Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > ponad 4 lata board.fpp.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

First Person Perspective ponad 4 lata board.fpp.pl

Witam

Siedze na tym boardzie juz 4 lata, czyli prawie od poczatku jego istnienia. Moze za bardzo ostatnio sie nie udzielalem ale obserwowalem co tu sie dzieje przez caly ten czas...
Ostatnio widze ze chociaz board ma ponad 6tys uzytkownikow coraz mniej z nich postuje, szczegolnie w dzialach z off topicu udzielaja sie tylko starzy wyjadacze. Czyzby wiekszosc tematow zostala juz poruszona i wyczerpana? Powstaja coraz nowsze i bardziej udziwnione? Taka jest pewnie kolej rzeczy.
Ale ten board ma swoj klimat, nie to co inne mlode boardy ktore powstaja jak grzyby po deszczu.
Pamietam kiedys mega dyskusje chyba Shoolera i Raptora ktore zajmowaly po pare stron w topicu,
Albo yoshi, weirdo & tramwaj (deathcrush) ktorzy tez dawali czadu.
Ale co sie stalo, duzo fajnych ludzi przestala sie udzielac, albo powyjezdzala, moze po prostu znudzilo im sie, zrobili swoje.
Chodzi mi szczegolnie o poszczegolne dzialy fpp.pl np quake2.fpp.pl
Kiedys nie moglem sie doczekac az ten dzial powstanie, poniewaz mialem pomoc w jego tworzeniu razem z blackiem. Niestety nie doczekalem sie, skonczylem jedynie na news.fpp.pl i zrezygnowalem.
Mkuh odwalil tam kawal dobrej roboty, topic q2 na boardzie tetnil zyciem ale to juz prehistoria.

Pamieta ktos jeszcz te czasy? Poczatki boarda? Te akcje ktore tutaj odchodzily? Imo jest co wspominac.
Nie zdziwie sie jezeli topic nie bedzie mial zbyt duzej popularnosci poniewaz pewnie wiekszosc uzytkownikow boarda teraz to swieze mieso.

Pozdrawiam

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Ja tu w sumie nowy jestem ale historie sie zna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Tak tak czytalam juz to 5000000000 razy ...

Bosh czasami zachowujecie sie jak stare dziadki... lepiej juz cos zrobic niz mowic "a za starych dobrych czasow" .~~.

z drugiej strony jak pare razy nameczylam sie nad wiekszym topikie, myslalam ze ludzie przemysla i wywiaze sie jakas wieksza dyskusja, ale d...pa nic nikomu sie nie chcialo to ja mam juz to gdzies... .~~.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

eee.. czy co roku jakis naiwny sie znajdzie do napisania takiego tematu?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

E tam gadanie, jest miejsce w dziale off topic gdzie toczy sie zazarta dyskusja , wymiana zdan i pogladow nowych jak i zarazem tych starszych usersow forum tutaj Jak za starych dobrych czasow boarda

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Sporo osób sie zna już z widzenia i pije (znaczy widuje ) sie w realu. Nie ma już takiej potrzeby zeby dyskutować na boardzie skoro mozna przy piwku.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Saari, zeby cos zrobic trzeba ludzi... takich jak kiedys. Gdzie ci mezczyzni? ;>
Ponarzekac mozna, byle nie za czesto. Poza tym to chyba dobry czas bo board faktycznie przezywa kryzys. Z drugiej strony ile takowych okresow juz bylo... heh.

AlieneK - masz na mysli warszawke? Chyba mi nie powiesz, ze ktos przyjedzie do stolicy, zeby wypic piwko. Zloty to co innego, ale one odbywaja sie rzadko.

CybeR - miales jakis... khm... kontakt z blackiem? Swego czasu doszly mnie sluchy, ze rzucil wszystko w cholere dla kobiety. Moze wiesz cos wiecej?

PS
1_Al!EN_0 jest lekko rudy? :>

w tle: Incubus - 4th Movement Of The Odyssey

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

quote:

PS
1_Al!EN_0 jest lekko rudy? :>



ej, ale oso chosi, co tak nagle? moze... lekko...

tak czy owak... ja siedze 3 lata z dlugimi przerwami na milczenie i w sumie to tylko na poczatku byla jakas taka zajawa, na topiki, spam i takie tam... pozniej przeszlismy do konkretow, imho dzieki temu ten board jest taki 'dorosly' [ostatnio dziwne oznaki dziecinstwa w postaci 'gier slownych' sie wtoczyly, ale...]

i zaprzeczam jako board by sie nie rozwijal... spojrzcie na taki Kosz... mowie wam, Krowa przyszloscia narodu

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Bo jak rudy i taki drobny to zem cie widzial w tramwaju w Wawie. Kupowales buty "najki" albo przenosiles cos w pudelku po nich gdzies tak pod koniec wakacji? :>

w tle: Frank Sanatra - Santa Claus Is Comin' To Town

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Saari, zeby cos zrobic trzeba ludzi... takich jak kiedys. Gdzie ci mezczyzni? ;>
Ponarzekac mozna, byle nie za czesto. Poza tym to chyba dobry czas bo board faktycznie przezywa kryzys. Z drugiej strony ile takowych okresow juz bylo... heh.

AlieneK - masz na mysli warszawke? Chyba mi nie powiesz, ze ktos przyjedzie do stolicy, zeby wypic piwko. Zloty to co innego, ale one odbywaja sie rzadko.

CybeR - miales jakis... khm... kontakt z blackiem? Swego czasu doszly mnie sluchy, ze rzucil wszystko w cholere dla kobiety. Moze wiesz cos wiecej?

w tle: Incubus - 4th Movement Of The Odyssey



DEiMOss kontakt z blackiem mam dobry. Rzucil wszystko bo mial rozne sprawy kobiete tez, bywa... na necie siedzi ciagle wiec moze i tutaj zaglada czasem
DEiMOss kojarzysz kogos takiego jak [FPP]Deep ? tez na poczatku sie udzielal a pozniej zniknal. A jest chyba z Twojej miejscowosci tak ?

Alienek - urzytkownicy z boarda to troche wiecej niz Warszawa i okolice...

glan - zeby chociaz raz na rok ktos to przeczytal ze zrozumieniem

Saari - widac ze masz to gdzies no ale jak wam wystarczy udzielac sie tylko w tym topicu ktory zapodal rcube to zycze milej zabawy

Niektorzy wiedza jak bylo na poczatku, czemu to sie zmienilo? Przeciez nowi internauci dochodza ale nic ze soba nie wnosza
Pozdro

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Bo jak rudy i taki drobny to zem cie widzial w tramwaju w Wawie. Kupowales buty "najki" albo przenosiles cos w pudelku po nich gdzies tak pod koniec wakacji? :>

w tle: Frank Sanatra - Santa Claus Is Comin' To Town



hmm... watpie, ja jezdze metrem

na prawde, bardzo watpie...

@Cyber - nie demonizuj... poza tym jacy nowi uzyszkodnicy? przeciez tu nowych [w OT] jak na lekarstwo, walkowalo sie ten temat juz dawno ale nic z tego nie wyniklo... imho problem jest glebszy, nie tylko w forum rzecz ale w ogolnym marazmie calego fpp.pl... przezyl sie.. juz tyle lat, a on wciaz taki sam...

czas na zmiany...

ot co wlasnie...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez CybeR
[...]
DEiMOss kojarzysz kogos takiego jak [FPP]Deep ? tez na poczatku sie udzielal a pozniej zniknal. A jest chyba z Twojej miejscowosci tak ?
[...]


Pamietam, ale dzieki za przypomnienie ksywy. Deep byl troche dziwny, nawet nie wiem, ktory to czlek w mojej okolicy - nigdy sie nie spotkalismy face2face.
Black dalej w Lezajsku czy gdzies sie wyniosl? Moze pracuje w jakiejs kafejce? Pamietam, ze mielismy wspolnie jechac na pierwszego CGL-a... Ech, wkurwil mnie tym naglym zniknieciem.

1_Al!EN_0 - najwidoczniej zmeczon bylem i siem pomylilem. Ale masz jakies ~polroczne "najki"? :>

Jesli o odswiezenie fpp.pl chodzi to ja tam czekam caly czas na nowa wersje vB. Board to jedyne miejsce, gdzie zagladam. Nawet polskie tlumaczenie nie jest potrzebne, ale chyba wyszlo juz jakies oficjalne, nie?

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez CybeR
Niektorzy wiedza jak bylo na poczatku, czemu to sie zmienilo? Przeciez nowi internauci dochodza ale nic ze soba nie wnosza
Pozdro



Swiat sie zimienia ludzie takze. Nie wszyscy maja czas i checi...
A tych nowych internatow to jak wysyp grzybow po deszczu no nie ?
Duzy sukces forum odnosi tylko wtedy jak serwis jest dobrze prowadzony i ma duzy wspolczynik ogladalnosci. Popatrz na esport, orga, itp itd.

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

cyber, no ok, ale zrozum ze takim gadaniem nie wiele sie wskora
co do tego ze uzytkownicy boarda to nie tylko wawka to fakt, ale nie tylko wawka w swoim zakresie sie spotyka czesciej sa lepsze akcje wielo-miastowe )

co do zmian ciagle sa jakies zapowiadane ale no.. jakos czegos ciagle brakuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

brakuje zapalnika, i starej ekipy ktorej sie znudzilo, a nowym sie jeszcze nie zachcialo

DEiMOss: black siedzi w kraku juz 3 rok, ja coprawda tez ale ciezko go dorwac czasami. a fpp olal chyba ze wzgledu na deepa wlasnie

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja mysle ze Saari nie ma tego gdzies Saari zawsze marudzi jak jej sie cos nie podoba a nie wiedziec czemu takie topic'i jej sie nie podobaja i wowczas 'poniza' tych ktorym sie podoba temat ("Bosh czasami zachowujecie sie jak stare dziadki..."). Tyle z psychoanalizy

Po czesci zgadzam sie z Alienkie, sporo tematow jest przerabianych w RL, nie tylko w wawie, ale i przy okazji wyjazdow do Gdanska itp (w innych miastach w mniejszym gronie). Poza tym ustalila sie na boardzie (glownie w O niczym) pewna stala ekipa ludzi, ktorzy omowili juz wiele watkow

Tak czy siak troche brakuje tu Raptorowych topicow Pamietam jak Rap zwiekszal limit znakow dopuszczalny w jednym poscie bo ludziom brakowalo (teraz w tym starym limicie miescilibysmy sie bez problemu ;D)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
(teraz w tym starym limicie miescilibysmy sie bez problemu ;D)


Mysle, ze ustawic limit 150 znakow na posta. Spokojnie sie zmiescimy. :>
A co do topicku, to nie ma co rozpamietywac starych czasow, bo ich juz nie ma. Mamy co mamy, i trzeba ise tym nauczyc cieszyc. No ba, kiedys bylo fajnie. Jak czytam swoje posty z poczatku istnienia board'a to sie zalamuje. Ale to jest ponad 4 lata. Kiedys bylem nawet gruszka. Ogolnie mozna powiedziec, ze nie wolno nam teraz plakac nad rozlanym mlekiem, ale szkolic mlodziez. :F

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 21:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Ja mysle ze Saari nie ma tego gdzies Saari zawsze marudzi jak jej sie cos nie podoba a nie wiedziec czemu takie topic'i jej sie nie podobaja i wowczas 'poniza' tych ktorym sie podoba temat ("Bosh czasami zachowujecie sie jak stare dziadki..."). Tyle z psychoanalizy


Chodzi mi o to ze gadaja ludzie *******y o tym jak to bylo kiedy byly madre dyskusje na madre tematy... a jak juz ktos taki temat zapoda to zazwyczaj znika po kilku zlewkowych komentarzach ... Wiec o co chodzi? Jak chce madrych topikow to niech potem w nich sie udziela a nie ze ktos bedzie produkowal sie ze zrobieniem tematu tylko po to zeby dostac lacznie 5 linijek wypowiedzi :> Wlasnie cos takiego mam dosc.. zlewania czyjejs pracy a potem narzekania ze nie jest madrze. Zeby bylo madrze trzeba madrych ludzi ktorzy chca inteligentnie pisac.

Wqrza mnie po prostu bezmyslne narzekanie. Skoro pan Cyber uwaza ze wypowiadam sie tylko w temacie rcube'a to znaczy ze takze wogole tu nie bywa i nie widzi co pisze a potem narzeka na poziom mimo tego ze go on nie interesuje bo i tak rzadko zaglada... .Oo.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss


AlieneK - masz na mysli warszawke? Chyba mi nie powiesz, ze ktos przyjedzie do stolicy, zeby wypic piwko. Zloty to co innego, ale one odbywaja sie rzadko.




Jak to nikt nie przyjedzie do stolycy tylko na pivo? A ja to co? A wcale blisko nie mam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Kiedyś siedziałem i co chwila sprawdzałem kto coś nowego w temacie q3 napisał.
Nie mogłem się doczekać, a jak już board się sypał i nie było dostępu to jak bym na odwyku był.
Teraz żadko tu zaglądam, ale ciągle ten board pod względem szaty graficznej i rozwiązań lubię najbardziej.

Popularność serwisów fpp może i podupadła, ale porównując e-sport, nie uważam tamtego forum za lepsze. Co za idiota wymyślił rozwiązanie typu "odpowiedź 43 na 35"? Tam się tworzą wątki w wątkach. Tutaj sprawdzam co jest na samym dnie monitora i widzę czy ktoś coś dopisał czy nie.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler

Tak czy siak troche brakuje tu Raptorowych topicow Pamietam jak Rap zwiekszal limit znakow dopuszczalny w jednym poscie bo ludziom brakowalo (teraz w tym starym limicie miescilibysmy sie bez problemu ;D)


that's what i'm talking about


quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar

No ba, kiedys bylo fajnie. Jak czytam swoje posty z poczatku istnienia board'a to sie zalamuje. Ogolnie mozna powiedziec, ze nie wolno nam teraz plakac nad rozlanym mlekiem, ale szkolic mlodziez. :F


no smieszne miales posty ale to nie znaczy ze caly board musi zapomniec poczatki swojego istnienia wtedy wiecej ludzi pisalo na poziomie... albo po prostu bylo wiecej tematow



quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Wlasnie cos takiego mam dosc.. zlewania czyjejs pracy a potem narzekania ze nie jest madrze.



A co wlasnie robisz?


quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

Skoro pan Cyber uwaza ze wypowiadam sie tylko w temacie rcube'a to znaczy ze takze wogole tu nie bywa i nie widzi co pisze a potem narzeka na poziom mimo tego ze go on nie interesuje bo i tak rzadko zaglada... .Oo.


Nie czytasz dokladnie moich postow, to byla aluzja do posta rcuba (ze dla starych wyjadaczy i nowych ludzi jest juz topic "Gra w skojarzenia") Ty tutaj czynnie bierzesz udzial w dyskusjach

A zagladam na ten board czesto, tak jak to ujal killertowa
kiedys musialem byc codziennie, nalog. Pozniej stopniowo coraz mniej. Teraz tylko zagladam z sentymentu.

I widze ze ostatnio (jak napisal Shooler) jest waska grupa ludzi trzymajaca wladze tuta Omowili bardzo duzo rzeczy na pewno wiecej niz sie da na boardzie bo nie ma jak to pogadac in RL

Moim zdaniem tak sie dzieje, poniewaz nowi sie rejestruja ale zbyt wiele wspolnych tematow tutaj nie znajda z ludzmi ktorzy siedza tu obecnie i znaja sie od dawna.
Wiec ida na nowe fora gdzie sa takie topicy ktore tutaj panowaly pare lat temu typu skad sie wzial twoj nick, jakiej muzyki sluchasz, co pijesz, czy masz kota.
A fora gier to tutaj dawno juz wygasly

Pozdrawiam

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2004 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez Onion
Jak to nikt nie przyjedzie do stolycy tylko na pivo? A ja to co? A wcale blisko nie mam.

Szpoko, szpoko. Jesli masz katarzyne to mozesz jezdzic.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2004 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Szpoko, szpoko. Jesli masz katarzyne to mozesz jezdzic.


W ostatni weekend PKP sprzedawalo bilety turystyczne za 50zl jezdzisz ile chcesz i gdzie chcesz

Z noclegiem tez da sie wykombinowac zeby byl za free Ostatnio nawet zalatwilismy mieszkanie w Zielonej Gorze na caly weekend o Poznaniu, Wawie czy Gdansku nei wspomne

Czasmi nawet uda sie zachaczyc darmowy obiad na trasie u jakiejs milej znajomej

Wystarczy chciec

(Kasa na "dodatki" zgdnie z osobistymi preferencjami )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2004 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

its alive :>
archiwalne posty sa na wage zlota, znacie jakis sposob
na zrobienie sobie backupa z boarda ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez ya.
its alive :>
archiwalne posty sa na wage zlota, znacie jakis sposob
na zrobienie sobie backupa z boarda ? :>


Crtl + V

Jak się zapisywałem na to forum to poziom faktycznie był wyższy. Czasami zdażały się luźniejsze topiki ale to raczej dla rozerwania się. A potem zaś stopniow zapanowała stagnacja i ludzie zaczeli odchodzić.
Pewne metody na reaktywację forum spełzły na niczym. Pojawiło się kilka nowych osób ale szybko poszły sobie wsio, gdyż nie zostały zaakceptowane przez pewne osoby.
Poza tym większość z osób co się wypowiada w dziale O niczym ... itd. zna się już w rzeczywistym świecie lub rozmawia przez sieć. Tak więc szybciej poznają punkt widzenia drugiej osoby i nie mają potrzeby tworzenia topiku na forum.
Czasami zdażało się, że nawet dość ciekawy topik zmieniał całkowicie temat lub obniżał poziom przez bezsensowne wypowiedzi.

Sądzę, że nie ma co wspominać przeszłości i lepiej starać się jakoś poprawić poziom. Nie odstraszać nowych ludzi i starać się być bardziej otwortym na zdanie innych.

venotom i tak rulz

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

heh, co tu mowic. no towarzystwo sie kurczy i tyle. zreszta wystarczy spojrzec po avatarach. w tym temacie ilu ludkow? cos kolo 13 naliczylem. dodajcie z drugie tyle i to chyba tylu ludzi z "o niczym konkretnym" (dla mnie ten board sie ogranicza do tego dzialu ).

co do serwisu to sie wypowiadac nie bede, bo nie sledze od dluzszego czasu, nawet na stronki jakos mi sie zagladac nie chce, bo nie ma tam nic co by mnie zainteresowalo.

to moze na koniec jeszcze troche przemyslen moich na temat wybywania ludzi. widze takie powody "jednostkowe": 1) znalezli sobie ciekawsze zajecie lub z powodu braku czasu musieli porzucic czesc dotychczasowych zajec i w tej czesci znalazl sie board; 2) znudzilo im sie gadanie tutaj wciaz z tymi samymi ludzmi, wciaz tego samego... no bo ilez mozna za przeproszeniem *******ic. no i glowny powod "globalny": no) ludzie sie starzeja, maja coraz mniej czasu na *******y a czesto nawet jak czas maja to wola go przeznaczyc na inne cele; swiezego narybku nie ma. diagnoza dosc prosta - board padnie (na pocieszenie dodam, ze raczej pozno niz wczesnie i tylko jesli sytuacja z nowymi sie nie poprawi, bo do dlugiej dzialalnosci wszelakich grup dyskusyjnych o nie sprecyzowanym wspolnym zainteresowaniu wymagana jest rotacja ludzi a nie wytrwalosc stalych czlonkow).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mozecie robic jakies zmiany, zapodawac takie topic'i i wspominac jak to bylo fajofo, ale zapewniam ze stare dobre fpp (takie chocby sprzed 2 lat) juz nie wroci

na moje fpp sie po prostu wypalilo i juz
ale ja tez pamietam te czasy... czapek, raptor, deep i z 5 serwisow do upilnowania - to bylo zycie...

imo najlepszy okres fpp byl podczas pierwszego CGL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 11:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez majes

ale ja tez pamietam te czasy... czapek, raptor, deep i z 5 serwisow do upilnowania - to bylo zycie...



Sami sobie je odpalaliscie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek

ludzie maja coraz mniej czasu na *******y a czesto nawet jak czas maja to wola go przeznaczyc na inne cele;


jeszcze jeden fakt jaki zauwazylem...
te niegdys mega dlugie posty na rozne tematy - teraz malo komu chce sie tyle pisac a zeby potem ktos to przeczytal to juz nie ma chetnych. Najlatwiej sie pisze krotkie posty i najszybciej ale onie nie wnosza duzo do dyskusji (tak jak ten lol)
Moze dlatego taka popularnoscia cieszy sie Gra w skojarzenia
Ludzie wchodza na board, zagladaja, nie maja o czym pisac na boardzie ze znajomymi - bo rozmawiaja z nimi codziennie i RL lub na gg - to walnda tam posta zeby sie zameldowac or sth.
Nie ma co gdybac wiecej, tego tematu chyba tez dobiegl koniec

A co do archiwum boarda, to mam nadzieje ze zostanie jak najdluzej na tym serwerze i nie ulegnie przedawnieniu. Pozdro

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2004 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mam uraz do długich postów : >
Kiedyś napisałem zajefajny referat i jak chciałem wysłać posta to coś sie pluł, że nie może, a jak wróciłem do edycji posta to już nic nie było : ( Dlatego teraz zzawsze długie posty kopiuje do schowka ;D

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2004 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions