Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Telefon
L760 vs k530i
You do not have permission to vote on this poll.
L760 + 40pln miesięcznie przez 2 lata 1 50.00%
k530i + 25pln miesięcznie przez 3 lata 1 50.00%
W sumie: 2 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Telefon

Nie mogę się zdecydować i mam dwie opcje:

1. Samsung L760 za 1pln i abonament na 2 lata 40pln. Trochę dużo tego abonamentu bo mniej więcej wydaję 20pln miesięcznie ;/

2. Sony Sony Ericsson K530i za 1pln w mixie na 3 lata (25pln miesięcznie minimum, ale tyle chyba mi wystarczy).

Bardziej podoba mi się ten samsung, no ale sony też nie jest brzydki Ale te 3lata to trochę sporo czasu, więc sam już nie wiem

Bo telefony pod względem zawartości są prawie takie same. Samsung nie ma stopera i przypominacza podobno

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2008 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja bym bral to na ten krotszy okres. no niestety tel ci sie pewnie s*******i po polotora roku i bedzie ******* sie do konca umowy zeby nowy bryknac.. :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2008 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
ja bym bral to na ten krotszy okres. no niestety tel ci sie pewnie s*******i po polotora roku i bedzie ******* sie do konca umowy zeby nowy bryknac.. :/


No nie wiem. Moj K750i wy3mal 18 miechow ( w sensie wszystkie funkcje telefonu przetrwaly - Lens cover odpadlo, a tam byla zapadka ktora uruchamiala aplikacje aparatu w tel, ale to juz szczegol )

Jenek, tu masz porownanie.
Z dwojga zlego ( bo jednak to padla oba sa... ) poszedl bym w S.E, jedynie te 3 lata bolą.

Ja sie teraz na to czaje. Czekac tyko ino kiedy wyladuje na póleczkach

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2008 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

teraz jeszcze wypatrzyłem w tym abonamencie za 40pln, że SE 800i też jest za 1pln
A on niby lepszy jest (aparat 3.2)

ale chyba moja matka taki ma i strasznie wielki taki, więc raczej sobie odpuszczę.


Jarek: ja porównanie znam One są prawie takie same jeśli chodzi o zawartość. Wybór polega na wyglądzie i kasie :>

Edyta:
heh.. ten 760 podobno strasznie krótko baterię trzyma ;/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Edytowane przez AlieneK dnia 10-03-2008 o godz. 21:14

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2008 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

wziąłem Sony k530i i jak będzie OK to zostawie, a jak nie to sprzedam i kupie L760

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2008 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

No tak, stoper i przypominacz = a must have

Powaznie mowiac, o samsungach nie slyszalem nic dobrego ( ani zlego na dobra sprawe ) od czasu d600/d700, a SE, wsrod moich znajomqw, 3ma sie w scislej czolowce.

imho good choice

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2008 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions