Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > refresh reat z voodoo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

refresh reat z voodoo

Jak ustawic odswierzanie wieksze jak 60Hz w q3 na voodoo3 - 3000 pod windows XP. r_displayrefresh jest na 85 a mimo to w q3 jest 60Hz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: refresh reat z voodoo

quote:
Napisane oryginalnie przez pionier
Jak ustawic odswierzanie wieksze jak 60Hz w q3 na voodoo3 - 3000 pod windows XP. r_displayrefresh jest na 85 a mimo to w q3 jest 60Hz.


vid_restart nie pomaga?

gl man

__________________
Life is simple. Eat. Sleep. Play Quake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

Raczej nie, ja mam takie ustawienia w cfg restart trybu graficznego nie pomaga, nie wiem gfdzie trzeba nagrzebac czy w q3 czy moze e systemie. mam najnowsze stery i wszystkie servispaki do xp , kurde nie wiem co jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

to nie jest wina voodoo tylko xp'ka...
masz tu rozwiazanie

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez pionier
Raczej nie, ja mam takie ustawienia w cfg restart trybu graficznego nie pomaga, nie wiem gfdzie trzeba nagrzebac czy w q3 czy moze e systemie. mam najnowsze stery i wszystkie servispaki do xp , kurde nie wiem co jest


Hmm... mam to samo pod XP tylko ze z ATI Radeon ale u mnie pomaga wlasnie vid_restart po wejsciu w Kwaka (mimo ze w cfg mam ustawione juz jak trzeba displayrefresch), dodatkowo moge to naprawic programikiem atirefreschfix ale go nie uzywam bo rownoczesnie ***** mi tv-out na karcie... Na Twoim miejscu poszukalbym jakiegos dodatkowego softu do v3 ale to moze byc trudne bo ta karta chyba nie byla juz produkowana jak wychodzil XP...
aha, kumpel pod WIN98 nie mial zadnych problemow z V3 i Q3

gl

__________________
Life is simple. Eat. Sleep. Play Quake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Ja u siebie mam voodoo 3 2000 i odświeżanie mam 85HZ.
Sprawdź z jaką częstotliwością w danej rozdzielczości może pracować twój monitor !!!

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

[FPP]ziel1na
Zaiste programik pomogl,(THX wielkie dla ciebie!) przy uruchomieniu gry nie zniemia mi sie display refresh, tylko teraz pojawil sie kolejny problem Chyba sterowniki nie potrafia obslugiwac takiego odswierzania w opengl bo pojawiaja sie paski na ekranie jak by monitor tego nie obslugiwal w kazdyej czestotliwosci oprucz 60Hz.
Moze zna ktos jakies sterowniki do voodoo3 3000 pod XP ktore poradza z tym sobie? ja mam obecnie najnowsze dostepne z www.voodoofiles.com przekleta karta

Co do 98 to ten problem wystepuje tylko z systemami NT, wiec tam tez chodzi mi dobrze, jednak nie tylko q3 mam na dysku a wiele rzeczy chodzi naprawde lepiej pod XP.

Mam monitor 17calowy sony trynitron poradzi sobie ze 85 Hz w 800/600

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 04:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

quote:
Napisane oryginalnie przez pionier
[FPP]ziel1na
Zaiste programik pomogl,(THX wielkie dla ciebie!) przy uruchomieniu gry nie zniemia mi sie display refresh, tylko teraz pojawil sie kolejny problem Chyba sterowniki nie potrafia obslugiwac takiego odswierzania w opengl bo pojawiaja sie paski na ekranie jak by monitor tego nie obslugiwal w kazdyej czestotliwosci oprucz 60Hz.
Moze zna ktos jakies sterowniki do voodoo3 3000 pod XP ktore poradza z tym sobie? ja mam obecnie najnowsze dostepne z www.voodoofiles.com przekleta karta

Co do 98 to ten problem wystepuje tylko z systemami NT, wiec tam tez chodzi mi dobrze, jednak nie tylko q3 mam na dysku a wiele rzeczy chodzi naprawde lepiej pod XP.

Mam monitor 17calowy sony trynitron poradzi sobie ze 85 Hz w 800/600



jak bylem w polowie twojego posta to chcialem ci napisac ze moze twoj monit ma max 60hz ale dobra...
sprobuj jak odpalisz q3 wejsc do konsoli i wpisac /r_mode 3 i dac /vid_restart
wtedy zmienisz rozdzielczosc w grze na 640x480...

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

Obawiam sie ze zmiana rozdzielczosci nie pomaga, jak sie uruchamia OpenGL to jest 60Hz, i nie idzie tego za zadne skarby zmienic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zoom
Mistrz Polski CPMA



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Na dm6 kolo lasera

polecam kupic jakiegos ge2mx przeciez te karty sa takie jak kielbasa z rozna na dworcu w Gliwicach ;-D i bedziesz mial po klopocie ;-D

__________________
Zwykly cham i europejczyk to ja ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zoom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zoom Znajdź więcej post'ów przez  zoom Dodaj zoom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zoom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

quote:
Napisane oryginalnie przez pionier
Obawiam sie ze zmiana rozdzielczosci nie pomaga, jak sie uruchamia OpenGL to jest 60Hz, i nie idzie tego za zadne skarby zmienic


no ja jak podlaczylem kompa po inny monitor to takie cos mi pomoglo a jak nie to na 4 ustawialem..

a zoom mowi dobrze
nie wiem jak dobra jest ta v3 ale g2 jest tani bardzo i dziala wsysztko

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

w sumie nie glupi pomysl ale niestety nie stac mnie na ten jak ty to nazywacie "tani barszcz" wiec musze sie z tym moim cudem meczyc i dlatego szukam pomocy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2004 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

najbardziej to Ci potrzeba tego: http://www.voodoofiles.com/getit.as...amp;s=134850681

a jezeli nei zadziala to poszukaj czegos takiego jak:

XP refresh rate FIX lub
nvidia refresh rate FIX

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2004 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

Co do nvidia refresh fix to juz to mialem ale to jest tylko do kart nVidi, przelecialem innego programu jak tego nvidi nie udalo mi sie znalesc, A co to tego linka co zapodales to niestety ale niedziala

Edytowane przez pionier dnia 02-01-2004 o godz. 13:03

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2004 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

to co to za karta?? zawsze myslalem ze voodoo3 jest nvidii (lub przynajmniej na chipset'cie)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2004 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pionier
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Leszno

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
to co to za karta?? zawsze myslalem ze voodoo3 jest nvidii (lub przynajmniej na chipset'cie)


Otoz pewnego okropnego dzionka nvidia postanowila skozystac z pewnych rozwiazan 3dfx'a bez uprzedniej pisemnej zgody firmy, przez co firma 3dfx sie zdenerwowala i wyskoczyla z procesem do nvidi ci wiedzac ze przegraja taniej ich bylo kupic 3dfx'a niz bulic kare i tak oto zniknela najlepsze wtedy firma od akceleracji 3d. voodoo nie ma nic wspulnego z chipami nvidii, takze nie jest to karta supported przez nvidie, teraz sterami i innymi bajerami zajmuja sie zapalency.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2004 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pionier Znajdź więcej post'ów przez  pionier Dodaj pionier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pionier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

jakby to powiedzial węgier: kesenem

dla osob ktore nie znaja wegierskiego (są tu tacy? :> ) znaczy to dziekuje

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2004 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:49.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions