Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Unreal Tournament > Ostrzezenie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
WyrwiNera
kto zna krzywą kądziołke



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Napisane oryginalnie przez draz!h
Ludzie... przeciez nawet ta garstka znajomych, grajaca od paru lat (max 3 ) w ut w Polsce nei zrobi nic naprzeciffko innym graczom. Może i nic, jednak byli tacy którzy składali skargi na to że byli psychicznie molestowani przez tzw. elite, chociaż teraz już się gubie kto ma być tą elitą, sformułowanie to chyba zostało wymyślone w celu określenia grupki ludzi wszechwiedzących, podobnie jak określenie 'zapluty karzeł reakcji' - też nie było jasne kogo dotyczyć konkretnie miało. Lepsze określenie gdzieś czytałem, może tu, może gdzie indziej :"towarzystwo wzajemnej adoracji"
Czy wypowiedzi mr. Wyrwinery na forum nie sa traktowane teraz z duzym szacunkiem? A kolo swym poziomem (gry) tak wiele nie reprezentuje (bez urazy) .
Z szacunkiem ? nie rozśmieszaj, nie pamiętam czy kiedykolwiek napisałem coś z sensem. A tu trzeba było walić prosto z mostu, że gram jak stara baba (chociaż są starsze). urazy brak - nie pamiętam czy z Tobą grałem.
A wiecie ze teraz czesto Ci, ktorych karma na forum.unreal.pl jest niska maja bardzo interesujace wypowiedzi? Kony, Faq (chodz nie mowie ze je pochwalam ) , Mortar (...)
Co do Konego i Mortara to się zgadzam ale Faqa bym w jednym rzędzie z Nimi nie stawiał bo to obraza. http://forum.unreal.pl/showthread.p...;threadid=11874
zobacz ilu tu juz sie wypowiada
Niewielu, wszystko trochę drgnęło po poście yavora i reklamie tego na forum.unreal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WyrwiNera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WyrwiNera Znajdź więcej post'ów przez  WyrwiNera Dodaj WyrwiNera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WyrwiNera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Edzio:

>Moze w koncu uda wam sie chociaz - jesli
> nie pogodzic to zaczac sie sympatyczniej
> tolerowac, ze tak powiem

Good idea. Klopot jedynie w tym, ze wolalbym o sobie nie czytac na forach zwiazanych z UT, niestety wciaz musze - i zwykle sa to wypowiedzi w formie zmuszajacej do odpowiedzenia. Do tego, ze godza w moje dobre imie juz sie przyzwyczailem, ale wciaz mam problem z tolerowaniem tendencyjnych wypowiedzi zarzucajacych mi niekompetentne pisanie artykulow - na co, niestety, musze reagowac, gdyz kazde klamstwo dostatecznie dlugo powtarzane utrwala sie w swiadomosci ogolu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
draz!h
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: m-ce

Wyrwi :
Gralem z Toba, pod fake'iem.
Dobra, nieduzo pisze ale jak myslisz ile przeczytalo pod 'gosciem' te wypowiedzi tutaj?
Odnosnie Twoich wypowiedzi to duzo poczatkujacych graczy ma Cie za niemal wyrocznie No nieco przesadzam ale dla nowych jestes autorytetem w pewnym sensie .
Wypowiedzi Faq tez sa ciekawe, nie mowie ze traktuje na rowni Konego , Mortara i Faq. Kazdy (wg. mnie) reprezentuje odmienne podejscie do zycia

__________________
Warto pamietac o pewnej wlasciwosci umyslu ludzkiego.
Otoz gdy pewna, wysoko ceniona osoba wypowie swe zdanie na pewien temat, bardzo czesto podpisuja sie pod nim masy innych ludzi, aby sie pokazac lub podlizac jej wlasnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil draz!h Kliknij tutaj by wysłać e-maila do draz!h Znajdź więcej post'ów przez  draz!h Dodaj draz!h do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać draz!h prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

od pewnego czasu przyslu****e sie tym klotniom na unreal.pl i tu ( no co - nudy w pracy ) i zal mi ze zamist przekladac swoje zacietrzewienie na jakas interesujace dyskusje o UT marnujecie czas na takie *******y. Widze jednak ze rodzi tu sie jakis kompromis co mnie niezmiernie cieszy i pomyslalem ze doloze swoja malutka cegielke - a noz - moze sie uda
A wiec tak. Najpierw yavor. Abstra***e od faktu o co w tym wszystkim poszlo, kto kogo urazil, kto jest chamem a kto nie - to nieistotne, skupilbym sie nie na tym co pisze yavor ale na tym w jaki sposob to robi. Poczytajcie sobie jego posty chociazby z archiwum unreal.pl - jest co czytac, az lapki same chodza i szukaja klawiszy zeby wlaczyc sie do polemiki czy dyskusji (dyskusji o utku ofkors). Taki ktos jest bardzo potrzebny, ksztaltuje jakas kulture slowa, wyslawiania sie, etc. Smiem twierdzic ze jesli takich ludzi na forum byloby wiecej zniechecilo by to amatorow pisania postow typu "kurw* jaka lama zeby tego nie wiedziec", "pierdo** twoja matke", "po hu* zakladasz ten temat" etc do dalszego pisania w w/w stylu. Po prostu takie osoby (czyt.yavor) narzucilyby jakis styl i kulture slowa ktora po pewnym czasie moglaby stac sie standardem.
Teraz Pajda. W tym wypadku rowniez nie istotnym jest o co poszlo w tym Waszym konflikcie. Koncentruje sie tylko na jego roli jako moderatora dzialu "pomoc". Ja prywatnie nie mam zadnych zastrzezen - robi to dobrze, mi przynajmniej sie podoba i nie mam zastrzezen.

Ktos gdzies powiedzial ze nowa wartosc moze powstac jako synteza roznorodnych sprzecznych ze soba wartosci, jezeli chcemy osiagnac nowa wartosc musimy doprowadzic do zgody miedzy tym co fizyczne a tym co duchowe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Edzio
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gostyń

quote:
Napisane oryginalnie przez draz!h
.
Wypowiedzi Faq tez sa ciekawe, nie mowie ze traktuje na rowni Konego , Mortara i Faq



Ciekawe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Edzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Edzio Znajdź więcej post'ów przez  Edzio Dodaj Edzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Edzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

abtra***e, przyslu****e - alez Ty marlow przeklinasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WyrwiNera
kto zna krzywą kądziołke



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

draz!h: ha ha ha
marlow: ja już od dłuższego czasu staram się z nikim nie kłucić i nie przeklinać,robie sie świety, ciekawe jak długo wytrzymam.
Puki mnie nie wyniosą na ołtarze żywcem do nieba nie pójde.
Yavora teksty czyta sie z przyjemnością i jestem tego samego zdania, że jeżeli ktoś umie pisać to nie powinno się mu gnatów łamać. Jednak tak jest dlatego yavor wylądował w BANgladeszu i nawet nie wiadomo czy przejazdem czy na stałe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WyrwiNera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WyrwiNera Znajdź więcej post'ów przez  WyrwiNera Dodaj WyrwiNera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WyrwiNera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SS]kip9
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Co do ostrzezenia - mimo wszystko da sie pograc w UT w fajnej atmosferze. Sam naleze do klanu SS, w ktorym chamstwo praktycznie nie wystepuje, a caly klan do grupa kumpli. Co do "elyty" - nie podoba mi sie ich zachowanie, ale sam nie bede sie na nich porywal. Co innego, gdybym mial z nimi przejscia podobne jak yavor. Moze to zle, ze zachowalem biernosc, ale staram sie unikac konfliktow bo i po co. Natomiast co do wypowiedzi yavor'a na forum.unreal.pl (tutaj zreszta tez) zgadzam sie z przedmowcami. Byl jedna z niewielu osob tam, ktore staraly sie prowadzic ciekawe dyskusje w przyzwoitym stylu. Takich ludzi scenie UT bardzo potrzeba. Co do moderowania tamtego forum - przez dlugi czas budzilo moje powazne zastrzezenia, lecz pomalu jest lepiej (chyba tylko dlatego, ze elita wycofuje sie stamtad). Bardzo podoba mi sie moderowanie mortara - konsekwentne i ostre. Niestety, dyskusja, ktora tu teraz prowadzimy i jej wnioski sa juz nieaktualne, bo chcac nie chcac scena UT, nawet jezeli nie upadnie calkowicie, to zmniejszy sie znacznie. Chociaz z 2 strony moze to i lepiej - mysle ze pozostana pasjonaci gry, a "elyta" chcaca rzadzic i dzielic przeniesie sie na wieksze sceny (np. UT2k3, czego tej scenie nie zycze).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 20:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Jeszcze troche wody w rzece uplynie a i elyta też wydorośleje.
I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie

btw. ostatnio obserwuję ciekawe zjawisko. Niektórzy gracze z lepszych klanów (sam znam 3-4 takich ludzi ale pewnie jest wiecej), w obliczu odchodzenia klanów z UT, albo traktowania ich mniej poważnie od UT2003, przenosi się do jakichś począktujących, albo słabych klanów, żeby je troche podszkolić I niech ktoś mi teraz powie o wyśmiewaniu i chamskim traktowaniu początkujących :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
draz!h
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: m-ce

quote:
Napisane oryginalnie przez ALi
Jeszcze troche wody w rzece uplynie a i elyta też wydorośleje.
I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie


Prosze , tylkooo nie 'elyta'...
Czesc 'wysoko cenionych klanow' juz sie przeniosla na scene ut2k3, nie powiem, nadrobili juz do reszty sceny nowego ut'ka.
quote:

btw. ostatnio obserwuję ciekawe zjawisko. Niektórzy gracze z lepszych klanów (sam znam 3-4 takich ludzi ale pewnie jest wiecej), w obliczu odchodzenia klanów z UT, albo traktowania ich mniej poważnie od UT2003, przenosi się do jakichś począktujących, albo słabych klanów, żeby je troche podszkolić I niech ktoś mi teraz powie o wyśmiewaniu i chamskim traktowaniu początkujących :o


Tez znam przynajmniej 2 takie przypadki, jednak nie uwazam ze te jednostki robia to aby 'podszkalac' . Robia, gdyz chca GRAC w UT, a czesto dobre klany juz maja sklad nie do zmiany, tzn. staly, wiec 'gdzie pojde jak leje' ? No do (...) ktos moglby sobie nie zyczyc podawania nazw

btw. kip a co bys powiedzial gdyby niektorzy Ciebie uwazali za jednego z tych ludzikoff z wyzszej sfery? :> (w znaczeniu poziomu gry of koz )

__________________
Warto pamietac o pewnej wlasciwosci umyslu ludzkiego.
Otoz gdy pewna, wysoko ceniona osoba wypowie swe zdanie na pewien temat, bardzo czesto podpisuja sie pod nim masy innych ludzi, aby sie pokazac lub podlizac jej wlasnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil draz!h Kliknij tutaj by wysłać e-maila do draz!h Znajdź więcej post'ów przez  draz!h Dodaj draz!h do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać draz!h prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez draz!h
Prosze , tylkooo nie 'elyta'...
Czesc 'wysoko cenionych klanow' juz sie przeniosla na scene ut2k3, nie powiem, nadrobili juz do reszty sceny nowego ut'ka.

Brak związku z cytatem

Tez znam przynajmniej 2 takie przypadki, jednak nie uwazam ze te jednostki robia to aby 'podszkalac' . Robia, gdyz chca GRAC w UT, a czesto dobre klany juz maja sklad nie do zmiany, tzn. staly, wiec 'gdzie pojde jak leje' ? No do (...) ktos moglby sobie nie zyczyc podawania nazw
Nie zgadzam się. Ci z którymi rozmawiałem mieli propozycje z lepszych klanów, a poszli to takich właśnie początkujących. I wcale nie chcą mieć stałych klanów bo jeden z nich ma już 2 z kolei i też niezbyt doświadczony.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SS]kip9
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez draz!h
btw. kip a co bys powiedzial gdyby niektorzy Ciebie uwazali za jednego z tych ludzikoff z wyzszej sfery? :> (w znaczeniu poziomu gry of koz )

Hmmmm, to jest akurat niemozliwe, gdyz moj poziom gry jest conajwyzej przecietny Poza tym pojecie "elyta" nie ma w zasadzie podstaw w poziomie gry jego posiadaczy (chociaz de facto najczesciej sa to niestety najlepsi zawodnicy, gdyz graja w te gre na necie od poczatku) lecz pozycje w hierarchii rzadzacych polska scena UT.
A co do dobrych zawodnikow grajacych w slabszych klanach - to zjawiosko wystepowalo czesto, jednak na niewielka skale. Najczesciej ludzie czerpali przyjemnosc z calkowitej dominacjii wsrod slabszych kolegow i w meczach ze slabszymi przeciwnikami. Natomiast, jezeli osoby Te chca podszkolic tych slabszych, to tylko w wyniku staran o to, zeby scena jakos sie jeszcze trzymala. Zreszta tych dobrych (czyli kulturalnych i madrych) wsrod dobrze grajacych nigdy nie brakowalo, tyle ze (tak jak ja) najczesciej woleli nie ujawniac sie w klotniach na forum, zeby nie zostac skrytykowanymi przez "elyte".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
draz!h
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: m-ce

quote:
Napisane oryginalnie przez [SS]kip9
Hmmmm, (...). Zreszta tych dobrych (czyli kulturalnych i madrych) wsrod dobrze grajacych nigdy nie brakowalo, tyle ze (tak jak ja) najczesciej woleli nie ujawniac sie w klotniach na forum, zeby nie zostac skrytykowanymi przez "elyte".

Hmmm czyli uznajesz sie za tych 'madrych i kulturalnych' ? :>
spoks, Twoje zdanie, ja je podzielam
Co do poziomy gry... Pol roku temu na pewno byles wsrod tych lepszych =] .
Ali: Kazdy ujmuje sprawe na swoj sposob, Ty w ten sposob, ja w inny, to normalne . Dobrym znakiem jest brak krytyki , co mnie bardzo cieszy, serio. Duzo juz widzialem 'noob'ow' ktorzy zostali zjehani prze innych tylko ze wzgledu na swoja niewiedze
Olac, screw it, wazne ze my sie nie klocimy.
Btw. odnosnie tego cytatu... w pewnej czesci jest zwiazek, w czesci rozmowy o ut2k3, ktos wspomnial (kip) , ,ze tamta scena tez moze zostac przez nich opanowana, wiec jakis zwiazek jest (wg. mojego rozumienia )
Ps. Milo mi sie tu dyskutuje, respect for others in discussion =]
/ draż na humorku

__________________
Warto pamietac o pewnej wlasciwosci umyslu ludzkiego.
Otoz gdy pewna, wysoko ceniona osoba wypowie swe zdanie na pewien temat, bardzo czesto podpisuja sie pod nim masy innych ludzi, aby sie pokazac lub podlizac jej wlasnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil draz!h Kliknij tutaj by wysłać e-maila do draz!h Znajdź więcej post'ów przez  draz!h Dodaj draz!h do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać draz!h prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Dyskutuje sie normalnie, bo nikt sie nie wymadrza tekstami w stylu "ja i tak wiem lepiej" albo "spam, do lola z tym". Jak to w dyskusji - gadajac o jednym temacie, niekiedy zahacza sie o inne, po czym - gdy towarzystwo normalne, a moderator sensowny - wraca sie do tematu poczatkowego. Lub konczy dyskusje, gdy nie ma nic do powiedzenia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 02:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihitek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Witam.

Ja tutaj nowy choć te fora czytam od kilku miesięcy, zapragnąłem się zarejestrować bo mnie niektóre osobniki drażnią na boardzie Q3A bluzgając bezpodstawnie na moją ulubioną gierkę.

A jak już się zarejestrowałem to sobie wpadłem na pomysł, że coś tu naposzcze z Wami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 05:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihitek Znajdź więcej post'ów przez  Annihitek Dodaj Annihitek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihitek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek
Witam.

Ja tutaj nowy choć te fora czytam od kilku miesięcy, zapragnąłem się zarejestrować bo mnie niektóre osobniki drażnią na boardzie Q3A bluzgając bezpodstawnie na moją ulubioną gierkę.

A jak już się zarejestrowałem to sobie wpadłem na pomysł, że coś tu naposzcze z Wami.


No to was pogodze:
Scena UT stacza sie (wg. mnie) w polowie przez kretynow grajacych w q3, ktorzy pomysleli "Wleze se na scene ut, pobluzgam, pomieszam ipt. sciagne ut zbanuje troche ludzi , tylko zeby scena ut zmarla"

zreszta jakby nie patrzec tak wlasnie jest
scena ut wyglada jak swiat w c&c: Tiberian Sun: Firestorm

zmutowane zwierzeta (czyli admini), tyberium nawiedzane przez burze jonewe (czyli bluzgacze i ich serwery (irc, do grania, boardy)) i jeszcze hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.uj wie co

tylko bat z fpp "megazin" zapragnal podciagnac graczy ut na duchu i napisal dosc obiektywny artykul Q3 vs. UT.
tekst znajdziecie ut

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN
[B]Scena UT stacza sie (wg. mnie) w polowie przez kretynow grajacych w q3,
zmutowane zwierzeta (czyli admini)


Zapomniałeś o Żydach i pedałach.

gracz - kretyn q3

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN

1. Scena UT stacza sie (wg. mnie) w polowie przez kretynow grajacych w q3, ktorzy pomysleli "Wleze se na scene ut, pobluzgam, pomieszam ipt. sciagne ut zbanuje troche ludzi , tylko zeby scena ut zmarla"

2. tylko bat z fpp "megazin" zapragnal podciagnac graczy ut na duchu i napisal dosc obiektywny artykul Q3 vs. UT.
tekst znajdziecie ut



1. scena ut stacza sie przez samych graczy ut... trzeba w tym troche posiedziec zeby zauwazyc

2. ten artykul jest obiektywny tylko dla tych, ktorzy beda grali w te gry maksymalnie tydzien czasu... bo potem nie zwraca sie uwagi na dzwieki, czy grafike, ale na sama grywalnosc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Zapomniałeś o Żydach i pedałach.

gracz - kretyn q3


slawek dzieki za przypomnienie :D, ale ja nie jestem graczem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tylko spielerem, gram w gry z serii c&c i ut czy moze q3 mnie juz nie ruszy.... (to widac zreszta po moim avatarze: same godla z serii c&C

AHA: moj post powyrzej jest moim zdaniem i pozabijam, jezeli ktos sie z nim zgodzi ;)

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2003 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:02.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions