Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Headshot?
Co robicie?
You do not have permission to vote on this poll.
zawsze celuje w głowe 38 45.24%
celuje w głowe jak przeciwnik mnie nie widzi 27 32.14%
zawsze celuje w korpus 11 13.10%
niegdy nie celuje 8 9.52%
W sumie: 84 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Question Headshot?

ZAmieszczam ankiete: czy lepiej ryzykować i celować w głowe czy lepiej strzelać po korpusie a pewnie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 03:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Headshot?

quote:
Napisane oryginalnie przez Mloody
ZAmieszczam ankiete: czy lepiej ryzykować i celować w głowe czy lepiej strzelać po korpusie a pewnie?


W gruncie rzeczy wiele zalezy od broni z jakiej sie strzela ;p Chociaz jesli zakradam sie do goscia od tylca i jescze mam chwilke czasu to of corz wale heda zeby bylo pewnie ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

only glowa.. tylko ze jak jestem przeciw 5 to full auto

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja zawsze celuje w nogi! Zawsze!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 21:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spidi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Poznań

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n
only glowa.. tylko ze jak jestem przeciw 5 to full auto


Ja też wale w head ale czasem trzeba strzelać szybciej w tułów i stracić troche kul ale oszczędzic swoje życie. (bez cenne życie )

__________________
Spidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spidi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spidi Znajdź więcej post'ów przez  Spidi Dodaj Spidi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spidi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

celuj zawsze w prawa reke... i seria do gory po ramieniu ciagnij

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2003 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spidi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
celuj zawsze w prawa reke... i seria do gory po ramieniu ciagnij


Czemu by nie.

__________________
Spidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2003 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spidi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spidi Znajdź więcej post'ów przez  Spidi Dodaj Spidi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spidi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KaZi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

zalezy z kim gram. Gram u mnie na Lanie dziennie kilka godzin i kazdego mam juz obcykanego. Jak widze ze lamusy to wiem ze hs im pykne bez problemu bo nie zdaza mnie zabic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2003 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KaZi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KaZi Znajdź więcej post'ów przez  KaZi Dodaj KaZi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KaZi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JasieK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jezeli zdazysz wycelowac w korpus to i zdazysz w glowe wystarczy trzymac wyzej celownik, a nie na ziemi tak jak powiedzial jeden z was (buhehe w nogi Koles chyba sobie jaja robisz. Ile ty w to grasz ? ) celowanie polega na chodzeniu na boki a nie na staniu a miejscu i miezemiu w glowe... Trzymaj celownik na wyskosci glowy i celuj chodzac na boki... nie slucha co nie ktorych bo chyba nie graja w to nawet miecha... buhee

PS. poszczelaj sobie troche w scianie i sprawdz jak kazda bron sie zachowuje...

Edytowane przez dnia 04-02-2003 o godz. 17:43

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 17:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spidi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez JasieK
Jezeli zdazysz wycelowac w korpus to i zdazysz w glowe wystarczy trzymac wyzej celownik, a nie na ziemi tak jak powiedzial jeden z was (buhehe w nogi Koles chyba sobie jaja robisz. Ile ty w to grasz ? ) celowanie polega na chodzeniu na boki a nie na staniu a miejscu i miezemiu w glowe... Trzymaj celownik na wyskosci glowy i celuj chodzac na boki... nie slucha co nie ktorych bo chyba nie graja w to nawet miecha... buhee

PS. poszczelaj sobie troche w scianie i sprawdz jak kazda bron sie zachowuje...



Masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Spidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spidi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spidi Znajdź więcej post'ów przez  Spidi Dodaj Spidi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spidi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JasieK
Jezeli zdazysz wycelowac w korpus to i zdazysz w glowe wystarczy trzymac wyzej celownik, a nie na ziemi tak jak powiedzial jeden z was (buhehe w nogi Koles chyba sobie jaja robisz. Ile ty w to grasz ? ) celowanie polega na chodzeniu na boki a nie na staniu a miejscu i miezemiu w glowe... Trzymaj celownik na wyskosci glowy i celuj chodzac na boki... nie slucha co nie ktorych bo chyba nie graja w to nawet miecha... buhee

PS. poszczelaj sobie troche w scianie i sprawdz jak kazda bron sie zachowuje...


Dluzej od Ciebie synku... O jakies 2 lata dluzej (albo i wiecej), takze nie badz taki kozak... A jesli nie umiesz wyczuc, ze text o strzelaniu w nogi byl zartem to wez sie nie udzielaj.... A nawet celujac w nogi bym Cie rozwalil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 13:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JasieK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Oj uwielbiam takich jak ty... cwaniaczki na odleglosc. Jezeli grasz w to 2 lata i dalej masz celownik na ziemi to naprawde jestes mastah.... napewno QL koles z ciebie (LAMER) jezeli chcesz mozemy sobie zagrac GG #5415221... mam admina tylko na 2 serverach awiec nie bedzie zbyt wielkigo wyboru serverow, ale moze masz swoj server?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 16:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

jasiek: czy ty nie zrozumiales ze on sobie zartowal? przeciez nawet ci to napisal, a 'kozaka' poki co ty zgrywasz..do tego obrazasz go bez powodu i rzucasz jakies smieszne wyzwania (jak kilkuletnie dziecko, ktore za wszelka cene musi udowonic ze jest najlepsze we wszystkim i ze ma racje... bez wzgledu na to czy tak jest, czy nie..)

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no ja gram 3 lata i tez celuje w nogi ale tylko z AK na full auto

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzieki Tjb za obrone...
widze, ze kolega Jasiek ma problemy z czyteniem ze zrozumieniem (2 klasa podstawowki sie klania...)
Nie bede sie z nikim klucil, bo nie mam na to ochoty, ani czasu...
A co do grania, to 1vs1 w cs to lekkie nieporozumienie, wiec nie badz smieszny.... To nie Quake...
Aha i nie napisalem, ze gram 2 lata, tylko 2 lata dluzej od Ciebie, a w cs zaczynalem grac ze 3 lata temu i podejrzewam,ze mam wieksze pojecie o tej gzre od Ciebie...
I celownanie w nogi jest najbardzoiej skuteczne!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 20:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Jak mam kalasza to pierwsze 3-5 naboi pod/w szyje a potem w nogi do konca - magazynka/celu/mnie

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

male sprostowanie
nie tylko w nogi...czasem trzeba jeszce nizej....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Postrzal w jadra jest najskuteczniejszy...
A najlepiej to stzrelac rykoszetem od ziemi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 21:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Ja osobiście zauważyłem, że trzeba brać uwagę na wiatr. Bo jak raz strzelałem to kule zawróciły i zabiły mnie (a może były to kogoś innego sbłągane kulk?)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 02:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

:|<><><>

Celuj w szyje

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RzYdEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Warszawa

Czasem przez to że ciągle hedy wale dostaje ostrzeżenia od HlGuarda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RzYdEk Znajdź więcej post'ów przez  RzYdEk Dodaj RzYdEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RzYdEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DvK
MastaH AdMlnisTratoR



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

hah kocham takich mastah00f - "nie zebym sie chwalil czy cos, ale ja ciagle dostaje bany za czitowanie, a tak naprawde nie czituje, tylko b.dobrze gram". oni chca sie tym dowartosciowac publicznie, czy co? a co do mastaha jaska: on gra niedluzej niz rok , chyba, ze wczesniej pykal z kumplami na lanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DvK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DvK Znajdź więcej post'ów przez  DvK Dodaj DvK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DvK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Fr0d0
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
male sprostowanie
nie tylko w nogi...czasem trzeba jeszce nizej....



czasem nawet nie trza celowac, a heady same z siebie wchodza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 12:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Michael
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Fr0d0
czasem nawet nie trza celowac, a heady same z siebie wchodza

Racja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2003 10:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

a ja robie tak

-wytracam bron z reki strzalem i dobijam nozem (ala soldier of fortune)

-wale rakieta pod nogi , przysmazam lecacego w powietrzu spawara a na koniec dobijam railem (ala q3)

-podkradam sie w cieniu i o ogluszam (ala splinter cell)

-wsiadam na motocykl i strzelam z sub-machinegana w przechodazacych przeciwnikow (ala GTA-VC)

-..no albo jeszce inaczej

staram sie mieszac kombosy i rozne akcje zeby nie bo nudno

PS. niepotrzebna ankieta i tak wiadomo ze wszyscy celuja w glowe - a to ze nie wszyscy trafiaja tam gdzie chca to juz odrebny temat

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2003 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Apropos głównego pytania tutaj. Zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć AK w dłoń i strzelać ładne serie po 2-3 naboje, niż czaić się gdzieś z mp5 po kątach i walić full auto w nogi. Dużo szybciej jesteś w stanie nabyć odpowiednie umiejętności, niż latając z m4 + tłumik i waląc full auto gdzie popadnie. Czasem lepiej zginąć, a się czegoś nauczyć, niż wyjść obronną ręką z walki w lamerskim stylu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

wrote by someone "Ja zawsze celuje w nogi! Zawsze!"
z ak to dziala ))))

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kijanka
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

ej chlopaki jak mam w glowe z ak47 strzelac jak nigdy nie wtrawie strzelam w tflo i zawcze go zaabije np z mp5 strezlam w glowe i z m4a1 ale nie z np p90 nigdy se nie wtrafisz heda z p 90 jak bedziesz celowal i jeszce z daleka ale lole ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 19:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Clank
Knight



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Rzeszów

head

Jeje fajno sie gawedzi na forum ...ale to nie ten temat. CO do hedow jestem ich zwolennikiem kocham robic zasadzki , a jeszcze bardziej lubie zachdozic od tylca i i wpakowac pol magazynka w pale ale powiem wam ze najskuteczniej jest stzrelac z AK w tlow wtedy jak po sznuraczku i hedy wychodza same z siebie
<rotfl>

__________________
Paanie daj pan spokoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2003 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Clank Znajdź więcej post'ów przez  Clank Dodaj Clank do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Clank prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: head

quote:
Napisane oryginalnie przez Clank
Jeje fajno sie gawedzi na forum ...ale to nie ten temat. CO do hedow jestem ich zwolennikiem kocham robic zasadzki , a jeszcze bardziej lubie zachdozic od tylca i i wpakowac pol magazynka w pale ale powiem wam ze najskuteczniej jest stzrelac z AK w tlow wtedy jak po sznuraczku i hedy wychodza same z siebie
<rotfl>



ot co! he he

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2003 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:53.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions