Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sytuacja na polskich serwerach cz. 2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Sytuacja na polskich serwerach cz. 2

Hmm sytuacje na polskich serwerach mozna opisac jednym slowem "miod"


gralem na ZION

nagle widze "ktos wypada bo xxxxx nie moze sie wbic na serwer, no i kogo wykopali ?
mnie !


To jest wlasnie naduzywanie wladzy przez adminow.
Na ZION ciezko jest sie dostac, chcialem sobie pograc ale nie moge bo jakis admin mial ochote mnie wykopac bo nie podobalo mu sie to ze jakis jego kumpel na serwer dostac sie nie mogl blee


nie mam do nikogo zalu ale powinno sie to zmienic

uklady, ukladziki blee

)


zawsze spokojny deen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2001 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[C4]==DeStRuCt0r==
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Popieram!
Kilka razy tesh dostalem kicka za nic!
Wchodze jeszcze raz pytam sie kolesia "x" za co kicka mi dal, ten sie tlumaczy ze kolega sprawe mial i musieli to omowic, czy cos takiego ! SIC!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2001 21:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Sorry panowie. Jak na mój gust (wbrew pozorom jestem bardzo tolerancyjny) CS to bardzo nie uczciwa gra. To znaczy dla camperow. Owszem sa wyjątki, ale to naprawdę rzadko. Jaka gra, tacy gracze. Na serwerach to widzicie.

Q3 rulz!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2001 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Moim zdaniem wina tego wszystkiego sa zle zrobione mapy.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2001 05:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<MaD>Magirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Januff LuB

PRAWDA - i to nie tylko na ZION - zdarzyło się mi dostać kicka za nic już na kilku serwach

__________________
...chybić i umrzeć...hmmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2001 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <MaD>Magirk Znajdź więcej post'ów przez  <MaD>Magirk Dodaj <MaD>Magirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <MaD>Magirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kir
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kętrzyn

hm mnie takie cos narazie nie spotkalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2001 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kir Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kir Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kir Dodaj [STER]Kir do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kir prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
Moim zdaniem wina tego wszystkiego sa zle zrobione mapy.



Wreszcie coś mądrego. Ja sam czasem pogram w CS i po prostu nie da się nie campować.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2001 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Co do naduzycia wladzy przez adminow .. Osoba ktora stawia server (jest jego wlascicielem) rozdaje administratory osobom ktore uwaza za sluszne itp, itd ... i ow admini sa poniekad wlascicielami servera i od nich zalezy kto zosttanie a kto dostanie kicka .. nie sstaje tutaj po stronie administratoroow .. ale taka jest prawda .. (tez dostalem kicka za nic deen i nic z tego nie robie a to dlatego ,ze nieraz mi sie to zdarza ... )

Co do dyskusji na temat CS- gra dla kamperow, Q3 rzadzi .. to tak samo jakby porownywac, 2 zupelnie rozne rzeczy ...
CS od Q3 rozni sie wieloma rzeczami ... CS jest zdecydowanie bardziej realistyczny przez co trzeba sie bardziej starac aby nie zginac (pa3 kampic, skradac sie, zachodzic od tylu .. ), w CSie liczy sie zwyciestwo druzyny, podczas gdy w Q3 biegasz jak ciolek i strzelasz do wszystkiego co sie rusza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2001 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Angry tak juz jest

Wiem ze tak sie dizeje bo czesto prosze znajomych adminow rzeby tak robili

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
red sho
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Lightbulb

Ja do dzis dnia nie mialem na szczescie takiego problemu. Ale jezeli chcecie spokojnie grac to polecam serwery 3RD #1 oraz #2 (zaraz posypia sie skargi za reklamowanie serwera) ale to prawda. Jeszcze nigdy (w mojej prawie pol rocznej przygodzie z CS'em nie widzialem takiego zachowania adminow na ww. serwerach!!!

PS. Sami sprawdzcie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil red sho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do red sho Znajdź więcej post'ów przez  red sho Dodaj red sho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać red sho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:38.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions