Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > requesty: szukam tego albo owego a moze ktos pomoze?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

d34d nei wiem cos ty pil ale odbija ci

da sie przerwac. zapamietaj tylko skad sciagasz i do jakiego folderu ciagniesz. przerywasz sciaganie jak juz ni kcesz sciagac i potem dajesz ten sam adres, i pokazujesz ten sam folder i leci od danego momentu w ktorym przerwales

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
btw. BT da sie jakos zastopowac w trakcie sciagania pliku?


Nie, bo w ryj

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
da sie przerwac. zapamietaj tylko skad sciagasz i do jakiego folderu ciagniesz. przerywasz sciaganie jak juz ni kcesz sciagac i potem dajesz ten sam adres, i pokazujesz ten sam folder i leci od danego momentu w ktorym przerwales


tak tez robilem, sciagnelo mi sie 0,4MB, przerwalem, odpalilem ponownie ten sam plik i podaje miejsce zapisu do tego samego folderu, ale sciaganie od 0,0MB ponownie

- - - - EDIT - - - -
k, sciagnalem BT++ i tam jest jakas pauza wiec juz nieaktualne

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Edytowane przez [FPP]Emzor dnia 10-02-2004 o godz. 13:22

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Mówiłem.

Nie chciałeś słuchać rady starszego doświadczonego znającego się itp to masz.

To jest TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA WIELKA WIELKA WINA!!!!


Jak się tak o tym winie nagadałem to możesz polać ;>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
tak tez robilem, sciagnelo mi sie 0,4MB, przerwalem, odpalilem ponownie ten sam plik i podaje miejsce zapisu do tego samego folderu, ale sciaganie od 0,0MB ponownie



lol cos ******es

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

Potrzebuje na szybko teledysku : Sting feat. Mary J blige - Whenever I say your name.
Na kazaaa nie moge znalezc, tak samo na hubach dc, na ktorych siedze.
Need help :o

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

www.warez.com - sciagnij klienta i zainstaluj jakos znajduje mi ten teledysk (nie chce mi sie go sciagac bo nie lubie mery dzej blajdz)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
www.warez.com - sciagnij klienta i zainstaluj jakos znajduje mi ten teledysk (nie chce mi sie go sciagac bo nie lubie mery dzej blajdz)


Po parogodzinnych testach takie mam co do tego programu dosc mieszane odczucia - jest szybki, w sieci znajduje sie tez calkiem sporo plikow. Bardzo fajny tooltip w zakladce 'Transfers', pokazujacy wykres aktualnego transferu a'la eMule. Cos mi sie jednak w tym kliencie nie podoba...dziala dziwnie ociezale i podejrzanie wzrasta mi obciazenie CPU podczas, gdy warez-p2p jest uruchomiony. Dodatkowo tekst 'spyware free' mozna wsadzic miedzy bajki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 10:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eses
okur.wa



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Orientujecie sie moze, czy jest w sieci film "Nigdy w zyciu"?

__________________

Operation Flashpoint rocks! :: 1 Recon Co. rocks!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2004 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eses Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eses Znajdź więcej post'ów przez  eses Dodaj eses do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eses prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Tja, to teraz ja
No więc szukam utworka, tyle ze nie mam bladego pojęcia kto go wykonuje, o title nie mowiac - opisze ciut teledysk, moze ktos skojazy

No więc, mamy na pierwszym planie babeczke, która bodajze jest w jakiejś białej sukni - cud głosik.
W tle jest sobie kilku ( 3ech chyba ) kolesi - wygladaja jak by wlasnie zerwali sie z czarnej mszy ;D Łyse takie, chude straszne, w ciasne sqry poopinane, i zaaajebiscie grają na gitarkach ( jesli jest ich 3, to jeden ofkoz napindala po garach ) Co jakis czas w oczętach tych kolesi błyska piękny czerwony kolorek - bardzo pasuje do ogolnego image'u Do tego momentami jest jakis orzelek pokazany, jak sobie frufa dzies... ogolnie calosc jest nakrecona w outdoor'ach ładnych...

Wiem ze smigaly dwa kawalki tej kapeli, jeden z nich mial w tytule cos z "queen" - za cholere sobie przypomniec nie moge nazwy kapeli... 3 wyrazowa jakas chyba ...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2004 03:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
Tja, to teraz ja
[...]



Within temptation - ice queen
within temptation - mother earth
n/p

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2004 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
ciach - jest szybki
ciach...dziala dziwnie ociezale i podejrzanie wzrasta mi obciazenie CPU i ciach



to wkoncu jest szybki czy ociezaly?

ja tego co opisales nie zauwazylem (a tak przy okazji to jak go instalujesz bez tych roznych pierdól majacych na celu przyspieszenie polaczenia to jest ok - i moze oto ci chodzi z tym spyware?)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2004 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
to wkoncu jest szybki czy ociezaly?


Imo chodzilo mu o to, ze szybko sciaga z netu, ale sam program zmula system :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2004 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Within temptation - ice queen
within temptation - mother earth
n/p


mam chyba to

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2004 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Imo chodzilo mu o to, ze szybko sciaga z netu, ale sam program zmula system :>


Czy ja wiem chodzi jak koza++, no moze faktyznie troszke bardziej sys dociaza, a predkosci takie same - srednio zadowalajace




quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
mam chyba to


Mother Earth juz mam, teraz staram sie ( tym warez p2p ) dossac "Ice queen"

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2004 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zmula to na pewno nie, na moim komputerze to musialbym odpalic z 10 sesji, zeby zaczal mulic, ale po prostu wzrasta obciazenie CPU - mnie sie i tak ten program dalej nie podoba ... moze dlatego, ze z gory traktuje takie aplikacje nieufnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2004 18:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

kto z Was oglada Cartoon Network (najlepiej po polsku) ten z pewnoscia widzial nie raz jeden z licznych teaser'ow
toonami (reklamowke samuraja jacka i batmana o fiucie) ten pewnie kojarzy ta fajna muzyczke (przy samuraju jacku) w klimatach (post)grandżowych (troche mi to pachnie foo fighters'ami)
jesli tak bardzo goraco prosz nazwe zespolu i ew. tytul kawalka...

w ramach podpowiedzi dopisze, ze po nim jest wmiksowany kawaleczek z txtem "what do you want from me..." - ale on juz wali mocno gejami.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2004 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

foo fighters - all my life

(jesli chodzi o ten teaser)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

z warez p2p sciagam tylko futurame (jesio 4 odcinkow mi brakuje do wszystkich 5 sezonow ) - wlaczam go wychodzac z domq takze mi to wisi czy zmula czy nie

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

thx Krzysku, tych fu fajtasow bd musial sobie zalatwic, bo naprawde maja mistrzowskie brzmienia.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

szukam jakis obrazkow "namalowanych" z ciagow liter, znakow, z klawiatury. Cos takiego bajeranckiego, ale moze byc i proste, moze jakis url?

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
szukam jakis obrazkow "namalowanych" z ciagow liter, znakow, z klawiatury. Cos takiego bajeranckiego, ale moze byc i proste, moze jakis url?


jest taki programi magic ascii costam co robi takie rzeczy z obrazkow i wrzuca w html... tylko szkoda ze robi przy tym straszne powiekszenie mam go jak bys chcial... gdzies chyba mam ..[?]

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2004 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
szukam jakis obrazkow "namalowanych" z ciagow liter, znakow, z klawiatury. Cos takiego bajeranckiego, ale moze byc i proste, moze jakis url?

http://www.romanm.ch/ascii-bilder.htm ?;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2004 05:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

danke, gut program

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2004 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Within temptation - ice queen
within temptation - mother earth
n/p



Ej, ja widzialem tego teledyski (teraz sobie uswiadomilem). Ta kobieta (to w bialym) spiewa? sam utworek fajny nawet itp, ale jej spiew jest jak rysowanie po szkle ;D falsz na falszu

Teraz ja: szukam zegarka, zgubilem gdzies w pokoju. Ktokolwiek?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 08:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Poszukuje sumy kontrolnej dla trzech oto takich plikow:

myth-farcry1.bin
myth-farcry2.bin
myth-farcry3.bin


Jak ktos ma te biny to moglby sie podzielic wynikiem Bede wdzieczny

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

ed2k://|file|myth-farcry1.bin|839986224|0E695D84808FD53D517E702365A51F60|/
ed2k://|file|mmyth-farcry3.bin|109336|61069FDEE13D64BAD3E489AA1202BB57|/
o to chodzi ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2004 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Ej, ja widzialem tego teledyski (teraz sobie uswiadomilem). Ta kobieta (to w bialym) spiewa? sam utworek fajny nawet itp, ale jej spiew jest jak rysowanie po szkle ;D falsz na falszu



Fakt, jak sie w tv widzi, to nie zwraca sie uwagi na takie sprawy
Ale muzyczka w tle rox /me chce wersje karaoke ( + karaoke verszyn - Rammstein - fuer frei. Nie cierpie niemieckiego, a ten kolo zaglusza muze )

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2004 04:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
ed2k://|file|myth-farcry1.bin|839986224|0E695D84808FD53D517E702365A51F60|/
ed2k://|file|mmyth-farcry3.bin|109336|61069FDEE13D64BAD3E489AA1202BB57|/
o to chodzi ?



no przydalaby sie jakies trzy *.sfv do kazdego bina

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2004 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Szukam linka do obrazu płyty z winshit2003 wer corporate (a jak by jeszcze PL to miodas ).
Jakieś linki mile widziane.
Na XP mam za słaby sprzęt, a wymagania 2003 są dość niskie (testowałem parę dni triala 2003 )

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:45.    Strony (11): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions