Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > SW:BattleFront > Ulubiona Frakcja
Jaka jest twoja ulubiona frakcja w SW:BF?
You do not have permission to vote on this poll.
Republika 5 38.46%
Separatyści 0 0%
Imperium 6 46.15%
Rebelia 2 15.38%
W sumie: 13 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Odysion
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Ulubiona Frakcja

Pytanie które z góry wiadomo było że znajdzie się tutaj Po prostu: Kim najbardziej lubicie grać ? Ja tam preferuje Republike, a dokładniej Klona z Jetpackiem. Można się dosać w różne niedostępne dla innych miejsca i strzelać =) A wy?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 21:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Publo
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Kraków

Nie mam ulubionej frakcji. Nie przepadam tylko za Federacja .

Ulubiona jednostka? Zdecydowanie Dark Trooper

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Publo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Publo Znajdź więcej post'ów przez  Publo Dodaj Publo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Publo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Proto_FC
ARC Trooper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Krakow

Zdecydowanie Republika :)

I w jej szeregach tarktuje rowno wszystkie klony .

A najciekawsza jednostka jest jak dla mnie droideka .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Proto_FC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Proto_FC Znajdź więcej post'ów przez  Proto_FC Dodaj Proto_FC do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Proto_FC prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarrdeFC
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja podobnie jak Publo - nie przepadam jedynie za Federacją. A ogólnie wolę starcia Imp vs. Reb.

Ulubiona jednostka - brak, gram tym, co akurat potrzebne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2004 00:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crenshaw
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Widzę, że zaczyna się tworzyć kółko nielubiących Federację ^^.

Cóż... dołączę się, choć Federacyjni mają ciekawą jednostkę SDB - chyba najlepszy soldier do walk w ciasnych tunelach.

Co do jednostek to preferuję snajperów wszelakiej maści - poza... Assassin-Droidem - nie wiem czemu, ale ten mi jakoś wybitnie nie pasi (to chyba ma coś wspólnego z tym głupawym celownikiem na modelu broni w trybie FPP, ale chyba trudno o głupszy powód )...

Jakbym miał wybrać jedno to: Marksman z Sojuszu Rebeliantów...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2004 15:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Viger
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: k-kozle

Rebelia - najblizsza idologicznie ulubina klasa: piechociaz choc nie pogardzam vanguardem. Raczej nie wybieram wookiego to juz szybciej pilota

Zaskoczylo mnie tez jak bardzo polubilem klony Podoba mi sie to ze wszytskie jednostki wygladaja prawie tak samo ale po oznaczeniach da sie odroznic kto jest kto. Jak w prawdziwej armii. Jesli nie jestem piechociazem to dzialam jako jet trooper. Ma swietna giwere

__________________
Viger

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2004 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Viger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Viger Znajdź więcej post'ów przez  Viger Dodaj Viger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Viger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Strike
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Barak

Republika - Najlepsza frakcja. RG i zwykłe klony są zarąbiste. RG podwozi cię na plac boju a ty wysiadasz i robisz Riflem masakre i zanim zdąrzysz wyczerpać ammo to możesz się gdzieś ukryć

__________________
"Life is cheap, especially main"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2004 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Strike Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Strike Znajdź więcej post'ów przez  Strike Dodaj Strike do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Strike prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BK-505
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Oczywiście imperium :>

Szczególnie lubie Dark Trooperów i Shock Trooper, ale najbardziej uwielbiam pojazdy imperium.

Na drugim miejscu lubie jeszcze rebeliantów. Ogólnie lubie bitwy Imperium vs. Rebelia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2004 17:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r3van
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

A kto nie lubi wogole uwazam ze te bitwy ze starej sagi mialy jakis taki wiekszy klimacik niz te z nowszych ale kwestia gustu
Jakie sa wasze ulubione pojazdy z btf latajace czy naziemne i konkretnie ktore?

__________________
R.3.V Chalange everything

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2004 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r3van Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r3van Znajdź więcej post'ów przez  r3van Dodaj r3van do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r3van prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Strike
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Barak

czasami pojazdy sa lamerskie..... ja bym był za usunieciem niektorych pojazdów w niektorych miejscach

__________________
"Life is cheap, especially main"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2004 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Strike Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Strike Znajdź więcej post'ów przez  Strike Dodaj Strike do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Strike prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r3van
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Cos tak ucichlo na Forum noco jest ludzie!!!??

__________________
R.3.V Chalange everything

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2004 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r3van Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r3van Znajdź więcej post'ów przez  r3van Dodaj r3van do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r3van prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Publo
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Kraków

Ruch sie zacznie po wyjsciu nowego patcha i serwera linuxowego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2004 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Publo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Publo Znajdź więcej post'ów przez  Publo Dodaj Publo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Publo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TheMichal
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja najbardziej lubie Klony, a potyczki z prequeli. Ze starej trylogii lubie jedynie Hoth i Endor (tam się walczy tylko Imp vs Reb)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 16:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Testosteron
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

He He !!!! Oczywiscie ze imperium.Ciemna strona mocy znów zatriumfuje i podbijemy całą galaktyke.A tak na poważnie to gra daje tak wiele mozliwosci realizacji zwariowanych pomysłów ze grając kazdą postacią(Nawet Federacja Kupiecka ma swój klimacik--druidka rządzi jak sie nią dobrze wymiata)mozna sie swietnie bawic.Szkoda tylko ze pewne schematy znane z Wolfa choćby, nie zostały tu do końca zachowane.Dla mnie pilot rozdający apteczki i ammo jest naciagnieciem w kierunku zmniejszenia liczby profesji i gamebalance'u.Fajnie by było grać imperialnym dowócą czy też medykiem z plecakiem pełnym bacty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2004 16:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BimberMan
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Ja chyba najbardziej luie grac Klonem ale to tez zalezy od mapy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2004 20:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:44.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions