Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > fotki ut-maniakow
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (28): « First ... « 8 9 [10] 11 12 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

hehehhehehe ten po lewej Panie Mareczku, co do wymiekania... daleko mi jeszcze do tego na tym zdjeciu :>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



hm, no to wyglada ze On tak na serio ......
Covboy - uwazaj na siebie! nie nos krotkich spodenek!


Hmm - joke
... papuga hmm a może Ty tak ten tego a tak na prawde tamtego ? hm ?!
POSTY NAKAZANE ZACHOWYWAĆ

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Hmm - joke
... papuga hmm a może Ty tak ten tego a tak na prawde tamtego ? hm ?!
POSTY NAKAZANE ZACHOWYWAĆ




a jak bys wolal?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



ooo, to extra, to juz jestesmy umowieni :)
to jeszcze tylko najtrudniejsze - adres PanaNa ....
Hm, on moze wziac posilki w postaci PaniNa - Ty wezmiesz Christoffa? :)



O adres w sumie łatwo:192.168.cośtam.cośtam :)))
To co, na ubitej ziemi?Sąd Boshy?Wybierz czas i serwer ... co do mapy to może Training Facility, bo jakoś innych 1 vs.1 nie kojarzę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA


O adres w sumie łatwo:192.168.cośtam.cośtam ))
[?QUOTE]

przeciez nie bede atakowac swojego serverka, ja rowniez mam siec oparta na 192.168.0.0/24

To miło, ze chcesz podac swój IP adres internetowy ale nam berdziej chodziloby o adres taki zwykly, zeby do Ciebie trafic w realu.

[QUOTE] To co, na ubitej ziemi?Sąd Boshy?Wybierz czas i serwer ... co do mapy to może Training Facility, bo jakoś innych 1 vs.1 nie kojarzę.


tja - zebym jeszcze dostal po ... eee, ja wole we 3 na Ciebie - wtedy przynajmniej mam jeszcze jakies szanse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA


O adres w sumie łatwo:192.168.cośtam.cośtam ))
To co, na ubitej ziemi?Sąd Boshy?Wybierz czas i serwer ... co do mapy to może Training Facility, bo jakoś innych 1 vs.1 nie kojarzę.



Ej bijecie PaNne? za co?? moze ja sie do ktores strony dolacze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


Ej bijecie PaNne? za co?? moze ja sie do ktores strony dolacze


Ja chcem być z PanNa

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CoVBoY


:-( heh wszyscy sa fajni albo z brodka a ja tylko jestem Covboy dzieki Loriwin a siedzialas obok mnie:-(



Nie gniewaj sie na mnie. Zamieszczam POPRAWKE do opisu: Na samym dole zdjęcia widzimy Covboya, który zaangażował sie w to spotkanie nie tylko grą ale równiez wytrwałością w robieniu zdjęc, kręceniu filmik. Jemu równiez zawdzięczamy zaopatrzenie

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Ja chcem być z PanNa



Niee.. lepiej z nami

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


Nie gniewaj sie na mnie. Zamieszczam POPRAWKE do opisu: Na samym dole zdjęcia widzimy Covboya, który zaangażował sie w to spotkanie nie tylko grą ale równiez wytrwałością w robieniu zdjęc, kręceniu filmik. Jemu równiez zawdzięczamy zaopatrzenie




Ehhh no i nadal nie jastem fajny ani z brodka ani nic po prostu Covboy odwalil czarna robote a tera Covboy do garow zmywac:-((( ehhh Loriwin a tak poczciwie wygladalas:-))))) Kurcze nikt mnie nie lubi DLACZEGO?!?!?!?!??!?!?!?!?! a co mi tam zawsze musze byc odmiencem:-(

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Opcja Zero

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


Niee.. lepiej z nami :)



To i ja z wami, a kogo lejemy ?

PS. Thx. 8lo0d.


quote:
Napisane oryginalnie przez panNA

Proście, a zostaniecie wysłuchani ... A te z głowami ?




quote:
Napisane oryginalnie przez CoVBoY


A te zy glowamy beda ale jak zeskanuye a moj scan nie bardzo cos dziala:-( ale mam nadzieje ze w poniedzialek puszcze z podpisami:-)))



A tak btw, to nadal czekam ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CoVBoY



Ehhh no i nadal nie jastem fajny ani z brodka ani nic po prostu Covboy odwalil czarna robote a tera Covboy do garow zmywac:-((( ehhh Loriwin a tak poczciwie wygladalas:-))))) Kurcze nikt mnie nie lubi DLACZEGO?!?!?!?!??!?!?!?!?! a co mi tam zawsze musze byc odmiencem:-(



taak.. na tym zdjeciu to nawet jestes bardzo fajny a na zywo to tym bardziej.. nie moge Ci tylko zapomniec tego co powiedziales - Ty juz najlepiej wiesz o czym moowie

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


taak.. na tym zdjeciu to nawet jestes bardzo fajny a na zywo to tym bardziej.. nie moge Ci tylko zapomniec tego co powiedziales - Ty juz najlepiej wiesz o czym moowie



Troszke mnie udobruchalas:-) a co do rozmowy (zreszta niedokonczonej) to wiesz takie jest zycie za pare latek sama sie przekonasz i staniesz po mojej stronie jakiem COVBoY he...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


Niee.. lepiej z nami


Ale ja chce wygrać, dlatego będę z panNa

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Sztuka Wojowania

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Ale ja chce wygrać, dlatego będę z panNa :D



A ja ci mówię że warto przegrać. Tylko popatrz;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotra5
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Talking lol

hyhy fajne nogi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotra5 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotra5 Znajdź więcej post'ów przez  Piotra5 Dodaj Piotra5 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotra5 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Sztuka Wojowania

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
A ja ci mówię że warto przegrać. Tylko popatrz


a ja dlatego z Nią trzymam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez Loriwin


Niee.. lepiej z nami



Hmmm moze głosniej powtorze!!!!
CZEMU GO BIJEMY? hmm wlasciwie CZEMU GO BIJECIE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotra5
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


Hmmm moze głosniej powtorze!!!!
CZEMU GO BIJEMY? hmm wlasciwie CZEMU GO BIJECIE




biją go za ojczyzne Demonq za ojczyzne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotra5 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotra5 Znajdź więcej post'ów przez  Piotra5 Dodaj Piotra5 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotra5 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


Hmmm moze głosniej powtorze!!!!
CZEMU GO BIJEMY? hmm wlasciwie CZEMU GO BIJECIE:P



Oni chcą mi bęcki spuścić z powodów powiedziałbym FUNDAMENTALNYCH ;)

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA

:)))
Ja w tej samej sprawie, no co jest z tymi fotkami???
Z przecieków było wiadomo, że zdjątka cyfrą robione były i niejaki Covboy ma je w posiadaniu, hmm ... retuszujecie je czy co?
Czy ktoś się nimi bawi pod jakimś Adobe Photoshopem i zobaczymy np.Loriwinę z ciałem PAPUGi? <joke>

PS.poor Christoff <joke>



aha, PAPUGa, ty kiedyś tym błysnąłeś, żeby zrobić linka do posta z przeszłości to trzeba to w jakim htmlu napisać czy jest tu na BOARDzie taka opcja ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post >><<>><<

Hmm Fundamentalnych, mozesz sprecyzowac?
Jak to za Ojczyzne?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: >><<>><<

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON
Hmm Fundamentalnych, mozesz sprecyzowac?
Jak to za Ojczyzne?



W krótkich, żołnierskich słowach było tak: po nocce w waffce zdjęć długo nie było (nawiasem mówiąc nadal nie ma, bo te dwa na odczep rzucone są), więc żartem wyraziłem podejrzenie, iż ktoś się nimi zabawia nieprzystojnie (patrz post wyżej).
Kwestią zamiany ciał pomiędzy PAPUGą a Loriwin poczuła się wzburzona ta ostatnia (co rozumiem) a także PAPUGa, czemu się dziwię :)))

To tyle w kwestiach fundamentalnych, od tego czasu tak się przekomarzamy. Bo to nadal tylko jokesy są, mam nadzieję.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: Sztuka Wojowania

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA


A ja ci mówię że warto przegrać. Tylko popatrz



hehehe - bardzo zabawne

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Loriwin
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez Piotra5
hyhy fajne nogi


Dziekuje... milo ze tak myslisz
ps. hyhy niezły żart

__________________
Loriwin

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Loriwin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Loriwin Znajdź więcej post'ów przez  Loriwin Dodaj Loriwin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Loriwin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotra5
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: >><<>><<

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DEMON
Hmm Fundamentalnych, mozesz sprecyzowac?
Jak to za Ojczyzne?
[/QUOTE


demonq jak chcesz kogos pobic a nie masz konkretnego powodu to bij go za ojczyzne 9zwrot ten jest popularny w moich stronach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotra5 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotra5 Znajdź więcej post'ów przez  Piotra5 Dodaj Piotra5 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotra5 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
aha, PAPUGa, ty kiedyś tym błysnąłeś, żeby zrobić linka do posta z przeszłości to trzeba to w jakim htmlu napisać czy jest tu na BOARDzie taka opcja ?


hm, no wiec ja sobie prawo-myszo-klikam na batonie 'dopowiedz', robie "kopiuj skrot" i takie cus wklejam do tresci moich wypocin.

ale to chyba zrobilem tylko raz, jako linka dla Loriwin, zeby nie meczyla szukajac postow kmb007'a.

nie wiem, jak to zadziala z innymi postami, dla INNYCH osob

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Idąc za radą PAPUGi :
http://board.fpp.pl//newreply.php?a...p;postid=130375

Proba No2
http://board.fpp.pl//editpost.php?a...p;postid=135283

Proba No3
http://board.fpp.pl//editpost.php?a...p;postid=137271

Sacrebleu, nie działa.Takie potraktowanie moich postów prowadzi do ich EDYCJI, z cudzymi kończy się komunikatem o braku uprawnień do ich EDYCJI :(
Coś jednak jest w tych innych, albo INNEJ ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
Idąc za radą PAPUGi :
[ciach]
Sacrebleu, nie działa.Takie potraktowanie moich postów prowadzi do ich EDYCJI, z cudzymi kończy się komunikatem o braku uprawnień do ich EDYCJI
Coś jednak jest w tych innych, albo INNEJ




hihihi
a nie mówiłem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarry Man
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Cool Brosze sie nie smiac - wiem ze jestem very scarry :))

To w sumie takie moje zdjątko. Troche jestem zwariowany ale moze to i dobrze??? A niech tylko mi ktos sie bendzie ze mnie smial na serwerach to mu heada załaduje z 1000 metrów z noza :)))))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarry Man Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarry Man Znajdź więcej post'ów przez  Scarry Man Dodaj Scarry Man do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarry Man prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

ble

BuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahha
BuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahha
BuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahha
BuahahahhaBuahahahhaBuahahahhaBuahahahha oka jush przestane ale zdjęcei to zajebiste!!!i myśle że sobie tą bródk e dokleiłeś i twarz też[joke] Buahahahha a i pozdrooFkA na koniec dla graczy i dla redaktorów tj. MajeS- który tutaj zagląda jak do kibla

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:01.    Strony (28): « First ... « 8 9 [10] 11 12 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions