Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sprzet,jak wam chodzi CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Arrow Sprzet,jak wam chodzi CS

Mam 433mhz GF2MX i cos mam 20-30 fps chyba powinienem miec nieco wiecej.Bo NEME ma RIVATNT2 i mu chodzi lepiej niz moja GF2MX !!Jakie wy macie sprzety ?
Jak wam chodzi CS ?

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sprzet,jak wam chodzi CS

Wiecej, LOL ? DUZO wiecej. Blad lezy w cipsecie VIA (what a shit !)
Czytalem juz z milion stron na ten temat ale nawet na oficjalniej stronie VIA nie moga ludzia poradzizc. Kupujac chipset VIA licz na szcescie. Ja mam INTELA ZX (praktycznie to zamo co BX) i komp mi chodzi strasznie stabilnie i szybko. MAm rivka 2 jak juz scorp mowil i cviagne wiecej FPSow niz on
Czy kto z was ma tez VIA`e ?


---------------
Procek : 400 @ 450 celeron
RAM : 128 MB (100 MHZ)
Grafa : RIVA TNT 2 (Diamond Viper 770)
Dysk : Taki maly ze sie wstydze
Plyta : Intel ZX (A-trend)

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Ja mam p3 700, geforce 2gts pro 64ddr i 512 mbram. I dziala mi niezle

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja mam c500 192 ramu geforce 2 mx400 i jest ogolnie ****owo mam ledwo 40 fps, ale to wina celeronka mojego bo jest inny niz powinien

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 14:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

ja mam Duron 900 265 ram i Geforce Winfast 64 mb I na poczatku mialem 60 fps ale po drobnych korektach w karcie graficznej mam juz 100 fps (max dla cs) i jestem happy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

mam cel 700 192 ram voodoo3 i z regoly nie schodzi mi ponizej 20 fps'ow, fpsy utrzymuja sie srednio na poziomie 50-60 .. nie narzekam mysle ze to przyzwoity wynik

voodoo rUl3Z !

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

vodoo do jest szajs pomysl jaki wyniki moglbys osiagnac przy lepszej k.graficznej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

a jakiego voodoosa3 masz?

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

v3 3000

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

PIII 733Mhz, Gforce2MX, 256RAM (133) i na poczatku bylo max 80fps (ograniczylem do 72 zeby byly mniejsze skoki i bylo na stale 72, no chyba ze 4 SG naraz to 40 ). ale 2 tygodnie temu zkrecilo dyskiem i zrobilo sie 35fps max.
Po reinstalce Windozy, Csa, DirecX, Sterownikow karty, mam max 70 ale spada czasem do 35 i jest q**a LoL .jestem zalamany-------->buhahahahahahahahahahahaha

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

Thumbs up

ja tam mam celerona 466, 320mb ramu, i rivke tnt2 32mb, i chodzi mi w miare dobrze (oczywiscie na rozdzielczosci 640x480:p) na innych to juz gorzej, ale na 640x480 mam zwykle okolo 30-40 fps'ow i ogolnie nie narzekam, choc przydal by sie lepszy procek...

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

A ja nie wiem.

Ja nie wiem jaki mam komp... chyba 128 ram, 700 mHz i Riva TNT2... bo w cafe to nigdy prawdy nie powiedza...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking A ja wiem.

Co niektorzy narzekaja na 40fps i 70 a chyba was pociesze mam min. 4 max. 50 50 jak stoje przed sciana...

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

Re: A ja wiem.

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion
Co niektorzy narzekaja na 40fps i 70 a chyba was pociesze mam min. 4 max. 50 50 jak stoje przed sciana...



Ojojoj... ja mam 30 - 60 ... chodzi mi nawet niezle..

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
citizen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

to ze ci na gf2mx tak malo klatek wyciaga, to pewnie wina zbyt wolnego procka.
GF2 potrzebuje juz troche lepszego procka.
Ja mam pII450 i wsadzilem kiedys gf2 GTS i nie chodzilo mi plynnie. Obecnie uzywam winfast G256 ddr i ladnie plynnie sobie gram.

Pozdrawiam

__________________
nie wiesz, poki nie sprobujesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil citizen Znajdź więcej post'ów przez  citizen Dodaj citizen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać citizen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jak juz pisalem wine ponosi o scorpa PLYTA gowna.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

A moze wszyscy posiadacze MX'ow powiedza w jakich rozdzielczosciach graja, bo powyzej 800x600 dobrze sprawdzaja sie GTS'y, GTS'y PRO itd.
MX to jest dobry do 640x480x32.
Nemesis, gowniane plyty na VIA to juz historia, od czasu KX 133 (sam posiadam) zaczelo sie o wiele lepiej jesli chodzi o wydajnosc i stabilnosc.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
A moze wszyscy posiadacze MX'ow powiedza w jakich rozdzielczosciach graja, bo powyzej 800x600 dobrze sprawdzaja sie GTS'y, GTS'y PRO itd.
MX to jest dobry do 640x480x32.
Nemesis, gowniane plyty na VIA to juz historia, od czasu KX 133 (sam posiadam) zaczelo sie o wiele lepiej jesli chodzi o wydajnosc i stabilnosc.


No niestey scorp ma model PRZED KXem coz, pech.
Ja i scopek gramy na 800x600 bo ponizej sie nie da wedlug mnie. Chetnie bym se pogral na 1024x... ale to nierealne na moim kompie.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS

No niestey scorp ma model PRZED KXem coz, pech.
Ja i scopek gramy na 800x600 bo ponizej sie nie da wedlug mnie. Chetnie bym se pogral na 1024x... ale to nierealne na moim kompie.



Tak jak zorro! lubi mowic [/b]"Zycie jest jak gowno na kole , raz u gory raz na dole "[/b] LOLOL to haselko mi sie podoba OSCARA dla zorra!

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

quote:
Napisane oryginalnie przez =CoolNet=bOleK
ja tam mam celerona 466, 320mb ramu, i rivke tnt2 32mb, i chodzi mi w miare dobrze (oczywiscie na rozdzielczosci 640x480:p) na innych to juz gorzej, ale na 640x480 mam zwykle okolo 30-40 fps'ow i ogolnie nie narzekam, choc przydal by sie lepszy procek...


hmm...ciekawe....ja mam celka 400 @ 450 , 256mb ramu, rivetnt2M64 32mb i w 800x600 mam srednio 30-40 fps. czasem spada do 20 ale tez czasem mam 50

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS

No niestey scorp ma model PRZED KXem coz, pech.
Ja i scopek gramy na 800x600 bo ponizej sie nie da wedlug mnie. Chetnie bym se pogral na 1024x... ale to nierealne na moim kompie.


Zapewniam ze da sie grac 640x480 - gralem tak ponad rok na Voodoo2 (rok w CS'a - ogolnie prawie 3 lata mialem V2). Teraz mam GTS'a PRO i wlasciwie nie odczuwam potszeby grania w 1024768 (ale i tak gram bo nie po to wydalem kase zeby teraz grac w 640x480 )

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam Athlona 1400@1490 (kiepski radiatorek), 256 DDR SDRAM (266 Mhz), do tego płytę ASUS A7M266, GeForce 2 Ultra z wymienionym radiatorkiem na hiper super i wogóle . Przez to kartę wykręciłem w kosmos i giery działają super. 6000 pkt w 3DMark 2001 default! A w CS gram pod 1024x768 (pod wyższymi jest beznadziejnie, po "czarne pole" w snajpach zwiękasza się o jakieś 70 %!) i prawie nigdy nie widzę innego wyniku niż 100 fps!

A jakby ktoś nie wiedział to oko ludzkie "wychwytuje" tylko 60 klatek animacji na sekndę, więc jak komuś nie idzie więcej to nie ma się czym martwić!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
PIII 733Mhz, Gforce2MX, 256RAM (133) i na poczatku bylo max 80fps (ograniczylem do 72 zeby byly mniejsze skoki i bylo na stale 72, no chyba ze 4 SG naraz to 40 ). ale 2 tygodnie temu zkrecilo dyskiem i zrobilo sie 35fps max.
Po reinstalce Windozy, Csa, DirecX, Sterownikow karty, mam max 70 ale spada czasem do 35 i jest q**a LoL .jestem zalamany-------->buhahahahahahahahahahahaha



Fajnie to napisałeś ale FPSy przy 4SG spadają do 15. A normalnie w grze to przy pełnym obciążeniu, jak się spotka ze 15 typa naraz to FPSy spadają do 35. Trochę lipa ale lepsze 35 niż 10 . No i gramy na 800x600x16.

Wcześniej na c333 (416) Viper550, 128 RAMu, to przy dużej ilości graczy było z 9 FPSów (i tylko "pracujące" latały po pokoju pod adresem sprzętu ).

P.S. To jakie mówicie, są minimalne wymagania dla CSa??? LOL

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

Thumbs up

ja gram na leciwym BX-ie z PIII 500 oraz 256 Ramu .. karta graf .. Asus V3800 (Riva TNT2) ... skrecona TnTclockiem na 200 rdzen i pamieci ... zazwyczaj 60 klacioruf na 800x600 .. nie narzekam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

RIVA TNT 2 kręcona na 200 rdzeń i pamięć? To czym ty ją chłodzisz, ciekłym azotem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik
RIVA TNT 2 kręcona na 200 rdzeń i pamięć? To czym ty ją chłodzisz, ciekłym azotem?


no troche wiatraczkuf na niej jest ... po za tym to ASUS i yuyaj widze glowna zasluge tego szajsu ... coz na poczatku sam sie zdziwilem ale to fakt ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[ST6] QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Wrocław

Tia a ja mam hyba najgorszy sprzet (teraz bo nowego mam w naprawie (( )
Mam Celerona 333Mhz, 192MB RAM'u,Rive 128 4MB,4GB dysku.
I mam tylko od 1 fps'a do 50 jak stoje przy scianie i sie nie ruszam a tak podczas gry to moze ze 15-25 bedzie i gra sie bez HLH beznadziejnie bo tak szarpie ze ja pierdut !

__________________
Who want some ????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [ST6] QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [ST6] QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [ST6] QU@NTIN Dodaj [ST6] QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [ST6] QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

athlon 1.4 GH
geforce 2 mx 400
256 ddr
myka zajebiscie!

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2001 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Ge 2 pro
512 ddr
nmc kax+ chyba tak
live
dwie rybki 7200
athlonik 1400
i mi plynnie chodzi)
w 1280

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 01:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

rozdzielczosc 640x480 r0X

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 05:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:16.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions