo to strasznie irytuje czasem?
pozdro!



hyhy, no skoro Ci pojazd ktos roz*** to wybucha, to nie tak ze one tak same z siebie

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

No ja juz tez zassysam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

radze lekture tego forum, zwlaszcza wyszczegolnionych topicow... tam znajdziecie odpowiedzi na wiekszosc pytan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

huhu, no to sie teraz zacznie najazd neewbies

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek

hyhy, no skoro Ci pojazd ktos roz*** to wybucha, to nie tak ze one tak same z siebie



tyle wiem, bo sam uwielbiałem na Defense zdejmować wszelakiego rodzaju pojazdy Chodziło mi razej o to czy tak duża ilość jest grających, rozbijających swoje pojazdy (pojęcia nie wiem dlaczego, wkońcu czymś wrócić trzeba..) o bazę wroga itp.

To fileplanet ma chyba jakis ogranicznik transferu, bo ciągnę tylko 30KB/s czyli mniej więcej połowę tego co powinienem, no ale trzeba czekać...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

A jaki jest sens rozbijac pojazd o budynek? Zamiast tego lepiej zarysowac zderzaczek na jakims dermie hrhr.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

mam pytanko zwiazane z download-em z fileplanet, jesli sciagam tribes przy pomocy "fileplanet download system" czy jest mozliwosc zastopowania sciagania i rozpoczecie go naprzyklad jutro bo normalnie fds - "fileplanet download system" posiada fukcje pauzy ale niewiem czy po zpauzowaniu i wylaczeniu kompa bedzie mozliwosc sciagania pliku dalej i czy zacznie on sciagac go w tym momencie w ktorym zaostalo ono przerwane
prosze o jakas rade, wskazowke
pozdro dla wszystkich grajacych i sciagajacyh aktualnie tribes 2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

właśnie również się nad tym zastanawiam. Nie jestem pewien czy dzis skończę ściagać (chyba ze przysiąde do 2 w nocy), ale z tego co zauwazyłem na fileplanet jest takazakładka jak ściagane pliki. Pytanie tylko czy trzebe będzie od nowa ustawiac sie w kolejkach itp. osobiście radzę jednak (jeśłi transfer pozwala) przysiedzieć dzisiaj do oporu i miec rzecz całą z głowy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

Cool SKRIKER

jesli nic niebedzie dalo sie zrobic aby zpauzowac to zostaje jedna mozliwosc zostawic kompa wlaczonego na cala noc i chyba tak zrobie Nigdy nietowarzyszyly mi przy sciaganiu gry takie emocje
Zapowiada sie ze z rokiem 2004 scena Tribes odzyje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

SKRIKER - Oby, oby. Wejdz na kanał #tribes.pl (sieć QuakeNet)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 20:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

eeetam odżyje, a co martwa jakś? w demo nawet teraz mozna pograc przy pełnych serwerach to pewnie tym bardziej Tribes 2 full wciąż napewno równie popularny W każą grę jak i w tą trzeba grac dla Fun`u, a w tribes 2 pomimo niewielkiej komplikacji (bez przesady nie jest tak źle) Fun napewno jest. Jest jeszcze jedna gra z gatunku FPs która potrafi wciągnąc jak bagienko mod do HL "natural selection" fenomenalne połączenie strategi i FPs`a . Polecam w przerwach od Tribes`ów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

Cool

Ulraunt chetnie bym wszedl na kanal ale mam zablokowane porty przez providera poblokowal mi prawie wsztystkie porty zostawil tylko te ktore sa najpotrzebniejsze, denerwuje mnie to bo nie moge od dluzszego czasu sparow grac w swoim klanie przez to i dostaje przyslowjowej ku@#&y
Jesli chodzi o klan to jest to klan grajacy w Q3

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

Ja równiez nie mogę wejść na ten kanał, czyli z irca nici!! U jakiego providera jesteś?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

Ja to wale! WTF!!!

Ta gra jest na pewno Free???????

to z jakiej paki rząda orginalnego CD keya przy rejestracji konta?! na fileplanet niczego na ten temat dopatrzeć się nie mogę, o co tu chodzi?! Ktoś chyba sobie jakieś jaja robi.


...rozczarowany i zflustrowany


idę spać K#$%!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Nie frustruj sie zanadto. CD-keya zalatw sobie stad:

http://www.fileplanet.com/promotions/tribes2_cgw/

Wiecej milosci dla swiata zewnetrznego. Jesli cierpisz na jej brak, nasza przeurocza scenka T2 z pewnoscia powiekszy Twoje poklady altruizmu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

ale kicha

Shiet jesli ale poracha nie wiem dlaczego ale przestalo mi pobierac o 2 w musze zaczac cala procedure od nowa.
poracha

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 06:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

yavor-->dziękuje za linka

już mam cd keya, zaraz sprawdzę czy działa

Edytowane przez Darko dnia 05-05-2004 o godz. 08:52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

k#%$@ chyba nieuda mi sie sciagnac Tribes 2 z Fileplanet poniewaz przerywa mi polaczenie 4 raz juz sciagac niebede z fileplanet za pierwszym razem padlo wszystko jak mialem juz 340 mb, za drugim 140 mb, a teraz jak mialem 60 mb ehhhhh cienko to widze...
czy istnieje choc mala nadzieje na to ze bedzie mozna sciagnac tribes 2 z jakiegos polskiego servera ??

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SKRIKER
k#%$@ chyba nieuda mi sie sciagnac Tribes 2 z Fileplanet poniewaz przerywa mi polaczenie 4 raz juz sciagac niebede z fileplanet za pierwszym razem padlo wszystko jak mialem juz 340 mb, za drugim 140 mb, a teraz jak mialem 60 mb ehhhhh cienko to widze...
czy istnieje choc mala nadzieje na to ze bedzie mozna sciagnac tribes 2 z jakiegos polskiego servera ??



Tak. Zapodam linka gdy juz bedzie mozna sciagc z serwera FPP (koło 17)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 10:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Linki do mirrorow znajdziesz w moim newsie o T2 na netsports.pl.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
remiq
Farmer



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Szczecin

Przydałby się też polski mirror T1 Nie wszyscy mieli okazję widzieć.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil remiq Znajdź więcej post'ów przez  remiq Dodaj remiq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać remiq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

CD-KAY

Moze mi ktos powiedziec co jest z tym cd-kayem wlazlem http://www.fileplanet.com/promotions/tribes2_cgw/
wypelnilem i cd- keya nie mam ale jeszcze rowniez gry nie mam zainstalowanej jak narazie a chce cd-kaya juz miec na wszelki wypadek...

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

dane z formulaza musza byc IDENTIKO jak te z Twojego profilu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:29.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions